Pierwszy raz samolotem - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 19:51   #871
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez alfabet18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę was o pomoc!
Otóż za 11 dni lecę z krakowa do bristolu. I tutaj zaczynam panikować . Nigdy nie byłam na lotnisku i nie wiem od czego zacząć. Czy na balicach można się zgubić hehe. Proszę poratujcie mnie

Na balicach sie nie zgubisz to nie jest duże lotnisko Ja też lece z Balic w poniedziałek 19 .

Dodam że to też jest mój pierwszy lot . Jak będziesz miała chwile czasu to przejżyj ten wątek - ja tak zrobiłam można tu znaleść naprawde dużo cennych rad.


Pozdrawiam i życze miłego lotu.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:33   #872
toplap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Tak,lot samolotem po raz pierwszy - ble, blada i fioletowa twarz na zmianę. Najgorszy start. Ale każdy następny spokojowo
toplap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 16:17   #873
wioolciaa92
Przyczajenie
 
Avatar wioolciaa92
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 28
GG do wioolciaa92
Dot.: Pierwszy raz samolotem

a jakie macie doświadczenia z linią Norvegian? jeśli nią lecieliście?
__________________
'Śmieję się z własnego serca, a czynię co ono chce'
; )
zaczynamy zmianę wizerunku : D
wioolciaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 21:25   #874
sylwiawszafie
Raczkowanie
 
Avatar sylwiawszafie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 440
Dot.: Pierwszy raz samolotem

norwegian jest wporzadku, czasami malo miejsca na nogi w samolocie , ale pozatym wszystko jest tak jak byc powinno! no i na + nawet przed samym odlotem, na lotnisku mozna dokupic sobie bardzo tanio druga walizke tj. 20kg za 12,50zl!!
__________________
sylwiawszafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 17:22   #875
wioolciaa92
Przyczajenie
 
Avatar wioolciaa92
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 28
GG do wioolciaa92
Dot.: Pierwszy raz samolotem

dzięki
__________________
'Śmieję się z własnego serca, a czynię co ono chce'
; )
zaczynamy zmianę wizerunku : D
wioolciaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:59   #876
solao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Czesc czy leci ktos moze do Grecji 28.12.07 z Krakowa -lece pierwszy raz moze ktos mi ktos opowie jak to wygląda
solao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:00   #877
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez solao Pokaż wiadomość
Czesc czy leci ktos moze do Grecji 28.12.07 z Krakowa -lece pierwszy raz moze ktos mi ktos opowie jak to wygląda
Przeczytaj wątek.
No, kilka stron wczesniej, a pewnie uzyskasz odpowiedzi na wiekszosc, jak nie wszystkie pytania.
Pozdrawiam
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 10:58   #878
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Leci ktos moze 17.12 do Londynu z Katowic o 18:10 lece juz drugi raz ale z druga osoba razniej i szybciej ta podróz mija moze sie ktos zglosi
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 11:50   #879
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Leci ktos moze 17.12 do Londynu z Katowic o 18:10 lece juz drugi raz ale z druga osoba razniej i szybciej ta podróz mija moze sie ktos zglosi
Ja zawsze zagaduję kogos w samolocie I fajnie jest
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 07:33   #880
solao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja tez mam pytanko czy leci ktos do Grecji(moj pierwszy lot) 28.12.07 z Krakowa to juz niecaly miesiac -we dwojke razniej
solao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 14:06   #881
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Ja już pierwszy lot mam za siba teraz mnie czeka drugi na świeta do Irlandi . Mnie sie latanie nie podoba ale coż zrobić. Jak dla mnie najgorzej jest jak samolot startuje , ląduje i zmienia wysokość poprostu masakra. Przez cały lot jadłam cukierki żeby nie zrobic bleee bo uczucie jak dla mnie jest okropne. Na sama mysl ze mam leciec samolotem mam gęsią skórke ale może dlatego że moje pierwsze lądowanie nie było przyjemne połowa pasażerów stwierdziła ze pilot chyba ma pierwszy raz styczność z samolotem. Mam nadzieje ze kolejne podróżne będą o wiele przyjemniejsze.


