Efekty olejowania paznokci - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 21:05   #2311
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Paznokcie faktycznie cudownej długości, sama miałam właśnie podobne, nieco dłuższe, a musiałam skrócić baaardzo mocno...
Może spróbuj jeszcze podkleić ten złamany? Nawet nie tyle dla efektów wizualnych, co właśnie dla komfortu. Spiłuj delikatnie blokiem polerskim albo pilniczkiem to, co dotychczas podkleiłaś, opiłuj najlepiej jak się da, a później posmaruj cały paznokieć cienką warstwą kleju, na całą powierzchnię paznokcia nałóż 1 warstwę chusteczki albo warstwę torebki z herbaty, zawijając też od spodu pod biały brzeg i tam podklejając, na to jeszcze jedna cieniutka warstwa kleju i daj tak zastygnąć, a później pomaluj paznokcie. U mnie takie sklejenie trzyma bardzo mocno, nawet przy dużych nadłamaniach. Jedno takie trzyma mi już chyba 2-3 tygodnie.
Niestety ale on się odhacza jakby do góry cały czas i wiem ze nic go nie uratuje już. Prawie cały jest złamany ale nie oderwę go bo to boli strasznie a to jest ta część znad mięska i nie ruszę tego Zakleję go chyba plastrem ale to jest bezsensu też bo plaster będę musiała wymienić a to mi pociągnie płytkę
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 21:26   #2312
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja jak widzę nadłamany paznokieć to nie bawię się w podklejanie, bo znając siebie to bym tylko pogorszyła sytuację Po prostu skracam wszystkie paznokcie-stało się, to stało, przynajmniej mam na jakiś czas z głowy problem małego brudu za płytką, który mimo częstego mycia rąk mi się zdarza
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 21:53   #2313
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi też nadłamał z boku paznokieć i wczoraj zastosowałam łatkę z torebki herbaty na cały paznokieć - działa jak złoto, nic nie widać, nic się nie zahacza, spróbój! :yes: co ci szkodzi? wytnij torebkę na kształt paznokcia, pomaluj bezbarwnym i przyłóż łatę, spiłuj końcówkę i jeszcze jedna warstwa lakieru i maluj Ja na wszelki wypadek pomalowałam piaskiem gdyby było widać jakieś nierówności i jest git
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 04:31   #2314
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

stokrotenka18 bardzo ładny mani, ja tylko u stóp mogę na razie używać lakierów

Majowa Rosa oj tak jak wrócę teraz do tych zdjęć sprzed kuracji to aż się wierzyć nie chce, że te aktualne są w takim ładnym stanie

też życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt w ciepłej i miłej atmosferze


natalkaa7522 pewnie ja bym przypiłowała, krótka płytka też ładnie się prezentuje ale jestem w stanie zrozumieć, że trochę je zapuszczałaś i z ciężkim sercem przyszłoby Ci ich spiłowanie- u mnie nie ma problemu, bo za zbyt długimi nie przepadam, na chwilę obecną przestawiłam się na krótsze
bałabym się, że tips może się odkleić i dopiero narobić szkody zrywając paznokcia...ale trzymam abyś znalazła odpowiednią dla siebie metodę regeneracji ułamanego paznokcia
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 06:08   #2315
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wiem, że to niehumanitarne pisać to na tym wątku ale zaryzykuję
natalkaa7522 tips tu raczej nie pomoże a może zaszkodzić bo zahaczysz o coś i będzie jeszcze gorzej. Jeśli masz zaufaną koleżankę/kosmetyczkę itp. która robi żele niech Ci nałoży żel. Na jeden paznokieć, cieniutką warstwą. Wspomniałam o moim pękającym kciuku - nałożyłam żel i pięknie odrasta A i paznokieć wcale nie wygląda jak u tandetnej tipsiary
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2013-12-11 o 06:11
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 06:13   #2316
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć
anex_1989 - dziękuję czemu nie możesz
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 06:34   #2317
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

