depilacja laserowa Kraków - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 09:31   #151
Corab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 21
Dot.: depilacja laserowa Kraków

BlackMen ile płacisz za zabiegi? Wiem że mają tam jakieś pakiety, ale jak jest później? jak już się wykorzysta karnet, trzeba wykupić kolejny pakiet na 3 zabiegi żeby mieć lepszą cenę? jest jakiś termin ważności tego karnetu? z góry dzięki!
Corab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 12:53   #152
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Corab Pokaż wiadomość
BlackMen ile płacisz za zabiegi? Wiem że mają tam jakieś pakiety, ale jak jest później? jak już się wykorzysta karnet, trzeba wykupić kolejny pakiet na 3 zabiegi żeby mieć lepszą cenę? jest jakiś termin ważności tego karnetu? z góry dzięki!
Też podpinam się do pytania i wątku. Bardzo mocno rozważam zabieg vectusem w Krakowie. Dostałem na gwizdkę "laser domowy", ale włoski po tym odrastają i boli jak diabli. Mam bardzo duży kłopot z owłosieniem na całym ciele, masakra! Ktoś ma doświadczenia z vectusem i jest zadowolony. Jakiś ziomuś? Ja osobiście raz byłem na zabiegu lightsheer'em miałem robione ramiona i myślałem że umrę z bólu! Vectus ponoć mniej boli to prawda? Dziękuje za wszelkie informacje
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:46   #153
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Corab Pokaż wiadomość
BlackMen ile płacisz za zabiegi? Wiem że mają tam jakieś pakiety, ale jak jest później? jak już się wykorzysta karnet, trzeba wykupić kolejny pakiet na 3 zabiegi żeby mieć lepszą cenę? jest jakiś termin ważności tego karnetu?!
Sorry chłopaki za wtrącenie się w rozmowę, ale znam odpowiedzi na wasze pytania i was zredaguje żeby nie zajmować dużo miejsca

Jak wykorzystasz karnet trzech zabiegów wtedy kolejny zabieg- czwarty, później piąty masz liczony jak z karnetu. Żeby mieć lepszą cenę wystarczy być stałym klientem

Karnet nie ma terminu ważności (przynajmniej tak było 2 m-c temu)

Pozdrawiam wszystkich gładkich mężczyzn

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez JurekO Pokaż wiadomość
Bardzo mocno rozważam zabieg vectusem w Krakowie. Dostałem na gwizdkę "laser domowy". Mam bardzo duży kłopot z owłosieniem na całym ciele, masakra! Ktoś ma doświadczenia z vectusem i jest zadowolony? Ja osobiście raz byłem na zabiegu lightsheer'em i myślałem że umrę z bólu! Vectus ponoć mniej boli to prawda?
"Laser domowy "działa na chwilę, spowalnia wzrost włosa, ale go nie usuwa na stałe. To jest jak niekończąca się opowieść. A laser diodowy, czyli vectus usuwa włos trwale. Poświęcisz się trochę, ale będziesz miał stały efekt. Co do bólu, nie nastawiaj się. Przekonasz się na miejscu, że strach ma wielkie oczy A jeśli problemem jest owłosienie na ciele, to zmartwienie zniknie, wraz z włoskami Osobiście polecam vectusa jest rewelacyjny!

Edytowane przez Celebrytkaaa
Czas edycji: 2015-02-19 o 09:55
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:05   #154
evcia006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: depilacja laserowa Kraków

