Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 14:45   #2521
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
z nocami się rozprawiłam już dawno a boli od kilku tygodni, nie zaczęło teraz :/ mamy gorsze i lepsze dni... nic no, zobaczymy jak będzie, nie mam nic przeciwko karmieniu dwójki na raz (choć nigdy nie planowałam) ale niech przestanie boleć
fajne masz podejście

nie powiem..z cyca dwójki nie karmiłam ale Wiktor przypomniał sobie smak tego eliksiru i z kubeczka lub butelki popijał..sporo czasu.....ściąga łam Specjalnie dla niego
__________________
K

W

G

Edytowane przez ada32
Czas edycji: 2015-01-12 o 14:46
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:47   #2522
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
fajne masz podejście

nie powiem..z cyca dwójki nie karmiłam ale Wiktor przypomniał sobie smak tego eliksiru i z kubeczka lub butelki popijał..sporo czasu.....ściąga łam Specjalnie dla niego
heh, no życie weryfikuje wszystko

jeśli Bartuś zrezygnuje z piersi to będę mu odciągała mleko
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:51   #2523
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Jenny jutro lecimy
Motylek super, ze Macia odpieluchowana!
Ada i ja tak myśle, ze jeszcze jest czas na rodzenie! Wiem Cloche, ze ze względu na wadę Florka obawy masz większe niż każda z nas, ale skoro Ci serce dyktuje, ze jeszcze nie czas to trzeba go słuchać
Ja zawsze chciałam mieć gromadkę i byc może jeszcze mieć będę ale na ten moment macierzyństwo pomogło mi odkryć w sobie tyle rzeczy do zmiany w sobie, ze dopóki sie z tym nie uporam to nie będę ściągała na ziemie kolejnego dziecka bo nie byłabym dobra mama. Już sama Sofia jest dla mnie czasem próba ponad siły a jest raczej układnym dzieckiem. Do dwójki maluchów na raz sie na ten moment nie nadaje.

Ja nie w ciąży ale tez mi coraz cześciej karmienie doskwiera. Zwłaszcza znęcanie sie nad "ta druga" piersią podczas karmienia. Moje blokowanie dostępu kończy sie mega buntem, a ze karmie do snu to ten bunt nam utrudnia zasypianie. Muszę sie zastanowić czy to dla mnie wystarczający powód by kończyć kp...

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Karolina a nie myślałaś nad Phil&teds? Moja koleżanka ma i ten wózek prowadzi sie jak marzenie!
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:52   #2524
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Jenny jutro lecimy
Motylek super, ze Macia odpieluchowana!
Ada i ja tak myśle, ze jeszcze jest czas na rodzenie! Wiem Cloche, ze ze względu na wadę Florka obawy masz większe niż każda z nas, ale skoro Ci serce dyktuje, ze jeszcze nie czas to trzeba go słuchać
Ja zawsze chciałam mieć gromadkę i byc może jeszcze mieć będę ale na ten moment macierzyństwo pomogło mi odkryć w sobie tyle rzeczy do zmiany w sobie, ze dopóki sie z tym nie uporam to nie będę ściągała na ziemie kolejnego dziecka bo nie byłabym dobra mama. Już sama Sofia jest dla mnie czasem próba ponad siły a jest raczej układnym dzieckiem. Do dwójki maluchów na raz sie na ten moment nie nadaje.

Ja nie w ciąży ale tez mi coraz cześciej karmienie doskwiera. Zwłaszcza znęcanie sie nad "ta druga" piersią podczas karmienia. Moje blokowanie dostępu kończy sie mega buntem, a ze karmie do snu to ten bunt nam utrudnia zasypianie. Muszę sie zastanowić czy to dla mnie wystarczający powód by kończyć kp...

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Karolina a nie myślałaś nad Phil&teds? Moja koleżanka ma i ten wózek prowadzi sie jak marzenie!
Też oglądałam: ) trudny wybór
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:55   #2525
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Co za wysyp ciąż i nagle wãtek ożył
Gratuluję dziewczyny!

Fajnie by było zrobić aktualizację zafasolkowanych mam na pierwszej stronie co myślicie?

