Białe odrosty, złote końcowki-HELP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 17:04   #1
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233

Białe odrosty, złote końcowki-HELP


Zaczne od tego ze moim naturalnym kolorem wlosów jest jasny blond choc farbowane byly czesto i na rozne kolory. Jeszcze w pazdzierniku mialam kolor ciemny bordo ale jak to z kobietami bywaznudzil mi sie i zapragnelam znow byc blondynka. w listopadzie poszlam do fryzjera ktory zrobil mi pasemka (wyszly pomaranczowe ale razem z bordo komponowaly sie przyzwoicie). W styczniu poszlam znowu i tym razem po zabiegu fryzjerskim bylam prawie blondynka z ciemnymi pasemkami.Poniewaz zwalilo mi sie na glowe duzo spraw nie mialam czasu znowu isc do fryzjerki dlatego wybralam sie tam dopiero wczoraj.Fryzjerka rozjasnila mi pozostale ciemne pasemka i tu zaczyna sie problem...........dosc duze naturalnie jasne odrosty po rozjajsnianiu wyszly mi biale a reszta wlosow w kolorze zloty blond.MASAKRA!!Fryzjerka powiedziala ze juz za miesiac moge sama pofarbowac sobie wlosy ale zastanawiam sie czy jak naloze farbe (w kolorze jasnym slonecznym blondzie)to kolor sie wyrowna czy odrosty beda mialy inny kolor, rozjasnione odrosty inny i w koncu rozjasnione pofarbowane wlosy inny. Dodam ze obcinanie nie wchodzi w gre bo mam dlugie wlosy i nie chce ich scinac gdyz dobrze sie czuje w takiej dlugosci wlosow.
HELP
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:12   #2
Medżi_86
Raczkowanie
 
Avatar Medżi_86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 435
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

Nalóż farbe najpierw na te biale odrosty a pozniej po jakims czasie na reszte wlosow.Zwykle ta instrukcja nakladania farby na odrosty jest dokladnie opisana na ulotce dolączonej do farby.Wtedy jak tak zrobisz kolor powinien byc równomierny
Pozdrawiam
__________________
"Ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic,
albo cofnąć czas (...)"





Medżi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:15   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

wiesz .. roznie moze byc.. ja farbowalam juz wlosy na kolory rozniste i zawsze jak rozjasnialam jak teraz mam tez to odrosty mialy inny kolor :/ jakos dwa czy trzy dni temu nalozylam czerwien i widze ze odrosty te co sie rozjasnily jasniej maja inny kolor troche, zauwazalne jest to mocno jak mam mokra glowe, jak wyschnie to mniej widac..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:21   #4
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

Cytat:
Napisane przez Medżi_86
Nalóż farbe najpierw na te biale odrosty a pozniej po jakims czasie na reszte wlosow.Zwykle ta instrukcja nakladania farby na odrosty jest dokladnie opisana na ulotce dolączonej do farby.Wtedy jak tak zrobisz kolor powinien byc równomierny
Pozdrawiam
Dzięki
Przywrócilas mi nadzieje że bede mogla w koncu wygladac jak czlowiek
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:23   #5
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

Cytat:
Napisane przez moee
wiesz .. roznie moze byc.. ja farbowalam juz wlosy na kolory rozniste i zawsze jak rozjasnialam jak teraz mam tez to odrosty mialy inny kolor :/ jakos dwa czy trzy dni temu nalozylam czerwien i widze ze odrosty te co sie rozjasnily jasniej maja inny kolor troche, zauwazalne jest to mocno jak mam mokra glowe, jak wyschnie to mniej widac..
Moee zaschizowalas mnie tymi odcieniami odrostowa tak w ogole to strasznie podoba mi sie kolorek wlosow sarah michele gellar ale nie wiem co to za odcien jest(widzialam gdzies na wizazu jej zdjecie)moze wiecie?
pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:20   #6
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

tula wielkie dzieki za ten watek
ja mam ten sam problem mam włosy jasniutki blond i 3 miechy temu przefarbowałam je na ciemny braz miał być braz ale wyszedł czarny prawie. :|
podobaja mi sie one ale w sumie to tylko mnie chyba, zreszta denerwuja mnie odrosty juz bo wygladam jak łysa troche przez nie.
na sobote umówiłam sie do fryzjerki chciałam jasne pasemka na poczatek a potem stopniowo wracac do swoich włosów i zapuscic je...
no ale widze ze to nie bedzie takie proste
ehhh my baby :|
to co mówicie ze mi jasne nie wyjda na tym brazie?
byleby gorzej nie było
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:21   #7
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

stell ja wygladam jak oskalpowana na czubku głowymoim bledem bylo to ze nie poszlam wczesniej do fryca tylko pozwolilam zeby odrosty staly sie bardzo dlugie. Mysle ze wizyta u fryzjera raz w miesiacu wystarczy zebys nie wygladala tak jak ja
Pozdrawiam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 08:43   #8
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

tula a moze spróbujesz tą żółć sprac płukanka fioletowa? mysle ze pare plukan i beda sliczne platynowe. Wiesz kiedys jakos malowałam włosy w domu i wyszły mi żółte!! totalnie jak siki :/ od razu kazałam mamie leciec na osiedle i szukac płukanki no i dało rade na szczescie im czesciej je płukałam tym fajniejszy kolor przybierały.
Jest tez taki szampon do włosów siwych i jasny blond niestety nazwy nie znam bo tylko w sklepie widziałąm i kolezanka go uzywała i tez sie żółci z włosów pozbyła
pozdrawiam Tulo
jakos damy rade z tymi kłakami :P
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 09:35   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

Rozwiązaniem może być ta płukanka, która ściąga zółty odcień tylko odrobine, żeby nie wyjść z fioletową czupryną A to,że naturalne włosy rozjaśniają się bardziej niż te farbowane to normalne tez tak zawsze miałam I fryzjerka robiła mi tą płukankę żeby wyrównać kolor Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 16:08   #10
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

Dziweczyny własnie problem polega na tym ze te odrosty sa bialo-platynowe a ja juz nie chce byc platynowa blondynka tylko taka sloneczna lekko zoltawa a te odrosty to masakra
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:01   #11
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

To może wybierz się do fryzjerki może jakaś farba typu złoty blond albo coś Chociaż czasami blond na blond daje zielonkawy efekt Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 20:03   #12
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Białe odrosty, złote końcowki-HELP

Załączam zdjątka z moim wymarzonym blond kolorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images 1.jpg (2,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images 2.jpg (3,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images 3.jpg (2,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images 4.jpg (2,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images 5.jpg (4,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images 6.jpg (1,9 KB, 88 załadowań)
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.