Studio Urody EFEKT w Szczecinie- epilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 17:49   #1
ogilva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Thumbs down

Studio Urody EFEKT w Szczecinie- epilacja


Witam Panie,
Miałam wykupione 12 zabiegów epilacji w Studio Urody EFEKT w Szczecinie. Niestety jakość tych zabiegów na dla mnie jest mierna. Miałam po 6 na bikini i pachy i niestety większość włosów jak była tak jest nadal- choć przed wykupieniem zapewniano mnie, że 6 to wystarczająca ilość ( byle tylko sprzedać).
Zabiegi były wykonywane bardzo niedokładnie i szybko. Wielokrotnie zwracałam uwagę panią wykonującym żeby robiły to dokładniej miejsce przy miejscu jednak nikt na to nie reagował. Podkreślałam, że nie ma efektów to " podkręcono" mi laser- miało być lepiej. Za 5 razem pani wykonująca zabieg zauważyła, że moje włosy się nie nadają do zabiegu bo są za krótkie (goliłam je wedle zaleceń 2 dni przed) zdziwiona zapytała czy nikt mi nie mówił, iż po zabiegu włosy wolniej odrastają i trzeba obserwować i golić wtedy znacznie wcześniej. Nie- nikt mi nie mówił- efekt po 2 zabiegi ( z 6 na każdą partię) były zwykłym naświetlaniem laserem- nie miały działania depilującego.
Zapytałam( trzykrotnie), czy w związku z tym mogę liczyć na jakiś dodatkowy zabieg w ramach rekompensaty- panie miały przekazać właścicielce i miała zadzwonić. Kontaktu brak przez półtora-miesiąca. Jestem bardzo rozczarowana podejściem do klienta.

Typowa masówka bez starania o jakość zabiegu.

NIE POLECAM tego salony i zabiegów epilacji.

Czy są jakieś użytkowniczki z podobnymi odczuciami czy tylko ja miałam takiego pecha???

Edytowane przez ogilva
Czas edycji: 2012-09-07 o 17:50
ogilva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 08:46   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Studio Urody EFEKT w Szczecinie- epilacja

Z Salonami kosmetycznymi jest naprawdę różnie Wiem coś o tym
Również zdarzało mi się wyjść niezadowoloną po zabiegu.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.