Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 16:55   #151
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A co ja mogę studiować?No przecież,że kosmetologie
Który rok? Więc możesz kupować np maski Bielendy bez obaw o podróbki
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ranka, mnie ruchome niby wyprostowały (chciałam napisać włosy ) zęby, ale ostatnio mi się mocno stłoczyły i pokrzywiły na nowo :/ ortodontka powiedziała, że ruchomy nic już nie pomoże i skończyłam z drutami

właśnie szykuję babski wieczór z grzanym winem w roli głównej zaraz przyjaciółka przyjdzie.
Super Udanego wieczoru
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:56   #152
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moj malz nie mialby nic przeciwko... ale ja nie chce sama w ciazy chodzic w ogole mam stracha, ze bede sama w domu siedziec... a mnie zawsze do ludzi ciagnie... echhh[COLOR="Silver"]

[/FONT][/SIZE]
Przeleżałam całą ciążę w domu i szpitalu. Masakra. Nie mogłam się przestawić. Pracuję w szkole, więc zawsze mnie otaczało mnóstwo ludzi. Byłam aktywna praca, joga, wypady ze znajomymi. I nagle tylko cztery ściany. Ale warto było. Kiedy patrzę w tą uśmiechniętą pucatą buzię mojego synka, mogłabym jeszcze raz tak leżeć

Co do mojego synka już jest dobrze. Antybiotyk nadal przyjmuje, ale zaczyna już powolutku jeść, przespał już dwie noce, ma znów więcej siły na psoty. Stracił trochę na wadze, ale nadrobimy Sama straciłam w przeciągu ok dwóch tygodni 6kg. Dlatego potrzebuję czegoś na ujędrnienie

Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie. Kiedy było mi bardzo ciężko, takie sympatyczne słowa podtrzymywały mnie na duchu.

Kakulinko i Zuziu przesyłam Wam dużo ciepła i dobrej emergii. Będzie dobrze.

Teraz zrobię moim chłopakom kolecję i zabieram się za nadrabianie wątku z kosmetykami
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-29 o 16:58
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:00   #153
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cieszę się, że z Małym już dobrze )
Moja Mama, też nauczycielka, przeleżała praktycznie całą ciążę z moją siostrą. Ileż wtedy serwet i swetrów powstało..

i dziękuję Wam wszystkim za dobre słowa i rady, mnóstwo dla mnie znaczą
ogólnie trzymam się już nieźle, tylko wieczory i noce są straszne..
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:20   #154
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zuzia cieszę się, że jesteś taka dzielna
Kakulinko jak tam?

Margolcia super, że Mały zuch juz lepiej sie czuje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:23   #155
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Który rok? Więc możesz kupować np maski Bielendy bez obaw o podróbki

Super Udanego wieczoru
Na pierwszym dopiero jestem
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przeleżałam całą ciążę w domu i szpitalu. Masakra. Nie mogłam się przestawić. Pracuję w szkole, więc zawsze mnie otaczało mnóstwo ludzi. Byłam aktywna praca, joga, wypady ze znajomymi. I nagle tylko cztery ściany. Ale warto było. Kiedy patrzę w tą uśmiechniętą pucatą buzię mojego synka, mogłabym jeszcze raz tak leżeć

Co do mojego synka już jest dobrze. Antybiotyk nadal przyjmuje, ale zaczyna już powolutku jeść, przespał już dwie noce, ma znów więcej siły na psoty. Stracił trochę na wadze, ale nadrobimy Sama straciłam w przeciągu ok dwóch tygodni 6kg. Dlatego potrzebuję czegoś na ujędrnienie

Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie. Kiedy było mi bardzo ciężko, takie sympatyczne słowa podtrzymywały mnie na duchu.

Kakulinko i Zuziu przesyłam Wam dużo ciepła i dobrej emergii. Będzie dobrze.

Teraz zrobię moim chłopakom kolecję i zabieram się za nadrabianie wątku z kosmetykami
Cieszę się,że synek wraca do zdrowiaObyś już więcej się tak martwić o niego nie musiała.

A mi wyskoczył pryszczMam na czym testować spray alvy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:32   #156
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A mi wyskoczył pryszczMam na czym testować spray alvy
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:00   #157
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A mi wyskoczył pryszczMam na czym testować spray alvy

to się nazywa miłośc do kosmetyków
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 18:11   #158
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

to się nazywa miłośc do kosmetyków
Taa...gorzej jak mnie wywali po aloesie w spreju i będę płakać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:37   #159
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Na pierwszym dopiero jestem

Cieszę się,że synek wraca do zdrowiaObyś już więcej się tak martwić o niego nie musiała.

