AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-04, 14:23   #1711
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny! Zamówiłam wczoraj ze strony amilie.pl kilka próbek podkładów i już sama nie wiem czy je zamówiłam, bo przy zamówieniu zaznaczyłam opcję: "Przesyłka pocztowa priorytetowa - 8.90 zł" i teraz nie wiem czy to jest opcja że muszę im najpierw przelać pieniądze przez internet (żeby dopiero mi wysłali), czy że będę musiała zapłacić listonoszowi przy odbiorze (i już mi wysyłają)? Pomóżcie, bo nie wiem czy udało mi się to w ogóle zamówić xD
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 14:25   #1712
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Musisz zapłacić najpierw. Na mailu powinnaś mieć dane do przelewu.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 14:43   #1713
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej Mam kilka pytań, może będziecie w stanie mi pomóc?

1. Jak objętościowo wypadają próbki Amilie? Wydaje mi się, że 0,25g to bardzo mało - wystarczy na chociaż dwie aplikacje?

2. Dobierając podkłady zwykle wybieram opcje golden albo olive. Poszukuję mixu żółtych i zielonych tonów. Oglądam jednak zdjęcia na stronie producenta i mam wątpliwości co wybrać - ma może któraś doświadczenie z kolorami Olive fair i Latte? Który z nich jest bardziej żółty?

3. Korektory - interesuje mnie różnica pomiędzy opcją podstawową a intensive. Czy za kryciem idzie także cięższa formuła? Są bardzo wysuszające/podkreślające przesuszenia skóry?
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 14:43   #1714
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Musisz zapłacić najpierw. Na mailu powinnaś mieć dane do przelewu.
Ale szybka odpowiedź, dziękuję A napewno to jest przelewem? Bo tam nic przy tym "Przesyłka pocztowa priorytetowa - 8.90 zł"nic nie pisało więc dlatego właśnie nie wiem. Dostałam info o danych do przelewu ale tam napisali mi "Jeżeli wybrałeś formę zapłaty przy odbiorze - Twoje zamówienie zostanie wkrótce przyjęte do realizacji.
Jeżeli wybrałeś formę zapłaty: Przelew-przedpłata - Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po zaksięgowaniu przelewu." więc nic mi to nie mówi.
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 14:45   #1715
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No jak Ci nic nie mówi. List wybrałaś a nie kuriera przy odbiorze.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 14:50   #1716
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
No jak Ci nic nie mówi. List wybrałaś a nie kuriera przy odbiorze.
No, ale powinni napisać że wybierając list trzeba zapłacić przelewem. Chyba że tak zawsze jest że list oznacza zapłatę przed. Ja tam nie wiem jakie są zasady naszej poczty polskiej, nigdy niczego nie zamawiam przez internet.
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 15:53   #1717
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

zwykły list oznacza, że trzeba zrobić przelew. Jeżeli płatność jest przy odbiorze, to zawsze jest to wyszczególnione przy opcji przesyłki (np. list polecony pobraniowy - czyli za pobraniem).
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 20:30   #1718
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

joas76 gdzieś Ty się uchowała, nie robiłaś nigdy zakupów via net?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 23:20   #1719
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kupiłam ostatnio pełnowymiarowe opakowanie Sesame, ale w międzyczasie zrobiłam sobie analizę kolorystyczną i doszłam do wniosku, ze zupełnie niepotrzebnie podkręcam żółty odcień skury, przez co większosć kolorów przeznaczonych dla mojego typu urody nie pasuje. Który podkład jest najbardziej zbliżony do Sesame poziomem jasności, a jednocześnie nieco mniej żółty?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:12   #1720
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zapewne każdy inny z tego samego poziomu. Mniej żółte, bardziej brzoskwiniowe są Honey

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:05   #1721
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Lekko jaśniejszy i mniej żółty z Amilie jest Cashmere. Sama z początku zamówiłam sobie Sesame (myśląc, że to odpowiednik Annabelle Minerals odcienia Golden Fairest)... Jednak Sesame to z Annabelkowych Golden Fair a Cashmere to Golden Fairest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SWATCHE.jpg (69,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc16.jpg (90,5 KB, 97 załadowań)
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 12:39   #1722
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

margitea, bardzo pomocne dla mnie informacje i swatche! pięknie dziękuję
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 10:22   #1723
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
margitea, bardzo pomocne dla mnie informacje i swatche! pięknie dziękuję
a jeżeli chodzi o próbki z Amilie, są pakowane strunowo (takie ładne "woreczki" i mimo, że wydaje się że produktu jest tam bardzo mało - to jednak są minerały. Nie wiem jaki masz problem z cerą (a może w ogóle?) - wszystko jest zależne od tego.

