Darling I lowe ju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 17:32   #1
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668

Darling I lowe ju


Darling I lowe ju to tytuł wyprodukowanego przez tv HBO dokumentu rzucającegoszczere i prawdziwe spojrzenie na polskich turystów odpoczywających w egipskiej Hurghadzie (fragment opisu ze strony stacji).

Obejrzałam go wczoraj i wrażenie wywarł spore. Film podejmuje kontrowersyjny temat coraz bardziej popularnej wśród Polek seksturystyki. Kierunek takich wyjazdów to oczywiście głównie Egipt, potem Tunezja i Turcja (faceci mają Tajlandię).

Oczywiście, rozwój tego zjawiska trwa w naszym kraju już kilka dobrych lat. Sama niejednokrotnie obserwowałam jego przejawy. Wiele historii słyszałam też od właścicieli i pracowników biur podróży.

A mimo to muszę przyznać, że lekki szok był.

Oglądałam z TŻtem chwilami z niedowierzaniem i z rozdziawioną paszczą.

Najbardziej mnie dobiło stwierdzenie jednej z bohaterek - tej starszej babki - że jej znajoma co prawda zafundowała egipskiemu kochasiowi jakiś butik, sprawiła, że się wzbogacił, ale tak naprawdę na tym nic nie straciła, tylko zyskała. Co zyskała? Pewnie złudzenie, że jest dla kogoś wyjątkowa.

Nie tyle szokuje mnie to, że babki jeżdżą tam się wyhasać , ale że dorabiają do tego ideologię i nie przyznają, że w gruncie rzeczy korzystają z płatnych usług seksualnych (w wielu przypadkach). Wypowiedź jednej z bohaterek: "Obserwując ulicami pary przechodzące, własnie takie związki młodych chłopców ze starszą kobietą -to jest takie wzruszające, że chłopiec trzyma w objęciach kobietę, która mogłaby być jego matką - z takim wielkim szacunkiem, z uwielbieniem i z taką dumą, że jest on mężczyzną takiej kobiety."



Parę lat temu wyjeżdżając do egipskiego kurortu nie zdawałam sobie sprawy, że to jeden wielki burdel. Naiwna byłam i sama stałam się bohaterką nieprzyjemnej sytuacji- oczywiście do niczego nie doszło.


Ale widziałam wiele naprawdę niesmacznych scenek. Szkoda, że przez to wszystkie Polki są wrzucane do jednego worka i traktowane przez tubylców jak k... Inna sprawa, że oni sami święci nie są i korzystają do oporu.

Wracając do filmu - zastanawiam się, czy to faktycznie dokument, tzn. czy te konkretne przedstawione sytuacje są autentyczne i czy dotyczą występujących w nim bohaterów? Czy to byli aktorzy? Bo aż wierzyć się nie chce...


Polecam - nie tylko ku przestrodze turystkom.


A Wy - oglądałyście?

Edytowane przez Sahira
Czas edycji: 2011-02-07 o 18:31
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:51   #2
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Darling I lowe ju

oglądałam
jestem w delikatnym szokuoki no może sie ci młodzięńcy i zakochują i wysyłają tonę wzruszających smsów) ale zaszokowała mnie najbardziej jednego z nich--jak to sobie wybierają najgrubszą i najstarszą babę
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:31   #3
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Darling I lowe ju

No bo to sedno egipskiego seksbiznesu - wiadomo starsze, nieatrakcyjne babki z reguły są najbardziej zdesperowane, a co za tym idzie są zdolne poświęcić najwięcej kasy, by zapewnić sobie powrót w ramiona młodego kochasia.

I tak to się kręci - egipscy lowelasi zapewniając podstarzałym, spragnionym adoracji turystkom raj na ziemi, też korzystają - z ich pieniędzy. Transakcja wiązana.

Tyle że wg bohaterki reportażu - tak naprawdę wcale nie chodzi o kasę, przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza, a jeśli się to komuś nie podoba tzn że zazdrości i jest zaściankiem totalnym.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 19:44   #4
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Darling I lowe ju

Właśnie skończyłam oglądać... szkoda mi tych wszystkich naiwnych, zaślepionych dziewczyn, myślących, że trafiły na miłość swojego życia. Owszem, na początku tej 'miłości' może być miło i słodko, facet może sprawić, że taka dziewczyna poczuję się wyjątkowa... ale później codzienność pokazuje, że to wszystko nie jest takie kolorowe i cudowne i że to wszystko jest ściemą. Cóż, głupota ludzka nie zna granic - nie umiem znaleźć innego określenia dla takiego zachowania (przecież od tych plastików biło głupotą jak z Polski do... Hurghady chociażby )
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:57   #5
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Darling I lowe ju

Gdzie to mozna obejrzec?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:21   #6
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Darling I lowe ju

Obejrzałam. Ręce mi opadły. Żałuję, że przez takie osoby reputacja Polek potem jest na poziomie dna zamulonego.