pytanie do Kikia i zabciajs jesteście zadowolone z My Body Clinic? jakieś najświeższe relacje?
kilka lat temu robiłam depilacje w Kleopatrze/Dermikos w Plazie i byłam i nadal jestem zadowolona z efektu, ale lata płyną-sprzęt się udoskonala a oni dalej dysponują zwyklym Light Sheerem. Z tego powodu kusi mnie wizyta na Wielickiej skoro mają już Duet,ale zamierzam zrobić bikini więc zależy mi żeby się to odbywało w komfortowych (psychicznie) warunkach
evcia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 14:21   #155
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja właśnie muszę dzwonić i umówić się jakoś na marzec na kolejny zabieg bikini
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 09:48   #156
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Celebrytkaaa Pokaż wiadomość
Jak wykorzystasz karnet trzech zabiegów wtedy kolejny zabieg- czwarty, później piąty masz liczony jak z karnetu. Żeby mieć lepszą cenę wystarczy być stałym klientem
Siemka! Czyli mam rozumieć że jak wykupię przykładowo karnet trzech zabiegów na plecy za 1000 zł - to później czwarty i resztę zabiegów mam za 1/3 ceny karnetu? czyli 330 zł
Dobrze rozumiem?
Na ich stronie nie mogę znaleźć takiej informacji, tylko widnieje cena za karnet - 1000 zł, lub pojedynczy zabieg za 500 zł
Na pewno gadamy o tym samym gabinecie? pozdro
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 10:32   #157
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez JurekO Pokaż wiadomość
Siemka! Czyli mam rozumieć że jak wykupię przykładowo karnet trzech zabiegów na plecy za 1000 zł - to później czwarty i resztę zabiegów mam za 1/3 ceny karnetu? czyli 330 zł
Dobrze rozumiem?
Na ich stronie nie mogę znaleźć takiej informacji, tylko widnieje cena za karnet - 1000 zł, lub pojedynczy zabieg za 500 zł
Na pewno gadamy o tym samym gabinecie? pozdro

no jo godom o medestetis a ty?
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 10:15   #158
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja polecam depilację laserem diodowym Light Sheer w Dermikosie. Jest to miejsce komfortowe, a intymna atmosfera sprzyja zabiegom. Ta metoda jest najbardziej bezpieczna, więc można spokojnie się zapisywać na taką depilację.
Centrum Zdrowia i Urody Dermikos znajduje się przy Alei Pokoju 44 w Krakowie.
Ja byłam tutaj na tej depilacji i do dziś nie dowierzam, że włoski nie odrosły
Można tutaj liczyć na życzliwość i ciepłe podejście ze strony obsługi.
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 07:38   #159
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Celebrytkaaa Pokaż wiadomość
no jo godom o medestetis a ty?
Siemka! Byłem tam na zabiegu, masz racje z tymi karnetami. Mega się opłaca! Sam zabieg pikuś, zero bólu. Jak na razie czekam na efekty jestem cztery dni po zabiegu. pozdr
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:53   #160
rosana_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa Kraków

MttEstetica gabinet medycyny estetycznej w Krakowie. Pracują na nowoczesnych laserach, mają indywidualne podjeście i bardzo uprzejmy personel. Podczas zabiegu depilacji nie czułam się niezręcznie, wartości lasera były dobrane indywidualnie, pani robila próby na skórze i byla bardzo dokładna. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
rosana_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 07:49   #161
KetsiO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Wiecie co .... jak tak przeszukałam sobie wątek ostatnio...to zastanawiam się. Ile w tym ludzkich opinii szczerej prawdy i refleksji, ile nagłych olśnień bez dłuższego efektu, a ile reklam pisanych przez szefów i pracowników danych punktów oraz osób wynajętych do PR ?
KetsiO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 13:25   #162
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: depilacja laserowa Kraków

jak pochwalne posty pisze nowy uzytkownik to mozna podejrzewac reklame.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 19:20   #163
madso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez evcia006 Pokaż wiadomość
pytanie do Kikia i zabciajs jesteście zadowolone z My Body Clinic? jakieś najświeższe relacje?
kilka lat temu robiłam depilacje w Kleopatrze/Dermikos w Plazie i byłam i nadal jestem zadowolona z efektu, ale lata płyną-sprzęt się udoskonala a oni dalej dysponują zwyklym Light Sheerem. Z tego powodu kusi mnie wizyta na Wielickiej skoro mają już Duet,ale zamierzam zrobić bikini więc zależy mi żeby się to odbywało w komfortowych (psychicznie) warunkach
Ja tam byłam między innymi na pełnym bikini i nie polecam Pani blondynki,ma dwa nazwiska więc latwo sprawdzic na stronie, moja opinie możesz pprzeczytac we wcześniejszych postach, chyba z grudnia
madso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 11:10   #164
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Nie wiem czy ja jakaś dzika jestem czy co ale jak pomyślę, że mam się rozebrać do depilacji bikini to mi się słabo robi
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:06   #165
JurekO
Przyczajenie
 
