Trądzik - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 12:27   #3991
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Hej wszystkim wytrwałym hehe :P u mnie z cerą się uspokoiło :P odkąd używam tego żelu Eveline nadszedł czas na przyjemności xD i postanowiłem, że zrobie sobie znowu kolca w języku :P bo tego co mialem musialem wyjąc bo przebicie było złe :P ale teraz ide do profesjonalnego salonu
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 12:39   #3992
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

karla, użyłam na razie 2 razy i tam żadnej poprawy nie ma w końcu to jeszcze za którko ale czytałam duzo super opini nt. zinerytu ale potem skóra się przyzwyczaja...:/

oo mam nadzieje ze tym razem uda sie z tym kolczykiem :P

u mnie dziwnie z ta skórą, broda wyglada nieciekawie na polikach jakies gudki ale skóra sie strasznie łuszczy, szczegolnie czoło a tam klade tylko benzacne punktowo przed myciem skóry jest taka fajna po zetknieciu z wodą i żelem musze kupić chyba jakis delikatniejszy żel ale nie mam pojecia co mam teraz wziąć:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:34   #3993
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość

Myśle,że długo nie pozbędę się tych czarnych myśli, gdyż raz trądzik miał okazję mi wrócić i strasznie to przeżyłam...
Ja też kiedyś miałam spokój na pół roku, a potem straszny nawrót...
Ale dziś jestem dobrej myśli.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 06:28   #3994
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

nie mam sily juz... mam tak suche policzki,ze nie jestem w stanie nic na nie nalozyc. poraz 1 wyjde do ludzi bez podkladu i bez pudru.... cholernie sie luszcze gdybym nie musiala to zostalabym w domu :/
jedynie ciesze sie z tego,ze 5 kg za mna..
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:55   #3995
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Ale ty jesteś bezczelny!

Racja ale ja się tym nie przejmuję bo w końcu jestem myślami tu cytat: "na Wenus gdzieś"

pozdrowienia.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 11:38   #3996
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! nie wierze!!!!!!!!!! zdalam kolosa,z ktorego bylam pewna,ze nie zdalam!! to byl ten pierwszy kolos w moim zyciu. jaka szczesliwa jestem!!!!!!!!!!! jutro pisze poprawke z drugiego kolosa i zobaczymy,czy sie uda.. natomiast z ryjem jest tragicznie. na zimnie policzki sa sine i ludzie sie gapia jak cholera..... no sorry :/ chce juz do domu isc.. tymczasem siedze w kafejce na uczelni i o 16 mam aerobik
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 13:27   #3997
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez honka' Pokaż wiadomość
Często zaglądam na ten wątek. I dokładnie tak jak moi przedmówcy zgadzam się z tym. Osoby z trądzikiem mają gorzej. Ciężko zaakceptować samego siebie, wiem coś na ten temat bo już na prawdę długo walczę z tym paskudztwem i nic.Jeszcze 4 lata temu byłam odważną dziewczyną,bez problemów. A teraz mam 19 lat i kompletnie boję się wyjść z domu, wstydzę się chodzić do szkoły, o dyskotekach nie ma mowy. Chciałabym się zakochać,mieć kogoś ale to nie realne,bo kto spojrzy na taką paskudę jak ja... Leczyłam to badziewie już na wiele możliwych sposobów,maści,krem,żele itp. Nic nie pomaga... i tak do dzisiaj,lekarze traktuja mnie jak królika doświadczalnego a ja mam już dość wszystkiego... już nawet nie mam siły płakać bo i tak to nic nie zmienia.
I co ja mogę napisać oprócz - JA TEZ TAK MAM!!!

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! nie wierze!!!!!!!!!! zdalam kolosa,z ktorego bylam pewna,ze nie zdalam!! to byl ten pierwszy kolos w moim zyciu. jaka szczesliwa jestem!!!!!!!!!!! jutro pisze poprawke z drugiego kolosa i zobaczymy,czy sie uda.. natomiast z ryjem jest tragicznie. na zimnie policzki sa sine i ludzie sie gapia jak cholera..... no sorry :/ chce juz do domu isc.. tymczasem siedze w kafejce na uczelni i o 16 mam aerobik
Gratuluję. Ja mam pierwsze kolokwium dopiero w czwartek. I też aerobik dzisiaj, ale o 17, to się nie spotkamy.

