Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 18:19   #511
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
do farbowanych, TEN

ja się na ten tonik czaiłam, ale jakoś znowuż mi wpadło do koszyka co innego (tym razem tonik włosowy dla facetów Aubrey)



qrczę, ja zauważyłam już jakiś czas temu, że strasznie się wydelikacona stałam. Zarówno pyszczydło, jak i skalp i skóra reagują mi nad wyraz nerwowo na niektóre kosmetyki.
Szczególnie z szamponami tak mam, że zaraz mnie swędzi skóra, jak coś w nim nie tak... i ciągle nie mogę dojść, co to mnie podrażnia...
Z pyskiem to na razie tylko hydrolaty z Eco Spa mnie tak załatwiły i maska Balm Balm oczyszczająca
Bo Ty masz piękną, delikatną i kobiecą cerę a ja skórę słonia....
[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49238762]Korci mnie, by ich samych zapytać...i chyba to zrobię . Chyba, że ktoś już kiedyś pytał?


[/QUOTE]
ja dłuższy czas temu zapytałam wprost czy make me bio bazuje na recepturach uoga, ale nie odpowiedzieli.
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Kosmetyki Natur podniosły mi ciśnienie
"Przykro bam ale nie ma w hurtowni większości testerów, które Pani zamówiła i będą dostępne dopiero po Nowym Roku. Wysłaliśmy te które są dostępne. Dodaliśmy więcej testerów niż Pani zamówiła tak aby zrekompensować brak tych które Pani zamówiła."
Szkoda, że mam pełne wymiary tego co dosłali, albo wysłali to czego nie lubię, bez wcześniejszego kontaktu
no wiesz co....
już by się nie ośmieszali!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 19:32   #512
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Moni, pech chcial, ze przeczytalam o twoich zakupach na ecco verde... i akurat chcialam sobie kupic jakis lakier... no i stalo sie. kupilam set lakierow (miala ktoras suncoat? http://www.ecco-verde.de/make-up/nag...llerina-beauty), balsam do ust z kolorem i polyskiem burt's bees (juz nie pierwszy i pewnie nie ostatni z tej serii - uwielbiam!), baze pod cienie lavera i probke tego bb kremu LL.po rabacie wyszlo ponizej 25 euro nawet. lubie kupowac online i nie placic za wysylke
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 20:28   #513
takazuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

witam
podczytuje Wasz watek od pewnego czasu bo zainteresowalam sie zmiana kosmetykow na te bardziej przyjazne skorze, ale szczerze mowiac polecacie tu tyle rzeczy, ze zaczynam sie gubic
Czy moglby mi ktos polecic na poczatek drobne kosmetyki, ktore moglabym zaczac uzywac?
Mam skore mieszana, odwoniona, bardzo wrazliwa(!) z krostkami na brodzie i okolicach nosa.
Przyznam szczerze, ze kupilam krem make me bio - rozany, ale on mnie podraznia proboalam tez sylveco lekki krem brzozowy, po nim natomiast sie niemilosiernie swiece.

Moze to przyczyna zlego oczyszczania twarzy, dlatego chcialabym sprobowac dobrac kosmetyki zaczynajac od czegos do oczyszczania a konczac na kremie pod oczy poprzez tonik itd.

Jesli ktos moglby mi pomoc to bylabym bardzo wdzieczna
Milego wieczoru
takazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 20:50   #514
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Przyszłam wrzucić nabytki z ostatniego miesiąca (czy może półtora). Żel do mycia twarzy Eubiona i krem pod oczy i+m to dwaj ulubieńcy, stałe punkty programu Resztę testuję po raz pierwszy. Olej kokosowy zawsze kupowałam w ZSK itp., ostatnio trafiłam na taki ładny słoiczek w markecie.

Niedawno czytałam o oleju marula na dziale modowym Przyznam się, że wcześniej o nim nie słyszałam, a ponoć to aktualnie hit. Używałyście?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (89,9 KB, 61 załadowań)
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 20:58   #515
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Co sądzicie o kremie Salvia M. Gebhardt. Miał ktoś???

