Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 07:38   #2761
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję Małgosiu. Nie kibicowałam Rosji (w tej grupie tylko Polsce), ale trochę to nie fair. Dzisiaj grają Niemcy, następnie Szwecja i Ibrahimvic Ale się ostatnio śliniłam przed telewizorem, chociaż nie jest w moim typie
No powiem szczerze... on ma w sobie coś jakąś dziką siłę
Niestety mój syn za nim nie przepada (mój syn zna z imienia i nazwiska każdego piłkarza tego turnieju i naprawdę bardzo ciekawie się z nim ogląda, zwłaszcza kiedy komentuje pomyłki komentatorów

To znaczy oglądało się ciekawie, bo teraz to już nie wiem, jak będzie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 10:25   #2762
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ja tam ogladam dalej - no i kibicuje niemcom dzisiaj wieczorem bede miala lekki stresik

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

tak a propos nie-w-moim-typie - ty margolcia slinilas sie do ibrahimovica, a mi sie ekstremalnie spodobal blaszczykowski... chociaz tez kompletnie nie moj typ a zwrocilam na niego uwage, jak sie tak wkurzyl w meczu z rosja (ale on raczej wkurza sie tak "wewnetrznie" ze tak to nazwe...) i strzelil brame taki mi sie wydal wtedy sexy. tylko pozornie spokojny, niewinny, opanowany. a jak trza, to walnie piescia w stol, oh yeahhhhhhhhh... takich facetow uwielbiam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 10:33   #2763
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tak a propos nie-w-moim-typie - ty margolcia slinilas sie do ibrahimovica, a mi sie ekstremalnie spodobal blaszczykowski... chociaz tez kompletnie nie moj typ a zwrocilam na niego uwage, jak sie tak wkurzyl w meczu z rosja (ale on raczej wkurza sie tak "wewnetrznie" ze tak to nazwe...) i strzelil brame taki mi sie wydal wtedy sexy. tylko pozornie spokojny, niewinny, opanowany. a jak trza, to walnie piescia w stol, oh yeahhhhhhhhh... takich facetow uwielbiam

Nie wiem czy o tym wiecie, ale Błaszczykowski miał bardzo trudne dzieciństwo. Wychowywała go oraz jego brata babcia. To ona przyczyniła się do sukcesów Kuby Jego ojciec na jego oczach zamordował mu matkę. Mało tego, niedawno ojciec mu zmarł, a Błaszczykowski zrezygnował z jakiejś ważnej imprezy piłkarskiej na rzecz pogrzebu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 10:48   #2764
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja tam ogladam dalej - no i kibicuje niemcom dzisiaj wieczorem bede miala lekki stresik

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

tak a propos nie-w-moim-typie - ty margolcia slinilas sie do ibrahimovica, a mi sie ekstremalnie spodobal blaszczykowski... chociaz tez kompletnie nie moj typ a zwrocilam na niego uwage, jak sie tak wkurzyl w meczu z rosja (ale on raczej wkurza sie tak "wewnetrznie" ze tak to nazwe...) i strzelil brame taki mi sie wydal wtedy sexy. tylko pozornie spokojny, niewinny, opanowany. a jak trza, to walnie piescia w stol, oh yeahhhhhhhhh... takich facetow uwielbiam
Też się stresuję dzisiejszym meczem, ale nie tak bardzo. Niemcy świetnie grają i chyba nic nie stoi na przeszkodzie do przejścia dalej.

Błaszczykowski, choć także nie w moim typie, tez całkiem całkiem I tym sposobem co mecz jest na czym oko zawiesić
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:35   #2765
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Błaszczykowski z tym swoim zarostem wygląda jak blond Wolverine (jeśli znacie X-Menów). Nie gustuję w blondynach, ale też mi się podobał.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-17 o 12:36
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:51   #2766
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

haha baby gadają o piłce nożnej...czyli który piłkarz jest najprzystojniejszy.