Młody podziėkował za 2 drzemki... wiem że i tak długo miałam to szczęście ale teraz mnie to mega męczy. Jeszcze tydzień temu zasypiał koło 11-12 na pierwszą drzemkę, czasem nawet już po 10 i nagle z dnia na dzień nie nie nie! Dzisiaj na siłę go połoźyłam o 15.30!!! O co kaman???!
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:07   #2526
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Młody podziėkował za 2 drzemki... wiem że i tak długo miałam to szczęście ale teraz mnie to mega męczy. Jeszcze tydzień temu zasypiał koło 11-12 na pierwszą drzemkę, czasem nawet już po 10 i nagle z dnia na dzień nie nie nie! Dzisiaj na siłę go połoźyłam o 15.30!!! O co kaman???!
Dorasta my mamy jedną drzemkę tak między 13 a 14 zasypia i śpi do 3 godzin i mi to super pasuje, dwie drzemki były męczące i rozprawiliśmy się z tym przed roczkiem nic nie mogliśmy zaplanować bo o 16 już drugą drzemkę miał a tu wiosna, lato, chciałoby się gdzieś pojechać, coś porobić.. Mam jednak nadzieję, że z tej jednej drzemki nie zrezygnuje jeszcze długo.
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:08   #2527
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

aktualizowałam, kto nie chce być na pierwszej stronie niech pisze
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 21:42   #2528
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
clo..po raz któryś juz narzekasz na swój..wiek..
słonko przecież jesteś "młodą" mamusią..a to ile masz lat wiesz tylko ty..Twój organizm na pewno młody biologicznie by rodzic dzieci...
po za tym nie sądzę byś była starsza ode mnie ..a Ja ciągle uważam że jestem młoda ...i nie bronię sie przed jeszcze jedną ciażą...tak za dwa trzy lata pewnie tak będzie..i to córka będzie(może dwie!? jak u jenny)...
i będę mieć 40 lat i to właśnie fajne jest...
moim marzeniem z młodych lat to piąteczka słodkich urwisków..i uważam że czas mam...nawet bardziej niż kiedyś..
a sytuacje finansowe..ciągle się zmieniają ..raz na lepsze raz na gorsze...ale troje ..czworo czy pięcioro na pewno mi budżetu nie ujmie
myślałam że po przestane na Gabrielu ale ...zmieniłam zdanie(mam jeszce dwa pokoje wolne he he)....
nie no, nie jestem stara, ale jedna ze starszych. do ciebie sie nie bede rownac, bo ty masz juz trojke dzieci takimi osiagnieciami nie moge sie wykazac... miejsce na jeszcze dwojke bym miala w domu, ale nie wiem, jak bym miala to pogodzic z reszta zycia... musze jeszcze odczekac z Florkiem - operacja planowana jest na poczatek marca. i to nie bedzie takie hop siup... jeszcze pare miesiecy po chce moc sie skupic tylko na mlodym. jak juz wszystko sie ustabilizuje i uspokoi (bo innej opcji nie widze, tylko kwestia czasu!), to pomysle znowu... oby w pracy sie to wszystko jakos tak ulozylo, zebym mogla sobie pozwolic...
aaa, i ciesze sie, ze zmienilas zdanie! im wiecej dzieci tym lepiej nie mowie ze wszedzie, ale u was... z takim talentem do chodzenia w ciazy, rodzenia i chowania cudownych chlopaczkow - nic tylko produkowac

co tam jeszcze bylo... aaa, Karo pieknie wygladala w obu ciazach, owszem! mnie tez mowiono, ze pieknie wygladam i och i ach, a czulam sie jak ostatni ochlapus, rzygacz i pier.dziolek!

Karo, ja bym na wasze tereny chyba tez poszla w strone czegos z wiekszymi kolkami. z wersji dla dwojki to baby jogger chyba jako jedyny sie wydaje sensowny. ma chyba w tej kwestii najlepsze opinie... a tymi co pokazalas to ty sobie po domu mozesz pojezdzic co najwyzej

iiiii... Matylda! jestes boska z tym zalatwianiem swoich potrzeb! Florek mnie tylko straszy... mowi ze chce dwojke, idziemy... a ten steknie, pierdnie i juz mu sie nie chce