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to przychodzi/pogłębia się z wiekiem. A kontakt z naturalsami (ekstrakty, wyciągi) tylko sprawę pogarsza...
W życiu nie miałam takich podraznień ..

Mam nadzieję, że Ci się spodobała...
Żeby nie było: mi się bardzo podobała, zużyłam parę opakowań... Tylko niestety już za cholerę nie znajduję czasu na takie fanaberie jak peelingi czy maseczki
Mnie też podrażniają niektóre produkty, jak nigdy. Nie dalej jak wczoraj przeżyłam masakrę z nowym tuszem do rzęs Max Factora, takiego uczulenia ocznego nigdy nie miałam, do teraz z oka leje mi się ropa i jest napuchnięte do bólu (to był test na jednym oku).

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Na razie tylko raz wypróbowałam, pamiętam, że skóra po tym mięciutka
Ja zużyłam chyba jakoś 2 opakowania, ale z kolei stwierdziłam, że niewielkim nakladem finansowym i wysiłkiem można podobny produkt ukręcić samemu, więc kręcę do dziś, ale przeróżne warianty za każdym razem

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
korah, dzięki za porady w sprawie kwasów do suchej skóry. udało mi się dotrzeć do info, że ten krem, który chciałam z kwasami, nie jest dla mojej skóry. dzięki tobie zaoszczędziłam 60 zł
Tak myślałam Na początek, jeśli chcesz sprobować z kwasami, to stężenia 5-7% będą idealne

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Kosmetyki Natur podniosły mi ciśnienie
"Przykro bam ale nie ma w hurtowni większości testerów, które Pani zamówiła i będą dostępne dopiero po Nowym Roku. Wysłaliśmy te które są dostępne. Dodaliśmy więcej testerów niż Pani zamówiła tak aby zrekompensować brak tych które Pani zamówiła."
Szkoda, że mam pełne wymiary tego co dosłali, albo wysłali to czego nie lubię, bez wcześniejszego kontaktu
Łaskawcy Jednym zdaniem mogli napisać, żebyś się cieszyła, że w ogóle coś dostałaś

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Love lula
https://www.lovelula.com/products/fr...d92b-321289677, warto sprawdzać codziennie bo fajne mają zestawy gratisowe.


[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49244087]No, jak już Ty załadujesz linka, to mam zawsze wizję egzekucji komorniczej przed oczami[/QUOTE]

Dobrze ujęte

Cytat:
Napisane przez takazuzia Pokaż wiadomość
witam
podczytuje Wasz watek od pewnego czasu bo zainteresowalam sie zmiana kosmetykow na te bardziej przyjazne skorze, ale szczerze mowiac polecacie tu tyle rzeczy, ze zaczynam sie gubic
Czy moglby mi ktos polecic na poczatek drobne kosmetyki, ktore moglabym zaczac uzywac?
Mam skore mieszana, odwoniona, bardzo wrazliwa(!) z krostkami na brodzie i okolicach nosa.
Przyznam szczerze, ze kupilam krem make me bio - rozany, ale on mnie podraznia proboalam tez sylveco lekki krem brzozowy, po nim natomiast sie niemilosiernie swiece.

Moze to przyczyna zlego oczyszczania twarzy, dlatego chcialabym sprobowac dobrac kosmetyki zaczynajac od czegos do oczyszczania a konczac na kremie pod oczy poprzez tonik itd.

Jesli ktos moglby mi pomoc to bylabym bardzo wdzieczna
Milego wieczoru
Polecam jakieś Cleansery, np Avalon mleczko z wit. C lub Aubrey, uwolnią skórę od odwodnienia, do nich, żeby oczyszczenie było głębsze warto stosowac gąbeczkę celulozową lub sciereczkę z mikrofibry czy frotte. Do tego bogate serum Alterry, a z toników na początek może hydrolaty np ze sklepu e-naturalne, tam też mają peeling enzymatyczny oraz glinki. Jest też tonik Sylveco, ma krótki i nieskomplikowany skład w przeciwieństwie do kremów
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 22:04   #516
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny miałyście może szampony Bjobj?
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 06:18   #517
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korah, miałam próbki kremu szałwiowego martina. One są wszystkie do siebie bardzo podobne. Tak samo gęste i tłuste. Pamiętam, że ma mocny ziołowy zapach i on mi się nie spodobał, a krem jak to martin dobry. Jednak ja jestem zdania, że martina to dla cer suchych. Choć ten szałwiowy niby dla tlustych. Albo tylko stosować na noc, albo bardzo malutko.
Kup próbkę i oceń
Ja się czaję na krem neroli

