Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-08, 16:52   #4981
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

AAA kiara,miałam dopisać. Fajnie, że się odezwalas. Co do szczepień, to się nie dziwnie,ze macie obawy.. Tez bym miała. Zresztą my nie mieliśmy takiego problemu a obawy przed szczepieniem mam...

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Kochane dziecko! Też mam takie spojrzenie wyćwiczone

A my właśnie wróciliśmy z McDonalda Igor chciał bardzo no to się zgodziłam... Jak na złość frytki i nuggetsy to mu smakują i na to odruchu wymiotnego to nie ma...
Ignaś był tam najgłośniejszym gościem... Nie płakał tylko chyba jak Hania haneczki piszczał i gadał i aż się trząsł jak widział że my jemy. Jeszcze te kolorowe pudełka, lampy, dekoracje no istny szał Jak już kiedyś pisałam widownia musi być wtedy jest fajnie!

No i dziękuję w imieniu Igora za życzenia
Imprezka dla rodzinki w niedzielę
No to musisz częściej wychodzić gdzieś😂


Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Czytałam i odpisywalam i wszystko mi się usunęło.

Zaraz będę Was nadrabiać ale muszę się pozalic.

Zostawilam Franka z tz, poklocilismy się wcześniej i poszłam na dół, przy okazji napalilam w piecu bo zgaslo i słyszę że Franek strasznie płacze. Przychodzę a on mówi że Franek z łóżka spadl. Bo on poszedł robić mleko i zostawił go na łóżku. Nosz kur...

Aaaaa Ci faceci. Wygląda że Frankowi nic nie jest. Schodził z łóżka tyłem więc na nóżki poleciał teraz śpi.
Przytulam. Nie powinien małego zostawiać już na łóżku, skoro wie ze raczkuje już, no ale.
Ważne, ze Frankowi nic nie jest😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 17:08   #4982
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Czytałam i odpisywalam i wszystko mi się usunęło.

Zaraz będę Was nadrabiać ale muszę się pozalic.

Zostawilam Franka z tz, poklocilismy się wcześniej i poszłam na dół, przy okazji napalilam w piecu bo zgaslo i słyszę że Franek strasznie płacze. Przychodzę a on mówi że Franek z łóżka spadl. Bo on poszedł robić mleko i zostawił go na łóżku. Nosz kur...

Aaaaa Ci faceci. Wygląda że Frankowi nic nie jest. Schodził z łóżka tyłem więc na nóżki poleciał teraz śpi.
O kurczę! Dobrze, ze Franiowi nic się nie stało a tz będzie mial lekcję na przyszlość...
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 17:27   #4983
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Co do mycia ząbków to my od początku ta silikonowa szczoteczka myjemy, sama woda. Teraz jak są Ząbki to dokupimy pastę

Australia ale Marysia malutko jejakiej jest postury? Franus je 180 a ostatnio dorabialam mu jeszcze 60 i też wsunął
Edit: widzę że to nie Marysia zjada mało tylko Franek bardzo dużo

Żłobek? Ale ze już? Kurcze. Ja się zafixowalam na tym że mam małego bobaska i zapomnialam że niedługo urośnie

Australia jak się mają pampersy do lepszego snu?

Cześć Kiara! Ojejku, współczuję przejść po szczepieniach.

Miszka Franek śpi na płasko, a dla ucieszenia oczu ma położona poszewke z podusi
Ale przykrywamy kolderka od jakiegoś czasu, chociaż też miałam stracha, ale ładnie sobie potrafi poradzić, umie się odkryć jak mu za gorąco

Asiu, kliny i kocyki pod materac są bezpieczne. Chodzi tylko o to że do podusi może maluch przycisnąć nosek i buzię.

Madziu, piszesz że do roku spiworek i teraz nie wiem czy dobrze z ta kolderka zrobilam że dałam. Ale skoro sobie z nią radzi?

Dzanet, super waga

Co do ozdób świątecznych, chciałam robic choinke z płatków kosmetycznych, skradła moje serce. Poszłam kupić brystol i cekiny, waciki. Pytam tz czy mamy klej na gorąco. A on że mamy klej ale nie mamy pistoletu ;/ popsuł się. Czekam żeby od kogoś pożyczyć.