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

aaa, i Ada - wyobraz sobie, ze ja tez jeszcze niedawno karmilam w sumie 19 miesiecy! ja, z wiecznymi mlecznymi problemami ale potem juz sie fajnie ustabilizowalo... odstawilam, bo mlody mial ciagle egzemy i ja juz nie wiedzialam, czy to mi do obiadu cos wmieszali mlecznego, czy jednak cos innego mu jeszcze szkodzi... karmilismy sie od 5tej rano az do wstania non stop (mlody lubil na mnie wisiec) i wieczorem mlody sobie robil popitke z moich cyckow. dwa lyki lewa, zaslonic, zbudowac lego, podbiec, 3 lyki prawa, porozciagac bluzke, wyrwac guziki, pogryzc cos, pokrzyczec... juz nie bylo to picie, tylko takie szarpanie sie... wieczorem latwo bylo odwrocic jego uwage, a to poranne karmienie, ojjj... ale niewazne, czy wyciagalam cyca po minucie czy po godzinie, dramat byl i tak i tak. dlatego przebolelismy pare porankow i sie bujalismy i tulilismy i mlody jest odstawiony. mowilam mu, ze cycus jest "kaputt" uwiezyl mi na slowo...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja nie w ciąży ale tez mi coraz cześciej karmienie doskwiera. Zwłaszcza znęcanie sie nad "ta druga" piersią podczas karmienia. Moje blokowanie dostępu kończy sie mega buntem, a ze karmie do snu to ten bunt nam utrudnia zasypianie. Muszę sie zastanowić czy to dla mnie wystarczający powód by kończyć kp...
ooo, to, to!!! jesooo jak mnie to denerwowalo!!!!!!! mialam ochote bardzo brutalne rzeczy zrobic tej rece, ktora mi krecila i podszczypywala sutka
wiesz co Ash, ja moze pomoge tak: jesli Sofcia jeszcze duzo pije, to chyba warto karmic, o ile rozdraznienie twoje nie jest jakies powazniejsze. a jak to takie tam byle pare lyczkow... to na tym etapie "bliskosc" mozemy rownie dobrze zaoferowac na wieeeele sposobow. ja jeszcze karmiac sie zastanawialam jak to bedzie... bo te momenty, kiedy faktycznie pil, byly takie cudne... tylko ze juz coraz rzadsze wiec powiedzialam dosc i czerpie teraz wiecej przyjemnosci z laskotek, przytulancow i caluskow. jest jakos tak spokojniej, bez tej szarpaniny
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:44   #2529
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Karolina możesz napisać jak sobie radzisz z karmieniem, tzn chodzi mi o podawanie butelki przez pierwsze miesiące. Co wtedy robił Antoś, bo tego się jakoś boję- jedno karmione piersią/butelkã a drugie biega po domu? Ja Danio muszę teraz ciągle pilnować bo się wspina na krzesła, chce skakać po kanapie. Przeraża mnie co będzie za 3 m....
Druga kwestia to kápiel. Które pierwsze było kąpane, a które czekało? Może coś doradzisz?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:56   #2530
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Karolina możesz napisać jak sobie radzisz z karmieniem, tzn chodzi mi o podawanie butelki przez pierwsze miesiące. Co wtedy robił Antoś, bo tego się jakoś boję- jedno karmione piersią/butelkã a drugie biega po domu? Ja Danio muszę teraz ciągle pilnować bo się wspina na krzesła, chce skakać po kanapie. Przeraża mnie co będzie za 3 m....
Druga kwestia to kápiel. Które pierwsze było kąpane, a które czekało? Może coś doradzisz?
Podczas karmienia Antoś na początku często wieszał się na mnie, próbował odciągać od Kostka... ale trwało to krótko. Najczęściej wtedy też mu dawałam coś do zjedzenia, albo ratowałam się bajkami lub muzyką w TV Antek też wspina się na krzesła, skacze po kanapie, pozwalam niech szaleje, jak spadnie to pocieszam

Kąpiel ...mąż jednego, ja drugiego A teraz czasami kąpiemy ich jednocześnie, ale Kostek w swojej wanience a Antek normalnie w wannie

Gold będzie dobrze ! Daniel będzie miał już wtedy prawie 2 lata, to duży rozumny chłopak
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:11   #2531
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
haha najlepiej wtedy kiedy juz woda jest nalana, nie?







Bez pieluchy chodzimy. Od przeszło 4 tyg jestesmy bez . I na dworze wpadki nie było. Sika przed wyjściem i zaraz po przyjściu, aleeee nie może nas być dłużej niż 2 godziny. A jak jestesmy gdzieś dłużej to załatwiamy się do kibelka, bo obojętne jej gdzie sika. Raz zdarzyło jej się w gościach zlać, ale dzieci dużo było i one się nią zajmowały i chyba nie zrozumiały o co kaman









Własnie pamiętam, że mąż był sceptycznie nastawiony! U nas R. by chciał, więc sytuacja odwrotna D: Ale gratuluję z całego serca i że tak szybko się udało.