A mi wyskoczył pryszczMam na czym testować spray alvy
Ale fajnie opowiadaj nam na bieżąco czego ciekawego się nauczyłaś
jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś cieszył się z pryszcza

Margo, super, że z Synkiem coraz lepiej a Ty zadbaj o siebie! Kto to widział tak chudnąć!

Kakulinka zaginęła w akcji przeprowadzka między torbami i kartonami
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:45   #160
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale fajnie opowiadaj nam na bieżąco czego ciekawego się nauczyłaś
jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś cieszył się z pryszcza

Margo, super, że z Synkiem coraz lepiej a Ty zadbaj o siebie! Kto to widział tak chudnąć!

Kakulinka zaginęła w akcji przeprowadzka między torbami i kartonami
Wiesz, moja mama się cieszyła przeokropnie jak zaczęła siwieć. Ma naturalnie baardzo ciemny brąz i zawsze chciała mieć jaśniejsze włosy, ale do tego biorąc pod uwagę jakie są mocne i kręcone i grube to musiałaby je najpierw mocno rozjaśnić. A jak zaczęła siwieć to mogła po prostu zafarbować na jasny brąz wszystkie jej koleżanki płakały że siwieją a ona się cieszyła

Oczywiście ja mam włosy falujące ale blond i cienkie zamiast piękne ciemne loki po mamusi
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:47   #161
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przeleżałam całą ciążę w domu i szpitalu. Masakra. Nie mogłam się przestawić. Pracuję w szkole, więc zawsze mnie otaczało mnóstwo ludzi. Byłam aktywna praca, joga, wypady ze znajomymi. I nagle tylko cztery ściany. Ale warto było. Kiedy patrzę w tą uśmiechniętą pucatą buzię mojego synka, mogłabym jeszcze raz tak leżeć

Co do mojego synka już jest dobrze. Antybiotyk nadal przyjmuje, ale zaczyna już powolutku jeść, przespał już dwie noce, ma znów więcej siły na psoty. Stracił trochę na wadze, ale nadrobimy Sama straciłam w przeciągu ok dwóch tygodni 6kg. Dlatego potrzebuję czegoś na ujędrnienie

Bardzo dziękuję Wam za miłe słowa i wsparcie. Kiedy było mi bardzo ciężko, takie sympatyczne słowa podtrzymywały mnie na duchu.

Kakulinko i Zuziu przesyłam Wam dużo ciepła i dobrej emergii. Będzie dobrze.

Teraz zrobię moim chłopakom kolecję i zabieram się za nadrabianie wątku z kosmetykami
och, ludziska... ja mam nadzieje, ze nie bede musiala lezec... okropnie dzielna jestes - bo popatrzec na dziecie moglas dopiero po wielu miesiacach... ludzie, obym ja miala tyle sily psychicznej w razie czego
no i ciesze sie ogromnie, ze z malym lepiej teraz juz z gorki
a na ujedrnienie to masaze, cwiczenia/ogolnie ruch, zimny prysznic? jakich balsamow uzyjesz, to juz mniej wazne - byle dodatkowo nawilzyc i zmiekczyc skore, a przy tym sie troche wymasowac a jak mlody zacznie psocic juz na dobre, to sie poruszasz czy chcesz czy nie

Ana no testuj, testuj ta alve...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 18:50   #162
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale fajnie opowiadaj nam na bieżąco czego ciekawego się nauczyłaś
jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś cieszył się z pryszcza

Margo, super, że z Synkiem coraz lepiej a Ty zadbaj o siebie! Kto to widział tak chudnąć!

Kakulinka zaginęła w akcji przeprowadzka między torbami i kartonami
od czasów śmierci hanki mostowiak karton brzmi groźnie...... Mam nadzieje, że jednak Kakulinka ma sie lepiej po starciu z kartonami niz hania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:53   #163
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wiesz, moja mama się cieszyła przeokropnie jak zaczęła siwieć. Ma naturalnie baardzo ciemny brąz i zawsze chciała mieć jaśniejsze włosy, ale do tego biorąc pod uwagę jakie są mocne i kręcone i grube to musiałaby je najpierw mocno rozjaśnić. A jak zaczęła siwieć to mogła po prostu zafarbować na jasny brąz wszystkie jej koleżanki płakały że siwieją a ona się cieszyła

