Trądzik - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-22, 10:11   #4051
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Nika, mi powiedziala ze rano moge juz nalozyc mac na buzie. Szczerze mowiac, teraz to niewiele widze na twarzy, no moze kolo nosa jest troche przesuszona a za to w nocy snilo mi sie (naczytalam sie w necie o kwasach ) ze mi odpadl taki wieeelki plat skory, a pod tym byla doslownie 'nowa skora', taka a'la noworodka czy cos... ha ha ha :P
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:16   #4052
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Unhappy Dot.: Trądzik

Mam 18 lat i od prawie 5 lat mam poważny trądzik... najbardziej mam na policzkach, bo na czole do sporadycznie, kiedyś mialam tam trądzik taki jak kaszka, ale znikł po maści Benzacne. Za to na policzkach mam okropnie, praktycznie same wielkie czerwone plamy, zajmuje mi to okolo 80% twarzy. Do tego rano gdy się budze codziennie mam nowe pryszcze ropniaki.
Oczywiście rano nie obejdzie się bez fluidu przed wyjściem i korektoru. Też nie nawidze światła bo wszystko dokładnie widac. Chowam te pryszcze włosami, ale nic nie daje, bo na dworzu często wieje wiatr i tak widać.
Lecze się wszystkim tym co moge, kupuje mase tych produktów i nic... do dermatolog też chodzilam, ale od kiedy dermatolog zapisala mi żel do twarzy, po którym prawie wypaliło mi pół twarzy, przestalam chodzić... bo już nawet i w to nie wierze.
Mam chłopaka, i też nie wobrazam sobie tego, że mialabym mu sie pokazać bez makijażu, a już o latniej kąpieli w morzu moge zapomnąć, chyba bym się spaliła ze wstydu. dobrze, że kocha mnie taką jaka jestem. Ale ogólnie to trądzik też odemienił mnie w głębi duszy. Macie racje z tym co pisaliście...

Ehhh... trzeba jakoś żyć z tym czymś
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:40   #4053
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Byłam dziś na zakupkach i jakoś mi lepiej. Jest -4, więc nikogo nie dziwiło, że jestem owinięta szalikiem i zakapturowana. W każdym razie mamy już w domku pierożki, makowce, śledzie, itp.itd. Choinkę też. Wybrałam taką ładną, że jak mój tata ją niósł, to ludzie się pytali gdzie to takie można kupić.
Dostałam też w czwartek 4 z kolokwium!!!! Ale się cieszę. Moja pierwsza ocena - super, że 4!
W każdym razie kicha, bo internet mi nie chodzi za bardzo, nie mam cierpliwości czekać godzinę aż się coś otworzy, więc nie będę dużo pisać, ale czytam wszystkie wypowiedzi i jestem z Wami.
Buziaczki i wesołych świąt (nie wiem czy jutro dam radę się zalogować, toteż życzę z góry). Aby Nowy Rok był rokiem bez trądziku.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 15:59   #4054
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Oluś, gratuluje piknej oceny z kolosa

z twarza zle,az ryczec mi sie chce
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 09:56   #4055
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Święta to piękny czas, to prawdziwa magia.
Nigdy w to nie wątpiłam, ale pewnej gwiazdki wydarzyło się coś naprawdę magicznego.Trwało może z pięć minut, ale sprawiło,że jestem szczęśliwa do dziś na myśl o tym zdarzeniu.
W każdym bądź razie dziękuje za to pewnym osobom.

Chciałabym życzyć wszystkim naprawdę udanych świąt.

Pięknych chwil wśród najbliższych, wiele rozmów, poczucia bliskości ze
swoją jedyną i niepowtarzalną rodziną.
Popatrzcie przez chwilkę na te wszystkie kochane twarze i spróbujcie sobie pomyśleć co by było gdybyście mieli inną rodzinę.
Trudne do wyobrażenia? Dla mnie wprost niemożliwe.Ja próbuje pomyśleć tak co roku, ale mi się nie udaje, bo moja rodzina jest najwspanialszą jaką dane mi bylo dostać i nie chciałabym innej.