W tk maxx dużo rzeczy od nieznanej marki la marin z solą z morza martwego. Niektóre składy nie są idealne, ale wiele jest ok.
Tylko niestety zupełna cisza w necie o tych kosmetykach, więc jakoś w tym przypadku się hamuję przed wydaniem 50 zł w ciemno.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 07:06   #518
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, miałam próbki kremu szałwiowego martina. One są wszystkie do siebie bardzo podobne. Tak samo gęste i tłuste. Pamiętam, że ma mocny ziołowy zapach i on mi się nie spodobał, a krem jak to martin dobry. Jednak ja jestem zdania, że martina to dla cer suchych. Choć ten szałwiowy niby dla tlustych. Albo tylko stosować na noc, albo bardzo malutko.
Kup próbkę i oceń
Ja się czaję na krem neroli.
No właśnie go teraz testuję, po kwaszeniu cudo Miałam pisać, że suche cery go polubią Tłuścioch niesamowity, ale też nie taki jak w przypadku kremu do suchej Speicka, nie obciążył mi skóry po jednym użyciu. Bardzo przyjemny i kojący, na co dzień jednak zbyt treściwy.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-12-08 o 07:08
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 08:08   #519
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez takazuzia Pokaż wiadomość
witam
podczytuje Wasz watek od pewnego czasu bo zainteresowalam sie zmiana kosmetykow na te bardziej przyjazne skorze, ale szczerze mowiac polecacie tu tyle rzeczy, ze zaczynam sie gubic
Czy moglby mi ktos polecic na poczatek drobne kosmetyki, ktore moglabym zaczac uzywac?
Mam skore mieszana, odwoniona, bardzo wrazliwa(!) z krostkami na brodzie i okolicach nosa.
Przyznam szczerze, ze kupilam krem make me bio - rozany, ale on mnie podraznia proboalam tez sylveco lekki krem brzozowy, po nim natomiast sie niemilosiernie swiece.

Moze to przyczyna zlego oczyszczania twarzy, dlatego chcialabym sprobowac dobrac kosmetyki zaczynajac od czegos do oczyszczania a konczac na kremie pod oczy poprzez tonik itd.

Jesli ktos moglby mi pomoc to bylabym bardzo wdzieczna
Milego wieczoru
Witaj
Do oczyszczania polecam biała glinkę i mydło aleppo 20% albo czarne tradycyjne mydło afrykańskie (biochemia urody, albo dudu osun w innych sklepach). Nie bardzo mam niestety rozeznanie w innych środkach myjących do twarzy oprócz mydeł, ale możesz też białą glinkę mieszać z jakimś delikatnym żelem myjącym. A 1-2 razy w tygodniu maseczka z glinki.
Jako tonik polecam hydrolat - kocanka, lipa, melisa.
Idzie zima, więc myślę, że zamiast kremu możesz spróbować olej wymieszany na dłoni z kwasem hialuronowym (1,5 bądź3%). Jakis lekki olej, np. z pestek malin, truskawki, konopii, pachnotki. Olej z czarnuszki siewnej robi cuda z cerą. Mieszanka olej i HA jest także świetna pod oczy.


Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Przyszłam wrzucić nabytki z ostatniego miesiąca (czy może półtora). Żel do mycia twarzy Eubiona i krem pod oczy i+m to dwaj ulubieńcy, stałe punkty programu Resztę testuję po raz pierwszy. Olej kokosowy zawsze kupowałam w ZSK itp., ostatnio trafiłam na taki ładny słoiczek w markecie.