Oczywiście ja mam włosy falujące ale blond i cienkie zamiast piękne ciemne loki po mamusi
no patrz, a moja mama jasniutka blondynka z natury, ale ma bardzo cienkie, slabe wlosy. moj tata za to kiedys mial ( no bo teraz to juz mocno szpakowaty i troche mniej bujny) duuuzo czarnych lokow.
a co ja mam? ilosc wlosow po mamusi, rowniez ich druciana prostote zamiast loczkow po tatusiu, a kolor wybralam sobie cos pomiedzy - i wyszlo brazowo-rudo


---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

boszzz Anula, ty mi takich lamiglowek nie rob! hanka mostkowiak... se mysle, gdzies juz to slyszalam... jakas tragedia z kartonami czy co... az mi sie przypomnialo, ze jak na swieta w polsce bylam, to jeszcze co niektorzy sie burzyli, czemu hanka MUSI zginac nie widzialam ani jednego odcinka... wstyd?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:57   #164
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wiesz, moja mama się cieszyła przeokropnie jak zaczęła siwieć. Ma naturalnie baardzo ciemny brąz i zawsze chciała mieć jaśniejsze włosy, ale do tego biorąc pod uwagę jakie są mocne i kręcone i grube to musiałaby je najpierw mocno rozjaśnić. A jak zaczęła siwieć to mogła po prostu zafarbować na jasny brąz wszystkie jej koleżanki płakały że siwieją a ona się cieszyła

Oczywiście ja mam włosy falujące ale blond i cienkie zamiast piękne ciemne loki po mamusi
Fajna ta Twoja mamusia
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
od czasów śmierci hanki mostowiak karton brzmi groźnie...... Mam nadzieje, że jednak Kakulinka ma sie lepiej po starciu z kartonami niz hania
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:58   #165
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wiesz, moja mama się cieszyła przeokropnie jak zaczęła siwieć. Ma naturalnie baardzo ciemny brąz i zawsze chciała mieć jaśniejsze włosy, ale do tego biorąc pod uwagę jakie są mocne i kręcone i grube to musiałaby je najpierw mocno rozjaśnić. A jak zaczęła siwieć to mogła po prostu zafarbować na jasny brąz wszystkie jej koleżanki płakały że siwieją a ona się cieszyła

Oczywiście ja mam włosy falujące ale blond i cienkie zamiast piękne ciemne loki po mamusi
haha każdemu co innego pasuje:P Moja mama zawsze marzyła by prztyć, ja z resztą też. Niestety mamie się to udało dopiero po 50. I z dumą patrzy na swój zwisający brzuch
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:59   #166
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
boszzz Anula, ty mi takich lamiglowek nie rob! hanka mostkowiak... se mysle, gdzies juz to slyszalam... jakas tragedia z kartonami czy co... az mi sie przypomnialo, ze jak na swieta w polsce bylam, to jeszcze co niektorzy sie burzyli, czemu hanka MUSI zginac nie widzialam ani jednego odcinka... wstyd?
Żaden wstyd.Ciesz się,że nie oglądasz.Przynajmniej nie musisz się bać,że Cię jakiś karton stojący na półce sklepowej zabiję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:00   #167
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cloche ja tez nie ogladałam i nie oglądam "m jak miłość", ale smierc hani mostowiak odbiła się takim echem, ze nie sposób było przeoczyc antyradio na przykład miało strone internetowa na czarno i przepasaną żałobną wstążką a ile kawałów krążyło!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:02   #168
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny jaka jest możliwość mieć raka jelita lub macicy/jajników w wieku lat 21,5?
Uch... moja kancerofobia się uruchomiła znowu na wyższych obrotach.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:09   #169
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
od czasów śmierci hanki mostowiak karton brzmi groźnie...... Mam nadzieje, że jednak Kakulinka ma sie lepiej po starciu z kartonami niz hania
oj Anula Anula


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka jest możliwość mieć raka jelita lub macicy/jajników w wieku lat 21,5?
Uch... moja kancerofobia się uruchomiła znowu na wyższych obrotach.
Omasz! Co Ci w głowie! Można mieć raka nawet w młodym wieku, nawet dzieci chorują. Ale Ty go nie masz i nie będziesz miała!!!!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 19:12   #170
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj Anula Anula