Dzięki

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
skasowanie konta to była świetna decyzja i nie żałuje ani trochę




wow


ojoj a z Bartkiem też tak mdliło?



cóż poradzę... :/ chyba, że na @

Nie mdliło ani raz i samopoczucie przy pierwszej sto razy lepsze! A teraz to jakaś masakra


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 22:19   #2532
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość



Nie mdliło ani raz i samopoczucie przy pierwszej sto razy lepsze! A teraz to jakaś masakra


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
To u mnie podobnie, tylko przy pierwszym masakra, a przy drugim zero mdłości
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:22   #2533
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Jenny jutro lecimy
Szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:36   #2534
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dziewczyny ! ale się rozkręciłyście z pisaniem !

tylko odpiszę na szybko
ada- urodziłam 13 dni po terminie, leżałam już w szpitalu na patologii ciąży, w sumie dobrze wyszło, bo poród był tak szybki ,ze nie wiem czy zdążylabym dojechać do szpitala(zupełne przeciwienstwo mojego pierwszego- miesiąc przed czasem i straasznie długieg i bolesnego)
w nocy nawet po męza nie dzwoniłam,zeby przyjechal, tylko rano mu eska napisałam,ze urodzilam, a on w pierwszej chwili pomyślał, że jakiegoś szoku doznałam i straciłam dziecko...

teraz jakoś sobie radzimy,ale bywa bardzo ciężko
na początku Wojtuś był strasznie zazdrosny, przestał spać w dzień, ciągle krzyczał, walił głową w szafy, ściany jak widział, ze zajmuję się Antkiem
ale teraz już jest zdecydowanie lepiej, daje mu buziaczki nie zaczepia go , nie chce zrobić krzywdy, oby tak dalej

bardzo ale to bardzo mi przykro , że nie karmię już piersią, nie mogę sobie z tym psychicznie poradzić
Antoś też ma straszne problemy z brzuszkiem, próbowałam, nie chciałam się poddać z kp, ale dziecko ciągle cierpiało ,tak jak Wojti
nie pomagała moja kosmiczna dieta, delicol, nic kompletnie- ciągle zagazowany, sluz i smużki krwi w kupce, stolce to sama woda, rurka windi stale w uzyciu, tak się nie dało życ (mając tez na uwadze historie z Wojtkiem...)

Antek jest na nutramigenie LGG,na początku była super poprawa, ale teraz znowu zaczyna się robić jakiś problem,bo miewa gazy i nie moze zrobic kupy
ciągle coś

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

no i wielkie, wielkie brawa dla Maci

Wojtek powinien sie uczyć od "bliźniaczki":brzydal :
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:39   #2535
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! ale się rozkręciłyście z pisaniem !

tylko odpiszę na szybko
ada- urodziłam 13 dni po terminie, leżałam już w szpitalu na patologii ciąży, w sumie dobrze wyszło, bo poród był tak szybki ,ze nie wiem czy zdążylabym dojechać do szpitala(zupełne przeciwienstwo mojego pierwszego- miesiąc przed czasem i straasznie długieg i bolesnego)
w nocy nawet po męza nie dzwoniłam,zeby przyjechal, tylko rano mu eska napisałam,ze urodzilam, a on w pierwszej chwili pomyślał, że jakiegoś szoku doznałam i straciłam dziecko...

teraz jakoś sobie radzimy,ale bywa bardzo ciężko
na początku Wojtuś był strasznie zazdrosny, przestał spać w dzień, ciągle krzyczał, walił głową w szafy, ściany jak widział, ze zajmuję się Antkiem
ale teraz już jest zdecydowanie lepiej, daje mu buziaczki nie zaczepia go , nie chce zrobić krzywdy, oby tak dalej

bardzo ale to bardzo mi przykro , że nie karmię już piersią, nie mogę sobie z tym psychicznie poradzić
Antoś też ma straszne problemy z brzuszkiem, próbowałam, nie chciałam się poddać z kp, ale dziecko ciągle cierpiało ,tak jak Wojti
nie pomagała moja kosmiczna dieta, delicol, nic kompletnie- ciągle zagazowany, sluz i smużki krwi w kupce, stolce to sama woda, rurka windi stale w uzyciu, tak się nie dało życ (mając tez na uwadze historie z Wojtkiem...)

Antek jest na nutramigenie LGG,na początku była super poprawa, ale teraz znowu zaczyna się robić jakiś problem,bo miewa gazy i nie moze zrobic kupy
ciągle coś