Wszystkiego mi nawyłaziło... Okres się zbliża... Prześwietnie mnie wysypuje... Rodzinka za tydzień padnie na zawał jak mnie zobaczy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 14:38   #3998
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
karla, użyłam na razie 2 razy i tam żadnej poprawy nie ma w końcu to jeszcze za którko ale czytałam duzo super opini nt. zinerytu ale potem skóra się przyzwyczaja...:/
Wiem ja też czytalam A nie wiesz czy on pomaga zarówno na zaskórniki jak i na istniejące juz pryszcze? U mnie tak jakby te podskórne krostki sie pochowały troche ale na pryszcze to nic nie pomaga Rosną jeszcze większe po posmarowaniu

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
nie mam sily juz... mam tak suche policzki,ze nie jestem w stanie nic na nie nalozyc. poraz 1 wyjde do ludzi bez podkladu i bez pudru.... cholernie sie luszcze gdybym nie musiala to zostalabym w domu :/
jedynie ciesze sie z tego,ze 5 kg za mna..
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! nie wierze!!!!!!!!!! zdalam kolosa,z ktorego bylam pewna,ze nie zdalam!! to byl ten pierwszy kolos w moim zyciu. jaka szczesliwa jestem!!!!!!!!!!! jutro pisze poprawke z drugiego kolosa i zobaczymy,czy sie uda.. natomiast z ryjem jest tragicznie. na zimnie policzki sa sine i ludzie sie gapia jak cholera..... no sorry :/ chce juz do domu isc.. tymczasem siedze w kafejce na uczelni i o 16 mam aerobik
Brawo
Mi też sie skora strasznie łuszczy I jeszcze mam rane po opryszcze tak że wygladam jak debil a w piatek wigilia klasowa i trzeba bedzie sie oplatkiem dzielic i bedzie mi sie każdy gapił na twarz. Jak to sie nie zagoi to sie chyba zabije:/
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 18:00   #3999
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Wszystko mi się zagoiło i schodzi
A ja odzyskuje uśmiech.
Swoją drogą szkoda,że od tego zależy moje samopoczucie.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 18:16   #4000
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Witajcie a ja dostałam z okazji moich urodzin piątkowych prezent od kolegów płytę Happysad i taka świetną kartkę

dzisiaj zawaliłam chyba kartkówkę z chemii, a to ocena już na nowy semestr nie wiem, ale strasznie mi się uczyć nie chce przez to, że już niedługo wolne

Moja mam wyczytała w takiej książce "filozofia zdrowia", że często trądzik powoduje zaburzenia (?) czy jakoś tak tam było jelita grubego, stres,owoce. Hmm ja akurat za kilka dni będę miała robione badania, a mnie tak bardzo często brzuch boli i nigdy nie wiem od czego. Mam to już od dosyć dawna no zobaczymy co wyjdzie...

Wczoraj robiłam sobie maseczkę z glinki zielonej. Pani aptece mówiła(nie pamiętam czy o tym pisałam), że glinka jest również dobra na trądzik do picia. Wieczorem się zalewa to przegotowaną wodą. Tylko kurcze nie pamiętam czy ciepłą czy jak to było, ale się dowiem, bo chcę to spróbować zrobić.I rano później się to wypija. Podobno bardzo dobrze oczyszcza organizm

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Wszystko mi się zagoiło i schodzi
A ja odzyskuje uśmiech.
Swoją drogą szkoda,że od tego zależy moje samopoczucie.
to świetnie!! cieszę się razem z Tobą
__________________