Avatar JurekO
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Siemka! Ja też miałem stresa przed zdjęciem koszulki i pokazania swojego piwnego brzucha, ale na miejscu jakoś to szybko poszło, że nawet o tym zapomniałem że się stresowałem.
A w ogóle to w lekkim szoku jestem gdyż minął szósty tydzień od zabiegu a ja nie mam w tej chwili ani jednego włoska! Nigdzie!
Ciekawi mnie kiedy się pojawią i w jakiej ilości. Pozdrawiam w słoneczny dzień!

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KetsiO Pokaż wiadomość
Wiecie co .... jak tak przeszukałam sobie wątek[..] a ile reklam pisanych przez pracowników danych punktów oraz osób wynajętych do PR ?
ja pisałem wątek w niedziele jak żonka prawie nakładała rosołek, dostałem od niej na gwizdkę laser domowy i to dla niej głownie pozbywam się niechcianego owłosienia, dodatkowo przeszedłem na dietę i zacząłem biegać - chciałem trafić w dobre miejsce (wiadomo tanie to nie jest) a że nie znałem nikogo kto mógłby mi coś polecić to wsparłem się internetem i w dłużej mierze wizażem! Jeśli to praca PR czy kogoś innego, bo ja nim nie jestem. To ja im dziękuje bo trafiłem rewelacyjnie
JurekO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 11:27   #166
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez kryssska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ja jakaś dzika jestem czy co ale jak pomyślę, że mam się rozebrać do depilacji bikini to mi się słabo robi
Wystarczy zmienić nastawienie, przecież to profesjonaliści widzieli różne gołe ciała, a poza tym lepiej się przemódz i mieć problem z głowy na wiele lat, a w Krakowie jest wiele dobrych salonów w których jest wykonywana depilacja laserowa Kraków, wystarczy pochodzić po internecie i poszukać odpowiedniego miejsca.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-03 o 14:58 Powód: Poprawa
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 20:02   #167
1mimi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja ostatnio kupilam pakiet 4 zabiegow na pachy. Po 1 zabiegu zrobila mi sie dziura bez wlosow na srodku pachy. Za tydzien 2 zabieg i sie zastanawiam czy te 4 razy mi wystarczy? Pokusila bym sie na nogi bo tam gdzie robie maja promocje w tym miesiącu. Jak myslicie oplaca sie przed latem zaczynac? Raczej nie bede miec czasu na opalanie a nogi wiecznie mam blade bo mi ich za nic chwycic slonce nie chce.
1mimi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 16:04   #168
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez 1mimi1 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupilam pakiet 4 zabiegow na pachy. Po 1 zabiegu zrobila mi sie dziura bez wlosow na srodku pachy. Za tydzien 2 zabieg i sie zastanawiam czy te 4 razy mi wystarczy? Pokusila bym sie na nogi bo tam gdzie robie maja promocje w tym miesiącu. Jak myslicie oplaca sie przed latem zaczynac? Raczej nie bede miec czasu na opalanie a nogi wiecznie mam blade bo mi ich za nic chwycic slonce nie chce.
ja bym zrobila zabieg i dala sobie spokoj do wrzesnia.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 13:25   #169
tupecik21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Witam, razem z żoną chodzimy na depilację laserową do Face and Body w centrum Krakowa, moze lekko przesadzilem dalem namówić sie na 1 zabieg narazie bardziej ona chodzi ceny na dobrym poziomie nie najniższe ale samo miejsce mówi samo za siebie, żona robi u nich wiele rzeczy. Depilacje laserową sprawdz sobie tutaj http://medyczne-fbi.pl/depilacja-laserowa-krakow/
tupecik21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 09:48   #170
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Magdin Pokaż wiadomość
Wystarczy zmienić nastawienie, przecież to profesjonaliści widzieli różne gołe ciała, a poza tym lepiej się przemódz i mieć problem z głowy na wiele lat, a w Krakowie jest wiele dobrych salonów w których jest wykonywana depilacja laserowa, wystarczy pochodzić po internecie i poszukać odpowiedniego miejsca.