Podawaj lakuolos raz dziennie nawet nie cała zalecana dawke to pomoże tak jak u nas, Natalka tez była na nutrze i przez to miała straszne zaparcia i laktoza pomogła miała takie zawarcie ze jak juz kupę robiła to zanosila się z płaczu gdzie ona nigdy nie płakała, ja w panice bo sama w domu patrze w pompka a tam kupka jej stoi w odbycie i wyjść nie może :-( straszne to było, jeszcze z krwią zrobiła :-(
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:01   #2536
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
clo..po raz któryś juz narzekasz na swój..wiek..
słonko przecież jesteś "młodą" mamusią..a to ile masz lat wiesz tylko ty..Twój organizm na pewno młody biologicznie by rodzic dzieci...
po za tym nie sądzę byś była starsza ode mnie ..a Ja ciągle uważam że jestem młoda ...i nie bronię sie przed jeszcze jedną ciażą...tak za dwa trzy lata pewnie tak będzie..i to córka będzie(może dwie!? jak u jenny)...
i będę mieć 40 lat i to właśnie fajne jest...
moim marzeniem z młodych lat to piąteczka słodkich urwisków..i uważam że czas mam...nawet bardziej niż kiedyś..
a sytuacje finansowe..ciągle się zmieniają ..raz na lepsze raz na gorsze...ale troje ..czworo czy pięcioro na pewno mi budżetu nie ujmie
myślałam że po przestane na Gabrielu ale ...zmieniłam zdanie(mam jeszce dwa pokoje wolne he he)....

5tka dzieciaczków też kiedyś chciałam..ale nam z mężem dłuugo schodzi, więc marne szanse na to..no i ja nie jestem stworzona do rodzenia tak jak ty czy Karo :P

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
u mnie intensywne, wyłączne kp 3miesięcznego smrodka nic nie dało i po 4m dostałam @ już nawet nie o antykoncepcję chodzi bo w życiu bym nie zaufała ale o święty spokój, może tym razem bedzie lepiej
eee ja okres dostałam dopiero miesiąc po zakończeniu kp a i do tej pory on bywa taki bylejaki

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
przepraszam że pytam..ale patrzyłam teraz na początek i zauważyłam że między innymi Veronic miała juz termin a Ja nic nie wiem..urodziła..chłopca w czasie czy przed...??gdzie ja byłam ..
Veronic opowiadaj[COLOR="Silver"]
tak, Antoś jest już na świecie

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
acha..a Ja jeszcze karmie sobie..a co tam..
a jak z zamiłowaniem W. do soczku bananowego?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Młody podziėkował za 2 drzemki... wiem że i tak długo miałam to szczęście ale teraz mnie to mega męczy. Jeszcze tydzień temu zasypiał koło 11-12 na pierwszą drzemkę, czasem nawet już po 10 i nagle z dnia na dzień nie nie nie! Dzisiaj na siłę go połoźyłam o 15.30!!! O co kaman???!
D. już jest duży i widocznie 1 drzemka mu wystarcza u nas 1 jest już od dawna, pilnujemy żeby była ok. 12 bo tak go w żłobku kładą i jakoś te 1,5-2h przesypia

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Jenny jutro lecimy
bawcie się dobrze i szczęśliwej podróży
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:24   #2537
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Ash udanych wakacji
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 10:13   #2538
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

A i co do wózka... ma służyć do jazdy po asfalcie i chodniku. Mieszkam na wsi, ale nie jeżdżę po jakichś wertepach a do lasu to nawet i Pegiem dałam radę
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:49   #2539
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, nie jestem stara, ale jedna ze starszych. do ciebie sie nie bede rownac, bo ty masz juz trojke dzieci takimi osiagnieciami nie moge sie wykazac... miejsce na jeszcze dwojke bym miala w domu, ale nie wiem, jak bym miala to pogodzic z reszta zycia... musze jeszcze odczekac z Florkiem - operacja planowana jest na poczatek marca. i to nie bedzie takie hop siup... jeszcze pare miesiecy po chce moc sie skupic tylko na mlodym. jak juz wszystko sie ustabilizuje i uspokoi (bo innej opcji nie widze, tylko kwestia czasu!), to pomysle znowu... oby w pracy sie to wszystko jakos tak ulozylo, zebym mogla sobie pozwolic...
aaa, i ciesze sie, ze zmienilas zdanie! im wiecej dzieci tym lepiej nie mowie ze wszedzie, ale u was... z takim talentem do chodzenia w ciazy, rodzenia i chowania cudownych chlopaczkow - nic tylko produkowac

co tam jeszcze bylo... aaa, Karo pieknie wygladala w obu ciazach, owszem! mnie tez mowiono, ze pieknie wygladam i och i ach, a czulam sie jak ostatni ochlapus, rzygacz i pier.dziolek!

