Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 07:43   #1981
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Zdjęcie czerwone, bo manipulowałam kolorami - chciałam oddać kolor lakieru i się udało.

Czerwień z delikatnym brokatem: Vipera Everalsting 44
ozdoby ze Star Nails
Super pomysł na ułożenie tych rombów, może kiedyś odgapię za pozwoleniem?
szkoda tylko że się pobrudziły no i kciuk biedny
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:53   #1982
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no faktycznie, cudo też muszę się zorientować w tych Wibo nowych bo jeszcze nie widziałam chyba.
One się u mnie w piątek pojawiły
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:54   #1983
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Anula - kciuk byłby biedny gdyby się złamał do krwi, na szczęście nie zrobił mi tej uprzejmości . A ułożenie zgapiaj jak najbardziej, nie roszczę sobie do niego żadnych praw .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:58   #1984
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam mani na dziś

Znowu mam przez Ciebie chętkę na krótkie kwadraty... Ale ponieważ mam na kciuku pęknięty pazurek w poprzek, to wolę nie... dopóki nie odrośnie.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chciałam ciemną zielenią, ale stwierdziłam, że lepiej złapać ostatnie promyki słońca Czerwone łapki mi wyszły, bo mi gorąco i żyły na wierzchu I skórki zmasakrowane :/ Ale są okropnie suche przez to, że kaloryfery zaczęły grzać... i te wszystkie beboki po bokach to nie lakier ale właśnie skórki :/
Amelko wyjątkowo ale to baaardzo wyjątkowo mi coś nie gra u Ciebie... Pewnie tak przez te żyłki, jak piszesz że Ci gorąco... Tak mi się kolorystycznie gryzie z Twoją skórą, chociaż lakier piękny.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mam dla Was essie
tu cień na malucha padł tak
O matko kochana... nie dość że kolor... długaśne i smukłe palce, migdałki... Jest zajefajnie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
patrzcie co mi Poshe zrobił przy skórkach ale to dwie warstwy, ta druga niepotrzebnie zupełnie (dla wyrównania brokaciku), ale masakra się stała
Bziiidaaal... No czasem tak potrafi, ale pomijając to jest fajnie - świetny kolorek
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
[CENTER] ... ponieważ jestem przekupna i żadną żelkową łapówką nie pogardzę ...

...uścisk ręki Prezesa, opiekacz do lodów oraz...

...pazurkowe święto przypadające na październik Anno Domini 2013 zgarnia...

trtarararrararara
(to były werble)

tararar

tartaraa

ra

Śniegusek
Ja wiedziałam że tak będzie
Jak najbardziej zasłużone gratki Śnieguś!!!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ostatnia chinkowa zdobycz - Bat my eyes. Nie ogarnęłam tego mani Czarną bazą pomalowałam za daleko skórek, później top jeszcze zjadł całość... Ale warto dodać, że te gigantyczne ilości drobinek to tylko jedna warstwa Chinki Bardzo go polubiłam
Świetnie jest
Uf... to tylko dowodzi żeś jest śmiertelniczką i... no proszę Cię, chyba raz na jakiś czas możesz...?
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Wczoraj się przeraziłam, bo nagle dotarło do mnie, że zużyłam już praktycznie wszystkie odżywki kupione w szale początkującej włosomaniaczki. Dawno nic nie kupowałam, bo cały czas miała dużo, a tu wszystkie się skończyły jendocześnie
Znam to, znam... Często robię mega zapasy mazideł jak są jakieś promocje, np tona kremów do rąk jak akurat w rossie jest -40% i tym podobnie. Starczy na pół roku albo i rok, i tylko z szafki wyciągam. Jaki szok przeżywam zawsze jak zaglądam do szafki po kolejną sztukę a tam pusto...