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-01-18 o 23:56 Powód: Post pod postem.
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 19:29   #4001
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Oluśśśśśś trzymam kciuki w czwartek(a z czego kolosa masz?)! tez w tym dniu pisze, z angielskiego i nic nie umiem! jutro jade zeby mi kolezanka wytlumaczyla co i jak,bo ja ni kapu :P jedynie slowka sie nauczylam. wazylas sie juz? :P zdawaj relacje,czy wskazowka przesunela sie w lewa strone ja trace 1 kg tygodniowo,wiec ok 22 stycznia powinnam wazyc tyle ile chce :P

Karla,kochana nawilzasz buzke? ja daje jej spokoj. niech sama dojdzie do siebie.. a do piatku kupa czasu i powinno sie zagoic

magdaa_j,tak..tak.. stres jest jedna z przyczyn tradziku. moja derma powiedziala,ze prawdopodobnie on 'zrobil' mi tak ladnie twarz. matura,sprawy sercowe itp..= stres = moj ryj
(lof,lof happysad)
chce juz wolneeeeee.. cera wkoncu odpocznie..
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 19:43   #4002
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
magdaa_j,tak..tak.. stres jest jedna z przyczyn tradziku. moja derma powiedziala,ze prawdopodobnie on 'zrobil' mi tak ladnie twarz. matura,sprawy sercowe itp..= stres = moj ryj
(lof,lof happysad)
chce juz wolneeeeee.. cera wkoncu odpocznie..
To mam coś wspólnego- obydwie kochamy Happysad

Tak u mnie też właśnie stres po części wpłynął na trądzik egzaminy, szkoła...
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 20:29   #4003
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Wszystko mi się zagoiło i schodzi
A ja odzyskuje uśmiech.
Swoją drogą szkoda,że od tego zależy moje samopoczucie.
Buuu... Ale Ci fajnie. Ja też tak chcę.

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Oluśśśśśś trzymam kciuki w czwartek(a z czego kolosa masz?)! tez w tym dniu pisze, z angielskiego i nic nie umiem! jutro jade zeby mi kolezanka wytlumaczyla co i jak,bo ja ni kapu :P jedynie slowka sie nauczylam. wazylas sie juz? :P zdawaj relacje,czy wskazowka przesunela sie w lewa strone ja trace 1 kg tygodniowo,wiec ok 22 stycznia powinnam wazyc tyle ile chce :P

magdaa_j,tak..tak.. stres jest jedna z przyczyn tradziku. moja derma powiedziala,ze prawdopodobnie on 'zrobil' mi tak ladnie twarz. matura,sprawy sercowe itp..= stres = moj ryj
(lof,lof happysad)
chce juz wolneeeeee.. cera wkoncu odpocznie..
Administracja terytorialna i samorząd w II RP. Od razu wychodzę z kolosa i rzucam się na busik... i do domku.

Oj oj. Z tą wagą to mnie masz... Waże 62. Więc schudłam niby, ale odpuszczam sobie na święta. Zacznę od stycznia. I wtedy w 12 tygodni spadnie mi 10 kg.

Stre stres stres... no tak. U mnie "pięknie" dopomógł rozwinąć się trądzikowi hormonalnemu... A teraz to już koło bez wyjścia: lustro - wstrętna gęba --> stres, lustro - wstrętniejsza gęba --> stres, lustro - jeszcze wstrętniejsz gęba --> STRES!!!

Aha. Coś mi się przypomniał ważnego.
Czytałam gdzieś na Wizażu, że możliwe, że takie wielkie wulkany to są powodowane przez jakieś siedlisko bakterii w organiźmie! A mnie właśnie tak troszkę pobolewa ząbek od 2 miesięcy! Tzn. nie boli, ale tak go po prostu "czuję". Zapisałam się dopiero na styczeń u dentysty, ale jutro pójdę i oszukam, że mnie boli to mnie może przyjmą. Pomyślałam bowiem, że może ten horrendalny wysyp dużych bolących guzów to od tego! Wczęśniej nie miałam tych guzków aż tyle, zrzuciłam to na działanie Diane. Dopiero jak przeczytałam tamte wypowiedzi to zapaliła mi się czerwona lampka! Przecież w pierwszym miesiącu mnie nie wysypywalo po Diane! Tylko potem! Jak sobie pomyślę to uświadamiam sobie, że zaczęły mi te cholerstwa wyskakiwać właśnie jak ząb zaczął mnie boleć.
Chciałabym żeby to była prawda. Że to od zęba. Jak mi go jutro babka zaplombuje to będzie z twarzyczką lepiej! YES! YES! YES!
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 20:29   #4004
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
To mam coś wspólnego- obydwie kochamy Happysad