Honciu, my przy Katarze non stop olbas używamy spokojnie możesz, tylko farmaceutka mowila nam żeby nie na ubranko tylko na jakąś szmatkę/pieluche niedaleko żeby zabrać gdyby nie podpasowala.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Ehhh no tak się zezloscilam na niego. A tyle razy powtarzałam żeby go nie zostawial bo się przemieszcza. A krok w prawo lozeczko, krok w lewo mata na podłodze. To oczywiście musial na łóżko go położyć. Ehh.
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 17:47   #4984
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Haneczka te pasty od 1,zabka są bez fluoru wiec można ich używać. Ja przy starszej miałam i mam zresztą do teraz elmex od pierwszego zabka, ale zaczelam używać później. Na początek ta silikonowa szczoteczka na palec i woda przegotowana wystarcza
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 17:59   #4985
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
***Hania nie chciała pić wody z butelki. W końcu się wkurzyłam i przelałam do zwykłego kubeczka i ładnie wypiła tzn niezdarnie oczywiście, musiałam jej lekko hmmm wlewać do buzi, ale wypiła więcej niż z butelki

***Kurcze, dumam nad tą pastą do zębów. Ogólnie jest od pierwszego ząbka. Biorę jej naprawdę mało. Nie płuczę Hani buźki, bo się nie da, poza tym w ogóle ponoć nie powinno się płukać zębów po paście, no ale nie o to chodzi. Zastanawiam się, czy mogę Hani szczotkować właśnie z pastą, czy lepiej tą samą wodą. Co sądzicie?? piszecie, że żadna z Was tej pasty nie używa.
Wow, super Ja w sobotę odbiorę kubek Doidy i na pewno zaraz przetestuję na Marysi

Jak dla mnie to na razie nie ma potrzeby używania pasty

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
A my właśnie wróciliśmy z McDonalda Igor chciał bardzo no to się zgodziłam... Jak na złość frytki i nuggetsy to mu smakują i na to odruchu wymiotnego to nie ma...
Ignaś był tam najgłośniejszym gościem... Nie płakał tylko chyba jak Hania haneczki piszczał i gadał i aż się trząsł jak widział że my jemy. Jeszcze te kolorowe pudełka, lampy, dekoracje no istny szał Jak już kiedyś pisałam widownia musi być wtedy jest fajnie!

No i dziękuję w imieniu Igora za życzenia
Imprezka dla rodzinki w niedzielę
Sto lat dla Igora!
A to Ci Ignaś! Pewnie się tak cieszył, bo zamówiłaś mu Happy Meala tylko nie chcesz się przyznać


Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Czytałam i odpisywalam i wszystko mi się usunęło.

Zaraz będę Was nadrabiać ale muszę się pozalic.

Zostawilam Franka z tz, poklocilismy się wcześniej i poszłam na dół, przy okazji napalilam w piecu bo zgaslo i słyszę że Franek strasznie płacze. Przychodzę a on mówi że Franek z łóżka spadl. Bo on poszedł robić mleko i zostawił go na łóżku. Nosz kur...

Aaaaa Ci faceci. Wygląda że Frankowi nic nie jest. Schodził z łóżka tyłem więc na nóżki poleciał teraz śpi.
Dobrze, że Frankowi nic się nie stało

A co do Pampersów - zauważyłam, że po jednym-dwóch siknięciach, jak je się dotknie, to nie czuć tej wilgoci, a przy Dadach od razu mokre. Więc dlatego obstawiam, że może dzięki temu dłużej śpi
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 18:37   #4986
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Co do mycia ząbków to my od początku ta silikonowa szczoteczka myjemy, sama woda. Teraz jak są Ząbki to dokupimy pastę

Australia jak się mają pampersy do lepszego snu?

Cześć Kiara! Ojejku, współczuję przejść po szczepieniach.

Asiu, kliny i kocyki pod materac są bezpieczne. Chodzi tylko o to że do podusi może maluch przycisnąć nosek i buzię.