Do mnie do pracy kiedyś przyszedł Lewandowski, ja oczywiście go nie rozpoznałam i potraktowałam go jak normalnego klienta. Dopiero jak wyszedł dowiedziałam się kim jest taka ze mnie kibicka
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:57   #2767
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
haha baby gadają o piłce nożnej...czyli który piłkarz jest najprzystojniejszy.

Do mnie do pracy kiedyś przyszedł Lewandowski, ja oczywiście go nie rozpoznałam i potraktowałam go jak normalnego klienta. Dopiero jak wyszedł dowiedziałam się kim jest taka ze mnie kibicka
Ja kompletnie się nie interesuję piłką, także dopiero teraz się dowiedziałam, jak oni wyglądają.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 14:02   #2768
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Błaszczykowski z tym swoim zarostem wygląda jak blond Wolverine (jeśli znacie X-Menów). Nie gustuję w blondynach, ale też mi się podobał.
Tyż mi się tak kojarzy
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
haha baby gadają o piłce nożnej...czyli który piłkarz jest najprzystojniejszy.

Do mnie do pracy kiedyś przyszedł Lewandowski, ja oczywiście go nie rozpoznałam i potraktowałam go jak normalnego klienta. Dopiero jak wyszedł dowiedziałam się kim jest taka ze mnie kibicka
No wiesz... ja to Lewego bym poznała raczej

A na plotkowym jest cały długi wątek pt Eurociacha 2012
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 15:03   #2769
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
haha baby gadają o piłce nożnej...czyli który piłkarz jest najprzystojniejszy.

Do mnie do pracy kiedyś przyszedł Lewandowski, ja oczywiście go nie rozpoznałam i potraktowałam go jak normalnego klienta. Dopiero jak wyszedł dowiedziałam się kim jest taka ze mnie kibicka
ooo, wypraszam sobie! ja to nawet co tydzien gram w noge, i to z facetami, bo kobity nie chca... tylko teraz pauzuje, bom sie powaznie pokaleczyla w ostatnim meczu...

a jako kto pracowalas? nastepnym razem rob z nim zdjecie i zadaj autografa!!! fajny chlopak tez
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 16:16   #2770
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Niestety nie wszyscy potrafią się normalnie bawić na takich wydarzeniach jak wczorajszy mecz. Koleżanka pracująca we wrocławskiej strefie kibica opowiada, że rozgrywały się tam dantejskie sceny. Polscy "kibice" prawie wywrócili im namiot, powyzywali dziewczyny od dziwek i pooblewali je piwem... Coraz bardziej się cieszę, że tam wczoraj nie poszłam.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-17 o 16:39
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 16:25   #2771
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Niestety nie wszyscy potrafią się normalnie bawić na takich wydarzeniach jak wczorajszy mecz. Koleżanka pracująca we wrocławskiej strefie kibica opowiada, że rozgrywały się tam dantejskie sceny. Polscy "kibicie" prawie wywrócili im namiot, powyzywali dziewczyny od dziwek i pooblewali je piwem... Coraz bardziej się cieszę, że tam wczoraj nie poszłam.
Słyszałam, że były tam jakieś zamieszki, ponoć kibole zaatakowali nawet policjantów
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 16:47   #2772
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tyż mi się tak kojarzy

No wiesz... ja to Lewego bym poznała raczej

A na plotkowym jest cały długi wątek pt Eurociacha 2012
Na swoją obronę mam tylko tyle, że to było prawie 2 lata temu. Wtedy jeszcze nie był tak popularny.
Chociaż teraz też bym połowy polskiej reprezentacji nie poznała...

