Kosmetyki Essence - część XI - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 18:50   #4141
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Aaa, torturujecie mnie tą mgiełką. A ja nie mogę znaleźć w Trójmieście Paese. Na CC to nawet nie liczę, bo nie chce mi się jeździć w kółko do Alfy. Coś ostatnio mam dosyć tego polowania na limitki...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:51   #4142
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Klusko, odpuść sobie essence w tym względzie i spraw sobie mgłę pudrową paese :P ja tak zrobiłam, potrzebowałam zastępstwa za aoh i jestem zachwycona!

Tu masz zdjęcia mgły
Też już ją kocham.

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! Czy któraś byłaby tak miła i powiedziała mi gdzie w Warszawie dostanę Mgłę Pudrową Paese?? Byłam dzisiaj w tej drogerii Jasmin i nigdzie jej nie było.
Niemożliwe, ja kupiłam wczoraj, a w szafie pan miała całą górę mgieł! A pytałaś kogoś, bo one tak z boku stoją, też ich nie mogłam znaleźć. Dopiero pani ekspedientka mnie oświeciła, gdzie one leżą.
Najlepiej pytać Pana Ochroniarza.





__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:00
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 18:52   #4143
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto się przejść do lekarza. Tymi sposobami (pogorszenie stanu skóry, włosów, paznokci) nasze ciało daje nam znać, że w środku dzieje się coś złego, a wtedy próbując poprawić ten stan na własną rękę można sobie tylko krzywdę zrobić.
nie jestem chora, mam rozdwajające się paznokcie przez to że przez lata je obgryzałam i zniszczyłam bardzo płytkę paznokcia...


dzięki dziewczyny, w takim razie rozejrzę się za Eveline
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:01   #4144
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Też polecam Eveline
A rozdwajające się paznokcie mogą oznaczać nawet malutkie problemy z tarczycą. Warto zbadać sobie hormony tarczycy i iść z tym do endokrynologa, nawet, jeśli wszystko będzie w normie.

Jeszcze zapytam, czy żadna Olsztynianka nie była w Douglasie? Bo ja pewnie w najbliższym czasie nie dam rady tam zajść, a chcę z dwie rzeczy z CC złapać.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:02   #4145
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! Czy któraś byłaby tak miła i powiedziała mi gdzie w Warszawie dostanę Mgłę Pudrową Paese?? Byłam dzisiaj w tej drogerii Jasmin i nigdzie jej nie było.
No jak to w Jasminie nie ma Wczoraj widziałam stand z Paese na własne oczy Nie szukałaś dobrze, trzeba było zapytać kogoś z obsługi np. naszego ulubionego Pana Ochroniarza Możliwe, ze nie mieli jakiegoś odcienia, ale Mgieły wiosenne tam mają

Śniegowa, zakopiańskich drogerii nie znam (jeszcze... ), tamto, o którym pisałam jest w Krakowie

A Giżycką N znam
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:07   #4146
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
To chyba lekka przesada lecieć z rozdwajającym się paznokciem do lekarza... nic się nie stanie, jeśli najpierw spróbuje się zastosować jakąś odżywkę na paznokcie, jak nie pomoże to wtedy jeszcze zawsze można się wybrać do dermatologa.
Zależy czy dziewczyna ma od zawsze słabe paznokcie (np. tak jak ja - wtedy to już niestety nic nie pomoże, tzn. na dłużej, po skończeniu kuracji) czy to nagłe pogorszenie. Wam się wydaje, że to przesada i po co od razu do lekarza lecieć, ale ja niestety miałam podobną przygodę z włosami. Nie przyszło mi do głowy, że przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne. Czasami suplementy i szampony nie wystarczą, a takim lekceważeniem można sobie krzywdę zrobić - u mnie mało brakowało. Nie można ignorować sygnałów, które wysyła nam nasze ciało!

Paznokcie to martwy wytwór naskórka, więc jeśli problem siedzi głębiej to wszystkie specyfiki od razu na wstępie można o du*ę potłuc.

