Praca licencjacka- grupa wsparcia:) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 08:15   #1501
Etnula
Raczkowanie
 
Avatar Etnula
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 465
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Ja już powinnam dawno być po obronie a nadal sie z pracą grzebie.
Jeszcze męcze się z przypisami i zakonczeniem
Etnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:08   #1502
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

heja ja właśnie w tym roku mam pisać pracę ale wogóle nie wiem od czego zacząć, ba nawet nie wiem jak ona wygląda i co sie pisze najpierw.. pomijając fakt ze nie mam tematu

nie wiem czy na każdej uczelni tak jest ale mam swoją pracę oprzeć na realnym przedsiębiorstwie, muszę mieć dostęp do ich danych, statystyk itd ..

może macie jakieś propozycje na temat, moja specjalność to zarządzanie międzynarodowe. myślałam o polityce personalnej albo może coś z marketingu .. nie wiem nic a czas leci
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:08   #1503
nanana1212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

mnie tez w tym roku czeka praca licencjacka ,tematu brak;/ jedynie co wiem to to ,ze chce pisac z metodyki studiuje filologie germanska) ,ale nie mam pomyslu na temat;/
nanana1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:58   #1504
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

No i ja rownież dołącze do was. Jestem na 3 roku wiec w okolicach czerwca czeka mnie obrona pracy licencjackiej. Temat mam co prawda, ale nie wiem jak sie zabrac za prace. Seminarium mam teraz tylko w celach konsultacyjnych - masz jakies pytanie - przychodzisz, i tyle... I tez mam prace oparta na prawdziwej firmie. Dla mnie najgorszy bedzie 3 rozdzial
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 11:57   #1505
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

czyli wszystkie jestesmy w nieciekawej sytuacji, ja za tydz mam wybierac temat z promotorem, u was kazdy sam musi wymyslec? u mnie to nawet jak ktos wymyslil to zadko zeby sie promotorowi spodobal, albo zeby byl wykonwalny jego zdaniem

w ogole to tak nas nastraszy w sprawie plagiatow, ze trzba uwazac przy opracowywaniu ksiazek itd blehhhh u nas na kierunku teraz z bylego 3 roku tylko 4 sie obronily, bardzooo pocieszajace
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:40   #1506
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Tak, podobno jest takie program, gdzie wklejaja fragment pracy i sie wyswietla czy plagiat czy nie. A u mnie z tematem bylo tak, ze promotorka sie pyta co nas interesuje (zagadnienia) i ona nam to w ladniebrzmiacy temat ulozyla
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 11:07   #1507
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Tak, podobno jest takie program, gdzie wklejaja fragment pracy i sie wyswietla czy plagiat czy nie. A u mnie z tematem bylo tak, ze promotorka sie pyta co nas interesuje (zagadnienia) i ona nam to w ladniebrzmiacy temat ulozyla

no u nas tez wlasnie tak ma byc, ale sie okaze w piatek :P
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 15:09   #1508
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Potrafi mi ktoś wytłumaczyć tak na chłopski rozum co to jest zmienna pośrednicząca, i wskaźniki średniej pośredniczącej ????

Z góry dziękuje .
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:59   #1509
bezimienna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Witam Was dziewczyny!
Trafiłam tu przypadkiem szukając tematu mojej pracy dyplomowej. Przeczytałam pół wątku i czuje, że zacznę go regularnie podczytywać

Edytowane przez bezimienna89
Czas edycji: 2011-03-24 o 19:03
bezimienna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 07:00   #1510
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

widzę, że póki co wszystkie jesteśmy w czarnej dupie
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:16   #1511
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Witam wszystkich!
Dzisiaj zaczęłam czytać ten wątek i doszłam do połowy, ale postawiłam się w nim udzielić. W tym tygodniu planuję skończyć pisanie pierwszego rozdziału teoretycznego i mam zapytanie. Czy do parafraz trzeba dawać przypisy? Ja w moim rozdziale teoretycznym daje przypisy do cytatów, a do parafraz nie. Inaczej na jednej str znajdowało by się bardzo dużo przypisów. I w ogóle jak Wy piszecie swoje prace? Czytacie jakiś tekst,a później go właśnie parafrazujecie i zmieniacie słowa, szyk zdania lub piszecie własnymi słowami??