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, wypraszam sobie! ja to nawet co tydzien gram w noge, i to z facetami, bo kobity nie chca... tylko teraz pauzuje, bom sie powaznie pokaleczyla w ostatnim meczu...

a jako kto pracowalas? nastepnym razem rob z nim zdjecie i zadaj autografa!!! fajny chlopak tez
Jako optometrysta.
hehe ale jakoś na mnie nie robią wrażenia zdjęcia ze znanymi ludźmi ani zbieranie autografów zwłaszcza od osób, które nie są dla mnie autorytetem

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Niestety nie wszyscy potrafią się normalnie bawić na takich wydarzeniach jak wczorajszy mecz. Koleżanka pracująca we wrocławskiej strefie kibica opowiada, że rozgrywały się tam dantejskie sceny. Polscy "kibicie" prawie wywrócili im namiot, powyzywali dziewczyny od dziwek i pooblewali je piwem... Coraz bardziej się cieszę, że tam wczoraj nie poszłam.
ale buraki, porażka
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 19:38   #2773
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Słyszałam, że były tam jakieś zamieszki, ponoć kibole zaatakowali nawet policjantów
I ja to nawet widziałam. Leciały butelki. Wycofałam się rakiem.
Porażka, jak tak się można zachowywać...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:30   #2774
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no i poki bedziemy mieli takich kiboli, to lepiej, zebysmy sie nigdzie nie kwalifikowali, bo tylko wstydu sobie narobimy...
skad to sie tacy biora... az strach isc z dziecmi na mecz
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 06:57   #2775
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witajcie dziewczyny

Odnośnie piłkarzy, z naszych wybrałabym Błaszczykowskiego, on ma coś w sobie takiego, że .. no, ale dla naszych Euro się już skończyło "Polacy nic się nie stało ! " ehh szkoda trochę.

Dziękuję za wszystkie życzenia w imieniu Nikoli i swoim Niki na urodzinach z gorączką i anginą, ale to nie przeszkadzało jej w ogóle w zabawie, bo wiecie co.. przyszedł na urodziny pewien chłopiec z przedszkola, mianowicie jej miłość od 3latków, ah jaka była szczęśliwa, impreza zaczęła się o 15, większość gości poszła przed 18, bo tak umawiałam się z rodzicami, a ten Aruś został z nią do 19 i z ledwością udało mi się ich rozdzielić, świetnie się bawiła, jejku a jaka ja byłam szczęśliwa . Impreza ogólnie się udała, poza jednym najważniejszym faktem na godzinę przed urodzinkami zadzwoniła do mnie pani kierownik z placu zabaw, że tort, który u nich zamawiałam nie dotarł, jeju płakałam razem z Nikolą, miała to być barbie w 3d, więc było to bardzo ważne dla niej, niestety ktoś gdzieś się pomylił i wyszło jak wyszło..oczywście tort był gratis od firmy, no ale taki zwykły.. Na szczęście dzieci jakoś nie zwróciły na to uwagi, a Niki w miarę szybko przeszło, choć widziałam, że miała łzy w oczach, ja zresztą też.
Powiem Wam, że całe te urodziny były tak stresujące, że podczas nich wyszły mi trzy wielkie pryszcze, w sumie od dawna wiem, że mój trądzik to przyczyna po części stresu, wypadające włosy zapewne też, ale jakoś ja nie potrafię przestać się denerwować, w sumie to codziennie zdarza się coś, co doprowadza mnie do ogromnych nerw. Chyba mam to po mamie, moja mama strasznie nerwowa i przez to do połowy już wyłysiała.