Nabieranie się na słodkie słówka i naiwność śmieszą mnie i wcale się nie dziwię, że Egipcjanie to wykorzystują. Zresztą ich wypowiedzi też są trafne i ukazują ich podejście do tych wielkich miłości.

Przyznać trzeba, że podbudować to oni potrafią. Ja niby twarda i będąc w Egipcie nie nabierałam się na te gadki. Ale jak tak człowiek szedł z plaży poczochrany, bez makijażu, na lekkim kacu, a tu, że bjutiful i super kuper, to trochę się rzęsą trzepotnęło
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:11   #7
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Darling I lowe ju

obejrzałam przed chwilą na youtubie, aż dziw bierze, że te kobity potrafią być takie naiwne, najlepszy był ten moment w którym ta babeczka opowiadała o znajomej, jak to ten Egipcjanin ja kocha, tęskni, a ona mu przesyła pieniądze a zaraz ten drugi wyjaśnia, że tak właśnie robią, żeby wyciągnąć kasę

panowie też się nie popisali, łażą w skarpetach i sandałach i szlag ich trafia ze Polki wolą innych

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Gdzie to mozna obejrzec?
wpisz tytuł w google
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 08:47   #8
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Darling I lowe ju

Moim zdaniem co innego świadoma seksturystyka - pojechanie na wakacje i bzykanie się z Egipcjanami (o ile dla mnie jest to fuuuuuuuuj o tyle jestem w stanie zaakceptować taki stan rzeczy jeśli ktoś to lubi i ma na to ochotę)...
a co innego zakochiwanie się w nich i wierzenie w te wszystkie kochliwe smski, wyznania i mydlenia oczu. ...rany jaką to trzeba być naiwną/głupią kobietą

No, ale tak to jest jak dziewczyny jadą nie mając zielonego pojęcia o ich kulturze, mentalności i zachowaniach, odczytując je na swoją, europejską modłę - a potem rozpacz, że oni tacy źli są
Prawda nie pozostawia złudzeń. Nie ma co się martwić o to, że seksturystki wyrabiają nam złą reputację. Dla Sunnitów kobieta, która jest innej wiary i o zgrozo chodzi ubrana np. tak jak europejki jest z gruntu "dziwką", której nie należy się szacunek. W dodatku jako osoba bogata (w ich mniemaniu turystki są wielce bogate) ma obowiązek dzielić się z biednymi (czyli nimi), więc "wyciąganie" kasy jest rzeczą całkowicie normalną i wręcz są do tego zobowiązani moralnie względem swoich bliskich. Nie ma co im tego mieć za złe, oni po prostu mają taką kulturę...
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:16   #9
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Darling I lowe ju

Nawiasem, kiedyś w Rozmowach w Toku był odcinek o kobietach, które zakochały się w Arabach. Odcinek pokazywał jak takie związki się kończą. Kobiety opowiadały, że były bite, nie mogły wychodzić z domu, wracać do Polski... prawdziwy koszmar. Z tego co pamiętam jedna kobieta podstępem wróciła do Polski, zabierając jedno ze swoich dzieci, niestety drugie zostało z mężem (była to dla niego jakaś forma gwarancji, że ona wróci) Kobieta nie wrócił i latami starała się odzyskać drugie dziecko...
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:13   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Darling I lowe ju

Cóż, te kobiety są po prostu niedopieszczone przez tych swoich polskich supermenów w sandałach i skarpetach, to łapią się na lep słodkich słówek - potrzeba im tego po prostu.
Ta bohaterka - pani w średnim wieku, otwarcie opisywała jaki "los" spotyka w Polsce kobiety w jej wieku. Zresztą, w naszym pięknym kraju, 30 tka jest postrzegana niemal jak początek starości, to nie umiem sobie wyobrazić samopoczucia kobiety o 20 lat starszej. No po prostu - na śmietnik z taką. Popatrzcie jak żyje przeciętna Polka w wieku tej bohaterki i kogo przeważnie ma u swojego boku ? Straszego od siebie, zapuszczonego pana Zdzicha, co to grę wstępną ogranicza do zdjęcia z siebie brudnych gaci, a cały seks - jak już się odbywa- to trwa z 10 minut Nie dziwota, że te wyposzczone, spragnione czułosci i uwagi kobiety, łapią się na chwyty tych wszystkich egipskich żigolaków.
Z drugiej strony mamy też te dwie młode, blond - lale. Cóż, w głowie siano, do zaoferowania od siebie niewiele - poza młodym ciałem - a wymagania, że ho ho No i Polacy podobno nie chcą się żenić - to je boli, bo czas ucieka, niedługo starcza 30cha je dopadnie, ciało zwiędnie, a męża brak. No to skoro trafił się super zegzi Egipcjanin, co po tygodniu znajomości zaproponował "małżeństwo", to dawaj - łaj not
No i nasi panowie Żal im tyłek ściska, że nikogo nie udało im się "wyjąć", to cóż im pozostało jak złorzeczyć na Rodaczki i dorabiać im gęby puszczalskich, co to im wstyd przynoszą. Ciekawam po jakim czasie znajomości i oni chętnie wylądowali by w łóżku z jaką chętną wczasowiczką Och, nie - oni na pewno nie z takich.
Przygnębił mnie ten film.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:14
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:34   #11
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Darling I lowe ju

