dziwne plamienia i okres? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 18:55   #1
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27

dziwne plamienia i okres?


Witam. Co to może być, zaczynam się martwić. ostatnią miesiączkę miałam 20 grudnia w 33 dc, 09.01 w poniedziałek zaczełam plamić trwało to 2 dni i było raczej niewielkie. Pomyślałam że pewnie owulacja. Ale w piątek rano znowu zobaczyłam krew podczas wycierania się. W sobotę mocno rozbolał mnie brzuch zaczełam krwawić jak typowa @ Dzisiaj znowu prawie nic! A okres powinnam dostać dopiero ok 19.01. Cykle mam dość nieregularne 31-36 dc, odkąd rzuciłam tabletki anty ponad rok temu. Na wizytę oczywiście idę w poniedziałek, ale cały czas mi chodzi po głowie co jest grane? Czy lekarka mnie zbada jeśli znów będę krwawić? Zapomniałam dodać że dzisiaj bardzo podskoczyło mi ciśnienie 154/94 podczas gdy normalnie mam do ok 120/80 zwykle jeszcze niższe. Po za tym czuję się raczej dobrze.
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:00   #2
ewincee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 84
Dot.: dziwne plamienia i okres?

ciąża? infekcja?
wróżką na odległość nikt nie jest, lekarz pewnie temu zaradzi
nie martw się na zapas.
ewincee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:10   #3
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: dziwne plamienia i okres?

Już jutro idziesz do lekarza, spokojnie lekarka powinna Cię zbadać i tylko na tej podstawie jest w stanie stwierdzić co się dzieje. Przyczyny mogą być różne. Od stresu- po infekcję, a nawet w ciążę. Jak napisała autorka powyżej, przede wszystkim nie martw się na zapas.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:46   #4
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: dziwne plamienia i okres?

Mogły się zrobić nawet jakieś torbiele, guzki, mięśniaki - też objawiają się plamieniami, ale nie jest to regułą. Na zapas martwić nie ma się co, bo może taki akurat kapryśny masz cykl w tym miesiącu.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:19   #5
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: dziwne plamienia i okres?

Ciąży nie mogę wykluczyć. Test wyszedł negatywny, ale to może jeszcze za wcześnie, dzisiaj dopiero 28 dc przy moich conajmniej 31-36. Więc spodziewałabym sie go dopiero ok czwartku. Dziękuję za odpowiedzi. Oczywiście zgłoszę się dzisiaj do lekarza, ale ciągle o tym myślę i poszukuję informacji w necie. Po prostu się martwię i szukam jakieś odpowiedzi.
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:48   #6
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: dziwne plamienia i okres?

Cytat:
Napisane przez Gosik27 Pokaż wiadomość
Witam. Co to może być, zaczynam się martwić. ostatnią miesiączkę miałam 20 grudnia w 33 dc, 09.01 w poniedziałek zaczełam plamić trwało to 2 dni i było raczej niewielkie. Pomyślałam że pewnie owulacja. Ale w piątek rano znowu zobaczyłam krew podczas wycierania się. W sobotę mocno rozbolał mnie brzuch zaczełam krwawić jak typowa @ Dzisiaj znowu prawie nic! A okres powinnam dostać dopiero ok 19.01. Cykle mam dość nieregularne 31-36 dc, odkąd rzuciłam tabletki anty ponad rok temu. Na wizytę oczywiście idę w poniedziałek, ale cały czas mi chodzi po głowie co jest grane? Czy lekarka mnie zbada jeśli znów będę krwawić? Zapomniałam dodać że dzisiaj bardzo podskoczyło mi ciśnienie 154/94 podczas gdy normalnie mam do ok 120/80 zwykle jeszcze niższe. Po za tym czuję się raczej dobrze.
To może być wszystko, nie martw się na zapas. Tak lekarka Cię zbada nawet jak @ będziesz mieć
I tak idziesz do lekarza to się powinno wyjaśnić.
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.