Kosmetyki Essence - część XI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 15:28   #2041
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wiadomość sprzed chwili dosłownie:
Nadchodzą Święta a wraz z nimi nowa trend edycja essence!. W grudniu i styczniu dostępna będzie świąteczno-karnawałowa trend edycja „Circus Circus”. Znajdują się w niej m.in. podwójne lakiery, cienie w kremie, eyelinery, naklejki żelowe na paznokcie i woda perfumowana o kwiatowym zapachu.

Trend edycja dostępna będzie od 10 grudnia do lutego w wybranych sklepach sieci: Douglas, Tesco extra, Super Pharm, Hebe, BLUE oraz w pozostałych mniejszych drogeriac


Liczyłam jednak na DN. Beznadziejnie trochę, bo najbliższy Douglas i Tesco Extra z Essence jest w Kato, a jestem tam raz na tydzień. Dziewczyny nie wykupcie mi wszystkiego ;D. Liczę, że zalapie się na lakiery i może perfumy.
Wydaje mi się, że rozswietlacz z Circus Circus będzie zdecyodowanie bardziej brokatowy.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:55   #2042
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wrzucam zdjecia Essence Stay with me Longlasting lipgloss w kolorze Berry Me! Jestem nim oczarowana
http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...nglasting.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB170428.jpg (26,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beznazwy1wzm.jpg (24,4 KB, 48 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:44   #2043
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
pojechalam po kredki,a wrocilam z blyszczykiem xxl, fioletowym eyelinerem i lakierem nr 71 trendsetter
Czy jest tu ktoś, komu nigdy się to nie zdarzyło? Halo? Nie widzę!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja mam tak niemal zawsze.... Ostatnio idąc po bazę wyszłam z lakierem. Grunt to opracować dobry plan zakupowy..... i sie go nie trzymać
Święte słowa!

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Mam lepsze. Kierowniczka o kosmetykach MAC: "tak, one są nawet podobne do tej znanej zagranicznej firmy MAKI", to o kosmetykach Kobo..
Ja ostatnio byłam świadkiem, jak pani w sklepie pomagała klientowi wypełnić wniosek o kartę stałego klienta i prosiła, żeby podał jeszcze "emajla". Ta sama pani dała mi później próbkę "czanela"

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecia Essence Stay with me Longlasting lipgloss w kolorze Berry Me! Jestem nim oczarowana
http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...nglasting.html
Też go kupiłam jakiś czas temu, uwielbiam te błyszczyki
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 17:53   #2044
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecia Essence Stay with me Longlasting lipgloss w kolorze Berry Me! Jestem nim oczarowana
http://ewwwa-makeup.blogspot.com/201...nglasting.html
O maj gad Super efekt:l ove: Koniecznie muszę go kupić I przez kogo to wszystko?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:16   #2045
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
mejaczku! no weź, przez Ciebie chcę jeszcze rozświetlacz już ich tyle mam, tłok taki
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wiadomość sprzed chwili dosłownie:
Nadchodzą Święta a wraz z nimi nowa trend edycja essence!. W grudniu i styczniu dostępna będzie świąteczno-karnawałowa trend edycja „Circus Circus”. Znajdują się w niej m.in. podwójne lakiery, cienie w kremie, eyelinery, naklejki żelowe na paznokcie i woda perfumowana o kwiatowym zapachu.

Trend edycja dostępna będzie od 10 grudnia do lutego w wybranych sklepach sieci: Douglas, Tesco extra, Super Pharm, Hebe, BLUE oraz w pozostałych mniejszych drogeriac


kto mi kupi coś z circus circus jak się pojawi?
Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Przypomina mi się, jak kupując coś w Douglasie pani ekspedientka dołożyła mi próbkę podkładu Bourjois po czym dumnie oznajmiła: "dałam pani próbkę podkładu z Burżuja"
(Marx i Engels byliby dumni, w końcu kto by pomyślał, że będziemy burżui na podkłady przerabiać )
Hmm, bez przesady, dla mnie to brzmi jak żart, w sensie że nie specjalnie tylko świadomie tak powiedziała
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:28   #2046
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cześć dziewczyny, znów narobiły mi się ogromne zaległości, spamerki niedobre :P
Mejaczku, swatche super, o czym już pisałam w komentarzu, dzięki! Teraz już wiem, że na pewno chcę rozświetlacz i jasny lakier, prawdopodobnie też lip tint.
Wczoraj spontanicznie byłam w Super-Pharmie i kupiłam sobie kredkę LL 05 'est La Vie - srebrna - jest boska! Dzisiaj sobie strzeliłam kreskę na gołą powiekę, bez bazy ani nic, od 6 do 20 przeżyła nietknięta, a po drodze miałam 1,5h intensywnego wf i drzemkę
Poza tym dostałam właśnie przelew ze stypendium i chcę już te wszystkie limitki! :<
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:37   #2047
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
pekacz MS nie wiedziałam że są i jak, nie stracił właściowści po rozrzedzeniu?
A Alle Paznokcie masz gdzieś stacjonarnie?