Ja mam cerę raczej normalną, czasami przesusza się w okolicy nosa, bądź wręcz przeciwnie - przetłuszcza w strefie T i mam wtedy tam kilka wyprysków. Mimo wszystko jednak nie mam problemu w stylu trądziku etc. Próbka z Amilie matujący starcza mi na jakieś 5 razy - za każdym razem na całą twarz plus miejsca "problematyczne" - u mnie lekko czerwony nosek etc. Są wydajne.
Nakładam je na sucho. Nie próbowałam jeszcze aplikacji na mokro (wtedy będą mniej wydajne raczej), bo na sucho efekt mi odpowiada
Trzeba mocno strzepać produkt z pędzla i dopiero nakładać. Jak zamówiłam sobie wersję kryjącą - zrobiłam sobie ciasto na twarzy. W matującej było łatwiej, choć też musiałam "wyczuć" ile nakładać. Lepiej mniej niż więcej. Łatwiej dołożyć niż odjąć

Zawsze jednak proponuję najpierw zamówić sobie próbki (szczególnie, że teraz amilie wróciła do bardzo niskich cen tych próbek), ponieważ to co na mojej skórze dla mnie wygląda jak odpowiednik - u ciebie może się różnić.

Jeżeli zaś chodzi o korektory - a raczej różnicę między podstawą a intensive...
INTENSIVE jest bardziej dla skóry suchej i normalnej. Jest też bardziej kremowa od podstawy i podobno odrobinę jaśniejsza w każdym z odcieni.
Niestety nie mam ich, żeby porównać. Jedyne co posiadam to klasyczny korektor w kolorze LIGHT - mimo mojej normalnej cery nadaje się dla mnie całkiem nieźle i mam go jeszcze tak dużo, że poczekam z zakupem wersji "udoskonalonej"
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 13:09   #1724
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 31
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny. Poszukuję koloru z Amilie, takiego który będzie odpowiednikiem koloru Buff podkładu Revlon Colorstay dla cery tłustej. Jeśli ktoś będzie wiedział, to proszę o odpowiedź, z góry dzięki.
f92edb51eb05d9974de8abda9fe054bfc49b9189_611aee1375a03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 12:14   #1725
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy któraś z posiadaczek różu Audrey mogłaby wrzucić jego swatch?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 20:27   #1726
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zrobię, jak będę miała jakiś wolny poranek i będzie słońce
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 22:25   #1727
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Zrobię, jak będę miała jakiś wolny poranek i będzie słońce
Dziękuję A co mogłabyś o nim napisać? Jest neutralny, dla bladziochów czy dla większości cer?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 19:25   #1728
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy jest gdzieś post z porównaniem starych i nowych odcieni?
Używałam sesame, chciałam teraz kupić bo na lato ten odcień jest dla mnie OK. Jak się do starego sesame ma aktualny matujący i kryjący sesame?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 22:12   #1729
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Czy jest gdzieś post z porównaniem starych i nowych odcieni?
Używałam sesame, chciałam teraz kupić bo na lato ten odcień jest dla mnie OK. Jak się do starego sesame ma aktualny matujący i kryjący sesame?
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam że dopiero dzisiaj ale dopiero dzisiaj mam naturalne światło Oto zdjęcie porównawcze kolorów sesame w starej formule (lewa strona) i w nowej rozswietlajacej (prawa). Jak widać różnica jest znaczna. Załącznik 5937004

Mam nadzieję że zdjęcie się doda, trochę nie ogarniam tapatalka

Ślę z fołna
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Też jestem oliwkowa (szyja oliwkowo-sina, twarz zaróżowiona) i mam pine nut i cashmere. Latte z tego co pamiętam jest jaśniejszy od olive fair. Mam nową formułę.
W tej chwili nie porównam bo oświetlenie nie te. Jutro przy świetle dziennym.
Zdj mogą trochę przekłamywać.
Od lewej pine nut, olive fair, cashmere, latte, golden fair, ivory
Na stronach 54-55 jest wałkowany temat starej i nowej formuły

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-06-28 o 22:26
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 23:28   #1730
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Słabe mi wyszły foty. Poranek był wolny, więc go przespałam, potem musiałam łapać słońce spomiędzy chmur, zaraz potem padła mi bateria.
Moim zdaniem Audrey nada się dla większości dziewczyn, dla jasnych również. Bardzo ładny kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9174.JPG (161,6 KB, 86 załadowań)
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 19:45   #1731
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziękuję za porównanie Wygląda na neutralny kolorek
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 22:07   #1732
kasiarzyna0
Raczkowanie
 