Niedawno czytałam o oleju marula na dziale modowym Przyznam się, że wcześniej o nim nie słyszałam, a ponoć to aktualnie hit. Używałyście?

odzywka kokosowa i arganowa widzę jest
jak Ci pasują?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 08:46   #520
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

witojcie
z braku laku (czyli innego kremu) zakupiłam wczoraj ten filtr KLIK w phenome, w promocji -30%
to tylko mineralna 15, więc jest łatwiejsza w obsłudze niż ichnie 30stki; ale na tą (jakże mało słoneczną) porę roku dla mnie jest wystarczająca (dodatkowym plusem tych kremów jest fakt, że one naprawdę chronią przed wiatrem i mrozem
wielka pojemność: 150 ml
może ktoś chciałby 1/2 lub 1/3 tego?
mogę oddać w oryginalnym opaowaniu

chętnie zmiana na coś innego

polecam; chcę się podzielić, bo jednak pojemność jest znacznie przekraczająca moje możliwości
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 11:10   #521
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Moni, pech chcial, ze przeczytalam o twoich zakupach na ecco verde... i akurat chcialam sobie kupic jakis lakier... no i stalo sie. kupilam set lakierow (miala ktoras suncoat? http://www.ecco-verde.de/make-up/nag...llerina-beauty), balsam do ust z kolorem i polyskiem burt's bees (juz nie pierwszy i pewnie nie ostatni z tej serii - uwielbiam!), baze pod cienie lavera i probke tego bb kremu LL.po rabacie wyszlo ponizej 25 euro nawet. lubie kupowac online i nie placic za wysylke
ze co? Pech? Chyba na szczescie

tez wzielam sobie probke tego bb kremu w kolorze medium, bo light juz nie bylo. Pewnie bedzie za ciemny, ale on podobno tez za mocno nie kryje, a ja chce tylko sprawdzic czy by odzywil cere tzn utrzymywal ja w dobrej kondycji( wysuszam sie teraz na wiorek, dzis i wczoraj na dzien nalozylam Martine Genhardt Shea Creme na wilgotna cere, wchlonal sie dobrze i mojej gebie tez dobrze ) i zeby nadawal sie pod sypkie mineraly
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 11:33   #522
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Przyszłam wrzucić nabytki z ostatniego miesiąca (czy może półtora). Żel do mycia twarzy Eubiona i krem pod oczy i+m to dwaj ulubieńcy, stałe punkty programu Resztę testuję po raz pierwszy. Olej kokosowy zawsze kupowałam w ZSK itp., ostatnio trafiłam na taki ładny słoiczek w markecie.

Niedawno czytałam o oleju marula na dziale modowym Przyznam się, że wcześniej o nim nie słyszałam, a ponoć to aktualnie hit. Używałyście?
Zastanawiam się właśnie nad żelem Eubiony, a jaką zostawia skórę po myciu?
Jak się sprawuje balsam do ciała z tea tree? Miałam kiedyś ten z minerałami, dość szybko się wchłaniał, nie nawilżał jakoś wybitnie, ale na lato ok.



Dotarła dzisiaj paczucha :
- szczotka JMO - cudnie masuje skórę głowy , dobrze rozczesuje suche włosy, ale okaże się jak sobie poradzi z kołtunem po myciu,
- odżywka awokado,
- mgiełka do włosów z zieloną herbatą i lawendą do zakupów gratis,
- cleanser MyChelle małe opakowanie,
- próbki: serum Notox i Perfect C oraz mleczko do włosów Jmo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02010.jpg (95,7 KB, 38 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 14:07   #523
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

odzywka kokosowa i arganowa widzę jest
jak Ci pasują?
Dzięki Kokosowa bardzo fajna, arganowej na razie nie używałam, bo mam jeszcze inne otwarte, ale korci mnie i chyba jutro spróbuję

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się właśnie nad żelem Eubiony, a jaką zostawia skórę po myciu?
Jak się sprawuje balsam do ciała z tea tree? Miałam kiedyś ten z minerałami, dość szybko się wchłaniał, nie nawilżał jakoś wybitnie, ale na lato ok.