Margo cieszę się, że z Tomciem już wszystko w porządku
Małgosiu jak ja zazdroszczę Twojemu synowi, wielki WOW, takie coś sama chciałabym przeżyć.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 11:20   #2776
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny a co sądzicie o tych produktach :

~~> http://www.e-naturalne.pl/pl/p/SERUM...A-WRAZLIWA/230
~~> http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Maska...f-pod-oczy/106

Nadadzą się dla cery 22 latki, czy mogą mieć zbyt silne działanie? Pytam, bo nie chciałabym sobie zaszkodzić
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 11:52   #2777
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o tych produktach :

~~> http://www.e-naturalne.pl/pl/p/SERUM...A-WRAZLIWA/230
~~> http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Maska...f-pod-oczy/106

Nadadzą się dla cery 22 latki, czy mogą mieć zbyt silne działanie? Pytam, bo nie chciałabym sobie zaszkodzić
Nada się wg mnie zależy, jeśli masz cerę wrażliwą, to na wszystko trzeba uważać. Natomiast ta maseczka pod oczy to nie wiem, czy jest konieczna. Szczerze mówiąc czasem jest tak, ze osoby młode nie mające większych problemów z cerą, oznak starzenia nie mogą dostrzec różnicy w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, ujędrniającej i czują wtedy rozczarowanie produktem ( co nie znaczy, że on nie działa, po prostu efekty na pewno są , ale jeszcze niewidoczne) w przeciwieństiwe do dziewczyn, które juz z pierwszymi zmarszczkami i zwiotczeniami muszą walczyć.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Odnośnie piłkarzy, z naszych wybrałabym Błaszczykowskiego, on ma coś w sobie takiego, że .. no, ale dla naszych Euro się już skończyło "Polacy nic się nie stało ! " ehh szkoda trochę.

Dziękuję za wszystkie życzenia w imieniu Nikoli i swoim Niki na urodzinach z gorączką i anginą, ale to nie przeszkadzało jej w ogóle w zabawie, bo wiecie co.. przyszedł na urodziny pewien chłopiec z przedszkola, mianowicie jej miłość od 3latków, ah jaka była szczęśliwa, impreza zaczęła się o 15, większość gości poszła przed 18, bo tak umawiałam się z rodzicami, a ten Aruś został z nią do 19 i z ledwością udało mi się ich rozdzielić, świetnie się bawiła, jejku a jaka ja byłam szczęśliwa . Impreza ogólnie się udała, poza jednym najważniejszym faktem na godzinę przed urodzinkami zadzwoniła do mnie pani kierownik z placu zabaw, że tort, który u nich zamawiałam nie dotarł, jeju płakałam razem z Nikolą, miała to być barbie w 3d, więc było to bardzo ważne dla niej, niestety ktoś gdzieś się pomylił i wyszło jak wyszło..oczywście tort był gratis od firmy, no ale taki zwykły.. Na szczęście dzieci jakoś nie zwróciły na to uwagi, a Niki w miarę szybko przeszło, choć widziałam, że miała łzy w oczach, ja zresztą też.
Powiem Wam, że całe te urodziny były tak stresujące, że podczas nich wyszły mi trzy wielkie pryszcze, w sumie od dawna wiem, że mój trądzik to przyczyna po części stresu, wypadające włosy zapewne też, ale jakoś ja nie potrafię przestać się denerwować, w sumie to codziennie zdarza się coś, co doprowadza mnie do ogromnych nerw. Chyba mam to po mamie, moja mama strasznie nerwowa i przez to do połowy już wyłysiała.

Margo cieszę się, że z Tomciem już wszystko w porządku
Małgosiu jak ja zazdroszczę Twojemu synowi, wielki WOW, takie coś sama chciałabym przeżyć.
Z tymi tortami to są jaja. Moja znajoma też zamówiła w cukierni i zrobili jej 3-latkowi tort naszpikowany alkoholem, ona sama nie mogła tego zjeść, był tak mocny, a co dopiero dzieci Najprawdopodobniej nie tyle zaszła pomyłka w zamówieniu, ale i podczas produkcji, komuś sie nieźle od serca polało tego sprytusu.