Ze swojej strony mogę polecić utwardzacz z Essence Ultra Strong Nail Hardener - w drugiej szafie, srebrny z czarnymi napisami. Zawiera formaldehyd, więc pazurki po nałożeniu faktycznie stają się twardsze.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:20   #4147
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Byłam na floriańskiej, ale skończyło sie to dwoma lakierami, bo cc mnie nie zachwyca coś
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 19:20   #4148
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość

Mialam juz z 10 tych miceli z biedry i jestem z nich zadowolona, sa bardzo delikatne, nie wysuszaja, male prawdopodobienstwo ze cie podraznia, produkuje je Tolpa, oni wydaje mi sie ze nie testuja na zwierzetach. Z makijazem tez sobie radzi, za 5 zl grzech nie wyprobowac. Ja jak sie pojawily w biedrze to od razu wzielam 9
Tołpa testuje a skąd wiesz że ta firma? Na moim opakowaniu żelu jest napisane tylko dla kogo wyprodukowano, nie ma przez kogo

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja najpierw myję twarz jakimś żelem do mycia twarzy, a potem robię dokładny demakijaż oczu oliwką (tą Rossmannowską, jest chyba najdelikatniejsza ze wszystkich). Uwielbiam ten sposób
Oliwka dziecieca? I normalnie na wacik i reszte jak z czymś innym do demakijażu?
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:26   #4149
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

U mnie oliwka (każda którą stosowałam, a trochę ich było) daje efekt mgły na oczach, więc jeśli ktoś ma tą okolicę wrażliwą to nie polecam, ja do rana byłam ślepa
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:30   #4150
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Zależy czy dziewczyna ma od zawsze słabe paznokcie (np. tak jak ja - wtedy to już niestety nic nie pomoże, tzn. na dłużej, po skończeniu kuracji) czy to nagłe pogorszenie. Wam się wydaje, że to przesada i po co od razu do lekarza lecieć, ale ja niestety miałam podobną przygodę z włosami. Nie przyszło mi do głowy, że przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne. Czasami suplementy i szampony nie wystarczą, a takim lekceważeniem można sobie krzywdę zrobić - u mnie mało brakowało. Nie można ignorować sygnałów, które wysyła nam nasze ciało!

Paznokcie to martwy wytwór naskórka, więc jeśli problem siedzi głębiej to wszystkie specyfiki od razu na wstępie można o du*ę potłuc.

Ze swojej strony mogę polecić utwardzacz z Essence Ultra Strong Nail Hardener - w drugiej szafie, srebrny z czarnymi napisami. Zawiera formaldehyd, więc pazurki po nałożeniu faktycznie stają się twardsze.
wiadomo że trzeba się kontrolować bo zdrowie mamy jedno robię regularne badania więc to nie jest kwestia zdrowia tylko tak jak pisałam, obgryzania paznokci które od tamtej pory się rozdwajają. generalnie są twarde i rzadko się łamią dopóki nie urosną do pewnej długości - wtedy zaczynają się rozdwajać... nie wiem czy tak po prostu mam. ale warto spróbować chyba jakieś specyfiki dzięki za odzew ))
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:34   #4151
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Tołpa testuje a skąd wiesz że ta firma? Na moim opakowaniu żelu jest napisane tylko dla kogo wyprodukowano, nie ma przez kogo
http://www.gepir.pl/gepirclient/Stro...y_by_gtin.aspx
Strona, na której wpisując kod kreskowy z opakowania, wiesz kto wyprodukował
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 19:39   #4152
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
dzolls, czuprynka, Śniegowa, ja Was normalnie jak dorwe to.... i...... No kurde no! Jak wy możecie przy moim opłakanym budżecie ciągle kusić mgłą. Jak nie tusz I love, to jeszcze mgłaOj, będzie bicie po tyłku.

Co do Shimmera, to robi efekt tafli, ale ma drobiny, które widac. Nie są nachalne, ale je widać. Jak dla mnie to nie wiem po co oni tam je wpychają
To Ty nie wiesz, że dzollsy są w zimie pod ochroną?

Ja lubię ten rozświetlacz VL właśnie za te drobinki, taka fajna alternatywa, całkowite przeciwieństwo mgły
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 19:58   #4153
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
wiadomo że trzeba się kontrolować bo zdrowie mamy jedno robię regularne badania więc to nie jest kwestia zdrowia tylko tak jak pisałam, obgryzania paznokci które od tamtej pory się rozdwajają. generalnie są twarde i rzadko się łamią dopóki nie urosną do pewnej długości - wtedy zaczynają się rozdwajać... nie wiem czy tak po prostu mam. ale warto spróbować chyba jakieś specyfiki dzięki za odzew ))
Jeśli tak to polecam ten utwardzacz z Essence Na KWC ma bardzo dobre opinie. Moje pazurki są z natury miękkie, a jak go używam to udaje mi się je zapuścić. Jedyne co to po nałożeniu go na paznokcie od razu nie możemy ich pomalować. Formaldehyd który zawiera rozpuszcza lakier i nie chce on wyschnąć. Dlatego lepiej kilka godzin poczekać. Najczęściej to nakładam wieczorem utwardzacz (2 warstwy), a paznokcie maluję rano. Ale za to jak działa, wybaczam mu ten malutki grzech
Warto pamiętać, że z paznokciami to tak jak z włosami. Wszystko nakładane od zewnątrz działa póki to stosujemy. W zasadzie to nie da się odżywić czegoś co jest martwym wytworem naskórka
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:07   #4154
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Nie wiecie przypadkiem gdzie znaleźć Pease w Poznaniu?
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:09   #4155
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ze swojej strony mogę polecić utwardzacz z Essence Ultra Strong Nail Hardener - w drugiej szafie, srebrny z czarnymi napisami. Zawiera formaldehyd, więc pazurki po nałożeniu faktycznie stają się twardsze.
Próbując poprawić stan paznokci jakimiś odżywkami na własną rękę możesz tylko zrobić sobie krzywdę.