Dotarła dzisiaj paczucha :
- szczotka JMO - cudnie masuje skórę głowy , dobrze rozczesuje suche włosy, ale okaże się jak sobie poradzi z kołtunem po myciu,
- odżywka awokado,
- mgiełka do włosów z zieloną herbatą i lawendą do zakupów gratis,
- cleanser MyChelle małe opakowanie,
- próbki: serum Notox i Perfect C oraz mleczko do włosów Jmo.
Fajne nabytki
Żel Eubiona mnie nie wysusza, mam tłustą cerę, ale bardzo skłonną do odwodnienia. Póki nie przeszłam na naturalsy było ciężko, nawet żele niby do wrażliwej cery wysuszały i ściągały. Żel Eco Cosmetics, który też jest na zdjęciu, albo Absolute Organic również są dość przyjazne dla mojej skóry, ale jednak czuję, że odrobinkę wysuszają. Eubiona jest delikatniejszy, a myje równie dobrze, ja nim zmywam wszystko co mam na twarzy łącznie z kredką na powiekach i tuszem, bo nie znoszę mleczek, płynów i pocierania płatkami kosmetycznymi... drapią mnie A, no i pachnie coca-colą
O balsamie jeszcze nic nie powiem, czeka na swoją kolej, najpierw muszę zużyć Alterrę i Born To Bio
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 18:37   #524
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość



Dotarła dzisiaj paczucha :
- szczotka JMO - cudnie masuje skórę głowy , dobrze rozczesuje suche włosy, ale okaże się jak sobie poradzi z kołtunem po myciu,
- odżywka awokado,
- mgiełka do włosów z zieloną herbatą i lawendą do zakupów gratis,
- cleanser MyChelle małe opakowanie,
- próbki: serum Notox i Perfect C oraz mleczko do włosów Jmo.
Ale fajowe zakupy Gdzie dają takie gratisy? Daj znać proszę, jak sprawuje się to nowe mleczko do włosów i szczotka, ok?

Awokado kocham za zapach, ale strasznie puszyło mi włosy, choć ponoć nie powinno, bo to odżywka do sucharów. Ale i tak zazdraszczam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 19:17   #525
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

o czym najbardziej marzycie pod choinką z kosmetyków?

ja jutro jadę po serum neroli od lilla mai. śni mi się po nocy

havana, sylwiusaka piękne zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-12-08 o 19:18
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 19:24   #526
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ze co? Pech? Chyba na szczescie

tez wzielam sobie probke tego bb kremu w kolorze medium, bo light juz nie bylo. Pewnie bedzie za ciemny, ale on podobno tez za mocno nie kryje, a ja chce tylko sprawdzic czy by odzywil cere tzn utrzymywal ja w dobrej kondycji( wysuszam sie teraz na wiorek, dzis i wczoraj na dzien nalozylam Martine Genhardt Shea Creme na wilgotna cere, wchlonal sie dobrze i mojej gebie tez dobrze ) i zeby nadawal sie pod sypkie mineraly
Wybieram się wkrótce do Berlina, podpowiedz mi proszę, w jakich drogeriach znajdę kosmetyki Martiny Gebhardt?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:25   #527
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wybieram się wkrótce do Berlina, podpowiedz mi proszę, w jakich drogeriach znajdę kosmetyki Martiny Gebhardt?
Szukaj w Reformhaus i innych Bio Hausach. Nie wiem czy czasem cos na polkach w Galeria nie bedzie. hauschke na pewno maja, Börlind tez i ostatnio w jednej Galerii u mnie widzialam tez troche Burts Bees czy jak sie to tam pisze i Schllera, Czy Martine mieli nie kojarze, ale tez sie za nia nie rozgladalam. To tak przypadkiem odkrylam ze jest tak troche tego Burtsa i byly probki ichnich sztyftow pielegnacyjnych z kolorem, to pomazialam po lapach, zeby wiedziec jakie kolory sa. Potem jeszcze dojrzalam cos na polce, mi nie za bardzo znanego, ale tak do konca naturalne nie bylo i tez cenowo juz nie takie fajne. Ale przede wszystkim zagladaj do sklepow ze zdrowa zywnoscia. tam najszybciej znajdziesz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 20:48   #528
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Chce ktoś kod do BIOLANDERa na -15%? Pisać na PW jak coś
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 21:09   #529
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się właśnie nad żelem Eubiony, a jaką zostawia skórę po myciu?
Jak się sprawuje balsam do ciała z tea tree? Miałam kiedyś ten z minerałami, dość szybko się wchłaniał, nie nawilżał jakoś wybitnie, ale na lato ok.