Życze wam także pieknych, kolorowych prezentów o których marzycie, ale pamiętajcie,że najpiękniejsze prezenty są w naszych sercach.
Zawsze dobry uczynek nas uszczęśliwi.
Od kiedy byłam małą dziewczynką co roku chciałabym,żeby podczas Wigilii zapukał do drzwi ktoś samotny.Żeby zajął puste miejsce przy stole.
Może kiedyś tak sie zdarzy.

Życze wam silnych brzuszków: )
Bo taka ilość jedzenia jaka pojawia się na stole podczas świąt jest naprawdę nie do skonsumowania ; )




(Mam nadzieje,ze osoby które nie lubią świąt ze swoich powodów zmienią kiedyś zdanie i ujrzą magię tego swięta.
Życze wam tego z calego serca.)

Najważniejsze na koniec..
Życzę wam pieknych buziek : *
Cudnych gładziutkich policzków, noska,czółka i bródki: )
A wszystkie plastic ala fantastic się schowają!!
Nasze buźki będą piękniejsze!
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 10:10   #4056
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Święta to piękny czas, to prawdziwa magia.
Nigdy w to nie wątpiłam, ale pewnej gwiazdki wydarzyło się coś naprawdę magicznego.Trwało może z pięć minut, ale sprawiło,że jestem szczęśliwa do dziś na myśl o tym zdarzeniu.
W każdym bądź razie dziękuje za to pewnym osobom.

Chciałabym życzyć wszystkim naprawdę udanych świąt.

Pięknych chwil wśród najbliższych, wiele rozmów, poczucia bliskości ze
swoją jedyną i niepowtarzalną rodziną.
Popatrzcie przez chwilkę na te wszystkie kochane twarze i spróbujcie sobie pomyśleć co by było gdybyście mieli inną rodzinę.
Trudne do wyobrażenia? Dla mnie wprost niemożliwe.Ja próbuje pomyśleć tak co roku, ale mi się nie udaje, bo moja rodzina jest najwspanialszą jaką dane mi bylo dostać i nie chciałabym innej.

Życze wam także pieknych, kolorowych prezentów o których marzycie, ale pamiętajcie,że najpiękniejsze prezenty są w naszych sercach.
Zawsze dobry uczynek nas uszczęśliwi.
Od kiedy byłam małą dziewczynką co roku chciałabym,żeby podczas Wigilii zapukał do drzwi ktoś samotny.Żeby zajął puste miejsce przy stole.
Może kiedyś tak sie zdarzy.

Życze wam silnych brzuszków: )
Bo taka ilość jedzenia jaka pojawia się na stole podczas świąt jest naprawdę nie do skonsumowania ; )



(Mam nadzieje,ze osoby które nie lubią świąt ze swoich powodów zmienią kiedyś zdanie i ujrzą magię tego swięta.
Życze wam tego z calego serca.)
Najważniejsze na koniec..
Życzę wam pieknych buziek : *
Cudnych gładziutkich policzków, noska,czółka i bródki: )
A wszystkie plastic ala fantastic się schowają!!
Nasze buźki będą piękniejsze!
piękne życzenia ja rwnież chciałabym życzyć:
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości i spokoju. Aby te święta były rodzinne i przepełnione miłością. Aby nadchodzący rok był o wiele lepszy od poprzedniego. Spełnienia najskrytszych marzeń , wspaniałych przyjaciół, uśmiechu i radości, a przede wszystkim zdrowia i w nowym roku wyleczenia twarzyczek dziękuję wam za to, że jesteście
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 10:32   #4057
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Święta to piękny czas, to prawdziwa magia.
Nigdy w to nie wątpiłam, ale pewnej gwiazdki wydarzyło się coś naprawdę magicznego.Trwało może z pięć minut, ale sprawiło,że jestem szczęśliwa do dziś na myśl o tym zdarzeniu.
W każdym bądź razie dziękuje za to pewnym osobom.

Chciałabym życzyć wszystkim naprawdę udanych świąt.

Pięknych chwil wśród najbliższych, wiele rozmów, poczucia bliskości ze
swoją jedyną i niepowtarzalną rodziną.
Popatrzcie przez chwilkę na te wszystkie kochane twarze i spróbujcie sobie pomyśleć co by było gdybyście mieli inną rodzinę.
Trudne do wyobrażenia? Dla mnie wprost niemożliwe.Ja próbuje pomyśleć tak co roku, ale mi się nie udaje, bo moja rodzina jest najwspanialszą jaką dane mi bylo dostać i nie chciałabym innej.