sina - trafne uwagi..
Dlatego jak ktoś świadomie chce sobie poszaleć to ja nie mam nic do tego
Mi chodzi o to, że dla własnego dobra, trzeba wiedzieć co i jak, żeby zamiast rozpaczać z miłości do młodego kochanka, świadomie pławić się w komplementach, pełnym uniesień seksie i dowartościowaniu - pozwalając chłoptasiowi na poruszanie się tylko w ramach wytyczonych granic
Tylko jakiej świadomości można oczekiwać od dziewczyn takich jak te dwie laski..

Tak czy siak przygnębiające, bo pokazuje, że sporo kobiet w PL jest niedowartościowanych.. przez swoich facetów, mężów, kochanków.
Bardzo generalizując - żeby być piękną i docenianą trzeba mieć rozmiar 36 i 16-25 lat. Masakra
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 11:06   #12
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Darling I lowe ju

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mi chodzi o to, że dla własnego dobra, trzeba wiedzieć co i jak, żeby zamiast rozpaczać z miłości do młodego kochanka, świadomie pławić się w komplementach, pełnym uniesień seksie i dowartościowaniu - pozwalając chłoptasiowi na poruszanie się tylko w ramach wytyczonych granic
No mnie ta naiwność niektórych pań też poraża ale to chyba dowód na ich skrajną desperację

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Tak czy siak przygnębiające, bo pokazuje, że sporo kobiet w PL jest niedowartościowanych.. przez swoich facetów, mężów, kochanków.
Skupiamy się na Polkach ale przecież generalnie jako wartościowe i godne uwagi postrzega młode kobiety - tak najpóźniej do 35 roku życia - w zależności od kraju Nawet ci Egipcjanie nie kryją do pań w średnim wieku swoistej hmmm...niechęci (co nie przeszkadza im pożądać ich pieniędzy). Dojrzałość z jej zmarszczkami, mniejszą jędrnością skóry i chorobami jest aseksualna. Przecież nie tylko Polki lecą na te kłamliwe słodkie słówka egipskich lowelasów. To wszystko pokazuje - jak dla mnie - w jak fatalnym położeniu jesteśmy my - kobiety bez względu na kulturę w jakiej żyjemy i jak krótki jest nasz termin przydatności do użycia Cóż pozostaje robić ? Albo trzymać się tego swojego Zdzicha, rówieśnika i modlić się żeby nas nie wymienił na młodszy model albo zapłacić za seks i uwagę (jak już nas wymieni) albo....zostać lesbijką
Niby jest równouprawnienie i nie tylko mężczyźni mogą sobie za pomocą kasy i większego doświadczenia przygruchać młodą dupcię - mogą teoretycznie i kobiety. A jednak to na kobietach prowadzających sie z młodszymi, mniej zamożnymi w pieniądz i życiową mądrość, nieustannie wiesza się psy. Nawet w Egipskich, wypoczynkowych kurortach, gdzie z zasady teoretycznie więcej wolno.
Masakra.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:14   #13
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Darling I lowe ju

Juz obejrzałam na youtubie i powiem wam tyle: wcale a wcale mnie ten film nie zaskoczył. Tak sie zachowuja nie tylko Polki, Polacy, ale tez inne narodowosci. Ludzie jada na wakacje zwykle po to, by sie dobrze bawic, zapomniec o bozym swiecie i oderwac się od tej szarosci zycia. A ze robia mase glupot, na czym pozniej cierpi reputacja ogółu, cóż, tak było, jest i będzie. Nie ma co sobie tym głowy zawracac.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:46   #14
Bzdzulka
Raczkowanie
 