Dotarła dzisiaj paczucha :
- szczotka JMO - cudnie masuje skórę głowy , dobrze rozczesuje suche włosy, ale okaże się jak sobie poradzi z kołtunem po myciu,
- odżywka awokado,
- mgiełka do włosów z zieloną herbatą i lawendą do zakupów gratis,
- cleanser MyChelle małe opakowanie,
- próbki: serum Notox i Perfect C oraz mleczko do włosów Jmo.
wow
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
o czym najbardziej marzycie pod choinką z kosmetyków?

ja jutro jadę po serum neroli od lilla mai. śni mi się po nocy

havana, sylwiusaka piękne zakupy
no to ładne masz sny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 22:15   #530
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziękuję dziewczyny

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dzięki Kokosowa bardzo fajna, arganowej na razie nie używałam, bo mam jeszcze inne otwarte, ale korci mnie i chyba jutro spróbuję



Fajne nabytki
Żel Eubiona mnie nie wysusza, mam tłustą cerę, ale bardzo skłonną do odwodnienia. Póki nie przeszłam na naturalsy było ciężko, nawet żele niby do wrażliwej cery wysuszały i ściągały. Żel Eco Cosmetics, który też jest na zdjęciu, albo Absolute Organic również są dość przyjazne dla mojej skóry, ale jednak czuję, że odrobinkę wysuszają. Eubiona jest delikatniejszy, a myje równie dobrze, ja nim zmywam wszystko co mam na twarzy łącznie z kredką na powiekach i tuszem, bo nie znoszę mleczek, płynów i pocierania płatkami kosmetycznymi... drapią mnie A, no i pachnie coca-colą
O balsamie jeszcze nic nie powiem, czeka na swoją kolej, najpierw muszę zużyć Alterrę i Born To Bio
Dziękuję , to w takim razie żel do mycia wskakuje na listę. Zapach ciekawy .
Żel aloesowy tej firmy bardzo mi pasuje, mam też tonik, ale nie lubimy się.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ale fajowe zakupy Gdzie dają takie gratisy? Daj znać proszę, jak sprawuje się to nowe mleczko do włosów i szczotka, ok?

Awokado kocham za zapach, ale strasznie puszyło mi włosy, choć ponoć nie powinno, bo to odżywka do sucharów. Ale i tak zazdraszczam
Widzę, że jeszcze promocja z mgiełką jest na Naturisimo, ja kupowałam na Lovelula w Black Friday.
Zakup szczotki to był strzał w dziesiątkę, świetna jest , do tej pory używałam takiej http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...a-1-szt,109960. Dzisiaj nie miałam pęku wyrwanych włosów, który przy problemie z wypadajacymi włosami potrafi nieźle zdołować, włosy nie wkręcają się w szczotkę, masaż skóry podczas czesania jest konkretny, ale przy tym bardzo przyjemny i nawet mokre łatwo się rozczesały. CUDO!
Mleczko wkrótce pójdzie w ruch.

A po cytrus&neroli też się puszą? Też mam suchary, ale te dwie bardzo pasują.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 22:33   #531
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Szukaj w Reformhaus i innych Bio Hausach. Nie wiem czy czasem cos na polkach w Galeria nie bedzie. hauschke na pewno maja, Börlind tez i ostatnio w jednej Galerii u mnie widzialam tez troche Burts Bees czy jak sie to tam pisze i Schllera, Czy Martine mieli nie kojarze, ale tez sie za nia nie rozgladalam. To tak przypadkiem odkrylam ze jest tak troche tego Burtsa i byly probki ichnich sztyftow pielegnacyjnych z kolorem, to pomazialam po lapach, zeby wiedziec jakie kolory sa. Potem jeszcze dojrzalam cos na polce, mi nie za bardzo znanego, ale tak do konca naturalne nie bylo i tez cenowo juz nie takie fajne. Ale przede wszystkim zagladaj do sklepow ze zdrowa zywnoscia. tam najszybciej znajdziesz.
Dziękuję
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 23:46   #532
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Widzę, że jeszcze promocja z mgiełką jest na Naturisimo, ja kupowałam na Lovelula w Black Friday.
Zakup szczotki to był strzał w dziesiątkę, świetna jest , do tej pory używałam takiej http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...a-1-szt,109960. Dzisiaj nie miałam pęku wyrwanych włosów, który przy problemie z wypadajacymi włosami potrafi nieźle zdołować, włosy nie wkręcają się w szczotkę, masaż skóry podczas czesania jest konkretny, ale przy tym bardzo przyjemny i nawet mokre łatwo się rozczesały. CUDO!
Mleczko wkrótce pójdzie w ruch.