O tak wtedy wyglądam:



Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
jeszcze dwa tygodnie i paznokcie będą miały idealną długość. wtedy jakoś bardziej zajmę się kształtem.
Całkowicie, totalnie, absolutnie bez sensu...
O kształt trzeba dbać od zera, przynajmniej na tyle na ile przyrost pozwala.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bez zbędnego gadania, przed Wami Essie - Navigate her
2 warstwy + warstwa Poshe bardzo przyjemna aplikacja, prawie nie pozalewałam skórek
Ładniutko, miałam go kupować ale na szczęście się ogarnęłam, że mam Podobnego albo prawie identycznego Inglota... i ja np lekko mdło w nim wyglądam... U Ciebie też wolę mocniejsze kolorki
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I pazurki, powoli odrastają..
GR Paris 345 stare złoto z drobinkami koralowymi/czerwonymi, delikatne mocno, ale urok dają..
OPI Dont pretzel my buttons + mgiełka Wibo 453
chciałam żeby były nawiązujące do siebie, średnio wyszło. Na żywo mgiełka bardziej złota więc może ciut lepiej to wyglądało.
To stare złoto jest obłędne.
A jak aplikacja? Nie zostawia smug czy śladów po pędzelku jak to z metalikami bywa? Bo na zdjęciu nie widać.


cdn...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:09   #1985
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
N

A ja wstawiam weekendowe mani
Piaseczek - bo co innego , GR 58 i chcialam zakomunikować że jestem w nim zakochana - juz go sobie wyobrażam z topem
No to tadam
Ps. Ostatnie niewyraźne żeby było widac blink ale pewnie już i tak wszystkie wiecie jak on wygląda
pięknie, ale Tobie w każdym piaseczku tak jest

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze;]
super

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Załącznik 5426571

Załącznik 5426572
AAA. Mam OBS!



To w sztucznym jest niefotografowalne....
no fajny fajny chętnie bym jednego jakiegoś spróbowała choć nie wiem czy nie lepiej sobie gradienta walnąć boję się że w termicznym się zrobi taka prosta krecha, bez ładnego przejścia...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43053655]
Preziu Mój Kochany !!

Chciałam Ci w ofierze złożyć świeżo upieczoną dziewice -Mint Candy Apple wraz z duecie z kropkami.
Życzę Ci abyś była szczęśliwa,aby uśmiech nie znikał nigdy z Twojej twarzy,dużo zdrowia, i mnóóóóóóóóstwo lakierów !

[/QUOTE]

jakie długie no i kształt super!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

I mani, bo mam zaległości
Prawie idealne lody pistacjowe, ale najidealniejsze (rly? ) będą te od OPI... kiedyś się doczekam Ostatnie zdjęcie po skróceniu
(kolor wygląda jakby był limonką, ehh)
co to, co to? jak pisałaś to nie pisz, nadrobię

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
One się u mnie w piątek pojawiły
no własnie w piątek patrzyłam, ale w sumie mogłam przegapić bo na szybko choć bardziej prawdopodobne że jeszcze nie było po prostu

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Anula - kciuk byłby biedny gdyby się złamał do krwi, na szczęście nie zrobił mi tej uprzejmości . A ułożenie zgapiaj jak najbardziej, nie roszczę sobie do niego żadnych praw .
no to chociaż tyle ale i tak troszkę szkoda, skoro pisałaś że zrobisz jaja, bo obecne bardzo ładne (jaja też, ale jednak wolę migdały).
spoko
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:21   #1986
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4315763 7]:l

Ja wiedziałam że tak będzie
Jak najbardziej zasłużone gratki Śnieguś!!!
[/QUOTE]
Do tej pory mam banana
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no fajny fajny chętnie bym jednego jakiegoś spróbowała choć nie wiem czy nie lepiej sobie gradienta walnąć boję się że w termicznym się zrobi taka prosta krecha, bez ładnego przejścia...
(...)
no własnie w piątek patrzyłam, ale w sumie mogłam przegapić bo na szybko choć bardziej prawdopodobne że jeszcze nie było po prostu
On jest zabawny. Bo nie stale taki niebieski z fioletowym końcem.
Czasem cały niebieski, czasem cały fioetowy, albo dwa palce tak a trzy inaczej


Możenie dotarły jeszcze
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:29   #1987
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No dobra, spamuję.