Życze wam także pieknych, kolorowych prezentów o których marzycie, ale pamiętajcie,że najpiękniejsze prezenty są w naszych sercach.
Zawsze dobry uczynek nas uszczęśliwi.
Od kiedy byłam małą dziewczynką co roku chciałabym,żeby podczas Wigilii zapukał do drzwi ktoś samotny.Żeby zajął puste miejsce przy stole.
Może kiedyś tak sie zdarzy.

Życze wam silnych brzuszków: )
Bo taka ilość jedzenia jaka pojawia się na stole podczas świąt jest naprawdę nie do skonsumowania ; )



(Mam nadzieje,ze osoby które nie lubią świąt ze swoich powodów zmienią kiedyś zdanie i ujrzą magię tego swięta.
Życze wam tego z calego serca.)
Najważniejsze na koniec..
Życzę wam pieknych buziek : *
Cudnych gładziutkich policzków, noska,czółka i bródki: )
A wszystkie plastic ala fantastic się schowają!!
Nasze buźki będą piękniejsze!
Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
piękne życzenia ja rwnież chciałabym życzyć:
Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo radości i spokoju. Aby te święta były rodzinne i przepełnione miłością. Aby nadchodzący rok był o wiele lepszy od poprzedniego. Spełnienia najskrytszych marzeń , wspaniałych przyjaciół, uśmiechu i radości, a przede wszystkim zdrowia i w nowym roku wyleczenia twarzyczek dziękuję wam za to, że jesteście
Ja też życze wszystkiego najlepszego i żeby spełniły sie Wam wszystkie marzeniaNie pisze że życze wesolych swiat bo ja nie wierze w tą cała "magie", nie wierze ze wigilia i ogólnie całe swieta to czas rodzinny przepełniony miłościa i bliskościa. Wiele razy sie juz o tym przekonalam a zreszta co z tego że w swieta pogodzimy sie z tymi ktorzy sa naszymi wrogami skoro nastepnego dnia bedzie znowu tak samo
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-23, 10:36   #4058
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik

dołączam się do życzeń ;*
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 14:33   #4059
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

dzisiaj pochowalam wszystkie moje masci,kremy przepisane przez derme i niech skora dojdzie choc troche do siebie. czerwona jest od tego wszystkiego.. na pewno do piatku na nia nic nie naloze.
boje sie strasznie wigilii....

najlepszego i wreszcie wyleczenie w 100% cery
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 14:54   #4060
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Najlepszego!
... i karteczka w prezencie: http://img142.imageshack.us/img142/515/kartkaht0.jpg
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 18:00   #4061
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Trądzik

Dołączam sie do życzeń ...
Rzadko tu bywam, ostatnio to już w ogóle- a wszystko za sprawą diacnealu-dzięki niemu święta spędzę z piękną buźką

Byłam wczoraj na oczyszczaniu cery, nie polecam-cholernie boli. Już nigdy więcej się na to nie piszę
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 09:15   #4062
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

To ja życzę Wesołych , Radosnych i uśmiechniętych Świąt, wszystkiego naj naj najlepsiejszego, spełnienia wszystkich marzeń , bo na to zasługujecie , w Nowym 2oo8 Roku tysiąca powodów do Radości , sporo miłości ... zdrówka i pogody ducha niech nasz trądzikowy problem się zakończy i Życzę Nam Wszystkim , abyśmy założyły wątek - Szczęśliwe, bo wygrały z trądzikiem
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 09:51   #4063
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

fajny koniec roku. chyba zostalam oszukana w sklepie internetowym. Zuziku,chodzi o te buty emu. dzwonilam do nich co jest grane i wydaje mi sie,ze oszukali mnie,a ci wymigiwali sie z odpowiedzia. mam dowody wplaty i ich mejle,wiec jakby co to na policje pojde.
zdenerwowana jestem strasznie..
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 09:57   #4064
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Kochani, spokojnych i radosnych świąt, przepełnionych miłością, prezentów pod choinką, a przede wszystkim pięknych cer na zawsze życzę Wam z całego serca
Mila
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 10:02   #4065
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik

Dołączam się do życzeń Mili ( )

Wszystkiego najlepszego kochani, zdrowych i wesołych!
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 11:38   #4066
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

A mam takie pytnko: Jaki Makijaż Robicie Na Święta ?