Avatar Bzdzulka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Darling I lowe ju

Pumas, a mozesz podac link do filmu, bo ja mam problem z odszukaniem go
Bzdzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:46   #15
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Darling I lowe ju

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Niby jest równouprawnienie i nie tylko mężczyźni mogą sobie za pomocą kasy i większego doświadczenia przygruchać młodą dupcię - mogą teoretycznie i kobiety. A jednak to na kobietach prowadzających sie z młodszymi, mniej zamożnymi w pieniądz i życiową mądrość, nieustannie wiesza się psy. Nawet w Egipskich, wypoczynkowych kurortach, gdzie z zasady teoretycznie więcej wolno.
Masakra.
aaa, bo kobieta powinna w domu siedzieć, gotować i dzieciaki bawić, a facet w tym czasie chodzić na browar, wyrywać dupeczki i mieć święty spokój
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:03   #16
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Darling I lowe ju

Musze obejrzeć.

Moja ciotka, osoba po 40 i bardzo zamożna, była w jednym z tych krajów i nie mogła opędzić się od namolnego adoratora. Penisa jej demonstrował i takie tam. Oni chyba kasę na odległość wyczuwają
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:02   #17
Brydzia222
Raczkowanie
 
Avatar Brydzia222
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 149
Dot.: Darling I lowe ju

Oglądałam powiem szczerze że WSTYD w oczy bije.

Ale było też wiele zabawnych zdań np wypowiedz jednego z naszych panów
że polki biorą se takiego i się "KOCMOŁUSZĄ z nimi"
W tym momencie wybuchłam śmiechem
Brydzia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:54   #18
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Darling I lowe ju

http://www.youtube.com/watch?v=zyH_bqEejpA i tam jest reszta części.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:42   #19
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Darling I lowe ju

Sam temat bardzo interesujący ale film moim zdaniem się nie udał.
Zamiast zwracać uwagę na tematykę ludzi bardziej interesują bohaterowie - którzy oczywiście są podstawieni.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 17:47   #20
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Darling I lowe ju

Ja jestem w trakcie oglądania.
Kwintesencją filmu było dla mnie zdanie wypowiedziana przez młodego Egipcjanina - na biało,może ktoś niechce spojlerów czytać " Marzyłem długi czas,żeby spotkać dziewice z Europy. Ale niestety, nie spotkałem żadnej":brzyda l:
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:57   #21
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Darling I lowe ju

-_- jestem w trakcie oglądania.
tych dwóch polaków na początku, Boże. nie no, jasne, Boscy są, dziwne że wszystkie laski nie padają do ich stóp, przedziwne

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=mMbps...eature=related

03:03 przecież ta laska w lokach ma identyczny głos i podobną twarz jak Socha, a ta druga też taką aktorkę mi przypomina...

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

mówcie co chcecie im dłużej to oglądam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że to fake
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:58   #22
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Darling I lowe ju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Zamiast zwracać uwagę na tematykę ludzi bardziej interesują bohaterowie - którzy oczywiście są podstawieni.
Też mi się jacyś nieprawdopodobni wydawali, a już ci kolesie, którzy wyszli w tych laczkach i skarpetach na miasto, to w ogóle Stereotypowy Polak na wakacjach
Żal mi tylko tej najstarszej kobiety było.

Ale ja często nie doceniam czystej żywej ludzkiej głupoty i naiwności, więc może tacy ludzie jak w dokumencie naprawdę istnieją
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:03   #23
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Darling I lowe ju

Oglądam, już po pół godziny jestem. Te laski na 100% są podstawione. Jeszcze babci jestem skłonna uwierzyć, faceci dziwni.
Taki niby prostak a używa określenia "mezalians wiekowy".
Tak, a wywiady na początku nie dość że przeprowadzane na tej samej plaży to na tych samych leżakach
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:08   #24
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Darling I lowe ju

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Też mi się jacyś nieprawdopodobni wydawali, a już ci kolesie, którzy wyszli w tych laczkach i skarpetach na miasto, to w ogóle Stereotypowy Polak na wakacjach
Żal mi tylko tej najstarszej kobiety było.