Tak u mnie też właśnie stres po części wpłynął na trądzik egzaminy, szkoła...
jakiś miesiąc temu był koncert Happysad w Rzeszowie w klubie studenckim Pod Palmą. Zabawa była ponoć przednia :P

najbardziej znana ich piosenka: "Zanim pójdę"

"Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze.
Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

świetna piosenka
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 21:11   #4005
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

administracja terytorialna i samorzad w II rp <-- brzmi groznie.
Oluś,ja sie boje dentystow.. co jakis czas boli mnie jeden i ten sam zab,ale nie pojde. odkladam wizyte na nastepny termin i tak w kolo macieju mi cale szczescie (odpukac) przestaly wyskakiwac te okropne gule (czolo bylo moja zmora) po antybiotyku doustnym. curam sie chyba nazywal.
Beatko,wlasnie od tej piosenki zaczelam poznawac happysad

posmarowalam sie kremem ujedrniajacym uda i ide wszamac serek,a potem lulac.
erotycznych snow
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 22:17   #4006
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik

Kurde!:P Nie odkryłam pewnie Ameryki, ale już wiem co powoduje łuszczenie skóry. Nigdy przenigdy nei nakladać nic na świeżo umytą skórę. Trzeba odczekać aż wyschnie tam w głebszych wartstwach , jakieś 10-20 minut. Robilam tak przez jaks czas, plus na dzień krem (wczesniej sam krem nei dawal rezultatu) i była wspanaile nawilżona skóra. A wczoraj nie wiem co mi przyszło ale umyłam twarz, wytarłam recznikiem i od razu popacialam zinerytem. I zrobiła sie masakra:P teraz nei wiem jak to nawilzyc. macie jaies pomysly?
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 08:46   #4007
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez emigracja Pokaż wiadomość
Kurde!:P Nie odkryłam pewnie Ameryki, ale już wiem co powoduje łuszczenie skóry. Nigdy przenigdy nei nakladać nic na świeżo umytą skórę. Trzeba odczekać aż wyschnie tam w głebszych wartstwach , jakieś 10-20 minut. Robilam tak przez jaks czas, plus na dzień krem (wczesniej sam krem nei dawal rezultatu) i była wspanaile nawilżona skóra. A wczoraj nie wiem co mi przyszło ale umyłam twarz, wytarłam recznikiem i od razu popacialam zinerytem. I zrobiła sie masakra:P teraz nei wiem jak to nawilzyc. macie jaies pomysly?
ja tak samo mam problem z okresowo łuszczącą się suchą skórą. W momencie kiedy zmiany zaczynają się goić i cera się wyrównuje to wtedy łuszczy mi się skóra w okolicy tych gojących się zmian. I tak przez jakieś trzy, cztery dni a potem dopiero jak już dojdzie do siebie to dopiero jest ok.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 09:59   #4008
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

mnie cos zapchalo i mam z 10takich minicystek rozsianych po twarzy, albo to linoderm powyciagal (cynk+tormentiol) wiecie cos na ten temat?
albo mnie peeling z lirene mikrodermabrazji tak zapchal, nie rozumiem w ogole

u mnie ogolnie do niczego, bo poklocilam sie z bartkiem znowu, 2 tygodnie bylo dobrze i tu mu znowu od***alo, ja nie poszlam do szkoly wczoraj bo jakiegos dola zlapalam, ze nic mi sie nie uda nigdy i w ogole i ten zamiast pocieszyc to mnie tak dobil jeszcze bardziej...
potem wylam wczoraj cay dzien wieczor noc, dzisiaj rano babcie odwiezli z zawalem do szpitala, mama mowi ze jej moglo podskocyzc cisnienie jak tak ryczalam i nie wiadomo czemu itp...

musze isc na te chemie do szkoly o 11:40, nie iwem czy bede w stanie cokolwiek wydusic z siebie przed tablica...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 10:28   #4009
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Zuziku słońce: *

Może ten Bartek nie jest dla Ciebie co?
Czy kochający chłopak w chwili słabości jeszcze bardziej by pogrążał?
Przemyśl to kochanie.