Ja dziś preferuje makijaż wyjątkowy.Na co dzień ograniczam się do tuszu i odrobiny podkładu, w ten dzień warto jednak troszkę zaszaleć!

Mój dzisiejszy makijaż

(1) Podkład Pure Maybelline [30 Sand]
(2) Cień do powiek Dream Mousse [10 Carmel Krma]
(3) Pomadka Water Shine Maybelline [12 Chocolate Glitters]
(4) Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense
+
zapaszek mary-kateandashley L.A STYLE

Mam brązowe oczka więc karmelowy makijaż jest dla mnie w sam raz
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 11:41   #4067
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Wesolych Swiat!!!Bez tradzikowych!!!

Ja musze jeszcze doleciec do domu wrrr bede bardzo pozno.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 11:52   #4068
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
A mam takie pytnko: Jaki Makijaż Robicie Na Święta ?

Ja dziś preferuje makijaż wyjątkowy.Na co dzień ograniczam się do tuszu i odrobiny podkładu, w ten dzień warto jednak troszkę zaszaleć!

Mój dzisiejszy makijaż

(1) Podkład Pure Maybelline [30 Sand]
(2) Cień do powiek Dream Mousse [10 Carmel Krma]
(3) Pomadka Water Shine Maybelline [12 Chocolate Glitters]
(4) Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense
+
zapaszek mary-kateandashley L.A STYLE

Mam brązowe oczka więc karmelowy makijaż jest dla mnie w sam raz
Ja niczego specjalnego ine robie bo nie ma po co Dla mnie wigilia nie rozni sie od pozostalych dni po za tym ze prawie wszyscy ludzie zaczynaja wariowac w ten dzien. Nie czuje żadnej magii ani niczego podobnego. I wcale nie uważam że te swieta to świeta rodzinne bo gdyby tak było spedzalabym je z całą rodzina a nie tylko z domownikami (i to jeszcze prawdopodobnie nie w komplecie). Zreszta ta "rodzinna" atmosfera ktora jest u mnie w domu odbiera mi ochote na obchodzenie świat juz od paru lat. I u mnie te świeta obchodzi sie tak byle tylko było, bo taka tradycja itd. a Świeta Bożego Narodzenia to chyba świeta kościelne prawda? A u mnie w domu nikt nie jest religijny ale sie je przeciez obchodzi. Zreszta tak jest w wiekszosci domow bo niby czemu przez te 3 dni w kościołach są tłumy a w zwykle niedziele nie?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 12:46   #4069
Pollyanna21
Raczkowanie
 
Avatar Pollyanna21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 133
Dot.: Trądzik

Cześć Kochani!
Dawno mnie sie nie odzywałam, ale zapewniam ze czytam, wszystko czytam

Chce Wam wszystkim życzyć naprawdę wesołych i pogodnych Świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku (oby był lepszy niz ten)

Ściskam mocno i całuję
Pollyanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 12:56   #4070
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

również zyczę wszystkim wesołych świat!!

karla, widze że u Ciebie to tak samo jak u mnie hmmm żadnego nastroju, atmosfery itp. szybko minie wiec damy rade

elektrodo, musisz wygladać slicznie ja sie nie maluje tylko tusz do rzęs i puder poza tym smiesnzie wygladam bo mam takie czerwone placki na skorze nie mam pojecia od czego
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:03   #4071
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

elektroda, rowniez tym fluidem sie wysmarowalam musnelam jeszcze pudrem w kompakcie tej samej firmy oczy tak jak lubie-cale na czarno,tak zwany smoke eyes i duuuzo tuszu. trza jakos wygladac przy wigili gdzie jest ponad 50 ludzi.
jade juz. trzymajta sie wszyscy

(ciekawe,czy rodzina powie cos o mojej buzce)
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:17   #4072
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
A mam takie pytnko: Jaki Makijaż Robicie Na Święta ?