no tak, Circus w Douglasach, czyli się nie załapię...
ale mam nadzieję na wampirzą w Naturach
Nie, pękacz nie stracił właściwości, a wręcz przeciwnie, zaczął lepiej pękać
Tak, mam stacjonarny sklep AP i to nawet kilka. Z tego co mi wiadomo to Al jest łódzką firmą, bo główna siedzibę ma u nas.


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Chcesz coś? Bo ja wiem, gdzie można kupić w Poznaniu

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------



Przypomina mi się, jak kupując coś w Douglasie pani ekspedientka dołożyła mi próbkę podkładu Bourjois po czym dumnie oznajmiła: "dałam pani próbkę podkładu z Burżuja"
(Marx i Engels byliby dumni, w końcu kto by pomyślał, że będziemy burżui na podkłady przerabiać )
Chciałabym, chciała, ale muszę jeszcze podumać, bo sama nie wiem. Jak to ja, jak coś nowe to fajnie by było pomacać

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
mejaczku! no weź, przez Ciebie chcę jeszcze rozświetlacz już ich tyle mam, tłok taki

kto mi kupi coś z circus circus jak się pojawi?

Hmm, bez przesady, dla mnie to brzmi jak żart, w sensie że nie specjalnie tylko świadomie tak powiedziała
Kuszę, kuszę
Rozświetlacz jest na prawdę super. Ja tez mam pełno, ale jak to panna D mówi : Tego nigdy za wiele
Ja Ci mogę kupić jak uda mi się szybko dopaść do szafy, tylko daj cynka co chcesz


---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, znów narobiły mi się ogromne zaległości, spamerki niedobre :P
Mejaczku, swatche super, o czym już pisałam w komentarzu, dzięki! Teraz już wiem, że na pewno chcę rozświetlacz i jasny lakier, prawdopodobnie też lip tint.
Wczoraj spontanicznie byłam w Super-Pharmie i kupiłam sobie kredkę LL 05 'est La Vie - srebrna - jest boska! Dzisiaj sobie strzeliłam kreskę na gołą powiekę, bez bazy ani nic, od 6 do 20 przeżyła nietknięta, a po drodze miałam 1,5h intensywnego wf i drzemkę
Poza tym dostałam właśnie przelew ze stypendium i chcę już te wszystkie limitki! :<
Teraz to ty mnie skusiłaś, bo czaję się na ta kredkę od dłuższego czasu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 23:07   #2048
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Teraz to ty mnie skusiłaś, bo czaję się na ta kredkę od dłuższego czasu
To nie czaj się dłużej, tylko kupuj, bo naprawdę jest genialna!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 03:39   #2049
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

dziewczyny, w sobote zdobyłam Essence shimmer powder, niestety nie spełnia on moich oczekiwań. Za to pilnie poszukuje rozświetlacza Essence Bloosmos Jeśli chciałybyście wymienić się na jakiś kosmetyk, piszcie.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 07:31   #2050
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie, pękacz nie stracił właściwości, a wręcz przeciwnie, zaczął lepiej pękać
Tak, mam stacjonarny sklep AP i to nawet kilka. Z tego co mi wiadomo to Al jest łódzką firmą, bo główna siedzibę ma u nas.

no to fajnie, nie pierwszy raz to czytam więc znaczy że można raczej bez obaw je rozrzedzać, bo wiadome pękacze gęstnieją szybko.
A to Ci fajnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 08:33   #2051
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