__________________
Depilacja laserowa Kraków- cennik
Dokładnie nasze nastawienie jest bardzo ważne...ale umówmy się jeśli dana osoba wykonująca zabieg jest niesympatyczna, wyniosła i jakby focha miała (niestety i takie doświadczenia mam) to ja bym się nie rozebrała....sory....jesz cze będzie może mnie później komentować! Dla mnie jest niezmiernie ważne żebym czuła się komfortowo i nieskrępowana przy zabiegu, dlatego nie zmieniam już gabinetu i wiernie chodzę do jednego bo wszystko jest ok, nie mam do czego się doczepić pzd
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:31   #171
Dorota9212
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cześć wszystkim, jestem tu nowa, szukam depilacji laserowej w Krakowie.
Widziałem reklamę na fb takiej firmy http://depilacja-laserowa-kraków.pl Są blisko mnie, na 29 Listopada, zabiegi wykonuje lekarz, wygląda profesjonalnie. Stosują laser elos a w necie jest mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat.
Była któraś z Was może? Albo stosował ten laser?
Może polecacie którąś z technologii, miejsc?
Dorota9212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 13:43   #172
kmichalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków,

Też zastanawiam się nad depilacją laserową, koleżanka swój zabieg wykonywała w instytucie urody J'adore na Karmelickiej i bardzo sobie chwaliła więc też skłaniam się ku temu salonowi, weszłam na ich stronę xxx i zauważyłam, że mają atrakcyjne zniżki. Czy któraś z Was korzystała z usług tego salonu?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-27 o 14:48 Powód: reklama
kmichalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:30   #173
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Robiłam tam 3 razy pachy i 3 razy bikini, potem zaczęłam chodzić do MyBodyClinic. Generalnie nic J'adore nie mogę zarzucić. Niestety nie polecę żadnej konkretnej osoby. Ja głównie chodziłam do Natalii, ale już tam nie pracuje. Raz na bikini (w sumie to była moja ostatnia wizyta tam) byłam u innej dziewczyny, tez zabieg wykonała dokładnie, była miła, ale niestety imienia nie pamiętam. Polecam
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 18:24   #174
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: depilacja laserowa Kraków

właśnie sie wybieram tam na depilacje całych nóg do MYBODYCLINIC, jestes zadowolona z efektu, nie odrastają ci włoski już ?
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 08:08   #175
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cześć dziewczyny Wy takie doświadczone tutaj wiecie może czy ciemna brązowa plama która wyszła mi na czole po mocnym opalaniu może nadawać się do zabiegu laserem Vectus? to ten rodzaj przebarwienia które on usuwa? jeśli tak, to polecicie jakąś klinikę gdzie go mają i warto się tam wybrać? może być śląsk i małopolska dzięki
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:11   #176
KetsiO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Jak mam być szczera, boję się laserów bo dają duże powikłąnia. Moja koleżanka w Bonarce robiła jakimś laserem przebarwienia i zniszczono jej skórę. Łuszczyła się po laserze chyba z 2 tygodnie, wyglądała strasznie. Ja robiłam peelingi medyczne/chemiczne kilka razy i aż tak nigdy nie łuszczyła się skóra. Wyglądała jak pyton i te łuski FEEEE. Pamiętam robiła to przełom jesień/zima więc już w czapce i szaliku wychodziłą z domu....
A teraz ma przesuszoną trwale skórę i nadal przebarwienia. Choć wiem, że zaczeła kwasy w Krakowie w innym punkcie i jest zadowolona. Nie wiem gdzie chodzi, ale z tego co kojarzę mówiła mi że na Lubicz.
A Ty kochana na pewno pamiętaj o filtrze 50 SPF na buzię by nie powiększać zmiany.
KetsiO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 05:26   #177
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: depilacja laserowa Kraków

