Dziewczynki z Katowic i okolic szukające prace w sieciówkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 11:16   #1
Nininkaa
Raczkowanie
 
Avatar Nininkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 58

Dziewczynki z Katowic i okolic szukające prace w sieciówkach


Witam od dłuzszego juz czasu szukam pracy w sieciówkach typu solar, simple, c&a, h&m, może orsay zwłaszcza na trzech stawach albo silesii czy ktoras z Was tez tam szuka? czy ma tam prace czy poleca, odradza, prosze o kontakt i opinię .
__________________

Edytowane przez Nininkaa
Czas edycji: 2011-03-21 o 11:21
Nininkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:18   #2
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Dziewczynki z Katowic i okolic szukające prace w sieciówkach

Cytat:
Napisane przez Nininkaa Pokaż wiadomość
Witam od dłuzszego juz czasu szukam pracy w sieciówkach typu solar, simple, c&a, h&m, może orsay zwłaszcza na trzech stawach albo silesii czy ktoras z Was tez tam szuka? czy ma tam prace czy poleca, odradza, prosze o kontakt i opinię .
szukałam w tamte wakacje pracy i powiem jedno - niestety w niektórych sklepach jak ZARA, H&M czy Orsay - jest zwykle stała kadra i się nie zmienia. Nie wiem skąd brak rotacji, u koleżanki w Galerii Krakowskiej jest naprawdę mnóstwo pracy
Najczęściej pojawiają się ogłoszenia o pracę w Camaieu. Ja osobiście byłam na dniach próbnych w:
- Simple w SCC - BARDZO mi się tam podobało, ubrania w moim stylu, ale... nie pasowało im że jestem studentką dzienną i po wakacjach chcę wrócić na uczelnię w trybie stacjonarnym
- Greenpoint SCC - średnio mi się podobało, atmosfera dość drętwa, klientek mało, jak już to nie chciały pomocy (w SIMPLE mogłam doradzać, szukać czegoś paniom - to było super), bo kupowały tylko podkoszulek za 9,90 zł
- United Colours of Benneton na 3 Stawach - kazali mi prasować ubrania i metkować - niezły dzień próbny dla sprzedawcy.
- Hera SCC - było fajnie, choć klientek też mało, bo ceny zaporowe, ale niestety chcieli mnie na weekendy a wtedy wracałam do domu na wakacje i miałabym okropny dojazd.

Mam nadzieję że COKOLWIEK pomogłam
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:11   #3
Nininkaa
Raczkowanie
 
Avatar Nininkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 58
Dot.: Dziewczynki z Katowic i okolic szukające prace w sieciówkach

pomogłaś i to bardzo dziekuje za info!!

ja osttanio złożyłam CV do H&M w trzech stawach może tam coś sie znajdzie?

a sklepy typu Simple, Solar? gdzie jest pęłnowartosciowa obsługa co o nic powiecie? :
__________________
Nininkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.