Ja dziś preferuje makijaż wyjątkowy.Na co dzień ograniczam się do tuszu i odrobiny podkładu, w ten dzień warto jednak troszkę zaszaleć!

Mój dzisiejszy makijaż

(1) Podkład Pure Maybelline [30 Sand]
(2) Cień do powiek Dream Mousse [10 Carmel Krma]
(3) Pomadka Water Shine Maybelline [12 Chocolate Glitters]
(4) Tusz do rzęs Maybelline XXL Intense
+
zapaszek mary-kateandashley L.A STYLE

Mam brązowe oczka więc karmelowy makijaż jest dla mnie w sam raz
Elektrodo, a jak u Ciebie z przetłuszczaniem cery? Czy cienie na powiekach trzymają Ci się długo?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:43   #4073
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
karla, widze że u Ciebie to tak samo jak u mnie hmmm żadnego nastroju, atmosfery itp. szybko minie wiec damy rade
U mnie juz naszczescie wigilia za niedlugo. Mdli mnie na sam widok tego stołu...trzeba bedzie sie podzielic oplatkiem i życzyc jak co rok tego samego co sie nigdy nie spełnia Najchetniej powiedzialabym "Wesolych świat" i zaczela jesc

Ja życze wszystkim spędzenia tych świat tak jak maja ochote czy to przy rodzinnym stole czy przed telewizorem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 13:56   #4074
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

A ja kupiłam dzisiaj cynk.
Od wieczora zacynam brać.
Może coś mi da.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 17:57   #4075
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Pink, a jak się sprawują leki od dermatologa?
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 18:17   #4076
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

eh... wujek kupil sobie kamere i kamerowal przez caly wieczor.... uciekalam caly czas przed nim...
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 20:00   #4077
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Pink, a jak się sprawują leki od dermatologa?
powiem Ci,że nic nowego nie mam.Przebarwienia też jaśnieją,a to dopiero 10 dni.Także bardzo pozytywnie jestem naładowana.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 22:46   #4078
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

szczerze mówiąc u mnie też przez kilka lat nie czuło się Świąt, aż do tego roku... zmiana. Jak składaliśmy sobie życzenia mój dziadek, człowiek twardy, ale ciepły, rozpłakał się... wszystkim cisnęły się łzy do oczu . Przeżyłam coś niesamowitego , bo tak nigdy nie była wzruszona, od dawna nie czułam z nimi takiej bliskości, silnych więzi... ale to będą piękne wspomnienia, jedne z najcenniejszych. Nie potrafię powiedzieć czego brakowało wcześniej... ale nagle brakująca cząsteczka się znalazła... Wreszcie doceniłam wartość rodziny
Dlatego wiem jak to jest... nie czuć świątecznej atmosfery, ani tej "rodzinności" teraz bardzo żałuję, że kilka lat zmarnowałam na obojętność - może poprostu dorosłam do tego by docenić coś poza prezentami w Święta Dziś wiem, że warto...
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 09:18   #4079
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Goniu u mnie sprawa wygląda tak,że biore diane i mam zabiegi kwasami które oprócz rozjaśniania przebarwień dodatkowo ograniczają przetłuszczanie się cery.

Cienie trzymają się cały dzień.
Kiedy wieczorem zmywam makijaż mam na waciku pełno cienia.
Tak jakbym nałozyła przed momentem i postanowiła zmyć.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 09:36   #4080
tobias1984
Raczkowanie
 
Avatar tobias1984
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wojkowice Kościelne - Czeladź
Wiadomości: 69
GG do tobias1984 Send a message via Skype™ to tobias1984
Smile Dot.: Trądzik

Witam mam pytanko te wszystkie specyfiki jakie tu wymieniacie sa typowo kobiece czy może po swoich Tż znacie jakis skuteczny sposób na trądzik w męskim wydaniu
__________________
Byłoby lepiej, gdyby ludzie bardziej przypominali zwierzęta (...) i w większym stopniu kierowali się instynktem; czyniąc coś, nie powinni być aż tak dalece świadomi tego, co robią.
tobias1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.