Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 21:31   #4141
AveMuminki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez redsik11 Pokaż wiadomość
Witam 28 lutego miałem operacje w Polanicy zdrój u doktora Łątkowskiego wczoraj byłem na zdjęciu gipsu jestem bardzo zadowolony z efektu operacji, doktor jest nieziemskim specjalistą i wspaniałym człowiekiem, ma złote ręce. Nos jest bardzo ładny a co lepsze zero opuchlizny siniaków czy czego-kol wiek. Dziś byłem ze znajomymi na meczu i wszyscy byli w szoku nikt nie mógł zgadnąć o co common wszyscy widzieli że coś się zmieniło ale nie mogli dojść co . Po prostu rewelacja z całego serca polecam pana Łątkowskiego. Jeśli macie jakieś pytania o zabieg to proszę odpowiem
redsiku ja mam pytanie miales operacje całkowitą czy chrzestna tylko? dziwneze zaraz na drugi dzien po zdj gipsu wyszedles do ludzi hehe
__________________
w brew pozorom jestem plecami do ściany ;d
AveMuminki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:28   #4142
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

A co w tym dziwnego? Ja od razu po zdjęciu gipsu pokazałam się ludziom i nie straszyłam. Nie miałam w ogóle sińców pod oczami. Co prawda nos był spuchnięty, ale jak ktoś nie wie że robiło się operację to nie ma pojęcia że to opuchlizna tylko że taki ma być
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:33   #4143
qna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Korekta nosa we Wrocławiu

Właśnie, czy któraś z Was przeszła operację nosa u doktora Piotra Knast z Wrocławia??

Szukam opinii, ponieważ chcę sobie zoperować moją udrękę życiową.

Proszę o wypowiedzenie się osób, które były operowane przez tego lekarza
qna1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:27   #4144
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
wow jak dawno mnie tu nie było ...
Więc 18.01.2011 miałam robioną plastykę nosa która niestety się nie udała i jutro idę na pierwszą wizytę do dr. Kubasika. Jestem strasznie ciekawa co powie o nosie i mniejwięcej ile weźmie za całą operację ...
Z tego co wiem Kubasik jest swietny jesli chodzi o piersi i usta, ale jego nosy mi sie nie podobaly...
Dlaczego zabieg sie nie udal?

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego? Ja od razu po zdjęciu gipsu pokazałam się ludziom i nie straszyłam. Nie miałam w ogóle sińców pod oczami. Co prawda nos był spuchnięty, ale jak ktoś nie wie że robiło się operację to nie ma pojęcia że to opuchlizna tylko że taki ma być
A mialas odcinane kości?
Ja po kazdej mialam podbite oczy.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:34   #4145
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Miałam pełną korektę
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:36   #4146
qna1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej dziewczyny

Szukam informacji na temat Piotra Knasta z Wrocławia. Czy to dobry specjalista? Na forach prawie w ogóle nie znalazłam nic o nim, a ponieważ już jestem tuż przed konsultacjami z tym doktorkiem zależy mi na opiniach osób, które operowały u niego nosek mimo wszystko obawy są

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
wow jak dawno mnie tu nie było ...
Więc 18.01.2011 miałam robioną plastykę nosa która niestety się nie udała i jutro idę na pierwszą wizytę do dr. Kubasika. Jestem strasznie ciekawa co powie o nosie i mniejwięcej ile weźmie za całą operację ...

Pisałam do tego lekarza e-maila cytuję jego odpowiedź

"Witam
Na wszystkie pytania moglbym odpowiedziec po obejzeniu Pani podczas
konsultacji. Odbywaja sie one w terminach podanych na stronie, koszt
100PLN.
Zakres cenowy korekcji nosa zalezy od rozleglosci zabiegu. Maksymalnie
wynosi 9000PLN.
Pozdrawiam i zapraszam
Mikolaj Kubasik"
qna1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:50   #4147
gusia 4651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Dużo dały mi Wasze artykuły , ponieważ strasznie się bałam , idę 29 marca na ten zabieg bo mecze się od 7 lat z moja przegrodą , jak wrócę również podzielę się z Wami moimi przezyciami )
a na dzień dzisiejszy dziękuje
pozdrawiam gorąco
Agnieszkaklask i:
gusia 4651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 14:54   #4148
adam s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywy nos krzywa przegroda nosowa ;(