Dziś pomaluję paznokcie pirrwszy raz True Love z VL.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:11
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:12   #4156
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
To Ty nie wiesz, że dzollsy są w zimie pod ochroną?

Ja lubię ten rozświetlacz VL właśnie za te drobinki, taka fajna alternatywa, całkowite przeciwieństwo mgły

Właśnie! A czuprynki w zimie są pod czapkami!


Jutro chyba pojadę na zwiady, chociaż pewnie i tak nie będzie mi dane ujrzeć na swe przekrwione oczęta CC Eh, nadzieja matką takich tam...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:20   #4157
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Nie wiecie przypadkiem gdzie znaleźć Pease w Poznaniu?
O to samo miałam pytać pomóżcie!
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:23   #4158
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Zależy czy dziewczyna ma od zawsze słabe paznokcie (np. tak jak ja - wtedy to już niestety nic nie pomoże, tzn. na dłużej, po skończeniu kuracji) czy to nagłe pogorszenie. Wam się wydaje, że to przesada i po co od razu do lekarza lecieć, ale ja niestety miałam podobną przygodę z włosami. Nie przyszło mi do głowy, że przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne. Czasami suplementy i szampony nie wystarczą, a takim lekceważeniem można sobie krzywdę zrobić - u mnie mało brakowało. Nie można ignorować sygnałów, które wysyła nam nasze ciało!

Paznokcie to martwy wytwór naskórka, więc jeśli problem siedzi głębiej to wszystkie specyfiki od razu na wstępie można o du*ę potłuc.

Ze swojej strony mogę polecić utwardzacz z Essence Ultra Strong Nail Hardener - w drugiej szafie, srebrny z czarnymi napisami. Zawiera formaldehyd, więc pazurki po nałożeniu faktycznie stają się twardsze.
Nie mówimy żeby lekceważyć, ale żeby najpierw spróbowała odżywki, suplementów jeśli to nie zadziała to do lekarza niech się zgłosi.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:23   #4159
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dodaję porównanie In the Nude z Creamy Nude. Na jednym zdjęciu widać, że naklejka na spodzie opakowania CN jest perłowo-brokatowa a nie matowa, co może sugerować, że pomadka również zawiera drobinki. To jest zmyłka, nie dajcie się nabrać Ja się na to złapałam, i gdyby nie ten wątek to pewnie nadal żyłabym w przekonaniu, że CN to tylko w Hameryce
I przepraszam za niezbyt wyraźne zdjęcia Niestety, o tej porze i przy takim świetle kolory nie są oddane w 100% :/

Po lewej CN, po prawej ItN.

Dziekuję Ci za swatche
Zakochałam się, piękny kolor Mam nadzieję, że będzie w rybnickim Douglasie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 20:25   #4160
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Tołpa testuje a skąd wiesz że ta firma? Na moim opakowaniu żelu jest napisane tylko dla kogo wyprodukowano, nie ma przez kogo

Oliwka dziecieca? I normalnie na wacik i reszte jak z czymś innym do demakijażu?
Ja oliwkę, ta moją mieszaninę, najpierw na łapki, rozgrzewam, potem na twarz oczy i masuje. Na końcu biore ręczniczek frote, pod ciepłą wodą rozgrzewam i na twarz. Wycieram powierzchownie, wypłukuje i znowu ciepła woda i na twarz dokładnie ścieram makijaż,wypłukuje, trzeci raz pod ciepłą i wycieram już ostatecznie, wypłukuje i pod zimną wodę i na twarz żeby zamknąć pory.
Nie musi byc to tylko dziecięca. Może np. byc oliwa z orzechów włoskich, albo mieszanka dziecięcej i rycynowego.
Zamiast ręcznika same ozy możesz nałożyć, potrzeć i wacikiem.
Idealnie rozpuszcza i usuwa makijaż.


