Ostre kolory szminek na codzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 17:50   #1
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405

Ostre kolory szminek na codzień


Jak myślicie (o ile nie powielam tematu) czy można chodzić po ulicy (i nie wyglądać głupio) w bardzo ostrych kolorach szminek np fuksja, czerwień itp? I czy wy tak wychodzicie z domu czy zostawiacie taki makeup tylko na imprezy? Ja bardzo lubię i prawdopodobnie pasują mi do urody właśnie mocne kolory ust, ale nie chcę wyglądać jak clown na zakupach ;p
Nie wiem jaki mam typ kolorystyczny ;]
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:32   #2
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

Dlaczego nie? Sama (prawie) codziennie chodzę z czerwoną szminką na ustach i nie spotkałam się z opinią, że wyglądam dziwnie albo jest to nie na miejscu (a lat mam 19, usta na czerwono malowałam już w LO).
Może wybierz tylko mniej agresywny odcień? Ja mam łącznie chyba z 10 czerwonych mazideł do ust i dzielę je na te "dzienne" i te, które sa zarezerwowane tylko na wieczór. Czasem pomaga też delikatne wklepanie palcem szminki w usta a nie malowanie ich bezpośrednio sztyftem
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 22:47   #3
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

widziałam niedawno dziewczynę z takimi mocno podkreślonymi ustami, chyba w fuksji właśnie. wyglądała nietypowo, ale ładnie.
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 08:08   #4
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

wg mnie czerwona szminka na dzień wygląda bardzo fajnie. ważne tylko by pamietać o zasadzie, że powinien byc tylko jeden taki mocny akcent - jeśli mocne usta, to stonowany makijaż oczu i odwrotnie - przy mocnym makijażu oczu, spokojniejszy odcień ust (np modne od dłuższego czasu połączenie smoky eyes+blade, matowe usta).
ja na razie maluję się odcieniami maliny, poziomki itp. na mocniejsze kolory typu karmin jeszcze się nie odważyłam
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:13   #5
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

Ja malinową malowałam się na uczelnię, ale jak zaczęłam używać krzykliwszych zdarzyło mi się, że ktoś powiedział 'a nie za mocno się wymalowałaś?'. W ogole nie lubię matowych ust i zwykle na szminkę kładę bezbarwny błyszczyk i wtedy mam wielkie usta, może dlatego ludzie tak mowią.
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:32   #6
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

Chcialabym nosic,ale mam waskie usta i jeszcze nie umiem sie wpelni poslugiwac kredka :P I chyba tez troche sie wstydze, w moim srodowisku nikt nie maluje ust mocno..doslownie nikt.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:11   #7
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
Ja malinową malowałam się na uczelnię, ale jak zaczęłam używać krzykliwszych zdarzyło mi się, że ktoś powiedział 'a nie za mocno się wymalowałaś?'. W ogole nie lubię matowych ust i zwykle na szminkę kładę bezbarwny błyszczyk i wtedy mam wielkie usta, może dlatego ludzie tak mowią.
ja za to uwielbiam matowe. po tym jak pomaluję usta, dodatkowo przykładam jeszcze chusteczkę. z połyskiem lubię tylko bezbarwny błyszczyk
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 12:39   #8
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

Mi się strasznie podoba jak widzę kogoś z mocno pomalowanymi ustami ale nie kazdemu to pasuje.. Ja nie maluję tak ust bo dziwnie wyglądam, jestem blondynką i maluję usta raczej na jasniejsze kolorki, moj najciemniejszy kolor to mocny róż ale przyznam że w lecie dziwnie wygląda taka mocna szminka na ustach, w jesieni, zimie za to pasuje do ciezkich ubrań i ożywia
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:48   #9
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Ostre kolory szminek na codzień

Jeżeli cera jest gładka i jednolita a oczy są deliktnie podkreślone to jak najbardziej. Widzialam kilka kobiet w dzien na ulicach z czerwonymi ustami i one wyglądały zjawiskowo (to nie znaczy że wszystkie z czerwoną szminką jakie widziałam tak wyglądały). No i sprawa doboru odcienia ale to już przyjemne.
Czerwiń to najbardziej kobiecy kolor moim zdaniem.
Ja noszę nacodzień-tak jak w avatarze wychodze na zajęcia, na ulicę, nikt nie uciekł jeszcze
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.