Omasz! Co Ci w głowie! Można mieć raka nawet w młodym wieku, nawet dzieci chorują. Ale Ty go nie masz i nie będziesz miała!!!!
No właśnie nie wiem, od 1,5 roku boli mnie podbrzusze i dopiero teraz się zapisałam do ginekologa. Jak on nic nie wykryje to będę musiała te jelita czy tam trzustkę sprawdzić. Jak mi coś wyjdzie to sobie nie wybaczę tego, że ze strachu nie poszłam. Zapisałam się do ginekologa prywatnie (polecony), ale na NFZ i niestety muszę czekać troszkę ponad miesiąc, zostało jeszcze 2 tygodnie i co raz bardziej w nerwach jestem. Bardziej niż nagości i samego lekarza boję się tego, co może wykryć. Ja do ginekologów nie latałam nigdy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:16   #171
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, od 1,5 roku boli mnie podbrzusze i dopiero teraz się zapisałam do ginekologa. Jak on nic nie wykryje to będę musiała te jelita czy tam trzustkę sprawdzić. Jak mi coś wyjdzie to sobie nie wybaczę tego, że ze strachu nie poszłam. Zapisałam się do ginekologa prywatnie (polecony), ale na NFZ i niestety muszę czekać troszkę ponad miesiąc, zostało jeszcze 2 tygodnie i co raz bardziej w nerwach jestem. Bardziej niż nagości i samego lekarza boję się tego, co może wykryć. Ja do ginekologów nie latałam nigdy.
Nie stresuj się, tylko leć jutro i zrób badania krwi. Jak będzie jakaś patologia, to wyjdze. Nie mogę powiedzieć, że na pewno nic Ci nie jest, ale często jest tak, że jak człowiek czuje się świetnie to jest chory a nie odwrotnie. Poza tym rak boli w ostatnim stadium, więc chyba nie ma co się stresować.
Napisałam to tak lekko, jakby to był katar, nie chodzi mi o to. Doskonale rozumiem Twoje obawy. Pół mojej rodziny poumierała na nowotwory.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:23   #172
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

to hanka kartonem zostala zabita? a nie wypadek samochodowy?? czy to rysiu z klanu mial miec jakis crash?! ludzie, tyle zmian... czlowiek nie nadaza

Wachlarzyku, najpierw ginekologa zalatw, niech ci obejrzy wszystko. najlepiej, jak by mial taki sprzet USG "od srodka". jak wszystko bedzie w porzadku, to nie ma sie co stresowac. to tylko panika, kiszki musza sporo przerabiac, ciezka robota - ze cos czasem zaboli to normalne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:30   #173
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to hanka kartonem zostala zabita? a nie wypadek samochodowy?? czy to rysiu z klanu mial miec jakis crash?! ludzie, tyle zmian... czlowiek nie nadaza

Wachlarzyku, najpierw ginekologa zalatw, niech ci obejrzy wszystko. najlepiej, jak by mial taki sprzet USG "od srodka". jak wszystko bedzie w porzadku, to nie ma sie co stresowac. to tylko panika, kiszki musza sporo przerabiac, ciezka robota - ze cos czasem zaboli to normalne
Niestety nie u każdego można lub da się włożyć takie usg
A Hanka miała wypadek samochodowy, umarła bo samochód uderzył w kartony! A co w Klanie się dzieje to nie mam pojęcia
Czy Wy też jak byłyście małe to oglądałyście te seriale?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 20:39   #174
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Niestety nie u każdego można lub da się włożyć takie usg
A Hanka miała wypadek samochodowy, umarła bo samochód uderzył w kartony! A co w Klanie się dzieje to nie mam pojęcia
Czy Wy też jak byłyście małe to oglądałyście te seriale?
moja ginekolog ma taki "sprzet", ze mozna kazdemu - wiadomo, u dziewicy z grozba uszkodzenia blony, no ale zdrowie wazniejsze niz jakas pieprzona blona! srednica "sprzetu" to jakies 2 cm... nie wiem, czy robia rozne?

kurde, co za smierc! sam wypadek samochodowy bylby za malo spektakularny?
ja nigdy takich seriali nie ogladalam... klanu moze w sumie pare minut widzialam, moje kolezanki ogladaly. ja nie mialam czasu

---

aaa, a teraz ogladam ukradkiem druga czesc tych wampirow... wiecie, Edward i Bella... tak, zeby byc "na czasie" no i nie rozumiem calej histerii... ale dobrze, niech ludzie szaleja za wampirami, moze przestana chodzic na solarium

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-01-29 o 20:41
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 21:15   #175
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)



Wiem, że ja tu mało znana, ale Was najchętniej podczytuję i lubię, więc się wtrące od czasu do czasu


Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ranka, ja od 2miesięcy mam łuk na górze, a od około 2tygodni dół pomimo, że pół życia prostowałam zęby aparatem ruchomym i tak się dziady ostatnio mocno pokrzywiły. średnio się sobie podobam, nie lubię się w nim uśmiechać, ale pocieszam się, że kiedyś będę miała piękny uśmiech :P
Ja mam trochę pokrzywione zębiska, i tak mnie aparat już kusi od długiego czasu. Ale to chyba małą fortunę kosztuję, czy nie jest tak źle?
Btw aparatowe uśmiechy są moim zdaniem cudne, równie mocno z tego powodu chciałabym aparat

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, od 1,5 roku boli mnie podbrzusze i dopiero teraz się zapisałam do ginekologa. Jak on nic nie wykryje to będę musiała te jelita czy tam trzustkę sprawdzić. Jak mi coś wyjdzie to sobie nie wybaczę tego, że ze strachu nie poszłam. Zapisałam się do ginekologa prywatnie (polecony), ale na NFZ i niestety muszę czekać troszkę ponad miesiąc, zostało jeszcze 2 tygodnie i co raz bardziej w nerwach jestem. Bardziej niż nagości i samego lekarza boję się tego, co może wykryć. Ja do ginekologów nie latałam nigdy.
Ja też z rakiem obeznana niestety.. więc się nie przejmuj, to na pewno nie to. Już dawno wystąpiłoby miliard innych objawów na całym ciele. Btw. moja znajoma też tak miała, okazało się, że po prostu coś nie tak z jajnikami, bierze/brała tabletki i jest ok, tylko jej w klacie znacznie przybyło
Btw dobrze, że idziesz do lekarza, wszystko się wyjaśni, na pewno będzie ok^^

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-01-29 o 21:16
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 22:00   #176
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moja ginekolog ma taki "sprzet", ze mozna kazdemu - wiadomo, u dziewicy z grozba uszkodzenia blony, no ale zdrowie wazniejsze niz jakas pieprzona blona! srednica "sprzetu" to jakies 2 cm... nie wiem, czy robia rozne?

kurde, co za smierc! sam wypadek samochodowy bylby za malo spektakularny?
ja nigdy takich seriali nie ogladalam... klanu moze w sumie pare minut widzialam, moje kolezanki ogladaly. ja nie mialam czasu

---

aaa, a teraz ogladam ukradkiem druga czesc tych wampirow... wiecie, Edward i Bella... tak, zeby byc "na czasie" no i nie rozumiem calej histerii... ale dobrze, niech ludzie szaleja za wampirami, moze przestana chodzic na solarium
Nie wypowiem się co do USG bo nie miałam i nie ciągnie mnie. Wolę żyć w nieświadomości póki co
Wypadek chyba miał służyć mega ośmieszeniu aktorki, taka kara, że odchodzi z serialu
Ja też nie podniecam się wampirami... Oglądałam Edwarda i spółkę, nawet Pamiętniki wampirów ale już mam tego serdecznie dość. Chyba wyrosłam
Teraz jestem zauroczona Dexterem mój słodki morderca.
A Wy co oglądacie w zimowe wieczory?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 22:00   #177
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Tak Miał być w czerwcu br. ale jak założyłam aparat na zęby to doszliśmy do wniosku że rok poczekamy, żebym była piękna na zdjęciach... 22.06.2013
Najpierw myślałam ze jak byśmy nic nie zmieniali to na pół roku było by wszystko ustalone i zapłacone i raczej by się nie rozmyślił, a teraz myślę że lepiej ze się rozpadło teraz a nie po ślubie, bo szczęśliwsza wcale bym nie była a wtedy rozczarowanie i gorycz znacznie większa.
co za facet, ja nie rozumiem jak można podjąć decyzję, że chce się z kimś spędzić resztę życia ( bo chyba efektem takiej decyzji są oświadczyny) i zmienić zdanie tak szybko.

Eh dobrze, że my z Tżetem mamy jasną sytuację, że ślubu nie będzie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 22:04   #178
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

oj Wachlarzyku, aż za dobrze Cię rozumiem. też sobie wmawiam mnóstwo chorób, a ze względu na to, że na nowotwór zmarło mnóstwo osób w mojej rodzinie, boję się tym bardziej każego bólu.. i też mnie ostatnio boli w lewym dolnym rogu brzucha, buu.

wróciłam do domu. kiedy byłam z przyjaciółką, było dobrze, trochę popłakałam tylko. a teraz zostałam sama i znowu jest źle, już mam dość
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 22:12   #179
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
co za facet, ja nie rozumiem jak można podjąć decyzję, że chce się z kimś spędzić resztę życia ( bo chyba efektem takiej decyzji są oświadczyny) i zmienić zdanie tak szybko.