Ale gratuluję, bo tort nie najwazniejszy, grunt, że dzieci mialy frajdę z imprezki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 11:58   #2778
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nada się wg mnie zależy, jeśli masz cerę wrażliwą, to na wszystko trzeba uważać. Natomiast ta maseczka pod oczy to nie wiem, czy jest konieczna. Szczerze mówiąc czasem jest tak, ze osoby młode nie mające większych problemów z cerą, oznak starzenia nie mogą dostrzec różnicy w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, ujędrniającej i czują wtedy rozczarowanie produktem ( co nie znaczy, że on nie działa, po prostu efekty na pewno są , ale jeszcze niewidoczne) w przeciwieństiwe do dziewczyn, które juz z pierwszymi zmarszczkami i zwiotczeniami muszą walczyć.

U mnie pod jednym okiem pojawiły się kurze łapki, a pod drugim mam już widoczną gołym okiem zmarszczkę. Chciałabym opóźnić procesy starzenia pod oczami, dlatego czy ona będzie odpowiednia ? Bo nie chciałabym, żeby pojawiło się więcej zmarszczek.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 12:20   #2779
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korah, z czego ty chcesz chudnąc, masakra to ile ja powinnam zrzucić skoro ty chciałaś 10 kilogramów. Masz piękną i mega kobiecą figurę, której bardzo zazdroszczę.
I skoro jestem już tutaj to skorzystam. Czy zmarszczki na dekolcie to taka natura czy wynik czegoś innego? Zawsze miałam zmarszczki na szyi, a teraz o zgrozo widzę, że mi się dekolt starzeje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 12:51   #2780
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, z czego ty chcesz chudnąc, masakra to ile ja powinnam zrzucić skoro ty chciałaś 10 kilogramów. Masz piękną i mega kobiecą figurę, której bardzo zazdroszczę.
I skoro jestem już tutaj to skorzystam. Czy zmarszczki na dekolcie to taka natura czy wynik czegoś innego? Zawsze miałam zmarszczki na szyi, a teraz o zgrozo widzę, że mi się dekolt starzeje.
Nawilżaj dekolt koniecznie, acha, to jest bardzo wrażliwe miejsce, zwłaszcza na słońce, starzeje się szybciej niż twarz i szyja, smaruj kremem z filtrem i omijaj podczas peelingów.

A figurę mam przeciętną naprawdę, na żywo w całości zupełnie inaczej. Mały biust, wielka d!

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Właśnie widzę, że masz piękny kolor, wygląda jak naturalny A jaki masz naturalny kolor? Raz też farbowałam na heban i wyszedł kolor podobnie, mam bardzo ciemny brąz w zimnym odcieniu moje. Też henną się bawić nie chcę, ale z tego powodu, że podobno wychodzi niezbyt czarna, nie ma intensywnośći takiej. A przy czarnym to ważne według mnie.
Ja farbuję na granatową czerń farbą Syoss, mi zależy akurat na efekcie nienaturalnym,dlatego granatowa Jeśli znacie farby, które mocno "dają po oczach" smolistością, to proszę o przykłady
Właśnie ta lukrecja daje po oczach smolistością, ale tylko do dwóch myć, bo to nie jest do końca farba trwała, tylko do 28 myć. Ja wręcz odwrotnie unikam smolistej czerni, więc za wiele nie pomogę, ale z Castinga jest też granatowa czerń, nie próbowałam jej w każdym razie w obawie przed zbyt czarnym efektem Syossa miałam raz i niestety prawie po nim wyłysiałam. co mogę polecić to farby Avonu, mają piękne kolory i dobrze łapią, chociaż czerni nie miałam.

A naturalne mam brązowe, dość ciemne, też w zimnej tonacji, ale łatwo poddają się farbowaniu.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość

U mnie pod jednym okiem pojawiły się kurze łapki, a pod drugim mam już widoczną gołym okiem zmarszczkę. Chciałabym opóźnić procesy starzenia pod oczami, dlatego czy ona będzie odpowiednia ? Bo nie chciałabym, żeby pojawiło się więcej zmarszczek.

