Dziwna wydzielina... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 20:47   #1
Misuzu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Exclamation

Dziwna wydzielina...


Cześć...
Oczywiście mam problem...
W tym miesiący pierwszy raz zarzyłam tabletki antykoncepcyjne. Teraz jest ten czas przerwy 7 dniowej, dkładnie 3 dzień noi powinnam mieć okres. Ja za to mam jakąś dziwnie brunatną wydzielinę, nie jest czerwona tak jak zawsze tylko brunatna. Doslownie, nawet zcasem brązowa
Musze też dodać, że zaczęłam je brać w 6 dni okresu, a ja zawsze mam 7 dni ...
Brałam także przez 9 dni tabletki przeciw nadżerce dopochwowe... myslałam, że to od tego, ale już ptrzestałam je brać 2 tygodnie temu, a wydzielała mi się od nich substancja po każdej tabletce, a potem już przestała, więc wątpię, że teraz nagle się znowu coś wydziela. Może to okres z resztkami tej tabletki.. no bo bola mie piersi, ogolnie czuje jak coś ze mnie leci.. no wypisz wymaluj okres.,. ale nie ten kolor...
pomóżcie? co to moze być za dziadostwo

Edytowane przez Misuzu18
Czas edycji: 2009-12-23 o 20:58
Misuzu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 21:44   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Dziwna wydzielina...

zaczęłaś brać tabletki 6 dnia okresu? wiesz, że żeby mieć ochronę antykoncepcyjną od pierwszego opakowania należy je zacząć brać pierwszego dnia krwawienia? jeżeli współżyłaś bez innego zabezpieczenia, możesz być w ciąży.

plamienia są normalne przy pierwszych 3 opakowaniach tabletek, być może lada moment dostaniesz okres. o ile nie jesteś w ciąży.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:43   #3
Misuzu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dziwna wydzielina...

Przez dwa tygodnie nie współżylam od brania tabletek....
Na szczęście dostałam okres... eh... oczywiście za szybko spanikowalam
hehe
Misuzu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 20:49   #4
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Dziwna wydzielina...

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
zaczęłaś brać tabletki 6 dnia okresu? wiesz, że żeby mieć ochronę antykoncepcyjną od pierwszego opakowania należy je zacząć brać pierwszego dnia krwawienia? jeżeli współżyłaś bez innego zabezpieczenia, możesz być w ciąży.

plamienia są normalne przy pierwszych 3 opakowaniach tabletek, być może lada moment dostaniesz okres. o ile nie jesteś w ciąży.
malo tego, namieszalas sobie niezle w organizmie, bo z tego co wiem to wiekszosc (jesli nawet nie wszystkie) tabletek antykoncepcyjnych powinno sie zaczac przyjmowac maksymalnie 5 dnia miesiaczki. ciesz sie ze to sie w miare normalnie skonczylol.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 20:52   #5
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Dziwna wydzielina...

Dziewczyny dopiszę się do tego wątku również, bo skończyłam brać właśnie pierwsze w życiu opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, teraz mam 4 dzień owej 7-dniowej przerwy, ale okresu jak nie było tak nie ma Czy to normalne? Zaczynam sie stresować, bo żadnej tabletki nie zapomniałam, brałam tylko kompleks witamin B, ale one nie mają wpływu na działanie tabletek.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 21:31   #6
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Dziwna wydzielina...

spokojnie, masz jeszcze 3 dni na pojawienie sie okresu
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 13:04   #7
Misuzu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dziwna wydzielina...

Ja nie na mieszałam.. tak mi powiedziała pani ginekolig...
No więc posłuchałam jej.. a ja jej mówiłam, że teraz mam ostatni dzień okresu....
Ona kazala mi wziąść wtedy noi jeszcze powiedziała, że tabletki dzialają od razu...
Ja jeszcze przeczytałam ulotke, ale stosowalam się do tego co powiedziała mi ginekolog... dlatego nie współzyłam przez dwa tygodnie..
No chyba ginekolog wie jak brac tabletki antykoncepcyjne, szczególnie, że jest dobrym lekarzem...
Misuzu18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 15:46   #8
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Dziwna wydzielina...

Cytat:
Napisane przez Misuzu18 Pokaż wiadomość
Ja nie na mieszałam.. tak mi powiedziała pani ginekolig...
No więc posłuchałam jej.. a ja jej mówiłam, że teraz mam ostatni dzień okresu....
Ona kazala mi wziąść wtedy noi jeszcze powiedziała, że tabletki dzialają od razu...
Ja jeszcze przeczytałam ulotke, ale stosowalam się do tego co powiedziała mi ginekolog... dlatego nie współzyłam przez dwa tygodnie..
No chyba ginekolog wie jak brac tabletki antykoncepcyjne, szczególnie, że jest dobrym lekarzem...
ginekolog kazała ci zacząć brać tabletki ostatniego dnia okresu?!

i jeszcze twierdziła, że od razu zapewniają antykoncepcję?!

albo coś źle usłyszałaś, albo ona coś źle usłyszała, albo ZDECYDOWANIE nie jest dobrym lekarzem.
ja na twoim miejscu znalazłabym sobie innego.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.