Essie i ChG. Stylenomics jest ciemny, ale nie aż tak jak na zdjęciach. W naturalnym świetle widać, że to zieleń, ale na zdjęciach chyba nie bardzo :/ Na blogu jest
Ostatnie dwa foto to tylko poglądowo pokazuję te kwiatki z ANS - boskie są. Folia w miarę cienka
no nie bardzo zieleń widzę, ale i tak mani wygląda cudnie
nudziakowe też fajne, choć naklejka mnie nie porwała jakoś szczególnie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Załącznik: wczorajsze, znaczy jeszcze dzisiejsze, ale będą piłowane... buba na serdecznym, bo skórkę zdarłam
Foty z lampą i bez.
ale ładny ten Opulent no

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ahoy! Przygodo!
Malowanie bajeczne! Jakbym się uparła to jedną warstwą bym zakończyła, ale dałam dwie
ślicznota z niego!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

już
hmm ja nadal widzę truskawy choć wygląda to uroczo
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 08:30   #1988
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
macie to jak w banku, że w święta nią pomaluję
Ja też, ja też!
Mój WH czeka na premierę do grudnia i już
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aaaaa i mam obecne mani dla odmiany
Kojarzycie mam nadzieje z niektórych forum takie ikonki z "kotami" (dalej trzymam się wersji, ze to bardziej koty niż chomiki ), kocham je oczywiście

Iiiiiiiiiiiii teraz mam takie naklejki na paznokcie... jak je zobaczyłam to kupiłam hurtem normalnie Są urocze, no... i kojarzą mi się z moimi paznokciowymi początkami. Nie zaczęłam bowiem przygody z lakierami na wizażu, tylko właśnie na innym forum... no i te "kociaki" tam były w emotkach

p.s musicie wybaczyć zdjęcia... dalej nie mogę znaleźć dobrego miejsca na foty..
i mogłam dać delikatniejszą mgiełke, ale je pomyliłam niestety.. a sam czarny trochę bąbli dostał.. na żywo tak się nie świeci i az tak nie przyćmiewa naklejek.
Zarąbiście mi się podobają ale to chomiki, to są chomiki... nie rujnujcie mi światopoglądu


Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku! (tak, tak, refleks jest )
Nefty podobają mi się te piaski, przynajmniej pod względem kolorów, a pazurki masz piękne! baza pod mani dla Prezia mnie zaciekawiła (już wiem co to, w sklepie mnie kiedyś nie ciekawił :P), normalnie ubóstwiam Twoje pazurki. W delikatesowym różu ładnie.


I wrzucam moje...


Wszystkie ładne ale jarzębinka szczególnie - cudo
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Piaskowej epopei ciąg dalszy. Zasypię was jak na saharze
Cudowna grafitowa baza z zielonymi i rożowymi iskierkami...

I spioch na dziś
Fajny ale ten z wszystkich ciemnych piasków chyba najmniej mi urywa.

O mamo jaki słodziak...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chyba Ty!
Golasów nie, ale znalazłam takie coś: KLIK
Na delikatesie widać wolny brzeg
Turu ruru... a mi coś nie gra i nie śpiewa... Wiem co - powinna serdaka krócej piłować, zwłaszcza że jak widać przyrost jej nie przeszkadza. Nie wiem czy to kwestia perspektywy, czy wręcz dłuższego ma tego serdaka - bardzo możliwe że tylko na fotce to tak wygląda, jeśli serdak i środkowy są równe. Aczkolwiek paznokcie ogólnie imponujące
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Zrobiłam moje golasy... makabrycznie nieostre
Jakie zdrowiutkie i apetyczne
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Czerwień z delikatnym brokatem: Vipera Everalsting 44
ozdoby ze Star Nails
Świetne zdobienie szkoda że lakier zapaćkał drobinki...
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Aaaaaaa nie wychodzi mi zadne mani ;(
Taaa... bo uwierzę.


Nadrobione...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:38   #1989
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4315795 1]

Fajny ale ten z wszystkich ciemnych piasków chyba najmniej mi urywa.

[/QUOTE]
No cooo Tyyy
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:40   #1990
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No cooo Tyyy
Nooo
Dużo dużo bardziej podobają mi się inne, np nr 1 - ten co Loli pokazywała i choćby Twój zielony (p2?). I MySecret ten co go na serdaku pokazywałam z lamperią... No tak mam i już.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:42   #1991
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4315809 7]Nooo
Dużo dużo bardziej podobają mi się inne, np nr 1 - ten co Loli pokazywała i choćby Twój zielony (p2?). I MySecret ten co go na serdaku pokazywałam z lamperią... No tak mam i już. [/QUOTE]

No spoko przecież
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 09:36   #1992
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Super pomysł na ułożenie tych rombów, może kiedyś odgapię za pozwoleniem?
szkoda tylko że się pobrudziły no i kciuk biedny
Aniu, Ty przecież kiedyś też zrobiłaś paznokcie z rombami Też czerwone. I właśnie moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu paznokci Lolli to było z Tobą