Ja mam taki problem bo już jestem po operacji.Miałem ją 14 grudnia 2011.Gips nosiłem 10 dni..po 3 miesiącach nos jest krzywy.Z prawej strony uwypuklony a z drugiej wklęsły przez co wydaje się krzywy.Byłem na kontroli i lekarz powiedział że nos goi się od pół do1.5 roku.Mnie tylko martwi to ze ten nos jest czerwony,siny.Na poczatku smarowałlem nivea, póżniej kremem pimafucort.Teraz jeszcze biorę tabletki dalacin i nie pomaga.O co chodzi?Zapomniałem dodać że operacja dotyczyła praktycznie całego nosa czyli przegrody itd.Jeśli wiecie coś na ten temat napiszcie.dzięki.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Mój nos po operacji jest krzywy i czerwony.Minęły 3 mesiace co robic
adam s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 19:55   #4149
maria_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Z tego co wiem Kubasik jest swietny jesli chodzi o piersi i usta, ale jego nosy mi sie nie podobaly...
Dlaczego zabieg sie nie udal?
Hmm po pierwszej plastyce okazało się że mam nadmierną kostninę w miejscu gdzie kiedyś był garb ;/ Jednak z czasem okazało się że jest tego jeszcze więcej ...
Kubasik powiedział że podejmie się operacji ... A gdzie widziałaś "jego" nosy?
maria_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 21:55   #4150
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cześć wam, od razu piszę że jestem tu nowy, a zastanawiam się na korektą nosa, gdyż od dziecka mam kompleks z jego powodu, ponieważ ma on efekt "skoczni narciarskiej". Chcę zmienić czubek nosa, a więc jego część chrzęstna (ponoć trudniejszą do zoperowania niż kostna) i czy ktoś tutaj z obecnych miał, a raczej któraś z obecnych miała (bo po wiadomościach z tego forum wynika że pisze tutaj 99,5% kobiet ) operację tylko dotyczącą czubka nosa? a jak tak to długo się goi i nabiera kształtu po zdjęciu gipsu? Chyba zdecyduje się na konsultację u Dr Broma z Warszawy, więc może któraś była u niego wcześniej na konsultacji i operacji i może coś o nim powiedzieć, ile w ogóle kosztuje konsultacja u niego bo na stronie kliniki nie ma cennika?
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 22:37   #4151
redsik11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez AveMuminki Pokaż wiadomość
redsiku ja mam pytanie miales operacje całkowitą czy chrzestna tylko? dziwneze zaraz na drugi dzien po zdj gipsu wyszedles do ludzi hehe
Nie wiem od czego to zależy miałem pełną korektę, gips ściągany 11 dnia po operacji zero sińca, czy tam jakiejś opuchlizny. Dokładnie po 9 dniach znikły wszystkie lima i opuchlizna w koło oczu. 12 dnia śmigałem z kumplami i żaden nie zauważył że ktoś mnie kroił
redsik11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 07:57   #4152
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
Hmm po pierwszej plastyce okazało się że mam nadmierną kostninę w miejscu gdzie kiedyś był garb ;/ Jednak z czasem okazało się że jest tego jeszcze więcej ...
Kubasik powiedział że podejmie się operacji ... A gdzie widziałaś "jego" nosy?
na forum beauty, tam sa galerie operacji plastycznych

Cytat:
Nie wiem od czego to zależy miałem pełną korektę, gips ściągany 11 dnia po operacji zero sińca, czy tam jakiejś opuchlizny. Dokładnie po 9 dniach znikły wszystkie lima i opuchlizna w koło oczu. 12 dnia śmigałem z kumplami i żaden nie zauważył że ktoś mnie kroił

Czyli miales siniaki i opuchlizne, ktore zeszly po 9-11 dniach.
Moje po ok 15, ale chirurg mowil, ze siniaki trzymaja sie okolo tygodnia.

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-03-19 o 07:59
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:12   #4153
KamaKamaKamaKama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Przekrywiony nos, zatkana dziurka - można skorygować?

Mam pytanie - bardziej do specjalisty pana dr Skupina - czy taki nos jak mój - przekrzywiony w prawą stronę, z prawą dziurką słabo przepuszczającą powietrze - można efektownie skorygować? Nie ukrywam, że chciałabym mieć prosty nos ze względów estetycznych, ale też wkurza mnie bardzo oddychanie połową nosa, że o przeziębieniach czy wzmożonym wysiłku fizycznym nie wspomnę... (muszę oddychać ustami - samym nosem nie wystarcza). Ogólnie zastanawiam się, czy czegoś z tym nie zrobić.
Kiedyś mój nos był prosty, najprawdopodobniej skrzywił się po "wypadku" na wf-ie w latach szkolnych
Bardzo proszę pana doktora o odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1770.jpg (35,1 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1771.jpg (31,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1775.jpg (57,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (69,8 KB, 103 załadowań)
KamaKamaKamaKama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:30   #4154
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Przekrywiony nos, zatkana dziurka - można skorygować?