stokrotenka18 jestem po mani japońskim, a tam około 3 tygodni nie ma co malować paznokci, bo się lakier nie trzyma, w sumie nie żałuję, bo jak teraz naturalki się ładnie prezentują to po co im lakier jeszcze
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 06:48   #2318
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
stokrotenka18 jestem po mani japońskim, a tam około 3 tygodni nie ma co malować paznokci, bo się lakier nie trzyma, w sumie nie żałuję, bo jak teraz naturalki się ładnie prezentują to po co im lakier jeszcze
aaaa no tak
myślałam że jakaś choroba, chyba za dużo tego się naczytałam na wizażu
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 06:57   #2319
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

stokrotenka18 nie nie żadna choroba i oby żadna paskuda się nie przypatałętała
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:58   #2320
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Też tak macie, że we wskazującym palcu u ręki którą piszecie paznokieć jest skrzywiony? :P Jestem leworęczna, a mój paznokieć w palcu wskazującym ucieka w prawo, i jest krzywy
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:23   #2321
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja mam za 3 tygodnie studniówkę. Od 2 miesięcy żaden paznokieć mi się nie złamała a mam już, śmiem twierdzić długie paznokcie Fotę Wam potem pokażę. Złamał się dzisiaj w połowie w różowej części mięska i to z dwóch stron. Chciałam skleić ale się nie da. I tak boli, a trzyma się tylko na środku tak trochę Na 100dniówcke poratuje się jednym tipsem bo innego wyjścia nie widzę. Nie skrócę paznokci na zero Pokażę Wam jak się złamał A dzisiaj kobieta w bibliotece tak chwaliła moje paznokcie ze sa piękne i czy są sztuczne czy naturalne

Macie foty. Palec środkowy, widać miejsce w którym się złamał bardzo dobrze. Sory za takie paznokcie inne ale zmywałam je już byle jak ubolewając nad pazurem. A druga fota to z dzisiaj moje ex pazury Jestem mistrzem malowania Ale to bło od razu po więc bez poprawek.
ałaaa

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Niestety ale on się odhacza jakby do góry cały czas i wiem ze nic go nie uratuje już. Prawie cały jest złamany ale nie oderwę go bo to boli strasznie a to jest ta część znad mięska i nie ruszę tego Zakleję go chyba plastrem ale to jest bezsensu też bo plaster będę musiała wymienić a to mi pociągnie płytkę
wydaje mi się że Anesthesia ma racje spróbuj na łatkę herbacianą ona będzie pełnić rolę właśnie takiego plasterka. Tips może za bardzo "obciążyć" ci płytkę i w konsekwencji zerwie Ci wszystko, a z taka łatką spokojnie Ci odrośnie pamiętam że Majowa to sbie tak przykleiła kawałek paznokcia który wogóle odpadł i trzymało się super
ale współczuje bo na pewno bardzo boli...
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 12:13   #2322
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez martyna5858 Pokaż wiadomość
Też tak macie, że we wskazującym palcu u ręki którą piszecie paznokieć jest skrzywiony? :P Jestem leworęczna, a mój paznokieć w palcu wskazującym ucieka w prawo, i jest krzywy

Ja tak mam z paznokciem w palcu środkowym u prawej ręki - też od pisania skubaniec jest krzywy jak wieża w Pizie

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja mam za 3 tygodnie studniówkę. Od 2 miesięcy żaden paznokieć mi się nie złamała a mam już, śmiem twierdzić długie paznokcie Fotę Wam potem pokażę. Złamał się dzisiaj w połowie w różowej części mięska i to z dwóch stron. Chciałam skleić ale się nie da. I tak boli, a trzyma się tylko na środku tak trochę Na 100dniówcke poratuje się jednym tipsem bo innego wyjścia nie widzę. Nie skrócę paznokci na zero Pokażę Wam jak się złamał A dzisiaj kobieta w bibliotece tak chwaliła moje paznokcie ze sa piękne i czy są sztuczne czy naturalne

Macie foty. Palec środkowy, widać miejsce w którym się złamał bardzo dobrze. Sory za takie paznokcie inne ale zmywałam je już byle jak ubolewając nad pazurem. A druga fota to z dzisiaj moje ex pazury Jestem mistrzem malowania Ale to bło od razu po więc bez poprawek.