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dziewczyny, gdzie kupowałyście swoje wzorniki na lakiery?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:42   #1993
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aniu, Ty przecież kiedyś też zrobiłaś paznokcie z rombami Też czerwone. I właśnie moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu paznokci Lolli to było z Tobą

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dziewczyny, gdzie kupowałyście swoje wzorniki na lakiery?
EF
2pln za sztukę
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:42   #1994
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cześć dziewczyny

Żyję choć jeszcze marnie ale już lepiej niż w sobotę i niedzielę. W sobotę wieczorem późnym było przesilenie- wystraszyłam się lekko, a Małż to już całkowicie, troszku mnie przydusiło . Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało więc lekka panika była.
Dziś lepiej, oskrzela właściwie ok, mam zawalone zatoki i ogólnie jestem oslabiona ale będę żyć.
Dziękuję kochane za życzenia i tymczasem polecę nadrabiać
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:45   #1995
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
EF
2pln za sztukę
O! Dziękuję To capnę przy darmowej dostawie Znalazłam jeszcze na ten stronce co Ewalucja promowała w filmikach (darmowa przesyłka), ale nie mam paypala.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:49   #1996
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Żyję choć jeszcze marnie ale już lepiej niż w sobotę i niedzielę. W sobotę wieczorem późnym było przesilenie- wystraszyłam się lekko, a Małż to już całkowicie, troszku mnie przydusiło . Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało więc lekka panika była.
Dziś lepiej, oskrzela właściwie ok, mam zawalone zatoki i ogólnie jestem oslabiona ale będę żyć.
Dziękuję kochane za życzenia i tymczasem polecę nadrabiać
Okropność... Nie znosze tego.
U mnie to działa jak dmuchana zabawka z wentylkiem. Wciągnąc powietrze się da, ale nie da się wypuścić.... Wciągasz wciągasz wciągasz.... i nie ma miejsca.
Raz miałam taki moment, gdzie juz mi było obojętne i zaczełam tracić przytomność....
Boję się tego.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:56   #1997
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Żyję choć jeszcze marnie ale już lepiej niż w sobotę i niedzielę. W sobotę wieczorem późnym było przesilenie- wystraszyłam się lekko, a Małż to już całkowicie, troszku mnie przydusiło . Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało więc lekka panika była.
Dziś lepiej, oskrzela właściwie ok, mam zawalone zatoki i ogólnie jestem oslabiona ale będę żyć.
Dziękuję kochane za życzenia i tymczasem polecę nadrabiać
:O
Uważaj na siebie i szybko do zdrowia wracaj

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Okropność... Nie znosze tego.
U mnie to działa jak dmuchana zabawka z wentylkiem. Wciągnąc powietrze się da, ale nie da się wypuścić.... Wciągasz wciągasz wciągasz.... i nie ma miejsca.
Raz miałam taki moment, gdzie juz mi było obojętne i zaczełam tracić przytomność....
Boję się tego.
Oj... to straszna panika wtedy jest Kiedyś tak miałam, ale odwrotnie. Nie potrafiłam nabrać głębokiego oddechu, tylko takie drobne i płytkie... zaczęłam panikować, ale na szczęście po chwili wzięłam głębszy oddech. Przez panikę bym się udusiła...

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Kuszą mnie piaski od Wibo, ale chyba nosiłabym z topem...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:03   #1998
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj... to straszna panika wtedy jest Kiedyś tak miałam, ale odwrotnie. Nie potrafiłam nabrać głębokiego oddechu, tylko takie drobne i płytkie... zaczęłam panikować, ale na szczęście po chwili wzięłam głębszy oddech. Przez panikę bym się udusiła...
Na początku tak. Ale przychodzi taki moment kiedy brak tlenu zaczyna być przyjemny.....
Z astmą, to w ogóle jest tak, że najsilniejszym czynnikiem wywołującym atak jest lęk. A wiadomo, że ataków się boisz... więc koło się zamyka.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:05   #1999
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ty nie masz czasem odwyku..?
Mam ale holoś i Precision był już w koszyku na EF i czekał na darmową wysyłkę
A mój kochany Małżon żeby mnie pocieszyć w chorobie, w sobotę, w Hebe, kupił mi Fiji - Młoda mu doradzała- kocham ich normalnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No właśnie - znowu :/ A poprzednie problemy nie miały miejsca wczoraj tylko miesiąc temu (?), chyba wystarczająco dużo czasu żeby naprawić
No nic kliknęłam zamówienie i wysłałam im wiadomość, że jeżeli okaże się że nie uwzględnią mi tego rabatu, to proszę o anulowanie zamówienia
No i w zasadzie nie ma żadnych oficjalnych źródeł mówiących o tych darmowych weekendach, wrrrr! Powołać nie ma się na co :/
To samo zrobiłam u mnie sie troszke uzbierało, przelew wcale niemały i tez czekam na info


Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam się dziewczynki cipło, lecę nadrabiać wczoraj cały dzień miałam zebranie kierowników i nawet do Was nie zajrzałam, a wieczorem byłam tak padnięta że nic nie pisałam, informuję że po 7 dniach dotarły moje lemaxy...z małymi przebojami...sprzedawca wysłuchał mojego opie...u
i EF mnie dziś wkurzyło więc bojowo nastawiona zadzwoniłam do BOK gdzie pani poinformowała mnie że niestety nie ma informatyka i nie pomoże na razie w tym temacie, kazała jednak opisać sprawę w uwagach, i czekać na potwierdzenie info od pani zajmującej się zamówieniami, czekać również z przelewem dopóki sprawa się nie wyjaśni...
no dobrze to teraz idę Was nadrabiać...kawę sobie przygotuję

uwielbiam wszeslkie turkusy z mgiełką GR, koleżance na wesele będę robiła pazurki z tym, że kolor będzie kobalt +mgiełka GR318
Ja info o przygotowanej paczce z lomaxami dostałam 30 z informacja że pierwszego zostana wysłane. Dzisiaj 07 i paczki dlaej nie ma. Napisałam im @ że jeśli do środy nie dojdą wystawaim negatywa i zgłaszam sprawę do allegro. Ciekawa jestem czy dojdą do środy.

Ostatnio na EF tak samo było, też wstrzymałam się z płatnością i potem soprawa się wyjaśniła.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
super fajny kolorek
ile kosztują naklejki w Pepco? będę musiała się rozejrzeć u siebie za nimi
Byłam oststnio i nic a nic nie było

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


aaaaaaaaaaaa.... jest czad



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dlaczego nienawidzę odkurzać?
..bo zawsze wciagnę firankę do odkurzacza


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
coś dla naszej (a wcale, że nie Ali tylko) Nefci KLIK!
Fajny ten lakier a z topem to juz wszystko urywa
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-10-07 o 10:11
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 10:06   #2000
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na początku tak. Ale przychodzi taki moment kiedy brak tlenu zaczyna być przyjemny.....
Z astmą, to w ogóle jest tak, że najsilniejszym czynnikiem wywołującym atak jest lęk. A wiadomo, że ataków się boisz... więc koło się zamyka.
Współczuje tej astmy...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:08   #2001
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Nef dziękuję
Śniegowa oglądałam już z rana
Aga zdrówka

i coś mam dla Was, oczywiście zdjęcia dupne bo i światła nie ma i nie umiem robić dobrych

biały to nr 2
fioletowy nr 3


tu po jednej warstwie


tu już po dwie



a tu na kolorach



biały moim zdaniem jest bardziej efektowny
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:10   #2002
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4315719 5]

Ja to teraz pralkę muszę kupić... i mikser... Może być ze pół roku? [/quote]

może!



Cytat:
Smoo kwadraciki śliczne ale nie podoba mi się taki jeden pazurek inny Nie gniewaj się Ale lakiery generalnie super
gniewam się, foch stulecia !
no coś Ty, dzięki za szczerość, to luuuubię


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aaaa
Dajesz!
dam, jak to odpadnie
nie chce mi się użerać ze zmywaczem Sensique
może jutro zajdę do Rossa, obczaję Manhattany i dorwę zieloną Isankę


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Żyję choć jeszcze marnie ale już lepiej niż w sobotę i niedzielę. W sobotę wieczorem późnym było przesilenie- wystraszyłam się lekko, a Małż to już całkowicie, troszku mnie przydusiło . Pierwszy raz w życiu coś takiego mnie spotkało więc lekka panika była.
Dziś lepiej, oskrzela właściwie ok, mam zawalone zatoki i ogólnie jestem oslabiona ale będę żyć.
Dziękuję kochane za życzenia i tymczasem polecę nadrabiać
oj, biedna..... zdrowiej Kochana







ja dzisiaj przeżyłam traumę... przebudziłam się tak roztrzęsiona, jak nigdy... śniło mi się, że miałam raka płuc... takiego że nic tylko czekać na koniec.
dramat!