Kama, najlepiej napisać do dra na maila
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:06   #4155
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ja nie widze krzywizny... moze sama operacja laryngologiczna?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:33   #4156
redsik11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
na forum beauty, tam sa galerie operacji plastycznych




Czyli miales siniaki i opuchlizne, ktore zeszly po 9-11 dniach.
Moje po ok 15, ale chirurg mowil, ze siniaki trzymaja sie okolo tygodnia.
Tak właśnie wciągu pierwszych dziewięciu dni stopniowo zanikały aż 9 dnia z rana nie było żadnego został tylko gips po jego ściągnięciu od razu wyglądałem jak by nikt mnie nie kroił
redsik11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:18   #4157
sylwiawpr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez maria_93 Pokaż wiadomość
Hmm po pierwszej plastyce okazało się że mam nadmierną kostninę w miejscu gdzie kiedyś był garb ;/ Jednak z czasem okazało się że jest tego jeszcze więcej ...
Kubasik powiedział że podejmie się operacji ... A gdzie widziałaś "jego" nosy?
Jak to nadmierną kostinę ? Jak to wygląda ?
Bo ja mialam półtora miesiąca temu opercaję i jak przejeżdżam palcem po nosie to czuję jakieś zgrubienia , jakby ta kość była łączona w kilku miejscach.. lekarz powiedział ,że wszystko jest dobrze , że tego nie będzie widać.. no i co prawda nie widać , ale jak się dotknie to jest wyczuwalne .. nie wiem czy nie iść do innego lekarza ,żeby to ocenił .. Poza tym opuchlizna schodzi i po prawej stronie nosa na wysokości , gdzie był garb wyczuwam twardsze zgrubienie i prze to nos wydaje się trochę krzywy.. nie wiem czy to się wchłonie czy co..
Czy któraś miała podobnie lub wie co to jest ???
sylwiawpr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:49   #4158
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Przekrywiony nos, zatkana dziurka - można skorygować?

Cytat:
Napisane przez KamaKamaKamaKama Pokaż wiadomość
Mam pytanie - bardziej do specjalisty pana dr Skupina - czy taki nos jak mój - przekrzywiony w prawą stronę, z prawą dziurką słabo przepuszczającą powietrze - można efektownie skorygować? Nie ukrywam, że chciałabym mieć prosty nos ze względów estetycznych, ale też wkurza mnie bardzo oddychanie połową nosa, że o przeziębieniach czy wzmożonym wysiłku fizycznym nie wspomnę... (muszę oddychać ustami - samym nosem nie wystarcza). Ogólnie zastanawiam się, czy czegoś z tym nie zrobić.
Kiedyś mój nos był prosty, najprawdopodobniej skrzywił się po "wypadku" na wf-ie w latach szkolnych
Bardzo proszę pana doktora o odpowiedź.

Ja tam osobiście nie widzę żeby nos był krzywy, a uwierz mi że to pierwsza rzecz na którą zwracam u innych uwagę
Ja bym go nie ruszałam nigdy idealnie prosty nie będzie, a operacja zawsze wiąże się z ryzykiem. W Twoim przypadku wchodziłoby w grę łamanie przegrody
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:51   #4159
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Napiszcie kogo bardziej polecacie (może już z doświadczenia) do operacji nosa:
1) dr Osucha
2) dr Broma - ten niby tańczy troszkę, ale czy lepszy?
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 20:27   #4160
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

o dr Osucha nigdy nic nie słyszałam. Nawet nazwisko mi to nigdzie nie przemknęło jak szukałam opinii o lekarzach. A dr Broma mnie operował i mogę polecić
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 20:55   #4161
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

innocencee - możesz napisać jaką miałaś operację? może nosek? w ogóle jaki jest koleś, łachy na kasę, czy nawet zniechęci człowieka jeżeli nie będzie widział sensu w operacji albo jeżeli ów taka wyda się niemożliwą?
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:07   #4162
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Piotrek, miałam pełną korektę. Operację robiłam 1,5 roku temu. Jestem zadowolona Na pewno priorytetem nie jest dla niego kasa. U mnie na szczęście nie było żadnych komplikacji, ale śledziłam inne forum i jeżeli coś sie nie udało albo pacjentka była niezadowolona ( najcześciej dt to operacji piersi) to Dr się nie odcinał tylko próbował rozwiązać sytuację Poprawki też sie zdarzały i chyba nawet ( nie chcę skłamać) były bezpłatne, tzn płaciło się tylko za anestezjologa i opiekę w klinice. Generalnie można do niego dzwonić w nocy o północy jak ma się jakieś pytania i wątpliwości. Generalnie kontakt z pacjentem można powiedzieć idealny, ja nie miałam żadnych zastrzeżeń