O rany!!!! Jakim cudem tak niefortunnie złamałaś paznokieć??!!
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:24   #2323
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez martyna5858 Pokaż wiadomość
Też tak macie, że we wskazującym palcu u ręki którą piszecie paznokieć jest skrzywiony? :P Jestem leworęczna, a mój paznokieć w palcu wskazującym ucieka w prawo, i jest krzywy
Ja mam u palca wskazującego prawej ręki nieco wykrzywioną w lewo płytkę paznokcia, ale ja kompletnie inaczej trzymam długopis, więc nie mnie chyba to nie powinno dotykać I mam jeszcze cały palec wykrzywiony(serdeczny u prawej) od mojego sposobu trzymania długopisu
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:36   #2324
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wiem, że to niehumanitarne pisać to na tym wątku ale zaryzykuję
natalkaa7522 tips tu raczej nie pomoże a może zaszkodzić bo zahaczysz o coś i będzie jeszcze gorzej. Jeśli masz zaufaną koleżankę/kosmetyczkę itp. która robi żele niech Ci nałoży żel. Na jeden paznokieć, cieniutką warstwą. Wspomniałam o moim pękającym kciuku - nałożyłam żel i pięknie odrasta A i paznokieć wcale nie wygląda jak u tandetnej tipsiary
Właśnie dzisiaj 2 osoby mi radziły to samo żeby nałożyć żel. Ale sama nie wiem Pójdę jutro i zapytam czy na tak złamanym by się dało.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Mi też nadłamał z boku paznokieć i wczoraj zastosowałam łatkę z torebki herbaty na cały paznokieć - działa jak złoto, nic nie widać, nic się nie zahacza, spróbój! :yes: co ci szkodzi? wytnij torebkę na kształt paznokcia, pomaluj bezbarwnym i przyłóż łatę, spiłuj końcówkę i jeszcze jedna warstwa lakieru i maluj Ja na wszelki wypadek pomalowałam piaskiem gdyby było widać jakieś nierówności i jest git
Na focie już mam przyklejoną łatkę bo próbowałam ale nie ma punktu zaczepienia w ogóle. Bo nadłamany przyklejasz i reszta paznokcia go trzyma a tutaj nic mi go nie trzyma bo jest bardzo złamany.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość

wydaje mi się że Anesthesia ma racje spróbuj na łatkę herbacianą ona będzie pełnić rolę właśnie takiego plasterka. Tips może za bardzo "obciążyć" ci płytkę i w konsekwencji zerwie Ci wszystko, a z taka łatką spokojnie Ci odrośnie pamiętam że Majowa to sbie tak przykleiła kawałek paznokcia który wogóle odpadł i trzymało się super
ale współczuje bo na pewno bardzo boli...
Właśnie boli strasznie

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość


O rany!!!! Jakim cudem tak niefortunnie złamałaś paznokieć??!!
Właśnie chodzi o to że ja się nawet nie uderzyłam mocno tylko brałam portfel z grzejnika i nagle poczułam coś takiego
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:58   #2325
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

U mnie jest tylko wskazujący u lewej reki przekrzywiony. Ale jestem praworęczna i nie wiem dlaczego.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:13   #2326
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Natalka - Majowa Rosa przykleiła całkowicie odłamany paznokieć i dłuugo jej się trzymał. Więc chyba wszystko się da. Współczuję

Mnie za to denerwują środkowe palce - na pozostałych mam już całkiem fajne migdałki, za to te są krótsze o jakieś 2-3mm od serdecznych/wskazujących i nie mają takiego kształtu... i w sumie nie wiem dlaczego
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:31   #2327
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja nie potrafię kleić tych paznokci. Za to tips naklejony już i pomalowany. Najbardziej okrągły jakiego udało mi się zrobić + swoje troche spiłowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111220133050.jpg (86,1 KB, 129 załadowań)
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2013-12-11 o 17:34
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:42   #2328
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj 2 osoby mi radziły to samo żeby nałożyć żel. Ale sama nie wiem Pójdę jutro i zapytam czy na tak złamanym by się dało.
Nie zaszkodzi zapytać i spróbować bo masz zabezpieczenie przed urażaniem i mechanicznymi czynnikami.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 17:49   #2329
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię kleić tych paznokci. Za to tips naklejony już i pomalowany. Najbardziej okrągły jakiego udało mi się zrobić + swoje troche spiłowałam
Ten kształt się mocno odcina niestety
A może idź do jakiegoś salonu manicure na rekonstrukcję paznokcia? Wiem, że istnieje coś takiego i o ile kojarzę z cenników koszt to kilkanaście, max. kilkadziesiąt złotych. Chyba nakładają żel na tylko ten jeden paznokieć, może dzięki temu nie będzie bolało i na studniówkę będziesz miała super wszystkie paznokcie?
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 18:06   #2330
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tylko teraz jak odkleję tego sztucznego?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 19:49   #2331
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Tylko teraz jak odkleję tego sztucznego?
A nie mówiłam!

