uczulenie na... brokat???! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-15, 18:16   #1
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671

uczulenie na... brokat???!


Kiedyś kupiłam sobie takie zielone mazidło do ust - dumnie nazwane błyszczykiem - z zielonymi kropkami brokatu i dostałam jakiegoś dziwnego "uczulenia" na ustach: prawie niewidoczne krosteczki, wyczuwalne np językiem, spuchnięcie, zaczerwienienie, wysuszenie. Wurzuciłam świństwo. Teraz z ciekawości wysmarowałam się błyszczykiem arbuzowym z Avonu -również z wielkimi kropami brokatu. Dostałam uczulenia - narazie tylko usta są bardzo suche, i są krosteczki. Można być uczulonym na brokat?!!! Czym posmarować usta, żeby to szybciej się wygoiło?!!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-15, 20:43   #2
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: uczulenie na... brokat???!

Hej Jula! Po przeczytaniu Twojej wiadomosci coś sobie uświadomiłam - otóż nabyłam, podobnie jak Ty błyszczyk arbuzowy AVON-u i kilkakrotnie użyłam.Efekty - opłakane! Dostałam czegoś w rodzaju opryszczki,wcześniej mialam spierzchnięte i gorące usta.Nie wiedzialam,że to po tym właśnie,bo używam całej masy mazideł,teraz jestem pewna! Nie wiem co postanowisz - ja wyrzucam świństwo do kosza.Pozdrawiam
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-15, 21:07   #3
Zuziaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 6
Re: uczulenie na... brokat???!

Uczulonym można być na wszystko, nie wyłączająć brokatu. A leczenie? - po prostu nie należy używać produktu z substancją, która nam szkodzi. Jeszcze jedno - to niekoniecznie jest uczulenie, może to być tylko podrażnienie poprzez jakiś składnik danego preparatu.
Zuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.