A co do zagadywania to jest duzy plus , i szczescie jak sie ma obok pasazera który wyraża checi do rozmowy. Mozna odwrócić uwage od nie przyjemnych doznań.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 15:33   #882
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Pierwszy raz samolotem

dziewczyny, czy któraś z was może leciała ostatnio do Usa ?

ja lecę za 2 dni, a pani w Locie mi wczoraj oświadczyła, że nie mogę zabrać ze sobą leków do podręcznego no chyba, że załatwię zaświadczenia od lekarza po angielsku. muszę brać antybiotyki 2x dziennie i pigułki antykoncepcyjne. z antybiotykami to ok, wezmę jedną przed lotem a drugą zaraz po przylocie, ale z pigułkami to nie zbyt mi się uśmiecha rozwalać sobie cykl. w sierpniu leciałam do grecji i miałam podreczny wypakowany lekami na wszelki wypadek ( nadopiekuńcza mama).

w ogóle boję się co jeszcze wymyślili żebym się nie zdziwiła na lotnisku, zakładam, że pomadki do ust też nie będę mogła wziąć ?
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 18:23   #883
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Tez uzywam pigulek i jak lot mi wypadl w godzinach brania pigulki to bralam albo przed odlotem albo po wyladowaniu, jakos od tego w ciaze nie zaszlam Chyba ze lecisz na inny kontynent Pomadke kitrasiłam zawsze w kieszeni w spodniach tak jak i zapalniczke
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 18:33   #884
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Tez uzywam pigulek i jak lot mi wypadl w godzinach brania pigulki to bralam albo przed odlotem albo po wyladowaniu, jakos od tego w ciaze nie zaszlam Chyba ze lecisz na inny kontynent Pomadke kitrasiłam zawsze w kieszeni w spodniach tak jak i zapalniczke
Po co Ci zapalniczka w samolocie?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 19:25   #885
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Tez uzywam pigulek i jak lot mi wypadl w godzinach brania pigulki to bralam albo przed odlotem albo po wyladowaniu, jakos od tego w ciaze nie zaszlam Chyba ze lecisz na inny kontynent Pomadke kitrasiłam zawsze w kieszeni w spodniach tak jak i zapalniczke

lecę na inny kontynent.



chciałam się jeszcze zapytać, mam problem. Nie mieszczą mi się rzeczy w walizke, a mam tylko tą. Najlepszym rozwiązaniem dla mnie byłoby np wrzucić wszystkie kosmetyki, waciki itd w plecak, tyle że to mi wychodzi 5 kg i kwalifikuje się na podręczny tyle, że będą tam rzeczy całkowicie niedozwolone do podręcznego. Mimo tych 5 kg mogłabym go nadać razem z walizką ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź bo właśnie się pakuję i nie bardzo wiem jak z tego wybrnąć.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 19:31   #886
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
lecę na inny kontynent.



chciałam się jeszcze zapytać, mam problem. Nie mieszczą mi się rzeczy w walizke, a mam tylko tą. Najlepszym rozwiązaniem dla mnie byłoby np wrzucić wszystkie kosmetyki, waciki itd w plecak, tyle że to mi wychodzi 5 kg i kwalifikuje się na podręczny tyle, że będą tam rzeczy całkowicie niedozwolone do podręcznego. Mimo tych 5 kg mogłabym go nadać razem z walizką ? Byłabym wdzięczna za odpowiedź bo właśnie się pakuję i nie bardzo wiem jak z tego wybrnąć.
A nie mozesz przepakowac kosmetykow do glownego i wyjac jakies rzeczy stamta by wlozyc do podrecznego?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 20:01   #887
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Pierwszy raz samolotem

To w takim razie co do tabletek moge zaproponowac bys sobie wyciela 1 tabletke z opakowania i wlozyla gdzies np do portfela.
Tez radze kombinowac z waga i przepakowaniem, zwłaszcza jak lecisz z Wawy tam ponoc mocno trzepią wiec nie ryzykowałabym z tymi kosmetykami i lekami w podrecznym.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 20:07   #888
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
A nie mozesz przepakowac kosmetykow do glownego i wyjac jakies rzeczy stamta by wlozyc do podrecznego?