W bonarce to ja raz robilam malutka blizne i nikomu nie polecam, pani zapewniala mnie ze na 100 procent pomoze a wydałam 1300 zl wyglądała m jak potwór po tych zabiegach a efektu nie bylo zadnego. Wiec bonarki nie polecam nikomu
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 21:14   #178
FANTASTYCZNAJA
Przyczajenie
 
Avatar FANTASTYCZNAJA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Dzięki śliczne za wiadomość i opinie, ale wiadomo co człowiek to inny przypadek. Jestem dość zdeterminowana nie chcę tej plamy na czole, wyglądam jakbym brudna była! Wiem że mogą być powikłania zwłaszcza po laserze, wiadomo. Dlatego chciałabym trafić w bezpieczne miejsce i ludzi którzy się na tym znają. Będę wdzięczna za jakieś namiary chociaż wiadomo samym wizażem nie będę się kierowała przy wyborze, moja koleżanka z pracy gdzieś chodzi, wygląda ślicznie planuje podpytać gdzie dobrej nocy
FANTASTYCZNAJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 15:03   #179
dzdzoanna
Przyczajenie
 
Avatar dzdzoanna
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Zależy jaki laser. Najnowocześniejszy jest chyba Light Sheer Duet, przynajmniej ja na takim miałam robione (w salonie xxx na xxx) i nic nie bolało. Robiłam jak na razie trzy razy pachy ale wybieram się na inne też bo dzięki voucherom zniżkowym z ich strony pierwsze zabiegi są za pół ceny

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-29 o 14:08 Powód: Reklama.
dzdzoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 17:39   #180
ammmaris1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez JurekO Pokaż wiadomość
Siemka! Ja też miałem stresa przed zdjęciem koszulki i pokazania swojego piwnego brzucha, ale na miejscu jakoś to szybko poszło, że nawet o tym zapomniałem że się stresowałem.
A w ogóle to w lekkim szoku jestem gdyż minął szósty tydzień od zabiegu a ja nie mam w tej chwili ani jednego włoska! Nigdzie!
Ciekawi mnie kiedy się pojawią i w jakiej ilości. Pozdrawiam w słoneczny dzień!

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



ja pisałem wątek w niedziele jak żonka prawie nakładała rosołek, dostałem od niej na gwizdkę laser domowy i to dla niej głownie pozbywam się niechcianego owłosienia, dodatkowo przeszedłem na dietę i zacząłem biegać - chciałem trafić w dobre miejsce (wiadomo tanie to nie jest) a że nie znałem nikogo kto mógłby mi coś polecić to wsparłem się internetem i w dłużej mierze wizażem! Jeśli to praca PR czy kogoś innego, bo ja nim nie jestem. To ja im dziękuje bo trafiłem rewelacyjnie
To super, że mężczyźni zaczynają o siebie dbać. W XXI wieku to naprawdę nic dziwnego ja również namówiłam mojego męża na depilację laserowa pleców i ramion nie było łatwo, ale dziś sam jest zachwycony! jestem stałą kleintką Active Woman i zapłaciłam za męża plecy i ramiona łącznie 350zł, laserem Light Sheer DUET, bo na mała końcówke na pewno nie dałby rady, a tu nic go nie bolało polecam depilację wszystkim Panom!! Negocjujcie ceny
ammmaris1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-06 12:41:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.