z góry dziękuję za odpowiedź .
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:38   #1512
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

apancia, do parafraz też możesz dawać przypisy, tylko tak rzadziej, np do akapitu całego, ogólnie tak, żeby mieć 2-3 przypisy na stronie, 5-6 też może być
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:44   #1513
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
widzę, że póki co wszystkie jesteśmy w czarnej dupie


Apancia, zazdroszcze gdyby nie to, ze na kazdym przedmiocie mam na zaliczenie projekt to tez bym sie wziela za prace
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:30   #1514
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość


Apancia, zazdroszcze gdyby nie to, ze na kazdym przedmiocie mam na zaliczenie projekt to tez bym sie wziela za prace
ja też mam teraz 3 projekty na szczęście grupowe i w dodatku za 3 tygodnie mam pierwsze zaliczenia . Ogólnie to sesję zaliczeniową kończę przed Świętami. Też nie mam za bardzo czasu, ale staram się pisać w każdej wolnej chwili.

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
apancia, do parafraz też możesz dawać przypisy, tylko tak rzadziej, np do akapitu całego, ogólnie tak, żeby mieć 2-3 przypisy na stronie, 5-6 też może być
ale chyba nie do każdej parafrazy te przypisy?? Z samym cytatów mam na jednej stronie z 2 -3 przypisy. Na razie mój pierwszy rozdział to jeden wielki cytat i parafrazy. Nie wiem co napisać "od siebie" bo wiedzę, którą posiadam na mój temat jest właśnie z książek, więc chociażbym napisała coś "od siebie"to i tak będzie to parafraza . Ale myślę, że program antyplagiatowy nie wykryje plagiatu bo zmieniam zdania.
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:12   #1515
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

program antyplagiatowy nie wykryje parafraz, bo licencjat powinien być na podstawie książek. Natomiast podobno nie omija cytatów i traktuje je jako plagiat dlatego ten program jest tak debilny
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:09   #1516
natalia8612
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

witam -ja właśnie też mam zamiar pisać pracę licencjacka na temat podkultury wiezienne -moze ktoś wie jak sie za to zabrać, bo nie mam zielonego pojęcia!! byłabym wdzięczna
natalia8612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:10   #1517
bezimienna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

__________________
Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić...

Edytowane przez bezimienna89
Czas edycji: 2011-03-24 o 19:04
bezimienna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:22   #1518
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

bezimienna89 jabym zostawiła temat fajnie brzmi, wg mojego promotora licencjat powinien mieć nie mniej niż 60 str. Zazdroszczę, że możesz na 40 napisać. Hmm a masz jakieś inne tematy jeszcze??
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:58   #1519
bezimienna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

__________________
Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić...

Edytowane przez bezimienna89
Czas edycji: 2011-03-24 o 19:03
bezimienna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:34   #1520
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

bezimienna89 Ty masz przynajmniej fajną promotorkę, mój promotor nie pomagał nam wybierać tematu, nie pomaga w planach, tylko jak coś jest źle każe zmieniać, nie mówi na co, sama wszytko robisz. Poza tym mój promotor w czerwcu zaakceptował mój temat i plan, a jak przyszłam do niego pod koniec września to stwierdził, że jednak muszę zmienić mój temat bo jest mało związany z moją uczelnią. A ja przez wakacje napisałam rozdział na darmo, musiałam w tydzień zmienić temat, napisać plan i skompletować literaturę. Innym osobom z mojej grupy też powiedział, że nie może być coś tam, chociaż w czerwcu się na to godził.
Tak ja już kończę 1 rozdział, ale zobaczmy co mój czepialski promotor mi każde pozmieniać.
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:32   #1521
Mariolccia
Raczkowanie
 