Ja byłam zagrożona z 2 przedmiotów a mianowicie :chemia i matematyka.
Wszystko udalo mi się poprawić.
Mniej szczęscia mieli Ci , którym sie nie udało a zagrożonych jest wielu...
Walnęła im taka poprawkę , że znowu nic nie napisali a ona im wpisała te oceny ! Czyli kolejne 1 !!! Ciesze sie,ze mi sie udało zaliczyć, bo ta Pani jest naprawdę wredna ;(
Dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo była matma a ja na styk mam z matmy ocen i jakby mi coś wpadło niepożadanego to bym się już nie wywineła.

Ja też miałam taki czas,że płakałam itp..
Niedawno zmarł mojej przyjaciółce tata ;(
Pogrzeb będzie jeszcze przed świętami ..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 14:01   #4010
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Zuziku słońce: *

Może ten Bartek nie jest dla Ciebie co?
Czy kochający chłopak w chwili słabości jeszcze bardziej by pogrążał?
Przemyśl to kochanie.
myślę że Elektroda ma rację. Pomyśl nad tym
Facet ma ci dawać poczucie bezpieczeństwa i wspierać cię a nie tylko przysparzać ci zmartwień. Zastanów się naprawdę czy jest szansa żeby on zmienił się na tyle żebyś ty mogła to zaakceptować.
Realnie oceń Wasze szanse na bycie razem bo to co teraz Tobie uda się w nim zmienić to Twój sukces ale na pewno nie uda Ci się zmienić w nim na lepsze wszystkiego. Zastanów się czy jesteś w stanie zaakceptować go takim jaki jest, z wszystkimi wadami i zaletami, bez wyrzucania sobie potem że mogłaś postąpić inaczej
Trzymaj się Zuziku
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 16:19   #4011
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Moja mam wyczytała w takiej książce "filozofia zdrowia", że często trądzik powoduje zaburzenia (?) czy jakoś tak tam było jelita grubego, stres,owoce
Hmm czyli przyczyn moze byc wiele Trzeba by było zrobic wszystkie możliwe badania zeby sie dowiedziec skad te pryszcze

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Karla,kochana nawilzasz buzke? ja daje jej spokoj. niech sama dojdzie do siebie.. a do piatku kupa czasu i powinno sie zagoic
Mam nadzieje ze sie zagoi Nawilżam buźke bardzo dużo tym kremem co pisalam. I naprawde pomaga A najlepsze ze nie zapycha (a przynajmniej tak sądze) i buzia sie nie świeci przez naprawde długi czas

Cytat:
Napisane przez emigracja Pokaż wiadomość
Kurde!:P Nie odkryłam pewnie Ameryki, ale już wiem co powoduje łuszczenie skóry. Nigdy przenigdy nei nakladać nic na świeżo umytą skórę. Trzeba odczekać aż wyschnie tam w głebszych wartstwach , jakieś 10-20 minut. Robilam tak przez jaks czas, plus na dzień krem (wczesniej sam krem nei dawal rezultatu) i była wspanaile nawilżona skóra. A wczoraj nie wiem co mi przyszło ale umyłam twarz, wytarłam recznikiem i od razu popacialam zinerytem. I zrobiła sie masakra:P teraz nei wiem jak to nawilzyc. macie jaies pomysly?
Jednak odkrylas Ameryke Przynajmniej dla mnie Sprobuje tak tylko że po umyciu trzeba czekac te 10-20 min, potem zineryt (też stosuje) trzeba czekac ze 20-30min, potem krem - i znowu czekanie pare minut na nalożenie korektora i pudru wiec nie wiem jak ja sie wyrobie Nie wiesz czy ten zineryt można tylko raz dziennie na noc? Dermatolog powiedziala mi ze jak jest mroz to raczej nie smarowac bo moze za bardzo wysuszyc no chyba że czolo ale trzeba nalozyc czapke i mowila ze ewentualnie raz dziennie ale nie wiem czy beda jakies efekty jak bede tak przez min. 5 dni w tygodniu tak stosowac