Ale ja często nie doceniam czystej żywej ludzkiej głupoty i naiwności, więc może tacy ludzie jak w dokumencie naprawdę istnieją
Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Oglądam, już po pół godziny jestem. Te laski na 100% są podstawione. Jeszcze babci jestem skłonna uwierzyć, faceci dziwni.
Taki niby prostak a używa określenia "mezalians wiekowy".
Tak, a wywiady na początku nie dość że przeprowadzane na tej samej plaży to na tych samych leżakach
No są. Nie tylko laski ale wszyscy są podstawieni i o tym już pisałam
Zresztą - ten młodszy chłopak to całkiem ceniony DJ
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:11   #25
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Darling I lowe ju

A to nie wiedziałam

No cóż, ściema, bardzo kiepski, naprawdę baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo kiepski dokument. 'dokument'

Jakby to były takie wieśniary maks, wieśniary sto procent, gdzie by je tam było stać żeby w takim kraju się bujać. Chyba że ciułaja każda kase, nie no po prostu abstrakcja, beznadzieja. Te dwie laski są tragicznymi aktorkami.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:14   #26
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Darling I lowe ju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No są. Nie tylko laski ale wszyscy są podstawieni i o tym już pisałam
Można wiedzieć, skąd masz takie informacje?
Po tym DJ poznałaś?

Ehh...aż się potem nie chce wierzyć w takie dokumenty. A przecież temat ciekawy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:29   #27
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Darling I lowe ju

Temat ciekawy. Ale facet stylizowany na wieśniaka w klapkach kubota, mówiący o mezaliansach wiekowych, różnicach kulturowych, krótkowzroczności...
;p
ta i laska kipuje do basenu, córka musi być muzułmanka, mądre rozmowy o koranie nad basenem, już widze jak dwie blachary gadają o duchowości nad basenem w egipcie.
tak.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

nie istnieje bardziej beznadziejny i sztuczny dokument od tego:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/movie/nie-jestesmy...zalskie_-66676
http://www.youtube.com/watch?v=3Hp7d6R06Q4
2:22 Boż, ale tu już chyba oficjalnie było powiedziane że to ściema ;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:35   #28
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Darling I lowe ju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Sam temat bardzo interesujący ale film moim zdaniem się nie udał.
Zamiast zwracać uwagę na tematykę ludzi bardziej interesują bohaterowie - którzy oczywiście są podstawieni.
Tak właśnie podejrzewam. Szkoda, bo film traci na wartości reportażu. Wolałabym obejrzeć prawdziwych bohaterów takich historii. Chociaż jedno jest pewne - sytuacje nie są przerysowane.

I wg mnie jest sobie czym "głowę zawracać', chociażby dlatego, że to zjawisko na tak szeroką skalę.

Po pierwsze - żenada na maksa. Sława polskich seksturystek sprawia, że "zwyczajne" turystki dreptając sobie niewinnie po deptakach Sharmu słyszą potem"o fajna dzi...a z Polski". Po 2 podobne historie niejednokrotnie naprawdę źle się kończą.

Sama miałam okazję być nieraz z góry zaszufladkowana przez tubylców, którym się wydaje, że jak dziewczyna jest Polką tzn. że szuka mocnych wrażeń, a jeśli nawet tego nie okazuje, to trzeba jej uświadomić tę wrodzoną potrzebę.

Bywa to zabawne niekiedy, ale często nie za bardzo.

Jeśli chodzi o tę starszą bohaterkę i jej naturalne potrzeby - fakt - kobiety mają przerąbane. Facet po 40 często jest postrzegany jako interesujący, a kobieta - po prostu stara lub przynajmniej podstarzała i śmieszna w swoich desperackich poszukiwaniach miłosnych uniesień. Ale to przecież nie jest wyłącznie polska specyfika...

Ogólnie - film ciekawy - polecam do obejrzenia zwłaszcza szukającym prawdziwej miłości na wakacjach w Egipcie.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Mogliby zrobić w taki razie dokument z prawdziwego zdarzenia, bo materiału byłoby sporo... Ja osobiście poznałam takie wlaśnie laski jak w tym filmie. Serio, tak to wygląda... Ana żywo nawet gorzej
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:40   #29
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Darling I lowe ju

Według mnie nie ma czym sobie głowy zawracać, dokument tak kiepskiej jakości i pozbawiony wiarygodności, że... nie zrobiło mi się szkoda bohaterów, wręcz mnie rozzłościł. Jak można skopać tak interesujący temat :/
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:57   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Darling I lowe ju

Polki jeżdżą do afryki a panowie do np. tajlandii.

Pamiętam historię kiedy znajomi byli w egipcie i tam była panna ,klasyk piękny cycaty blond no i szwędała się z tubylcami i nie były to przyjacielskie leżenie na sobie na plaży lub gruchanie sobie w wodzie

W drodze powrotnej okazało sie ,że panna jest z tego samego miasta co moi znajomi ,na lotnisku mąż i dzieci , a i kilka razy znajomi spotkali ich pozniej w mieście -szczęśliwa rodzinka.

Panna ,oczywiście za każdym spotkaniem palił buraka.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.