to też jakiś pomysł, tyle, że 3/4 plecaka zajmuje sam płaszcz. Hm myślałam nad tym, żeby do plecaka z kosmetykami coś jeszcze dorzucić żeby wyszło tak z 8, 9 kilo, bo ubrania zajmują mi dużo mniej miejsca niż te wszystkie szampony balsamy i inne.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 21:08   #889
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
To w takim razie co do tabletek moge zaproponowac bys sobie wyciela 1 tabletke z opakowania i wlozyla gdzies np do portfela.
Tez radze kombinowac z waga i przepakowaniem, zwłaszcza jak lecisz z Wawy tam ponoc mocno trzepią wiec nie ryzykowałabym z tymi kosmetykami i lekami w podrecznym.
tabletki przeciez powinni pozwolic wziac
Ja zawsze mam ze soba te od choroby lokomocyjnej i nigdy sie nie przyczepili. Raz nawet bez pudelka mialam.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 21:24   #890
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Pierwszy raz samolotem

No ja tez zawsze mam przy sobie tabl przeciwbolowe, no ale angel pisze,ze sie pytala, moze jak sie leci do USA jest bardziej rygorystycznie.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 21:49   #891
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Pierwszy raz samolotem

jak leciałam do grecji w sierpniu to miałam w podrecznym wszystkie mozliwe leki przeciwbolowe, przeciw przeziebieniu itd.

2 dni temu byłam w locie i sie zapytałam a facetka mi powiedziała, ze nie mogę chyba ze sobie załatwie zaświadczenie po angielsku od lekarza, że naprawde musze wziac te leki. a to sa tabletki anty wiec takie niezbedne do zycia nie sa, ale nie widzi mi sie rozregulowywać cyklu.
postanowilam, że wezme je do glownego a od razu po lądowaniu wezme.
teraz zastanawiam sie nad tym co wpakować do plecaka a co do glownego i jednak nadal mam za duzo rzeczy.... ( co najgorsze nie moich !)
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 21:15   #892
Black-lulu
Rozeznanie
 
Avatar Black-lulu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 812
Dot.: Pierwszy raz samolotem

No a mnie w lipcu czeka pierwszy "dziewiczy" lot do Egiptu... Patrzac z Waszej perspektywy 4,5 godz. w samolocie to duzo czy malo? Troche adrenalina mi sie podnosi jak pomysle ze lece arabskimi liniami lotniczymi brrr... W mojej glowie od razu pojawiaja sie obrazy z 11 wrzesnia... najgorzej bedzie mi uspokoic mame bo ona panicznie boi sie3 samolotow. Zamiast myslec o ?przyjemnosciach? podrozy bede musiala jej podawac herbatke z melisa moze ktos z Was lecial do Egiptu? Prosze mi powiedziec czego moge sie spodziewac.
__________________
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.



http://airellejab.pinger.pl/ Uzewnętrzniam się

https://twitter.com/#!/AirelleJab Tweet Tweet
Black-lulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 23:38   #893
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Lulu, nie martw się, 4,5 godziny samolotem to naprawdę nie jest dużo! Pamiętam jak mój brat się dygał przed lotem do Kanady - jakieś 10 godzin leciał, z czego większość nad Oceanem. Najmniej przyjemne jest startowanie i lądowanie, ale po tym naprawdę nie masz się czego bać . Wiadomo - jakaś niepewność zawsze będzie, bo nie stoisz na ziemi, ale to jest na serio do zniesienia . A co do arabskich linii lotniczych, to nie mam doświadczenia, niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 10:29   #894
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Black-lulu Pokaż wiadomość
No a mnie w lipcu czeka pierwszy "dziewiczy" lot do Egiptu... Patrzac z Waszej perspektywy 4,5 godz. w samolocie to duzo czy malo? Troche adrenalina mi sie podnosi jak pomysle ze lece arabskimi liniami lotniczymi brrr... W mojej glowie od razu pojawiaja sie obrazy z 11 wrzesnia... najgorzej bedzie mi uspokoic mame bo ona panicznie boi sie3 samolotow. Zamiast myslec o ?przyjemnosciach? podrozy bede musiala jej podawac herbatke z melisa moze ktos z Was lecial do Egiptu? Prosze mi powiedziec czego moge sie spodziewac.
Leciałam w tym m-cu do i z Egiptu egipskimi liniami Koral Blue. Lecąc "do" samolot się spóźnił pół godziny, nie było numerowanych miejsc. Poza tym wszystko w porządku. Z powrotem mieliśmy inny, lepszy samolot, bardzo miła obsługa i ogólnie wrażenia super. Nawet posiłki dostaliśmy. Nie masz się czego obawiać
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:40   #895
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Black-lulu Pokaż wiadomość
No a mnie w lipcu czeka pierwszy "dziewiczy" lot do Egiptu... Patrzac z Waszej perspektywy 4,5 godz. w samolocie to duzo czy malo? Troche adrenalina mi sie podnosi jak pomysle ze lece arabskimi liniami lotniczymi brrr... W mojej glowie od razu pojawiaja sie obrazy z 11 wrzesnia... najgorzej bedzie mi uspokoic mame bo ona panicznie boi sie3 samolotow. Zamiast myslec o ?przyjemnosciach? podrozy bede musiala jej podawac herbatke z melisa moze ktos z Was lecial do Egiptu? Prosze mi powiedziec czego moge sie spodziewac.
Spodziewaj się ładnych widoków. Kiedyś leciałam arabskimi liniami i było fajnie, też dostaliśmy posiłek.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 16:41   #896
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Hej!