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
mnie cos zapchalo i mam z 10takich minicystek rozsianych po twarzy, albo to linoderm powyciagal (cynk+tormentiol) wiecie cos na ten temat?
albo mnie peeling z lirene mikrodermabrazji tak zapchal, nie rozumiem w ogole

u mnie ogolnie do niczego, bo poklocilam sie z bartkiem znowu, 2 tygodnie bylo dobrze i tu mu znowu od***alo, ja nie poszlam do szkoly wczoraj bo jakiegos dola zlapalam, ze nic mi sie nie uda nigdy i w ogole i ten zamiast pocieszyc to mnie tak dobil jeszcze bardziej...
potem wylam wczoraj cay dzien wieczor noc, dzisiaj rano babcie odwiezli z zawalem do szpitala, mama mowi ze jej moglo podskocyzc cisnienie jak tak ryczalam i nie wiadomo czemu itp...

musze isc na te chemie do szkoly o 11:40, nie iwem czy bede w stanie cokolwiek wydusic z siebie przed tablica...
Zuziku
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 18:30   #4012
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Exclamation Dot.: Trądzik

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! o mamo!!!:ee k:
Wiecie co kochani..mam na ramionach i rękach plamy jakbym była poparzona! a wszystko przez to,że dłubałam te paskudne zaskróniki a potem ejszcze rozdraypwałam/stres robi swoje/ aa na to dałam LOCACID..juz miałam raz tak że najpierw miałam czerwony dekold a teraz nic nie mam, ale na rękach to wygląda jakbym zrzucała skórę jak wąż i miała jakieś oparzenie 2 stopnia...nie załącze zdjęć po aparat mi się zepsuł to są takie mega wielkie czerwone przebrawienia a na to czasem mam te czarne zaskórniki..już sama nie wiem co robić.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 20:01   #4013
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
u mnie ogolnie do niczego, bo poklocilam sie z bartkiem znowu, 2 tygodnie bylo dobrze i tu mu znowu od***alo, ja nie poszlam do szkoly wczoraj bo jakiegos dola zlapalam, ze nic mi sie nie uda nigdy i w ogole i ten zamiast pocieszyc to mnie tak dobil jeszcze bardziej...
potem wylam wczoraj cay dzien wieczor noc, dzisiaj rano babcie odwiezli z zawalem do szpitala, mama mowi ze jej moglo podskocyzc cisnienie jak tak ryczalam i nie wiadomo czemu itp...

musze isc na te chemie do szkoly o 11:40, nie iwem czy bede w stanie cokolwiek wydusic z siebie przed tablica...
I jak na chemii?! Napisz czy się udało.
A sprawy Bartka nie komentuję, bo szkoda nawet na to czasu.

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Zuziku słońce: *
Ja byłam zagrożona z 2 przedmiotów a mianowicie :chemia i matematyka.
Wszystko udalo mi się poprawić.
Mniej szczęscia mieli Ci , którym sie nie udało a zagrożonych jest wielu...
Walnęła im taka poprawkę , że znowu nic nie napisali a ona im wpisała te oceny ! Czyli kolejne 1 !!! Ciesze sie,ze mi sie udało zaliczyć, bo ta Pani jest naprawdę wredna ;(
Dzisiaj nie poszłam do szkoły, bo była matma a ja na styk mam z matmy ocen i jakby mi coś wpadło niepożadanego to bym się już nie wywineła.
Gratuluję.Ale na przyszłość raczej radzę nie opuszczać zajęć, bo nauczycile są na to bardzo uczuleni.