Będzie odpowiednia, ale polecam też jakiś krem pod oczy, np Phenome Cooling, drogi ale mega skuteczny i wydajny. Chyba że masz już jakis ulubiony
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 12:52   #2781
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ojej, a ja tam zawsze mocno peelinguje i średnio nawilżam, skupiam się na innych partiach bardziej.
Ja ostatnio wypożyczyłam książkę o figurach kobiecych mam kielich, mogło być gorzej mogłam być cegłą. ^^ Wielki tyłek, gdzie? ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 13:13   #2782
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie ta lukrecja daje po oczach smolistością, ale tylko do dwóch myć, bo to nie jest do końca farba trwała, tylko do 28 myć. Ja wręcz odwrotnie unikam smolistej czerni, więc za wiele nie pomogę, ale z Castinga jest też granatowa czerń, nie próbowałam jej w każdym razie w obawie przed zbyt czarnym efektem Syossa miałam raz i niestety prawie po nim wyłysiałam. co mogę polecić to farby Avonu, mają piękne kolory i dobrze łapią, chociaż czerni nie miałam.

A naturalne mam brązowe, dość ciemne, też w zimnej tonacji, ale łatwo poddają się farbowaniu.

Używałam Avonu, granatowej czerni właśnie. Ładnie farbuje Ta naturalna czerń też się wydaje całkiem w porządku, granatowa nie była taka intensywna, więc naturalna pewnie jaśniej wyjdzie niż w katalogu, możesz spróbować Casting jest nietrwałą farbą? Szkoda, ich kolory ładnie na pudełkach wyglądają Trochę cena też boli, co miesiąc 19 zł na farbę i 37 na fryzjera, zachciało się krótkiego czarnego fryza No cóż, tylko w takich włosach jest mi naprawdę dobrze, więc na siłę nie zapuszczam, źle się w dłuższych czuję, już nawet 8-10 cm denerwuje - jestem łysol po mamusi
U mnie włosy stosunkowo ciążko poddają się farbie, mam grube i gęste włosy, jest ich dużo, dlatego mimo ich krótkości używam całej farby na raz. Inaczej miałam prześwity brązu, poblask moich pozostawał. Ale jak już załapią, to przynajmniej trzymają bardzo długo.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 13:48   #2783
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Korah bardzo dziękuję za pomoc
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 19:48   #2784
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dzisiaj jest znów co ogladać, grają Szwedzi i oczywiście Ibrahimovic. Małgosiu przykro mi z powodu Irlandii.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 20:11   #2785
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest znów co ogladać, grają Szwedzi i oczywiście Ibrahimovic. Małgosiu przykro mi z powodu Irlandii.

My dziś Anglików oglądamy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:15   #2786
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dowód na to, że "równowaga w naturze" musi być:
Dostałam wczoraj w prezencie od TŻa czarną skórzaną bransoletkę ze srebrną zawieszką. Idealnie pasowałaby do mojej torebki... którą wieczorem TŻ za mocno szarpnął przy otwieraniu i rozerwał.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 14:31   #2787
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dowód na to, że "równowaga w naturze" musi być:
Dostałam wczoraj w prezencie od TŻa czarną skórzaną bransoletkę ze srebrną zawieszką. Idealnie pasowałaby do mojej torebki... którą wieczorem TŻ za mocno szarpnął przy otwieraniu i rozerwał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:57   #2788
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ktoś kiedyś pytał o przepisy z kuskusem. Ja ostatnio często robię TŻowi do pracy sałatkę. Właściwie wrzucić można wszystko (warzywa, ryby, różne rodzaje mięsa, jajka), ale nam najbardziej smakuje taka:

opakowanie kuskusu
puszka kukurydzy
pół puszki czerwonej fasoli (TŻ nie lubi jak jest jej za dużo )
słoik czerwonej papryki marynowanej
wędzony filet z kurczaka (u nas ok 450g)
sos winegret

Uwaga, wychodzi wielki garnek! Jak nie chcecie mieć zapasu na kilka dni, to zmniejszcie proporcje. Chyba że macie wygłodzoną grupkę do nakarmienia.