---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Właśnie! A czuprynki w zimie są pod czapkami!


Jutro chyba pojadę na zwiady, chociaż pewnie i tak nie będzie mi dane ujrzeć na swe przekrwione oczęta CC Eh, nadzieja matką takich tam...
Ciepła zima to nie wszyscy w czapkach chodzą

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
To Ty nie wiesz, że dzollsy są w zimie pod ochroną?

Ja lubię ten rozświetlacz VL właśnie za te drobinki, taka fajna alternatywa, całkowite przeciwieństwo mgły
Dobra, dobra. Ty mi tu nie świruj. I tak Cię dopadnę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:57   #4161
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Próbując poprawić stan paznokci jakimiś odżywkami na własną rękę możesz tylko zrobić sobie krzywdę.


Dziś pomaluję paznokcie pirrwszy raz True Love z VL.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To nie ODŻYWKA tylko UTWARDZACZ.

Poza tym to zdanie jest wycięte z kontekstu. Mówiłam o sytuacji gdy raptem stan paznokci się pogarsza.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie mówimy żeby lekceważyć, ale żeby najpierw spróbowała odżywki, suplementów jeśli to nie zadziała to do lekarza niech się zgłosi.
Tak, tylko ja mam na myśli sytuacje gdy stan skóry/paznokci/włosów mimo tej samej diety itd ulega pogorszeniu. Wtedy z reguły problem siedzi w środku. Nie będę tu opowiadać bo dla mnie to zbyt osobiste, ale jestem uczulona na tym punkcie, bo w moim przypadku jeszcze kilka miesięcy brania suplementów i działania od zewnątrz zamiast wizyty u lekarza, a roczne leczenie by nic nie dało, mimo że problem był zupełnie niezwiązany z pierwszym objawem jaki zauważyłam Dlatego przestrzegam, bo takie lekceważenie z pozoru błahej sprawy może skończyć się tragicznie.

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-12-14 o 20:52
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:13   #4162
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Nie wiecie przypadkiem gdzie znaleźć Pease w Poznaniu?
Paese w Poznaniu na pewno było jakiś czas temu w takiej małej drogerii na 28 czerwca, blisko skrzyżowania z Traugutta. Kupiłam tam cienie z kolekcji Retro. Mogę bardziej wyjaśnić na PW gdzie to jest, nie chcę tu zaśmiecać.

A co do Essence i CC: Byłam dziś na os. Kopernika i zobaczyłam pustkę, ALE pani powiedziała że "taka kolekcja sylwestrowa, podwójne lakiery, brokatu dużo, powinna być w tym tygodniu". Wnioskuję, że można się spodziewać CC.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:20   #4163
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pani-radosna Pokaż wiadomość
Paese w Poznaniu na pewno było jakiś czas temu w takiej małej drogerii na 28 czerwca, blisko skrzyżowania z Traugutta. Kupiłam tam cienie z kolekcji Retro. Mogę bardziej wyjaśnić na PW gdzie to jest, nie chcę tu zaśmiecać.

A co do Essence i CC: Byłam dziś na os. Kopernika i zobaczyłam pustkę, ALE pani powiedziała że "taka kolekcja sylwestrowa, podwójne lakiery, brokatu dużo, powinna być w tym tygodniu". Wnioskuję, że można się spodziewać CC.
Chodzi o drogerię na "ryneczku" (Galileusza)? To mogę tam chodzić codziennie
__________________
💒 30.07.2021

Edytowane przez punk666girl
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:22
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:24   #4164
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To nie ODŻYWKA tylko UTWARDZACZ.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence odżywka.jpg (26,8 KB, 67 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:26   #4165
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Chodzi o drogerię na "ryneczku" (Galileusza)? To mogę tam chodzić codziennie
Nie, chodzi o perfumerię w tym dużym Piotrze i Pawle. Nie umiem lepiej wytłumaczyć, bo mieszkam całkowicie w innej części miasta, a tam tylko bywam polując na Essence. Mam nadzieję, że wiesz o jakim PiP mówię.

Kurcze, jeśli masz tam blisko byłabym STRASZNIE wdzięczna (jak chyba wszystkie dziewczyny ) jakbyś dała znać o pojawieniu się limitki, bo najwcześniej mogę tam być w piątek, a i tak mi to nie po drodzę.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:29   #4166
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pani-radosna Pokaż wiadomość
Nie, chodzi o perfumerię w tym dużym Piotrze i Pawle. Nie umiem lepiej wytłumaczyć, bo mieszkam całkowicie w innej części miasta, a tam tylko bywam polując na Essence. Mam nadzieję, że wiesz o jakim PiP mówię.