Karo, ja bym na wasze tereny chyba tez poszla w strone czegos z wiekszymi kolkami. z wersji dla dwojki to baby jogger chyba jako jedyny sie wydaje sensowny. ma chyba w tej kwestii najlepsze opinie... a tymi co pokazalas to ty sobie po domu mozesz pojezdzic co najwyzej

iiiii... Matylda! jestes boska z tym zalatwianiem swoich potrzeb! Florek mnie tylko straszy... mowi ze chce dwojke, idziemy... a ten steknie, pierdnie i juz mu sie nie chce

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

aaa, i Ada - wyobraz sobie, ze ja tez jeszcze niedawno karmilam w sumie 19 miesiecy! ja, z wiecznymi mlecznymi problemami ale potem juz sie fajnie ustabilizowalo... odstawilam, bo mlody mial ciagle egzemy i ja juz nie wiedzialam, czy to mi do obiadu cos wmieszali mlecznego, czy jednak cos innego mu jeszcze szkodzi... karmilismy sie od 5tej rano az do wstania non stop (mlody lubil na mnie wisiec) i wieczorem mlody sobie robil popitke z moich cyckow. dwa lyki lewa, zaslonic, zbudowac lego, podbiec, 3 lyki prawa, porozciagac bluzke, wyrwac guziki, pogryzc cos, pokrzyczec... juz nie bylo to picie, tylko takie szarpanie sie... wieczorem latwo bylo odwrocic jego uwage, a to poranne karmienie, ojjj... ale niewazne, czy wyciagalam cyca po minucie czy po godzinie, dramat byl i tak i tak. dlatego przebolelismy pare porankow i sie bujalismy i tulilismy i mlody jest odstawiony. mowilam mu, ze cycus jest "kaputt" uwiezyl mi na slowo...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


ooo, to, to!!! jesooo jak mnie to denerwowalo!!!!!!! mialam ochote bardzo brutalne rzeczy zrobic tej rece, ktora mi krecila i podszczypywala sutka
wiesz co Ash, ja moze pomoge tak: jesli Sofcia jeszcze duzo pije, to chyba warto karmic, o ile rozdraznienie twoje nie jest jakies powazniejsze. a jak to takie tam byle pare lyczkow... to na tym etapie "bliskosc" mozemy rownie dobrze zaoferowac na wieeeele sposobow. ja jeszcze karmiac sie zastanawialam jak to bedzie... bo te momenty, kiedy faktycznie pil, byly takie cudne... tylko ze juz coraz rzadsze wiec powiedzialam dosc i czerpie teraz wiecej przyjemnosci z laskotek, przytulancow i caluskow. jest jakos tak spokojniej, bez tej szarpaniny
Pije wciąż często i intensywnie...

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku!


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ash udanych wakacji
Dzięki dziewczyny! Czekam na nie jak na zbawienie!
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 12:56   #2540
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Co za wysyp ciąż i nagle wãtek ożył
Gratuluję dziewczyny!

Fajnie by było zrobić aktualizację zafasolkowanych mam na pierwszej stronie co myślicie?

Młody podziėkował za 2 drzemki... wiem że i tak długo miałam to szczęście ale teraz mnie to mega męczy. Jeszcze tydzień temu zasypiał koło 11-12 na pierwszą drzemkę, czasem nawet już po 10 i nagle z dnia na dzień nie nie nie! Dzisiaj na siłę go połoźyłam o 15.30!!! O co kaman???!
woooo to chyba jako ostatni zrezygnował z dwóch drzemek! u nas jakby miala dwie, to chyba by w ogole nie poszla soac wieczorem a usypianie i tak trwa dokladnie 55 minut!

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, nie jestem stara, ale jedna ze starszych. do ciebie sie nie bede rownac, bo ty masz juz trojke dzieci takimi osiagnieciami nie moge sie wykazac... miejsce na jeszcze dwojke bym miala w domu, ale nie wiem, jak bym miala to pogodzic z reszta zycia... musze jeszcze odczekac z Florkiem - operacja planowana jest na poczatek marca. i to nie bedzie takie hop siup... jeszcze pare miesiecy po chce moc sie skupic tylko na mlodym. jak juz wszystko sie ustabilizuje i uspokoi (bo innej opcji nie widze, tylko kwestia czasu!), to pomysle znowu... oby w pracy sie to wszystko jakos tak ulozylo, zebym mogla sobie pozwolic...
aaa, i ciesze sie, ze zmienilas zdanie! im wiecej dzieci tym lepiej nie mowie ze wszedzie, ale u was... z takim talentem do chodzenia w ciazy, rodzenia i chowania cudownych chlopaczkow - nic tylko produkowac

co tam jeszcze bylo... aaa, Karo pieknie wygladala w obu ciazach, owszem! mnie tez mowiono, ze pieknie wygladam i och i ach, a czulam sie jak ostatni ochlapus, rzygacz i pier.dziolek!