mam takie pytanie. Wybieram sie jutro na święta do Anglii i zastanawiam się, czy mogę wziąść jedzenie do bagażu głównego i może jakaś kanapkę do podręcznego? juz rózne rzecyz słyszalam więc wolę się zapytać.
katzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 17:19   #897
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez katzet Pokaż wiadomość
Hej!

mam takie pytanie. Wybieram sie jutro na święta do Anglii i zastanawiam się, czy mogę wziąść jedzenie do bagażu głównego i może jakaś kanapkę do podręcznego? juz rózne rzecyz słyszalam więc wolę się zapytać.

Możesz.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 21:23   #898
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Pierwszy raz samolotem

dzięki
katzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 14:13   #899
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Pierwszy raz samolotem

a czy ktos lecial samolotem gdzies w rejony Ameryki Południowej??
mam zamiar poleciec w wakacje do Chile i jestem ciekawa czy tamtejsze lotniska rózni cos od np europejskich?

no i oczywiscie jak wiekszosc zawsze sie boje, ze w trakcie zmiany samolotu zgubie sie gdzies
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:12   #900
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Pierwszy raz samolotem

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Beata życze udanego lotu !!! jak bedziesz miała możliwość to napisz jak ci poszła odprawa itp bo ja też będe lecieć tymi lotami tylko z Krakowa.

Zycze Powodzenia -- trzymaj się )
Witam bardzo goraco po dosc dlugasnej przerwie. Niestety nie moglam Ci napisac jak to bylo z odprawa bo jednak nie za bardzo mialam dostep do kompa i neta. Teraz jestem w Polsce na swieta wiec korzystaml lecz wracalam tu autem.

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Buziaki beatka !!! Trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze na tym lotnisku

Zycze również w miare ciepłej pogody -- i kuruj sie ! Zazdroszcze ci hehehe ( bo ja chce juz do mojego Tż )

Pozdrawiam i czekam na Ciebie :p
OOO tak na lotnisku wszytko super poszlo. Musialam tylko doplacic za nadbagaz, nazbieralo mi sie tego 4 kg Potem tylko musialam buty sciagnac bo piszczalam Moment startowania samolotu - jak dla mnie super. Zreszta caly lot bardzo mi sie podoba i chyba z 50 zdjec narobilam

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Ja już pierwszy lot mam za siba teraz mnie czeka drugi na świeta do Irlandi . Mnie sie latanie nie podoba ale coż zrobić. Jak dla mnie najgorzej jest jak samolot startuje , ląduje i zmienia wysokość poprostu masakra. Przez cały lot jadłam cukierki żeby nie zrobic bleee bo uczucie jak dla mnie jest okropne. Na sama mysl ze mam leciec samolotem mam gęsią skórke ale może dlatego że moje pierwsze lądowanie nie było przyjemne połowa pasażerów stwierdziła ze pilot chyba ma pierwszy raz styczność z samolotem. Mam nadzieje ze kolejne podróżne będą o wiele przyjemniejsze.


A co do zagadywania to jest duzy plus , i szczescie jak sie ma obok pasazera który wyraża checi do rozmowy. Mozna odwrócić uwage od nie przyjemnych doznań.
A tak w ogole Sysunia, tak jak obiecalam wczesniej moj angielski numer podalam na PW

W ogole spodziewalam sie wiekszego lotniska we Wrocłaiu Tam nie sposob sie zgubic. Na East Midlands tez super W ogole to latanie spodobalo mi sie.
A w niedziele juz powrot, internet bede miec od stycznia tak wiec bede mogla sie spowrotem wypowiadac i jak bede mogla to i pomoc
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 08:30:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.