Avatar kasiarzyna0
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 57
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

hej czy byłybyście w stanie mi doradzić co do odcienia podkładu z Amilie? . myślałam nad najjaśniejszym z goldenów .. golden fair..? jestem strasznie blada ale już sama niewiem jakie mam tony itp.. jak tak patrze na skóre w świetle dziennym to wydaje mi się ona taka hmm jakby strasznie rozbielona żółć ? chłodna żółć ? czy może jestem neutralna ? czasem nawet wydaje mi się, że coś tam zielonkawego delikatnie wybija ;o nigdy nie mogę dopasować podkładu żeby się nie odcinał, wszystkie płynne są za ciemne albo zbyt szare, ziemiste, zbyt beżowe albo za różowe.
wiem, że na podstawie takich zdjęć ciężko dokładnie stwierdzić no ale może coś doradzicie ( zdjęcia robione przy oknie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rysunek1.jpg (37,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek2.jpg (77,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rysunek3.jpg (74,9 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez kasiarzyna0
Czas edycji: 2015-07-07 o 22:24
kasiarzyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:54   #1733
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kasiarzyna0, trudno tak na podstawie zdjęć ocenić twój koloryt, na pewno widać, ze masz jasna karnację. Dobrym sposobem na określenie gamy jest porównanie z koleżankami. We dwie stajecie przed lustrem i oceniacie, która jest bardziej żółta, neutralna, ciemniejsza itp. W czasie, gdy kupowałam podkłady drogeryjne myślałam, ze mam koloryt neutralny, ale po porównaniu z koleżankami okazało się, ze jestem od nich bardziej "żółta" i skóra ma cieplejsze tony i teraz celuje w gamy cieple, najczęściej goldeny. Jeśli już określisz tonacje, kup próbki i porównaj jak układają się na skórze.
Na podstawie tego co piszesz, trochę w ciemno, poradziłabym ci wybór próbek z kolorów Olive, Natural, Golden, z najjaśniejszych poziomów. Być może dobrym wyborem byłyby też kolory typu Sunny - żółto złotawe (nazewnictwo zależy od firmy), bo wiele osób pisze, że przy tych podkładach skóra wygląda na rozpromienioną i wypoczętą.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-07-08 o 11:16
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 10:42   #1734
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

dziewczyny, a czy podkłady mineralne sprawdzą się latem jako alternatywa dla cięższych podkładów? jaki byscie polecily
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 12:42   #1735
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Mi się Amilie (formuła kryjąca) na lato średnio sprawdza, bo się szybko świecę (no ale jest kryjąca, nie matująca, wiem co brałam ). Zużywam teraz stare, kochane Blusche (formuła kryjącomatująca) i one są super, ale za to one na zimę się nie nadawały, bo bardzo wysuszały
A ja jestem mieszaniec
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 14:47   #1736
kasiarzyna0
Raczkowanie
 
Avatar kasiarzyna0
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 57
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Kasiarzyna0, trudno tak na podstawie zdjęć ocenić twój koloryt, na pewno widać, ze masz jasna karnację. Dobrym sposobem na określenie gamy jest porównanie z koleżankami. We dwie stajecie przed lustrem i oceniacie, która jest bardziej żółta, neutralna, ciemniejsza itp. W czasie, gdy kupowałam podkłady drogeryjne myślałam, ze mam koloryt neutralny, ale po porównaniu z koleżankami okazało się, ze jestem od nich bardziej "żółta" i skóra ma cieplejsze tony i teraz celuje w gamy cieple, najczęściej goldeny. Jeśli już określisz tonacje, kup próbki i porównaj jak układają się na skórze.
Na podstawie tego co piszesz, trochę w ciemno, poradziłabym ci wybór próbek z kolorów Olive, Natural, Golden, z najjaśniejszych poziomów. Być może dobrym wyborem byłyby też kolory typu Sunny - żółto złotawe (nazewnictwo zależy od firmy), bo wiele osób pisze, że przy tych podkładach skóra wygląda na rozpromienioną i wypoczętą.