Co do samego podjęcia sie operacji, to nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie powie że zrobi nos, jaki pokaże mu się ze zdjęcia bo wiadomo że to nie możliwe, a zresztą nawet jak mozliwe to może po prostu nie pasować do twarzy.

Skoro bierzesz pod uwagę tych dwóch lekarzy i jesteś zdecydowany na operację, to myślę że najlepiej pójść na konsultację do obu i zobaczyć który Ci bardziej odpowiada
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:42   #4163
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dzięki za inteligentną odpowiedź
tylko jeszcze jedno pytanko do Ciebie - ile zapłaciłaś za pełną korektę u dr Broma i czy ta cena była niższa niż u innych lekarzy, którzy proponowali Ci swoje usługi?
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 23:20   #4164
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ceny mniej więcej są podobne. Ja płaciłam 8 tys i wtedy takie raczej były u większości chirurgów. Z tego co wiem to teraz pełna korekta kosztuje u dr 10 tys, a to w związku z wprowadzeniem podatku. U innych lekarzy też ceny wzrosły

Nie chcę skłamać, ale obiło mi się o uszy że u dr Szczyta jest to koszt 15 tys wcześniej było 10.
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 22:16   #4165
Piotrek194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

mnie bardziej interesuję tylko część chrzęstna (czubek nosa do wymodelowania) - wiec mam nadzieję że będzie znacznie taniej ale to się okaże
Piotrek194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:42   #4166
kasiulenkazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam!
Kto mial operacje nosa u u Dr Skupin????prosze o informacje,poniewaz wraz z siostra wybieramy sie na operacje naszych koszmarnych nochalow i wlasnie do tego Dr chcemy isc prosze o odpowiedz ,pozdrawiam.
kasiulenkazg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 18:26   #4167
juska1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: refundacja-operacja nosa NFZ

Witam. Odnawiam pytanie. Czy wie ktoś jakie kliniki w Trojmieście lub okolicy mają podpisane kontrakty z NFZ?
juska1403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:58   #4168
bogusia_bk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

wszyscy w granicach 7-8 tyś.
bogusia_bk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:20   #4169
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Od ilu lat można zrobić operację nosa ?

Mam 15 lat, o korekcji nosa myśle już odkąd pamiętam. Zawsze miałam kompleksy na tym punkcie. Mam dość siebie i swojego wyglądu. To już obsesja, ciągle myśle o nosie.
Jest strasznie duży, końcówkę ma taką kartoflaną, jest szeroki i zadarty. Jedynej wady co brakuje w tym nosie to chyba garbek. Ludzie ze szkoły śmieją się ze mnie i na każdym kroku słysze jakieś docinki. Kiedyś było tylko obgadywanie za plecami a teraz są już wprost. Już od 6 miesięcy jest tak, że słysze przynajmniej jedną docinkę o nosie dziennie.
Chciałabym operacji, ale nie wiem od ilu lat moge bo wszędzie pisze inaczej, raz że od 16 raz 18 a raz 21, no i jeszcze rodzice..
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:05   #4170
bibrzok87
Raczkowanie
 
Avatar bibrzok87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 181
Dot.: refundacja-operacja nosa NFZ

Jestem miesiąc po operacji nosa: przegroda+ plastyka ( prostowanie części kostnej). Mój nos był pourazowy, ale niestety nie miałam żadnych dokumentów potwierdzających ten fakt. W związku z tym jeśli któraś z Was ma problem z nosem po urazie to przydałyby się jakieś dokumenty np ze szpitala, że nos był leczony i próbowano go naprawić. Bez tego niestety trzeba płacić za tę przyjemność NFZ refunduje jedynie prostowanie przegrody nosa. Pozdrawiam !
__________________
"Ludzie mają skłonności matematyczne i zawsze na coś liczą"

Edytowane przez bibrzok87
Czas edycji: 2012-04-10 o 15:12 Powód: dopisek
bibrzok87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.