Ja dziś się nie dostałam do dentysty. Czekałam 4 h, bo mi lekarka kazała, a potem to się dosłownie ULOTNIŁA, a babka w rejestracji powiedziała, że: "Pani doktor coś wypadło i musiała wyjść"!!! Stomatolodzy chyba nie chcą podwyżek - już bym im dała.

Wyskoczyło mi nowe 5 wulkanów... Powiedźcie mi błagam-dlaczego? Dlaczego tyle mi tego wyskakuje codziennie?! CO się dzieje?!!!!
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 20:24   #4014
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

chce juz zeby bylo cieplej!!!!!!!
Zuziu, wlasnie,napisz jak z chemia. mam nadzieje,ze wszystko dobrze
Karla,chyba kupie ten kremik,ktory masz
Oluśśśśś,te paskudne wulkany masz w jednym miejscu,czy 'porozrzucane'? mi zawsze robily sie bardzo blisko siebie :/ w ciagu nocy wyszedl mi syf,ale na szczescie jako tako moge przykryc go wlosami,eeeeeeeeh.. chce juz czwartek popoludniu i wkoncu wolne!!!
ide zaraz spac,bo padam na pysk.
nie dlubac przy buzkach!

(jutro mija miesiac odkad jestem na diecie,jak ten czas leci )
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 20:41   #4015
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Wyskakują mi te wielkie bolące guzy na całej twarzy, ale najwięcej na brodzie. Wyglądam jakbym miała świnkę - 9/10 twarzy spuchnięte!
Policzyłam. Mam ich w okolicy ust 8 (), a na całej twarzy jeszcze 7. I to są te najświeższe z ostatnich 3 dni! Co to ma być? Na sylwestra nie idę na pewno nigdzie. Ale ja się rodzinie nie pokażę w święta! Mam kupę kuzynek i kuzynek z nieskazitelną cerą, a ja wyglądam teraz najgorzej od zawsze. Najlepiej zostanę w Warszawie i nie wrócę do domu na święta. Ja się wstydzę nawet rodzicom pokazać
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 20:45   #4016
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Karla_92 jaki jest ten kremik o który tutaj pyta Dagna? bo czytałam przedtem że nie zapycha a mnie taki by bardzo zainteresował.
A nie bardzo chce mi się szukać na wątku o jaki krem chodziło..

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Wyskakują mi te wielkie bolące guzy na całej twarzy, ale najwięcej na brodzie. Wyglądam jakbym miała świnkę - 9/10 twarzy spuchnięte!
Policzyłam. Mam ich w okolicy ust 8 (), a na całej twarzy jeszcze 7. I to są te najświeższe z ostatnich 3 dni! Co to ma być? Na sylwestra nie idę na pewno nigdzie. Ale ja się rodzinie nie pokażę w święta! Mam kupę kuzynek i kuzynek z nieskazitelną cerą, a ja wyglądam teraz najgorzej od zawsze. Najlepiej zostanę w Warszawie i nie wrócę do domu na święta. Ja się wstydzę nawet rodzicom pokazać
Zobaczysz że do Sylwestra wszystko się zmniejszy.
a świeta to szczególny czas rodzinny i nie ożna spędzać go samemu. ja mam też tak że jak mi coś wyskakuje, np. te bolące gule to przeważnie z stadzie od razu :P ale ja mam tak że czekam aż one tak ładnie dojrzeją tak żeby dało się szybko i skutecznie wycisnąć bo wtedy od razu po wyciśnięciu przestają mnie one boleć i nie są już takie wielkie i czerwone.
a na drugi dzień już jest tylko mały strupek..
a mnie się okres zbliża i mnie znowu wysypało jak cholera... buuuu... czemu ja tak mam..? a chciałam na Sylwestra tak jakoś wyglądać no to teraz mam.. na pewno jeszcze mój przedokresowy wysyp jeszcze się nie skończy goić..
Ale trudno! dam radę!
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-01-18 o 23:58 Powód: Post pod postem.
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 21:50   #4017
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