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

oooooooo, Ala, ten biały bomba
noooooł noł noł nooooł
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:11   #2003
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Okropność... Nie znosze tego.
U mnie to działa jak dmuchana zabawka z wentylkiem. Wciągnąc powietrze się da, ale nie da się wypuścić.... Wciągasz wciągasz wciągasz.... i nie ma miejsca.
Raz miałam taki moment, gdzie juz mi było obojętne i zaczełam tracić przytomność....
Boję się tego.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
:O
Uważaj na siebie i szybko do zdrowia wracaj ]
Oj... to straszna panika wtedy jest Kiedyś tak miałam, ale odwrotnie. Nie potrafiłam nabrać głębokiego oddechu, tylko takie drobne i płytkie... zaczęłam panikować, ale na szczęście po chwili wzięłam głębszy oddech. Przez panikę bym się udusiła...
Dziekuję kochane
Ja właśnie miałam tak jak Amelka
Pierwszy raz coś takiego, zresztą ja w ogóle pierwszy raz w życiu zapalenie oskrzeli mam więc całkowicie nie wiem jak to się je.
I do tego jeszcze w trakcie mnie złapało, kaszlu, więc Małż myślał, że się zakrztusiłam i leciał mnie po plecach klepać.
Masakra
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:19   #2004
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Nef dziękuję
Śniegowa oglądałam już z rana
Aga zdrówka

i coś mam dla Was, oczywiście zdjęcia dupne bo i światła nie ma i nie umiem robić dobrych

biały to nr 2
fioletowy nr 3


tu po jednej warstwie

tu już po dwie


a tu na kolorach



biały moim zdaniem jest bardziej efektowny
Dziękuję za te słocze! Normalnie w myślach mi czytasz, bo szukałam ich w internecie Ładny jest ten biały

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziekuję kochane
Ja właśnie miałam tak jak Amelka
Pierwszy raz coś takiego, zresztą ja w ogóle pierwszy raz w życiu zapalenie oskrzeli mam więc całkowicie nie wiem jak to się je.
I do tego jeszcze w trakcie mnie złapało, kaszlu, więc Małż myślał, że się zakrztusiłam i leciał mnie po plecach klepać.
Masakra
To paskudnie... oby już się nie powtórzyło
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:23   #2005
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Współczuje tej astmy...
Uczulenia są gorsze.
Choć być moze tak mówię, bo się przyzwyczaiłam
Dawno nie miałam ataku w sumie. I kondycja nawet niezła, bo nie dostaję zadyszki jak podbiegam (szybko i spory kawałek) do autobusu. Kiedyś płuca wypluwałam.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Śniegowa oglądałam już z rana


i coś mam dla Was, oczywiście zdjęcia dupne bo i światła nie ma i nie umiem robić dobrych
Skórki zmasakrowane... Ale już lepiej.
Fajne misie , co?

Nie muszę ich mieć!
ak sie spodziewałam. Zobaczyłam w butli i... nie wziełam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

dam, jak to odpadnie
nie chce mi się użerać ze zmywaczem Sensique
może jutro zajdę do Rossa, obczaję Manhattany i dorwę zieloną Isankę

:
Czytałam... Okropny!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziekuję kochane
Ja właśnie miałam tak jak Amelka
Pierwszy raz coś takiego, zresztą ja w ogóle pierwszy raz w życiu zapalenie oskrzeli mam więc całkowicie nie wiem jak to się je.
I do tego jeszcze w trakcie mnie złapało, kaszlu, więc Małż myślał, że się zakrztusiłam i leciał mnie po plecach klepać.
Masakra
Oby się nie powtórzyło
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:23   #2006
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
biały to nr 2
fioletowy nr 3
biały moim zdaniem jest bardziej efektowny
Hm... kuszenie wibośkiem ostatecznie zniese... a już miałam pałą machać, coby cudeniek nie pokazywać (tak, wiem co napisałam )

Racja, biały meeega, niby miał być biały a jest bardziej kolorowy...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja dzisiaj przeżyłam traumę... przebudziłam się tak roztrzęsiona, jak nigdy... śniło mi się, że miałam raka płuc... takiego że nic tylko czekać na koniec.
Oesu ale masakra... Mi się dzisiaj jakieś zombiaki znowu śniły, bo wczoraj w TV leciało Jestem legendą...


