Włosy po trwałej - rozpacz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 10:33   #1
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Unhappy

Włosy po trwałej - rozpacz


czym zregenerować zniszczone włosy po trwałej- bardzo zniszczone - pomóżcie!!!!
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:57   #2
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Przedewszystkim trezba je silnie nawilzyc. Nawilzone wlosy lepiej utrzymuja skret,mniej sie placza.
Postaw treaz na regeneracje i odzywcze maski.
Uwazaj na zawartosc alkoholu w kosmetykach,bo jeszcze bardziej oslabia wlosy rozjasniane i ondulowane.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 12:46   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

wątkow na temat włosow zniszczonych po trwałej było mnostwo Proponuje, zebys przeczyztala ten wątek, jest tu wymienionych duzo skutecznych sposob na nawilzenie wloskow:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...a+po+trwa%B3ej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 13:39   #4
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

akurat w tym wątku który podalaś nie ma ani slowa o kuracji na wlosy tyllko o obcięciu - co nie wchodzi w grę
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 13:40   #5
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

konkretnie chodzi mi o to czy macie jakieś odżywki do wlosów godne polecenia które by zadzialaly w tym przypadku? nozyczki to już ostateczność.
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 14:00   #6
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Hej Ulka!
Miałam ten sam problem i zdesperowana zakładałam watek. Nic sie nie martw .
Rok temu zrobiłam trwałą, miało być hip- delikatnie a wyszła "rasowa owca", skret trzyma mi sie do teraz (oczywiscie zlazło sporo). Nie miałam bardzo zniszczonych włosów ale byłam przerażona efektem . Od razu zaczęłam używać kosmetyki do włosów zniszczonych np. odżywka "Fitoeratyna" z Joanny (fioletowa butelka) koszt ok.6 zł o ile się nie mylę, włoski myłam szamponem "Bingo" (sprzedawany w litrowych butelkach w sklepach zielarskich i drogeriach, wygląda jak familijny ale jest REWELACYJNY i niedrogi, ok. 6 zł), polecam też serie Garnier "Płynny jedwab" do włosów matowych i trudnych do ułożenia- to sa moje typy, bo używałam i nie mama bardzo zniszczonych włosów. Napewno to co napisała Moorph o nawilżeniu jest Podcinaj tez końcówki to nie będa się rozdwajały.
A ja własnie wróciłam od fryzjera i pozbyłam sie barana , teraz mam fajniutką fryzurkę min. dzieki dziewczynom z wizażu, które podsunęły mi pomysł grzywki.
pozdrawiam wiosennie
"już nie taki kędzior" ;P
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:38   #7
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Wink Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Witaj

Głowa do góry

Ja tez miałam podobny problem. W styczniu tego roku tez sie zdecydowałam na trwałą ale nigdy w życiu juz jej nie zrobie. Słuchaj ja sobie kupiłam maseczkę WAX w aptece ok 18zł 240g warto poradziły mi wizazystki jest super. Ta maseczka jest do ciemnych włosów i w wersji do blądynek. My pomogła włosy sa o niebo lepsze. Stosuje tez szampon Dove dla zniszczonych włosów. Tez jest super.

A jeszcze jedno po Wax włosy szybciej rosną. Wiec szubciej zapomnisz o zniszczonych włosach. Pozdrawiam
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 21:31   #8
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

z droższych kosmetyków proponuję vita cement w ampułkach kerastase lub rekonstruktor joico pak do włosów bardzo zniszczonych, a z tańszych to tak jak moje przedmówczynie wax, złotą linię pantene lub regenerująca linia dove życzę powodzenia
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:33   #9
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Dziękuje za pomoc, trochę podniosłyście mnie na duchu , teraz mam nadzieję że może jakoś uratuje te moje "kudełki", jeszcze raz dzięki za wszelkie porady - oczywiście gdyby ktos jeszcze coś miał godnego plecenia to będę wdzięczna.
Tylko teraz mam dylemat bo chciałam zrobić baleyage, tylko z takimi włosami to chyba muszę się wstrzymać- co wy na to ? Czy miałytście podobne doswiadczenia - czyli włosy po trwałej i baleyage - kiedy coś takiego mozna bedzie teraz zrobić ?
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:44   #10
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Napisalas,ze Twoje wlosy to rozpacz.
Myslisz,ze robiac beleyage im pomozesz??? Ja watpie
Przedewszystkim:
-wlosy sa zniszczone- nie utrzymaja barwnika tak jak powinny
- kazde mycie glowy,rozczesywanie itp.bedzie wieksza masakra niz dotychczas
- istnieje jeszcze drastyczna mozliwosc ze wlosy Ci sei po prostu wukrusza podczas farbowania