chce juz Circus i lakiery!!!!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 09:17   #2052
Soya22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Chcesz coś? Bo ja wiem, gdzie można kupić w Poznaniu[COLOR="Silver"]
A zdradzisz ? Bo ja szukam i szukam, ale bez skutku...
Soya22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 11:42   #2053
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Soya22 Pokaż wiadomość
A zdradzisz ? Bo ja szukam i szukam, ale bez skutku...
Widziałam je jakiś czas temu w drogerii Aster na Os. Sobieskiego
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 12:57   #2054
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
To nie czaj się dłużej, tylko kupuj, bo naprawdę jest genialna!
Oficjalnie ogłaszam, że Cię nie znoszę. Po półtoragodzinne wizycie w przychodni (wizytę miałam na 9.40, a weszłam o 10.50)mój wielkoduszny tata podjechał do apteki po leki, a ja szybcikiem podeszłam do Natury i kupiłam jąDo tego jeszcze kupiłam 02 Hot chocolate i 12 I have a green I następna kredkę do ust z Catrice
Powiedzcie mi, bo zgłupiałam. Z Long lastingów jest różowa kredka. Nigdy się nie interesowałam, bo średnio mi w takiej kredce, ale zastanowiło mnie, że ta kredka ma dwa odcienie. Tzn. to jest chyba numer 12 i w przegródce trzy były ciemno różowe, a czwarta jasna, taka bardziej pastelowa. Któraś jest nowa, tzn. zastąpiła wcześniejszy odcień, czy po prostu ta jedna im się nie udała
Jeszcze tekst mojego ojca : Gdzie będzie latać? Siedź w samochodzie i czekaj jak wrócę; ja : Tato! Ty nic nie rozumiesz. Kupowanie kosmetyków, to jak terapia lecznicza


---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to fajnie, nie pierwszy raz to czytam więc znaczy że można raczej bez obaw je rozrzedzać, bo wiadome pękacze gęstnieją szybko.
A to Ci fajnie
U mnie był taki problem, że od samego początku pękacz był glutem
Też jestem szczęśliwa z powodu, że alle paznokcie mam u siebie, ale z tego co wiem mają też poza Łodzią siedziby.


---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to fajnie, nie pierwszy raz to czytam więc znaczy że można raczej bez obaw je rozrzedzać, bo wiadome pękacze gęstnieją szybko.
A to Ci fajnie
U mnie był taki problem, że od samego początku pękacz był glutem
Też jestem szczęśliwa z powodu, że alle paznokcie mam u siebie, ale z tego co wiem mają też poza Łodzią siedziby.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:01   #2055
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kuszę, kuszę
Rozświetlacz jest na prawdę super. Ja tez mam pełno, ale jak to panna D mówi : Tego nigdy za wiele
Ja Ci mogę kupić jak uda mi się szybko dopaść do szafy, tylko daj cynka co chcesz
No tak No to przecież nie odpuszczę
Ja z cyrku chcę wstępnie perfumy, kosmetyczkę i pewnie któryś lakier
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:05   #2056
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, bo zgłupiałam. Z Long lastingów jest różowa kredka. Nigdy się nie interesowałam, bo średnio mi w takiej kredce, ale zastanowiło mnie, że ta kredka ma dwa odcienie. Tzn. to jest chyba numer 12 i w przegródce trzy były ciemno różowe, a czwarta jasna, taka bardziej pastelowa. Któraś jest nowa, tzn. zastąpiła wcześniejszy odcień, czy po prostu ta jedna im się nie udała
Też to zauważyłam. Starsza wersja jest ta ciemniejsza, a tą pastelową niedawno pierwszy raz widziałam.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:07   #2057
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Liczyłam jednak na DN. Beznadziejnie trochę, bo najbliższy Douglas i Tesco Extra z Essence jest w Kato, a jestem tam raz na tydzień. Dziewczyny nie wykupcie mi wszystkiego ;D. Liczę, że zalapie się na lakiery i może perfumy.
Wydaje mi się, że rozswietlacz z Circus Circus będzie zdecyodowanie bardziej brokatowy.
No nie wiem, nie wiem
teraz tylko oczekuję na pieniądze i na to, kiedy limitka wejdzie do D. O ile wejdzie
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:13   #2058
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oficjalnie ogłaszam, że Cię nie znoszę. Po półtoragodzinne wizycie w przychodni (wizytę miałam na 9.40, a weszłam o 10.50)mój wielkoduszny tata podjechał do apteki po leki, a ja szybcikiem podeszłam do Natury i kupiłam jąDo tego jeszcze kupiłam 02 Hot chocolate i 12 I have a green I następna kredkę do ust z Catrice
Powiedzcie mi, bo zgłupiałam. Z Long lastingów jest różowa kredka. Nigdy się nie interesowałam, bo średnio mi w takiej kredce, ale zastanowiło mnie, że ta kredka ma dwa odcienie. Tzn. to jest chyba numer 12 i w przegródce trzy były ciemno różowe, a czwarta jasna, taka bardziej pastelowa. Któraś jest nowa, tzn. zastąpiła wcześniejszy odcień, czy po prostu ta jedna im się nie udała
Jeszcze tekst mojego ojca : Gdzie będzie latać? Siedź w samochodzie i czekaj jak wrócę; ja : Tato! Ty nic nie rozumiesz. Kupowanie kosmetyków, to jak terapia lecznicza
Ja, czyli ochszczony przez Ciebie Pogromca Llków nie wiem.....
Może dlatego że mam ten kolor i niezaspecjalnie lubię....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:53   #2059
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