Maluję sobie Kometą... Ale czekam dłuuugo między warstwami bo nie chcę go topperkować, niech sobie warstwy porządnie wysychają same. Potem będzie sesja
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:27   #2007
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4315965 7]Hm... kuszenie wibośkiem ostatecznie zniese... a już miałam pałą machać, coby cudeniek nie pokazywać (tak, wiem co napisałam )

[/QUOTE]
Nef macha pałą....
I zobaczyłam oczami wyobraźni teledysk Margaret
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:28   #2008
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Uczulenia są gorsze.
Choć być moze tak mówię, bo się przyzwyczaiłam
Tak, tak mówisz bo własna bida zawsze lepsza... bo już znajoma.
Mam to samo w drugą stronę
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:28   #2009
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja mam dla Was mani
Piękne pazurki i nudziak bomba

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
dobra to teraz moje
obecne
w załączniki jest zdjęcie w sztucznym świetle, mienią się nieziemsko


a takie były:
piasek z lovely i na to dałam jaki chiński brokat
aaa i szarlotka
Śliczne oba mani a szarlota mniam chociaż ja i tak teraz smaku nie mam, jem ,,trociny" . Powiem Wam, że człowiek nawet, tak normalnie jedząc i czując wszystkie zapachy, nie zdaje siobie sprawy jakie to szczęście. Barak tych 2 zmysłów to jest masakra. Wszystko tak samo ,,smakuje" a właściwie - nie smakuje różni się tylko fakturą
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Smutuś
-kryje po 2 warstwach (na evelince)
-raczej gęsty niż rzadki
-mocno rozbielona mięta
-drobinki pierwszej warstwy widoczne spod drugiej warstwy
-chyba lepiej wygląda bez topa, mimo że jest lekko chropowaty w wyglądzie (w dotyku prawie wcale) (palec wskazujący i środkowy)
-top (próbowałam Poshe i SH Diamond Flash - jest tak samo) go gasi, drobinki są wtedy jakby za mgłą, ale nadal widoczne, nawet lepiej niż na zdjęciu (serdeczny i mały)

na razie więcej nic nie mogę powiedzieć poza tym, że bardzo mi się widzi
wybaczcie skórki (wycinałam i są trochę czerwone :x)
Świetny jest gdyby nie te różnokolorowe drobinki to bym powiedziała że to Lemax Nie wiem tylko czy warto taką kasę płacić jak Lemax 2,5 kosztuje ( plus/minus)

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przeglądałam sobie z ciekawości i trafiłam na to Normalnie bym powiedziała: na pewno nie, ale teraz mam świadomość, że już może się nie trafić Coś Ty zrobiła
Piękny jest a nie ma jakigoś dupka- chyba cos mi kiedyś mignęło

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mnie czasem nie wystarcza ale od czego jest debet


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nie Kawko, to ten nowy Manhattan. Już się pojawiają swatche klikuś
Oj tutaj za ciekawie nie wygląda

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam mani na dziś
Jak zwylke dupkę urwało

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chciałam ciemną zielenią, ale stwierdziłam, że lepiej złapać ostatnie promyki słońca Czerwone łapki mi wyszły, bo mi gorąco i żyły na wierzchu I skórki zmasakrowane :/ Ale są okropnie suche przez to, że kaloryfery zaczęły grzać... i te wszystkie beboki po bokach to nie lakier ale właśnie skórki :/
Pięknie a skreczki faktycznie biedne ale dojdą do siebie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
aaa zapomniałam KLIK kanał o boskim kocie
Jaki słodziak
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 10:31   #2010
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nef macha pałą....
I zobaczyłam oczami wyobraźni teledysk Margaret
Jeszcze nie macha, jeszcze nie. Ale jak mi tu któraś wyjedzie znowu z czymś za piętnaście dolarów i to jeszcze z tekstem że "Nef się posika" to będę machać.

Nie wiem co to...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.