Karo, ja bym na wasze tereny chyba tez poszla w strone czegos z wiekszymi kolkami. z wersji dla dwojki to baby jogger chyba jako jedyny sie wydaje sensowny. ma chyba w tej kwestii najlepsze opinie... a tymi co pokazalas to ty sobie po domu mozesz pojezdzic co najwyzej

iiiii... Matylda! jestes boska z tym zalatwianiem swoich potrzeb! Florek mnie tylko straszy... mowi ze chce dwojke, idziemy... a ten steknie, pierdnie i juz mu sie nie chce

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

aaa, i Ada - wyobraz sobie, ze ja tez jeszcze niedawno karmilam w sumie 19 miesiecy! ja, z wiecznymi mlecznymi problemami ale potem juz sie fajnie ustabilizowalo... odstawilam, bo mlody mial ciagle egzemy i ja juz nie wiedzialam, czy to mi do obiadu cos wmieszali mlecznego, czy jednak cos innego mu jeszcze szkodzi... karmilismy sie od 5tej rano az do wstania non stop (mlody lubil na mnie wisiec) i wieczorem mlody sobie robil popitke z moich cyckow. dwa lyki lewa, zaslonic, zbudowac lego, podbiec, 3 lyki prawa, porozciagac bluzke, wyrwac guziki, pogryzc cos, pokrzyczec... juz nie bylo to picie, tylko takie szarpanie sie... wieczorem latwo bylo odwrocic jego uwage, a to poranne karmienie, ojjj... ale niewazne, czy wyciagalam cyca po minucie czy po godzinie, dramat byl i tak i tak. dlatego przebolelismy pare porankow i sie bujalismy i tulilismy i mlody jest odstawiony. mowilam mu, ze cycus jest "kaputt" uwiezyl mi na slowo...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


ooo, to, to!!! jesooo jak mnie to denerwowalo!!!!!!! mialam ochote bardzo brutalne rzeczy zrobic tej rece, ktora mi krecila i podszczypywala sutka
wiesz co Ash, ja moze pomoge tak: jesli Sofcia jeszcze duzo pije, to chyba warto karmic, o ile rozdraznienie twoje nie jest jakies powazniejsze. a jak to takie tam byle pare lyczkow... to na tym etapie "bliskosc" mozemy rownie dobrze zaoferowac na wieeeele sposobow. ja jeszcze karmiac sie zastanawialam jak to bedzie... bo te momenty, kiedy faktycznie pil, byly takie cudne... tylko ze juz coraz rzadsze wiec powiedzialam dosc i czerpie teraz wiecej przyjemnosci z laskotek, przytulancow i caluskow. jest jakos tak spokojniej, bez tej szarpaniny
dzięki! nie wiedziałam, że się nie cycujecie juz, ale rzeczywiscie jeśli to byla taka szarpanina i po 3 łyki to dla własnego zdrowia psychicznego lepiej...

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! ale się rozkręciłyście z pisaniem !

tylko odpiszę na szybko
ada- urodziłam 13 dni po terminie, leżałam już w szpitalu na patologii ciąży, w sumie dobrze wyszło, bo poród był tak szybki ,ze nie wiem czy zdążylabym dojechać do szpitala(zupełne przeciwienstwo mojego pierwszego- miesiąc przed czasem i straasznie długieg i bolesnego)
w nocy nawet po męza nie dzwoniłam,zeby przyjechal, tylko rano mu eska napisałam,ze urodzilam, a on w pierwszej chwili pomyślał, że jakiegoś szoku doznałam i straciłam dziecko...

teraz jakoś sobie radzimy,ale bywa bardzo ciężko
na początku Wojtuś był strasznie zazdrosny, przestał spać w dzień, ciągle krzyczał, walił głową w szafy, ściany jak widział, ze zajmuję się Antkiem
ale teraz już jest zdecydowanie lepiej, daje mu buziaczki nie zaczepia go , nie chce zrobić krzywdy, oby tak dalej

bardzo ale to bardzo mi przykro , że nie karmię już piersią, nie mogę sobie z tym psychicznie poradzić
Antoś też ma straszne problemy z brzuszkiem, próbowałam, nie chciałam się poddać z kp, ale dziecko ciągle cierpiało ,tak jak Wojti
nie pomagała moja kosmiczna dieta, delicol, nic kompletnie- ciągle zagazowany, sluz i smużki krwi w kupce, stolce to sama woda, rurka windi stale w uzyciu, tak się nie dało życ (mając tez na uwadze historie z Wojtkiem...)

