Blond w domu, bez rozjasniania:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-16, 01:20   #1
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20

Blond w domu, bez rozjasniania:)


Dziewczyny od dwoch dni czytam, szukam i nic. Przed chwila na stronce lorela czytalam po kolei informacje o wszystkich produktach do farbowania wlosow. No i chyba znalazlam.
Jest taka seria Excellence Creme, w sklad ktorej wchodza 3 odcienie blondu "Blonde Supreme": naturalny, zloty i popielaty. Wszystkie trzy farby zawieraja mocniejszy rozjasniacz, przez co nie jest wymagane wczesniejsze rozjasnianie. Z tego co przeczytalam jest to cos czego potrzebuje i szukam.
Moze ktoras z was juz uzywala i zechce podzieliec sie opinia? Ja jestem jasna szatynka z takimi przesmykami blondu w lecie.
Moze wiecie, ktory z odcieni jest najjasniejszy?? Podoba mi sie kolor Charlize Theron w reklamie lorala
Pozdrawiam wszystkie "domowe" fryzjerki!!!
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 01:28   #2
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

To sa dokladnie wlosy o jakich marze. Mam podobny typ urody i kazdy mi mowi, ze byloby mi super w blondzie. Pomocy!!
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 09:01   #3
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Charlize nosi na reklamie odcień Hollywood, ale ona nie jest rozjaśniający z tego, co wiem. Ja używałam takiej farby rozjaśniająco-farbującej z Belle Color i bylam bardzo zadowolona, z ciemnego brązu(naturalnego) miałam od razu ladny blond.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:16   #4
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Ja na pewno potrzebuje farby rozjasniajacej, zeby nie wygladac jak kurczak wielkanocny. Duzo sie naczytalam, ze nie ma mozliwosci uzyskania blond na cimnych wlosach innym sposobem i wierze w to. Jednak pomysl wczesnijszego nakladania rozjasniacza, a potem farby mnie przeraza. Wole dwa w jednym
Moze pamietasz dokladna nazwe farby, a moze masz jakies fotki?
Ja postaram sie wkleic kolor moich wlosow.
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:51   #5
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

fotek nie mam, bo juz tego nie robię, teraz znowu mam swoje ciemne, a robiłam dwoma odcieniami: - superrozjaśniający(albo rozjaśniający) jasny popielaty blond - rozjasniający beżowy blond (jasny) Tak się mniej więcej te kolory nazywały, a firma to Garnier Belle Color. Dla ,mnie efekt był zadowalający, ale czy wyjdzie Ci taki jak na ytych załączonych fotkach? No to jest zawsze loteria. Powodzenia
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 14:20   #6
kari
Raczkowanie
 
Avatar kari
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 71
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Nijestem pewna ale to chyba chodzi o ten własnie, ale jedyny minus to taki ze ta farba kosztuje 38-40zl :/
kari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 14:45   #7
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Cytat:
Napisane przez kari
Nijestem pewna ale to chyba chodzi o ten własnie, ale jedyny minus to taki ze ta farba kosztuje 38-40zl :/
no loreal nie należy do taniej firmy,a za tą z bell color płaciłam max 15 zł, więc nie majątek
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 15:12   #8
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Ja osobiscie sie boje troche garniera, bo moja mama tym kiedys robila i zrobilam sobie jedno pasemko i wyszlo zolte. Dziwne, bo moja mama ma ciemnijesze wlosy ode mnie i jej kolor wychodzil. To chyba tez zalezy od ilosci pigmentu?? Nie znam sie na tym, temu wole loreala. Poza tym ja jestem za granica i dobry fryzjer kosztuje tu 150 euro!!!! Wiec moge wydac 10 na farbe i tak jestem do przodu, bo na fryzjera mnie nie stac.
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:06   #9
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Cytat:
Napisane przez słonko23
Ja osobiscie sie boje troche garniera, bo moja mama tym kiedys robila i zrobilam sobie jedno pasemko i wyszlo zolte. Dziwne, bo moja mama ma ciemnijesze wlosy ode mnie i jej kolor wychodzil. To chyba tez zalezy od ilosci pigmentu?? Nie znam sie na tym, temu wole loreala. Poza tym ja jestem za granica i dobry fryzjer kosztuje tu 150 euro!!!! Wiec moge wydac 10 na farbe i tak jestem do przodu, bo na fryzjera mnie nie stac.
Ja absolutnie nie odradzam loreala, po prostu nie znam, a belle color uzywałam i było Ok. Więc jeśli masz zaufanie do Loreal to jej uzyj. A cena fryzjera 150 euro no cóż, chyba faktycznie pozostają domowe próby. Powodzenia
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 18:04   #10
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Szczerze mowiac to boje sie niesamowicie, bo jeszcze nigdy sama nie farbowalam wlosow. Od wielu lat robilam blond pasemka. Ale mam juz tak duzy odrost i wyglada to fatalnie. Temu szukam wsparcia i pomocy. Nie wiem na przyklad czy powinnam nalozyc farbe na cale wlosy, czy tylko na odrost, a na koniec przeczesac po pasemkach??
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 18:20   #11
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Zapomnialam o zdjeciu. Koncowki moich wlosow wygladaja prawie jak jednolity blond. Czym blizej glowy tym ciemniej.
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 19:02   #12
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Cytat:
Napisane przez asia_s
Ja absolutnie nie odradzam loreala, po prostu nie znam, a belle color uzywałam i było Ok. Więc jeśli masz zaufanie do Loreal to jej uzyj.
Moze sprostuje, ze Garnier Belle Color jest produkcji L'oreala
Takie male wtraconko
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:10   #13
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Zdaje sobie z tego sprawe. Ale to tak samo jak Cadbury kupilo Wedla, ale wcale ich wyroby nie sa podobne. Po prostu wszystko dla kasy. A ja tylko szukam czegos co zadziala i czegos po czym nie bede lysa
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:52   #14
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

WitamUżywałam farb obu tych firm wiec mam porównanie.Exellence Creme L`Oreala jest dobry(używałam bardzo jasnego popielatego blondu rozjaśniającego Blonde Supreme) jednak to po Garnieru Nutrisse byłam bardziej zadowolona(numer 11 bodajże superrozjaśniający blond również popielaty).Po Garnierze moje włosy po prostu mają bardziej naturalny kolor-wyglądam, jakbym z natury miała takie jasne włosy.Myślę ,że ten kolor "chwyci" ładnie na Twoich włosach-ja moje naturalne mam ciemniejsze od Twoich a teraz mam ładny jasny blond popielaty.No i jeszcze jedno-cena.Choć ona nie powinna decydować, jednak akurat w przypadku tych farb Garnier jest tańszy a dla mnie o wiele lepszy(cena 11,9-tyle zapłaciłam 2 dni temu).L`Oreal kosztuje ponad 30 zł
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:29   #15
słonko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Blond w domu, bez rozjasniania:)

Hmm
Wiec jeszcze jedno pytanko . Jaka jest roznica miedzy kolorem naturalnym, popielatym i zlotym. Czym sie kierowac przy doborze dla siebie. Mam niebieskie oczy, dosc jasna karnacje, ale na pewno nie biala. Oprawa oczu srednia, ani blond, ani czarny.
Moze macie jakies fatki tych trzech kolorow, zebym zrozumiala roznice .
słonko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.