ODRADZAM dalsze tak inwazyjne zabiegi
STAWIAM na SOLIDNA regeneracje
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:58   #11
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

jeżeli robiłaś trwałą u fryzjera i to własnie fryzjerka spaliła ci włosy masz prawo do zareklamować usługe! często fryzjerki w takich sytuacjach proponują serię zabiegów regenerujacych -gratis! zastanawiałaś się nad takim rozwiązaniem?
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 10:12   #12
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Cytat:
Napisane przez mikuszka
często fryzjerki w takich sytuacjach proponują serię zabiegów regenerujacych -gratis! zastanawiałaś się nad takim rozwiązaniem?
Często fryzjerki mowia "Co pani chce?! Wszytsko jest dobrze!"
Taki to u nas ten fach bywa niewdzieczny
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 10:29   #13
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

wiecie co ostatnio zastanawialm sie nad zrobieniem trwalej ale po tym co tu przeczytalam mam juz duze watpliwosci
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:10   #14
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Cytat:
Napisane przez UlaM
\Tylko teraz mam dylemat bo chciałam zrobić baleyage, tylko z takimi włosami to chyba muszę się wstrzymać- co wy na to ? Czy miałytście podobne doswiadczenia - czyli włosy po trwałej i baleyage - kiedy coś takiego mozna bedzie teraz zrobić ?
Absolutnie nie. Zresztą jeśli włosy faktycznie są w tragicznym stanie, nie sądzę, byś szybko znalazła fryzjera, który się podejmnie balayagu. Na szczęście A kiedy będziesz mogła zrobić balayage?? To zależy od możliwości regeneracyjnych włosów Moje kłaki po 2 miesiącach od intensywnego rozjasniania dopiero dochodzą do siebie. Pewnie jeszcze z 2, 3 miesiące muszę im dać na jako taki powrót do formy.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:00   #15
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

w takim razie sie wstrzymam z baleyagem, ale coś z kolorem muszę zrobić wcześniej miałam na włosach kolor oberżyny ale po trwałej zrobiły się ciemno rude - a ja w tym kolorze wyglądam nieciekawie, a nie chce ich przyciemniac - chciałabym przejść do koloru ciemno -średnio blond i raczej w chłodnym odcieniu. I co teraz ? Może coś mi doradzicie.
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:08   #16
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

pamietam jak mojej mamie fryzjerka z***ala wlosy nei dosc ze sciela za krotko to spalila wlosy :/ (przepraszam za slownictwo ) i moja mama dawala multum odzywki za wlosy i wsadzala woreczek zeby bylo im cieplo
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 12:54   #17
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Włosy po trwałej - rozpacz

Cytat:
Napisane przez UlaM
w takim razie sie wstrzymam z baleyagem, ale coś z kolorem muszę zrobić wcześniej miałam na włosach kolor oberżyny ale po trwałej zrobiły się ciemno rude - a ja w tym kolorze wyglądam nieciekawie, a nie chce ich przyciemniac - chciałabym przejść do koloru ciemno -średnio blond i raczej w chłodnym odcieniu. I co teraz ? Może coś mi doradzicie.
To może je pokoloruj jakimś delikatnym srodkiem bez amoniaku? Oczywiście u fryzjera (u innego, niż robiłaś trwałą ), bo na tak zniszczonych włoskach to juz domowych eksperymentów nie robiłabym.
Jeżeli ścięcie włosków nie wchodzi w grę, radzę zrobić sobie jakąś profesjonalna kuracje regenerujacą u fryzjera, a włoskiom podciąć końcóweczki i może delikatnie je przycieniować, to wizualnie troszkę odżyją.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.