Sama lepiej nie próbuj już
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:28   #2332
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Myslicie,ze zwykle nivea nada sie tak samo jak wazelina ? Czy ona ma lepszy sklad ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 20:48   #2333
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Myslicie,ze zwykle nivea nada sie tak samo jak wazelina ? Czy ona ma lepszy sklad ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja lubię klasyczny krem Nivea nakładać czasem na noc jako krem do rąk. Świetnie natłuszcza, zmiękcza, nawilża i wygładza skórki przy paznokciach
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:19   #2334
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Myslicie,ze zwykle nivea nada sie tak samo jak wazelina ? Czy ona ma lepszy sklad ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie nivea w ogóle się nie sprawdza - na nic nie działa, ani skorki, ani dłonie, ani twarz, ani nic. Do tego nie lubię tej warstwy po nałożeniu, czuje się za bardzo klejąca :p no i mama mi ostatnio powiedziała ze skład nie jest zbyt ciekawy, lepiej kupić coś z rossmannowych.
Za to wazelina działa dobrze, ale tylko przez jakiś czas, pózniej zaczyna wysuszać skorki.
No ale na każdego będzie działać inaczej, najlepiej samemu przetestować


Wysłane z mojego iPhone za pomocą TapatalkPro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 21:47   #2335
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

zastanawiam sie nad kupieniem kremu do rak z aldi - za 5 zlotych jest duza tubka kremu
musze zaczac codziennie kremowac dlonie. w ogole stwierdzam ze jesli nie uda mi sie w ciagu nastepnego miesiaca ogarnac ksztaltu paznokci to pojde do kosmetyczki. tylko o jaki zabieg poprosic zeby nie przeplacic tylko nadac ksztalt i ewentualnie je odzywic?

Wysłane z mojego XT615
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:28   #2336
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Natalka - Majowa Rosa przykleiła całkowicie odłamany paznokieć i dłuugo jej się trzymał. Więc chyba wszystko się da. Współczuję

Mnie za to denerwują środkowe palce - na pozostałych mam już całkiem fajne migdałki, za to te są krótsze o jakieś 2-3mm od serdecznych/wskazujących i nie mają takiego kształtu... i w sumie nie wiem dlaczego
ja też płytki mam róznej długości, teraz jak pojawił sie przyrost to troszkę się to wyrównuje, ale zdecydowanie mam krótsze płytki na lewej dłoni niż prawej
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:31   #2337
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Gdzieś czytałam że długość paznokcia u kciuka powinna być krótsza o 1mm a u najmneijszego palca dłuższa o 1mm od pozostałych środkowych trzech
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:34   #2338
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a nie odwrotnie? bo to ze najmniejszy palec ma byc najdluzszy brzmi nieco dziwnie

Wysłane z mojego XT615
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:54   #2339
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moj wskazujacy jest najdluzszy. Ma 1,2,a reszta 1,1

Zaluje,z nie mierzylam od paczatku ale chyba roznica nie wynosila by 1 mm
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11

Edytowane przez chillin0411
Czas edycji: 2013-12-12 o 07:55
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 07:58   #2340
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Moj wskazujacy jest najdluzszy. Ma 1,2,a reszta 1,1

Zaluje,z nie mierzylam od paczatku ale chyba roznica nie wynosila by 1 mm
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale jaja z tym mierzeniem, aż musiałam sprawdzić u mnie kciuk ma 1,8cm a cała reszta ma 1,6cm
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.