przed chwilą dostałam smsa od mojej ukochanej pani Naturzanki wampirkowa miłość jest już we wrzeszczu na grunwaldzkiej
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 15:56   #2060
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam. Starsza wersja jest ta ciemniejsza, a tą pastelową niedawno pierwszy raz widziałam.
To oni kredki przerabiają?
Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
przed chwilą dostałam smsa od mojej ukochanej pani Naturzanki wampirkowa miłość jest już we wrzeszczu na grunwaldzkiej
że co? że jak? w NATURZE???
Jeju jadę!!!
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:09   #2061
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
przed chwilą dostałam smsa od mojej ukochanej pani Naturzanki wampirkowa miłość jest już we wrzeszczu na grunwaldzkiej
A ja prosiłam swoje Naturzystki i błagałam o jakąś formę cynku, pomimo, że stałą klientką jestem - nie mogłam ich ubłagać....
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:10   #2062
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

WOOOW jak czadowo, w przyszłym tyg jadę napaść na Naturę!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:16   #2063
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Powiedzcie mi, bo zgłupiałam. Z Long lastingów jest różowa kredka. Nigdy się nie interesowałam, bo średnio mi w takiej kredce, ale zastanowiło mnie, że ta kredka ma dwa odcienie. Tzn. to jest chyba numer 12 i w przegródce trzy były ciemno różowe, a czwarta jasna, taka bardziej pastelowa. Któraś jest nowa, tzn. zastąpiła wcześniejszy odcień, czy po prostu ta jedna im się nie udała
Jakby co tu jest swatch starej wersji. http://2.bp.blogspot.com/-W7ovZVBh1O...+14+swatch.JPG
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:18   #2064
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A ja prosiłam swoje Naturzystki i błagałam o jakąś formę cynku, pomimo, że stałą klientką jestem - nie mogłam ich ubłagać....
szczerze, to zależy od ludzi tam pracujących, w mojej naturze jest super kierowniczka, zawsze można z nią normalnie pogadać, coś odłoży i napisze nawet że mam przyjść

wrzuciłam moje drobne zakupki na bloga
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:24   #2065
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
szczerze, to zależy od ludzi tam pracujących, w mojej naturze jest super kierowniczka, zawsze można z nią normalnie pogadać, coś odłoży i napisze nawet że mam przyjść

wrzuciłam moje drobne zakupki na bloga
I jak ta paletka? Jestes zadowolona?

Ja dzis znowu modlilam sie przed szafa Catrice, o maly wlos i wzielabym cien w kremie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:26   #2066
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
I jak ta paletka? Jestes zadowolona?

Ja dzis znowu modlilam sie przed szafa Catrice, o maly wlos i wzielabym cien w kremie

Cienie wydają się być dobrze napigmentowane, po testach na ręce jestem pod wrażeniem ale zobaczę jutro jak to będzie wyglądać na oczach i ile się utrzyma.

perfum pachnie super, trzyma się już godzinę
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:34   #2067
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wkurzam się bo w Lublinie na razie ciężko się gdziekolwiek dodzwonić zadzwoniłam do trzech Natur i jeszcze nic nie ma wrrrr a myślałam że po pracy na coś się załapię
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:20   #2068
Soya22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W Poznaniu z City Parku od dziś również Wampirza Byłam zaraz po tym jak pani wyłożyła limitkę i ją własnoręcznie rozdziewiczałam. Wzięłam trzy lakiery i dwa lipstainy, zastanawiałam się jeszcze nad różem, ale sama nie wiem... Pewnie i tak po niego wrócę...

Jeśli ktoś byłby zainteresowany cenami to
lakiery 6,99
lipstainy 8,99
róż 10,99
perfumy 29,99 (szkoa, że nie są tańsze bo zapach łaaaadny)
rozświetlacza i pudru do rzęs szczerze mówiąc nie wiem...
Soya22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:37   #2069
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

o kurczę, a ja byłam dziś w N. i nie było nic nowego jeszcze, a to peszek
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:52   #2070
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczęta z Lublina, na Ametystowej jest podobno wystawiona wampirza limitka, dzwoniłam niedawno Zaraz wyślę TŻta mego, bo jest w tamtych okolicach yay
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.