A po cytrus&neroli też się puszą? Też mam suchary, ale te dwie bardzo pasują.
Nie, moje puszące się włosy uwielbiają cytrus i neroli, tylko na awokado reagują właśnie tak
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 05:36   #533
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Serum lilla mai ma aż 20% kwasu hialuronowego.
Czy tyle % można stosować przy suchej skórze

Skończyły mi się 2 sera od eco. Były super a w tk maxx już ich nie ma
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 07:55   #534
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Serum lilla mai ma aż 20% kwasu hialuronowego.
Czy tyle % można stosować przy suchej skórze

Skończyły mi się 2 sera od eco. Były super a w tk maxx już ich nie ma
Można, raczej nie ma stężenia czystego 20%, to niemożliwe by było, po prostu zawiera 20%, ale już rozwodnionego kwasu w postaci żelu Ha, gdzie samego kwasu jest od 1-3%.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 09:00   #535
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Można, raczej nie ma stężenia czystego 20%, to niemożliwe by było, po prostu zawiera 20%, ale już rozwodnionego kwasu w postaci żelu Ha, gdzie samego kwasu jest od 1-3%.

To jadę po serum i obadamy, co to za cudo.
Jak będzie do kity, to daję sobie spokój z marką lilla mai.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 11:11   #536
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Widziałyście promo Organic Surge w Organeo http://organeo.pl/firm-pol-140862019...ic-Surge-.html, krem do mieszanej wygląda fajnie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 13:05   #537
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Widziałyście promo Organic Surge w Organeo http://organeo.pl/firm-pol-140862019...ic-Surge-.html, krem do mieszanej wygląda fajnie.
widziałam, ale na be my bio.pl

a na iwosie promocja na nowe serum do twarzy herbfarmacy do końca tygodnia 26% taniej
jeśli to faktycznie lżejsza odmiana balsamu piękności to juz je kocham!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 13:08   #538
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
widziałam, ale na be my bio.pl

a na iwosie promocja na nowe serum do twarzy herbfarmacy do końca tygodnia 26% taniej
jeśli to faktycznie lżejsza odmiana balsamu piękności to juz je kocham!
wydawalo mi sie, ze widzialam kosmetyki herbfarmacy w tk maxx, w bardzo przystepnej cenie, ale nie jestem pewna

czytalam wlasnie Twoje opinie na kwc i jesli faktycznie to one goszcza na polkach tk maxx to juz sa moje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:05   #539
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Na e-naturalnie darmowa wysyłka od 99,99zł, a ja chcę tylko jedną rzecz za 9zł, zawsze tak jest Może któraś warszawianka akurat robi tam zakupy za około 90zł? Poza tym dostałam od siostry krem dermo controle z ziarnami hibiskusa od arigle provence, ale skład wcale nie zachwyca
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!

Edytowane przez weraa66
Czas edycji: 2014-12-09 o 16:26 Powód: literówka :)
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:23   #540
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
widziałam, ale na be my bio.pl

a na iwosie promocja na nowe serum do twarzy herbfarmacy do końca tygodnia 26% taniej
jeśli to faktycznie lżejsza odmiana balsamu piękności to juz je kocham!
organic surge

15 g za 100 zł. poczekam na twoją recenzję

mam serum lilla mai i kilka innych drobiazgów
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.