Avatar Mariolccia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Domek na wsi
Wiadomości: 132
GG do Mariolccia
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

O Boże, dziewczyny a ja dopiero wczoraj temat sobie wybrałam. Nawet mi się podoba: język reklamy. Reklama w turystyce. I dopiero MYŚLĘ zacząć robić coś w kierunku pracy. Książek poszukać, poczytać coś. Wszystko super, ale co ja napiszę na te 30 stron i to po rosyjsku to nie wiem. Zachciało się filologii

Cytat:
Napisane przez natalia8612 Pokaż wiadomość
witam -ja właśnie też mam zamiar pisać pracę licencjacka na temat podkultury wiezienne -moze ktoś wie jak sie za to zabrać, bo nie mam zielonego pojęcia!! byłabym wdzięczna
Myślę, że możesz przeczytać książkę "MURY HEBRONU" Stasiuka i
Podkultura więzienna Przybylińskiego. Może coś pomoże. Myślę że w tym temacie ważny jest język jakim się posługują więźniowie, ich zachowania społeczne (jeśli można to tak określić).
__________________
Wiesz... gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
— Antoine de Saint-Exupéry


Живём вместе
JaMajkkowa Zupa
Mariolccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 17:30   #1522
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Mariolccia temat musiałam wybrać do czerwca, w zeszłą sobotę musiałam oddać plan. Ciekawy temat. Na 30 str masz napisać pracę?
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 17:58   #1523
Mariolccia
Raczkowanie
 
Avatar Mariolccia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Domek na wsi
Wiadomości: 132
GG do Mariolccia
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez Apancia Pokaż wiadomość
bezimienna89 Ty masz przynajmniej fajną promotorkę, mój promotor nie pomagał nam wybierać tematu, nie pomaga w planach, tylko jak coś jest źle każe zmieniać, nie mówi na co, sama wszytko robisz. Poza tym mój promotor w czerwcu zaakceptował mój temat i plan, a jak przyszłam do niego pod koniec września to stwierdził, że jednak muszę zmienić mój temat bo jest mało związany z moją uczelnią. A ja przez wakacje napisałam rozdział na darmo, musiałam w tydzień zmienić temat, napisać plan i skompletować literaturę. Innym osobom z mojej grupy też powiedział, że nie może być coś tam, chociaż w czerwcu się na to godził.
Tak ja już kończę 1 rozdział, ale zobaczmy co mój czepialski promotor mi każde pozmieniać.
Współczuję. U nas promotor (właściwie promotorka) na prawdę nam pomaga. Bibliografię mniej więcej to ona nam podaje. Przynajmniej to czym możemy się kierować, co mi się bardzo przydaje, bo o pracy licencjackiej nie mam zielonego pojęcia. Na prawdę nawet sobie nie wyobrażam jakbym się wkurzyła, gdybym miała już COKOLWIEK napisane ( nie mówiąc o całym rozdziale) i dowiedziałabym się, że mam zmienić cały temat. I dlatego Cię podziwiam, Apancia, że znosisz to tak dobrze.


Cytat:
Napisane przez Apancia Pokaż wiadomość
Mariolccia temat musiałam wybrać do czerwca, w zeszłą sobotę musiałam oddać plan. Ciekawy temat. Na 30 str masz napisać pracę?
Tak, na 30. Do 50. Tak myślałam, że to o wiele za dużo, tym bardziej, że po rosyjsku, a aż tak dobrze języka nie znam nawet po tych trzech latach studiów, ale jak patrzyłam na tę bibliografię dzisiaj to zaczęłam się zastanawiac jak ja się zmieszczę w tych 50 stronach?!
__________________
Wiesz... gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
— Antoine de Saint-Exupéry