Eh dobrze, że my z Tżetem mamy jasną sytuację, że ślubu nie będzie
Nie chcesz ślubu? Chcesz zostawić sobie zawsze otwartą furtkę?

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
oj Wachlarzyku, aż za dobrze Cię rozumiem. też sobie wmawiam mnóstwo chorób, a ze względu na to, że na nowotwór zmarło mnóstwo osób w mojej rodzinie, boję się tym bardziej każego bólu.. i też mnie ostatnio boli w lewym dolnym rogu brzucha, buu.

wróciłam do domu. kiedy byłam z przyjaciółką, było dobrze, trochę popłakałam tylko. a teraz zostałam sama i znowu jest źle, już mam dość
Będzie coraz lepiej, pierwsze dni, tygodnie najgorsze. A po drugie jeszcze nic nie jest postanowione, więc bądź dobrej myśli i skup się na sobie. Zrób coś dla siebie, coś miłego.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 22:53   #180
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie wypowiem się co do USG bo nie miałam i nie ciągnie mnie. Wolę żyć w nieświadomości póki co
Wypadek chyba miał służyć mega ośmieszeniu aktorki, taka kara, że odchodzi z serialu
Ja też nie podniecam się wampirami... Oglądałam Edwarda i spółkę, nawet Pamiętniki wampirów ale już mam tego serdecznie dość. Chyba wyrosłam
Teraz jestem zauroczona Dexterem mój słodki morderca.
A Wy co oglądacie w zimowe wieczory?
Ja mam robione praktycznie co rok jak robię cytologie. Myślałam, że to jest standard badania.

A seriale... to polecam bardzo Mildred Pierce główną rolę gra Kate Winslet
Wcześniej z Tżetem obejrzeliśmy wszystkie serie Rodziny Soprano
Teraz mamy w planach The Killing ponoć również wciągający..

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
oj Wachlarzyku, aż za dobrze Cię rozumiem. też sobie wmawiam mnóstwo chorób, a ze względu na to, że na nowotwór zmarło mnóstwo osób w mojej rodzinie, boję się tym bardziej każego bólu.. i też mnie ostatnio boli w lewym dolnym rogu brzucha, buu.

wróciłam do domu. kiedy byłam z przyjaciółką, było dobrze, trochę popłakałam tylko. a teraz zostałam sama i znowu jest źle, już mam dość
oj biedaku trzeba przeczekać i jakoś się trzymać, aż emocje opadną . A najlepiej znaleźć sobie jak najwięcej zajęć do roboty.

Mi dwa lata temu zmarła mama, wieku zaledwie 45 lat i też mi sie wydawało, że po czymś takim nie da się wrócić do normalnego życia... Można tylko siedzieć i uderzać głową o ścianę, żeby poczuć jakiś inny rodzaj bólu i obrazić się na życie,że jest takie niesprawiedliwe

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie chcesz ślubu? Chcesz zostawić sobie zawsze otwartą furtkę? .
no właśnie, prawda jest taka że ślub wcale nie oznacza zamknięcia furtki bo odejść można zawsze, co z resztą dosyć często się zdarza.

Jakoś do miłości podchodzę ideologicznie dwoje ludzi ma być ze sobą, dopóki się kochają i tego obydwoje chcą. Jeżeli to minie i jedna z osób chce odejść to trzeba jej na to pozwolić ( chociaż to trudne i bolesne). Natomiast wzięcie ślubu zmuszą Cię do obiecania drugiej osobie, że jej nigdy nie opuścisz. Ja nie wierzę w to że człowiek jest w stanie zagwarantować coś takiego drugiemu człowiekowi. Nie lubię rzucać słów na wiatr i kłamać,więc nie chcę obiecywać czegoś takiego ( chociaż bardzo bym chciała, żeby nasza miłość była właśnie taka na całe życie).

Poza tym teraz to też już trochę na przekór tym,którzy nie wierzą w trwały związek bez ślubu i jeszcze mi sugerują, że jak będziemy mieć dzieci bez ślubu to nie będziemy normalną rodziną. To ja im udowodnię, że będziemy normalną i szczęśliwą rodziną...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.