jestescie kochane dziewczyny moje
chemie zdalam!!! i na pewno dzieki ktorejs z Was! :P
jak kobieta zaczela mi zadawac pytania takie trudne to mi az galy na wierzch, tylko sie glupio usmiechalam i probowalam mowic co wiem... i ostatecznie mnie wyslala do lawki i dala mi miedzy 3/4 sie zlitowala
w ogole sie smiala ze "no tak to jest jak sie uczy na pamiec" ja jestem zdecydowanie przeciwnikiem uczenia sie na pamiec, ale tej chemii nie umialam zrozumiec ani troche i to co wiedzialam to dzieki powtarzaniu w kolko, jakos myslenia do tego mi sie nie udalo wlaczyc...
w kazdym razie zdalam i nie musze sie martwic o swiadectwo, mam nadzieje dopuszczenie do matury i w ogole a po nowym roku zaczynam robic prawko, w czwartek pierwsza teoria wiec mam nadzieje ze spedze swieta w ksiazkach i czegos sie naucze! i do maturki tez!

a ze skora do bani, jak u Was wszystkich sie psuje broda to ja ja akurat mam czysta, ale pod nosem i czolo wygladaja no zle
to co mnie wypryszczylo, to zasiegnelam rady u L_V i powiem Wam:
nie wolno po peelingu dawac tlustej maseczki/kremu, bo wtedy moze bardziej zapchac,ja zawsze myslalam ze jak skora jest oczyszczona to jej nei zaszkodzi no i mnie zapchal ten linoderm cholerny...
napisalam list do mikojaja o filtr avene cleanance a tak tio jestem wsciekla, bo diacneal zaczyna sie konczyc (tak z 2/3 tubki jestem, po 2 miechach czy ilu? a nie uzywam tego codziennie przeciez!) rowniez od miesiaca jade na probce zelu do twarzy i powiem ze wydajny, bo 25ml skonczy sie dopiero za jakis tydzien...

EDIT:
wnerwilam sie i wzielam w obroty antybiotyk... czolo i nos pomaziane + to co sie wysypalo...
w noworocznym kat.avonu (1/08) beda "mineraly" za 21zl, tak lubie avon ze wiem jakiej mozna sie spodziewac po nich jakosci, ale za ta cene to najwyzej sie wykorzysta jako zwykly sypki puder widzialam fotke skladu i raczej byl dlugi, ale mimo wszystko sprobuje
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 23:06   #4018
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Nie mogę na siebie patrzeć... Wiem, że histeryzuję, ale nie mogę już po prostu... Jest późno, mam jutro rano wykłady, ale nie pójdę do łazienki, bo tam jest lustro! Wyglądam jak napuchnięta bania... Cała twarz mnie lobl... Chyba dobrze, że nie trzymam żadnych tabletek bardo szkodzących, bo bym połknęła wszystkie... Nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Jestem najwstrętniejsza na świecie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 08:11   #4019
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

do d*^% (((((((((((( kiedy wszystkie bedziemy zadowolone ze stanu swojej cery? ja chyba nigdy ((((((((
Zuziu,gratuluje Slonce Ty nasze, zdanie chemii
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 10:00   #4020
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Nie mogę na siebie patrzeć... Wiem, że histeryzuję, ale nie mogę już po prostu... Jest późno, mam jutro rano wykłady, ale nie pójdę do łazienki, bo tam jest lustro! Wyglądam jak napuchnięta bania... Cała twarz mnie lobl... Chyba dobrze, że nie trzymam żadnych tabletek bardo szkodzących, bo bym połknęła wszystkie... Nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Jestem najwstrętniejsza na świecie.
Nawet tak nie mów! Wierze i rozumiem, że jest ci cieżko, ale to na pewno minie. Nie wiem, kiedy, ale...minie! Pamiętam, że pisałaś, ze bierzesz Diane. Po 3 miesiacach powinnaś juz widzieć znaczną poprawe i tylko o tym staraj się myśleć. Wiem, ze to łatwo powiedzieć, a ciezko zrobić, ale chyba nie ma innego wyjścia. Trzymaj się!
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.