dzięki za odp w takim razie wezme te próbki co pisałaś a czy podklad z Amilie jest w stanie w miare zakryć dość intensywne plamy i przebarwienia potrądzikowe? Czytałam, że podkład z AM jest bardziej kryjący no ale niestety podejrzewam, że ich najjaśniejsze odcienie były by ciut ciemne dla mnie. Jak Amilie sobie z tym radzi solo? I czy gdybym najpierw użyła ich korektora np Pistachio plus potem ich podkład uzyskała bym lepsze krycie ? Mam bardzo dużo czerwonych krop po trądziku i potrzebuję to solidnie zakryć
kasiarzyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 14:52   #1737
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiarzyna0 Pokaż wiadomość
dzięki za odp w takim razie wezme te próbki co pisałaś a czy podklad z Amilie jest w stanie w miare zakryć dość intensywne plamy i przebarwienia potrądzikowe? Czytałam, że podkład z AM jest bardziej kryjący no ale niestety podejrzewam, że ich najjaśniejsze odcienie były by ciut ciemne dla mnie. Jak Amilie sobie z tym radzi solo? I czy gdybym najpierw użyła ich korektora np Pistachio plus potem ich podkład uzyskała bym lepsze krycie ? Mam bardzo dużo czerwonych krop po trądziku i potrzebuję to solidnie zakryć
Wersja kryjąca poradzi sobie spokojnie, bardzo dobrze kryje. Możesz np. na konkretne zaczerwienienia stosować nawet nie korektor, a sam podkład - takie 'skoncentrowanie' sprawia, że lepiej kryje, nie będzie też wybijał zielenią.
Co do wyboru koloru, dobrze też np. rzucić porównaniem, co Ci pasowało wcześniej (albo co używałaś i było za ciemne/za jasne/za różowe). Łatwiej się komuś doradza odcienie, jak ma się jakiś punkt odniesienia
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 14:54   #1738
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiarzyna0 Pokaż wiadomość
dzięki za odp w takim razie wezme te próbki co pisałaś a czy podklad z Amilie jest w stanie w miare zakryć dość intensywne plamy i przebarwienia potrądzikowe? Czytałam, że podkład z AM jest bardziej kryjący no ale niestety podejrzewam, że ich najjaśniejsze odcienie były by ciut ciemne dla mnie. Jak Amilie sobie z tym radzi solo? I czy gdybym najpierw użyła ich korektora np Pistachio plus potem ich podkład uzyskała bym lepsze krycie ? Mam bardzo dużo czerwonych krop po trądziku i potrzebuję to solidnie zakryć
Zajrzyj do Italiany
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 16:41   #1739
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Tak jak dziewczyny piszą, Amilie jest w formule kryjącej i matującej. Kryjąca dobrze kryje i nie warzy się u mnie tak jak Annabelle, które kompletnie mi nie pasuje w tej formule. Jak zwykle musisz popróbować, co się u Ciebie sprawdzi. Amilie ma też próbki korektorów.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 17:35   #1740
kasiarzyna0
Raczkowanie
 
Avatar kasiarzyna0
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 57
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Wersja kryjąca poradzi sobie spokojnie, bardzo dobrze kryje. Możesz np. na konkretne zaczerwienienia stosować nawet nie korektor, a sam podkład - takie 'skoncentrowanie' sprawia, że lepiej kryje, nie będzie też wybijał zielenią.
Co do wyboru koloru, dobrze też np. rzucić porównaniem, co Ci pasowało wcześniej (albo co używałaś i było za ciemne/za jasne/za różowe). Łatwiej się komuś doradza odcienie, jak ma się jakiś punkt odniesienia

oo to super z tym kryciem a co do porównań to np.
- pierre rene 20 champagne jest za ciemny,zbyt beżowy z wybijającym różem
-loreal true match N1 - za ciemny, strasznie beżowy i wpada w pomarańcz
-pharmaceris fluid intens. kryjacy ivory - o wiele za ciemny i mega brązowy
- bobbi brown porcelain - za ciemny, zbyt beżowy
- bobbi brown alabaster - mega róż
- bourjous HM 51 - za ciemny, pomarańczowo beżowy...
- mac studio fix NW10 - najjaśniejszy z tych wszystkich ale nadal odrobine za ciemny plus OKROPNIE różowy
-revlon colorstay 150 - za ciemny, beżowo-ziemisty.

zwariuje z tymi podkładami . porównałam je wlaśnie wszystkie na ręce i na ich tle moja skóra prezentuje się jako taka jasna cytrynowa chłodna żółć z lekką domieszką oliwki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zajrzyj do Italiany

ok dzięki poczytam

Edytowane przez kasiarzyna0
Czas edycji: 2015-07-08 o 17:37
kasiarzyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.