Kurcze, jeśli masz tam blisko byłabym STRASZNIE wdzięczna (jak chyba wszystkie dziewczyny ) jakbyś dała znać o pojawieniu się limitki, bo najwcześniej mogę tam być w piątek, a i tak mi to nie po drodzę.
W Piotrze i Pawle bywam i tą perfumerię chyba kojarzę - nie wiedziałam, że tam mają Essence - w sumie kilka razy tam byłam ale to daaawno temu. Spoko, jutro mogę się przejść do południa - mam tam aż 7 minut
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:31   #4167
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Tołpa testuje a skąd wiesz że ta firma? Na moim opakowaniu żelu jest napisane tylko dla kogo wyprodukowano, nie ma przez kogo
Skad wiesz ze Tolpa testuje? Na ich stronie stoi ze nie.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:34   #4168
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
nie jestem chora, mam rozdwajające się paznokcie przez to że przez lata je obgryzałam i zniszczyłam bardzo płytkę paznokcia...


dzięki dziewczyny, w takim razie rozejrzę się za Eveline
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Zależy czy dziewczyna ma od zawsze słabe paznokcie (np. tak jak ja - wtedy to już niestety nic nie pomoże, tzn. na dłużej, po skończeniu kuracji) czy to nagłe pogorszenie. Wam się wydaje, że to przesada i po co od razu do lekarza lecieć, ale ja niestety miałam podobną przygodę z włosami. Nie przyszło mi do głowy, że przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne. Czasami suplementy i szampony nie wystarczą, a takim lekceważeniem można sobie krzywdę zrobić - u mnie mało brakowało. Nie można ignorować sygnałów, które wysyła nam nasze ciało!

Paznokcie to martwy wytwór naskórka, więc jeśli problem siedzi głębiej to wszystkie specyfiki od razu na wstępie można o du*ę potłuc.

Ze swojej strony mogę polecić utwardzacz z Essence Ultra Strong Nail Hardener - w drugiej szafie, srebrny z czarnymi napisami. Zawiera formaldehyd, więc pazurki po nałożeniu faktycznie stają się twardsze.

Wtrącę się tutaj jako właścicielka wyjątkowo słabych paznokci. Przez lata były totalnie beznadziejne, łamały się, łuszczyły, rozdwajały. Były moim największym utrapieniem. Brałam różne suplementy, badania dobre, więc nie w stanie zdrowia tkwił problem. W końcu zapytałam moją panią doktor rodzinną co robić z tymi nieszczęsnymi pazurkami. Powiedziała, że po prostu niektórzy ludzie mają słabe i tyle (moja mama też ma słabe paznokcie), "od wewnątrz" nic się nie da zrobić, jedyne co pozostaje, to bardzo o paznokcie dbać i zabezpieczać je przed urazami mechanicznymi. Czyli przede wszystkim malować odżywkami, bo dzięki temu paznokcie nie rozmiękają pod wpływem wody i detergentów. I wiecie co, to naprawdę działa. Widzę po sobie, że jeśli zmyję lakier/odżywkę i chociaż przez dzień mam gołe paznokcie ich stan pogarsza się z każdym myciem rąk mimo smarowania kremem. Ostatnio używałam NailTeka i Eveline i nigdy nie miałam tak ładnych i mocnych paznokci jak teraz.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:35   #4169
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
W Piotrze i Pawle bywam i tą perfumerię chyba kojarzę - nie wiedziałam, że tam mają Essence - w sumie kilka razy tam byłam ale to daaawno temu. Spoko, jutro mogę się przejść do południa - mam tam aż 7 minut
Super!! A co do Essence, to oni nie mają tam szafy, tylko sprowadzają niektóre limitki. Na pewno mieli YR, 50 GR, wcześniej nie wiem. W każdym razie 'stałej kolekcji' brak.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:38   #4170
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pani-radosna Pokaż wiadomość
Kurcze, jeśli masz tam blisko byłabym STRASZNIE wdzięczna (jak chyba wszystkie dziewczyny ) jakbyś dała znać o pojawieniu się limitki, bo najwcześniej mogę tam być w piątek, a i tak mi to nie po drodzę.
Ja też będę bardzo wdzięczna, bo to na drugim końcu miasta jakby limitka była to mogę prosić o smsa? bo akurat będę w centrum to bym się przejechała jakby była.. ja ze swojej strony mogę jutro znów zajrzeć do Tesco
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.