Może nie jest super zdrowa, ale nam bardzo smakuje. Tak jak pisałam, można puścić wodze fantazji i np. zastąpić puszkowane warzywa gotowanymi na parze. Wzięłam przepis od babci, która robi wersję z paluszkami krabowymi. Jako sosu można użyć majonezu, ale ja wolę winegret. Polecam nie jeść od razu, tylko wstawić do lodówki - przegryzie się, no i chłodna moim zdaniem smakuje lepiej.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-20 o 16:59
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:12   #2789
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś pytał o przepisy z kuskusem. Ja ostatnio często robię TŻowi do pracy sałatkę. Właściwie wrzucić można wszystko (warzywa, ryby, różne rodzaje mięsa, jajka), ale nam najbardziej smakuje taka:

opakowanie kuskusu
puszka kukurydzy
pół puszki czerwonej fasoli (TŻ nie lubi jak jest jej za dużo )
słoik czerwonej papryki marynowanej
wędzony filet z kurczaka (u nas ok 450g)
sos winegret

Uwaga, wychodzi wielki garnek! Jak nie chcecie mieć zapasu na kilka dni, to zmniejszcie proporcje. Chyba że macie wygłodzoną grupkę do nakarmienia.

Może nie jest super zdrowa, ale nam bardzo smakuje. Tak jak pisałam, można puścić wodze fantazji i np. zastąpić puszkowane warzywa gotowanymi na parze. Wzięłam przepis od babci, która robi wersję z paluszkami krabowymi. Jako sosu można użyć majonezu, ale ja wolę winegret. Polecam nie jeść od razu, tylko wstawić do lodówki - przegryzie się, no i chłodna moim zdaniem smakuje lepiej.
To ja pytalam i powiem Wam że od tamtej rozmowy zużylam już 4 opakowania tego kupieckiego kuskusu. Naprawdę nam smakuje, a jeśli coś mojemu synowi smakuje, tzn że naprawdę warto przyżądzać Ostatnio zrobilam z serem fetą (nie za dużo) i czarnymi oliwkami i polałam to wszystko podsmażoną cebulką na maśle. Pycha. Polubiliśmy też na słodko z jabłkami przesmażonymi. Naprawdę pyszny i szybki podwieczorek z tego był. A kupiec na szczęście się nie skleił ani raz.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:23   #2790
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To ja pytalam i powiem Wam że od tamtej rozmowy zużylam już 4 opakowania tego kupieckiego kuskusu. Naprawdę nam smakuje, a jeśli coś mojemu synowi smakuje, tzn że naprawdę warto przyżądzać Ostatnio zrobilam z serem fetą (nie za dużo) i czarnymi oliwkami i polałam to wszystko podsmażoną cebulką na maśle. Pycha. Polubiliśmy też na słodko z jabłkami przesmażonymi. Naprawdę pyszny i szybki podwieczorek z tego był. A kupiec na szczęście się nie skleił ani raz.
U nas kupcowy kuskus to stały gość. Cieszę się, że Wam też tak smakuje. Nie robiłam nigdy na słodko, muszę spróbować.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

A, jeszcze jedną "potrawę" mogę Wam polecić. Chociaż to wielka potrawa nie jest, tylko raczej świetne połączenie. Świeże truskawki (u nas ostatnio razem z jagodami) + biszkoptowy jogurt Danon. Jakie to dobre! I nie obchodzi mnie, ile ten Danon ma kalorii czy cukru, nawet nie pofatygowałam się, żeby sprawdzić. Za dobre, żeby sobie psuć humor. Przepis odgapiony z KFC, jak jeszcze sprzedawali jogurty z mrożonymi truskawkami i posypką czekoladową. To właśnie był ten Danon.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.