Живём вместе
JaMajkkowa Zupa
Mariolccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:28   #1524
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Moja promotorka chce 30 stron na rozdział Ale pokazywała prace innych studentów i takie 50-o stronicowe były ocenione na 5 więc liczy się jakość
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:37   #1525
arwenas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Send a message via Skype™ to arwenas
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

W razie jakichkolwiek problemów - polecam się!
arwenas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:00   #1526
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Skorzystamy
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:20   #1527
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
widzę, że póki co wszystkie jesteśmy w czarnej dupie
dokladnie


Cytat:
Napisane przez Apancia Pokaż wiadomość



ale chyba nie do każdej parafrazy te przypisy?? Z samym cytatów mam na jednej stronie z 2 -3 przypisy. Na razie mój pierwszy rozdział to jeden wielki cytat i parafrazy. Nie wiem co napisać "od siebie" bo wiedzę, którą posiadam na mój temat jest właśnie z książek, więc chociażbym napisała coś "od siebie"to i tak będzie to parafraza . Ale myślę, że program antyplagiatowy nie wykryje plagiatu bo zmieniam zdania.
hehe nam promotor mowil ze ten program zawiele nie dziala, tylko ze jak pod koniec idzie recenzent i promotor czyta cala prace, oni ksiazki ktore w bibliografi masz znaja i o plagiat latwo moga posiadzic ze trzeba pisac swoje wywody, swoje mysli, a u mnie z tym kiepsko, zawsze moje prace to byly takie pozmieniane ksiazki


ja dopieor jutro ide wybierac temat
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:27   #1528
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
dokladnie




hehe nam promotor mowil ze ten program zawiele nie dziala, tylko ze jak pod koniec idzie recenzent i promotor czyta cala prace, oni ksiazki ktore w bibliografi masz znaja i o plagiat latwo moga posiadzic ze trzeba pisac swoje wywody, swoje mysli, a u mnie z tym kiepsko, zawsze moje prace to byly takie pozmieniane ksiazki


ja dopieor jutro ide wybierac temat
ale w teoretycznym rozdziale ciężko o własne przemyślenia. Wszytko z książki trzeba pisać. U mnie też 1 rozdział to będzie wszytko z ksiażki pozmieniane, 2 i 3 to własne wywodu, wnioski, pomysły. Dobrze, że nie mam pracy czysto teoretycznej . Z listy tematów będziesz wybierać?
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:10   #1529
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez Apancia Pokaż wiadomość
ale w teoretycznym rozdziale ciężko o własne przemyślenia. Wszytko z książki trzeba pisać. U mnie też 1 rozdział to będzie wszytko z ksiażki pozmieniane, 2 i 3 to własne wywodu, wnioski, pomysły. Dobrze, że nie mam pracy czysto teoretycznej . Z listy tematów będziesz wybierać?
niie niee, powiem promotorowi o czym mniejwicej bym chciala, ze cos z wlochami lub grecja i on mnie juz nakieruje, wymysli cos, mam taka nadzieje przynajmniej mowil ze tak bedziemy robic
wiesz u mnie moze jest inaczej bo ja na typowow historycznym kierunku jestem, wiec pewnie musze miec wiecej wywodu
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:42   #1530
Apancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Praca licencjacka- grupa wsparcia:)

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
niie niee, powiem promotorowi o czym mniejwicej bym chciala, ze cos z wlochami lub grecja i on mnie juz nakieruje, wymysli cos, mam taka nadzieje przynajmniej mowil ze tak bedziemy robic
wiesz u mnie moze jest inaczej bo ja na typowow historycznym kierunku jestem, wiec pewnie musze miec wiecej wywodu
no tak, czyli pracę będziesz mieć czysto teoretyczną?? Ja mam analizę , więc tylko jeden rozdział to czysta teoria, samo parafrazowanie i cytaty. Nawet dokładnie nie wiem czy to ma tak wyglądać .
Apancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 01:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.