Antek jest na nutramigenie LGG,na początku była super poprawa, ale teraz znowu zaczyna się robić jakiś problem,bo miewa gazy i nie moze zrobic kupy
ciągle coś

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

no i wielkie, wielkie brawa dla Maci

Wojtek powinien sie uczyć od "bliźniaczki":brzydal :
biedny Antek, ze tez kurcze też ma takie problemy jak Wojtuś
Ale dziwne, ze go zatyka po nutramigenie, to raczej lekko strawne mleko...Buziaki dla obu chłopaków i dziękujemy za brawa ;]
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 13:41   #2541
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Motyl to Macia ma jakiś zegar w głowie chyba
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 16:35   #2542
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Wow ile postów super

Lili już od dawna ma jedną drzemkę tylko i bardzo regularnie ok 11-12 godziny

Karmić zamierzam piersią na pewno, myślę, że nie będę musiała jakoś specjalnie Lili czymś zajmować, dużo mówię jej o dzidziusiu i mam nadzieję, że będzie mi pomagać a co będzie to wyjdzie w praniu jakoś nic nie chcę planować i sobie umyslac, że będzie tak czy tak.

Co do nutramigenu to on najwięcej w swoim składzie ma syropu glukozowego - nie wiem czy to nie może mieć związku z tymi zaparciami?

Veronic szkoda Twojego kp tym bardziej, że odstawienie nic nie pomogło :/
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 16:47   #2543
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Veronic tak czytam o problemach z brzuszkiem i zastanawiam się co na to lekarze , albo czy gadałaś z dyplomowanym doradcą laktacyjnym? Czy to jest taka reakcja na Twoje mleko, bo przecież mleko mamy jest najbardziej naturalne?!?

Karolina dziękuję. U Was najtrudniejsze miesiące za Wami, podziwiam że dałaś radę z dwõjkã takich maluchów. Czytam ksiãźkë Rozwój psychologiczny dzieci i niby 2 latek jest bardziej zrównoważony niż 1,5 czy 2,5 latek więc może będzie łatwiej niż myślę
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:08   #2544
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Na początku!

Witam i pozdrawiam wszystkich!
Widzę, że wątki się rozrosły

Wpadłam się zameldować i podczytać co tam u was
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:16   #2545
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Veronic tak czytam o problemach z brzuszkiem i zastanawiam się co na to lekarze , albo czy gadałaś z dyplomowanym doradcą laktacyjnym? Czy to jest taka reakcja na Twoje mleko, bo przecież mleko mamy jest najbardziej naturalne?!?

Karolina dziękuję. U Was najtrudniejsze miesiące za Wami, podziwiam że dałaś radę z dwõjkã takich maluchów. Czytam ksiãźkë Rozwój psychologiczny dzieci i niby 2 latek jest bardziej zrównoważony niż 1,5 czy 2,5 latek więc może będzie łatwiej niż myślę
Też czasami siebie podziwiam cieszę się, że mam dwóch (no dobra trzech bo i maz ) wspaniałych facetów, meczace ciążę i porody za sobą. Teraz został sam słodki trud wychowania
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:17   #2546
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Na początku!

Witam i pozdrawiam wszystkich!
Widzę, że wątki się rozrosły

Wpadłam się zameldować i podczytać co tam u was
Przede wszystkim gratulacje Kochana, bo nie miałam okazji żeby to zrobić strasznie się cieszę jak się czujesz?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:20   #2547
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Na początku!

Witam i pozdrawiam wszystkich!
Widzę, że wątki się rozrosły

Wpadłam się zameldować i podczytać co tam u was
Hej gratulacje można już umieścić info na pierwszej stronie?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:46   #2548
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim gratulacje Kochana, bo nie miałam okazji żeby to zrobić strasznie się cieszę jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej gratulacje można już umieścić info na pierwszej stronie?
No proszę która mnie wydała

Dziękuję za miłe słowa
Karolinko nie dodawaj jeszcze info. Nic narazie nie pisałam bo u mnie nic nie wiadomo. W chwili obecnej pęcherzyk 13mm brak zarodka i ciałka żółtego. Za dwa tygodnie mam usg kontrolne...
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 17:57   #2549
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
No proszę która mnie wydała

Dziękuję za miłe słowa
Karolinko nie dodawaj jeszcze info. Nic narazie nie pisałam bo u mnie nic nie wiadomo. W chwili obecnej pęcherzyk 13mm brak zarodka i ciałka żółtego. Za dwa tygodnie mam usg kontrolne...
Który to tydzień? Trzymamy mocno kciuki
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 18:02   #2550
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Który to tydzień? Trzymamy mocno kciuki
Dziękuję
1 grudnia om. Więc wychodzi, że skończony 6. Zgodnie z USG pęcherzyk wielkości na 5tydzień.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.