Co do ozdób świątecznych, chciałam robic choinke z płatków kosmetycznych, skradła moje serce. Poszłam kupić brystol i cekiny, waciki. Pytam tz czy mamy klej na gorąco. A on że mamy klej ale nie mamy pistoletu ;/ popsuł się. Czekam żeby od kogoś pożyczyć.

Honciu, my przy Katarze non stop olbas używamy spokojnie możesz, tylko farmaceutka mowila nam żeby nie na ubranko tylko na jakąś szmatkę/pieluche niedaleko żeby zabrać gdyby nie podpasowala.

Ehhh no tak się zezloscilam na niego. A tyle razy powtarzałam żeby go nie zostawial bo się przemieszcza. A krok w prawo lozeczko, krok w lewo mata na podłodze. To oczywiście musial na łóżko go położyć. Ehh.
Kup klej magik,działa cuda😃


[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68413216]Haneczka te pasty od 1,zabka są bez fluoru wiec można ich używać. Ja przy starszej miałam i mam zresztą do teraz elmex od pierwszego zabka, ale zaczelam używać później. Na początek ta silikonowa szczoteczka na palec i woda przegotowana wystarcza[/QUOTE]

No tak taka mamy😃
Czyli co zrezygnować chwilowo z pasty??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 18:38   #4987
zebrah
Rozeznanie
 
Avatar zebrah
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 680
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Justyna za udany powrót do pracy. Dzielna mama!

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68406881]My po szczepieniu. Hania nawet nie zaplakala. 9,58kg i 72cm 😍 mamy skierowanie do fizjoterapeuty bo Hania lekko przekrzywia głowę w lewą stronę. Pewnie pójdziemy i tak prywatnie 😉[/QUOTE]

Dzielna Hania przy szczepieniu. Mój Leoś waży 7,5... wszyscy mi mówią że jest drobny no ale co zrobić taka uroda no i mieści się w siatce. Jaki rozmiar ciuszków ubierasz teraz?

Kiara- witaj Nie zazdroszczę przebojów ze szczepieniami.

Haneczka- no grunt to znaleźć sposób na dziecko. U Rafka w pewnym momencie był problem z piciem w odpowiedniej ilości i jedyne co działało to podawanie strzykawką do lekarstw. Podobało mu się i pił jak głupi.
Też pasty nie używam- zębów brak, butelek nie używamy, z buzi ładnie pachnie tak jabłkowo (czy tylko ja wącham swoje dziecko? )

Śliweczka- 100 lat dla Igora! Niech Ci rośnie zdrowo

Lena_Marlena - ehh no zdarza się niestety. Dobrze, że nic się nie stało

Miszka- Leoś śpi z nami. Do 5 miesiąca w śpiworku, teraz grubszy kocyk. Lubi się wtulić stopami w mój brzuch albo plecy więc często ta granica kołdra/kocyk jest umowna.
zebrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 18:48   #4988
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Marlena klej Magik, tak jak pisala Haneczka

Zebrah moja Marcelka wazy ledwo 7kg więc też niedużo ale lekarka nie ma zastrzezeń więc i ja się nie martwię
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 18:50   #4989
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Lena jeśli Franek nie narzuca sobie kocyka na głowę to bym nie panikowala u Nas Hania się w chwilę rozkopie kocyk :/Hania
Ładnie mm zjada!-u Nas max 150ml i to chyba tylko 2razy się zdarzyło. Przybiera w dolnej granicy więc nie ma powodu do paniki
Tz bym udusila za brak wyobraźni. Łóżko pewnie niskie to nic się Frankowi nie stało, ale sam fakt :/

Sliweczko 100lat dla Igora jeść nie chce a Mac smakowity

Dziś mamy fajny wieczór Hania zasnela od razu po zjedzeniu mleczka

Honcia ja używam oli olbas tylko daję na pieluszke. Czasem mocze pieluszke i na grzejnik kładę u na to dwie,trzy kropelki.
Używam też odrobine maści majerankowej. W nosku dalej furczy. Dzis przyszedł inhalator. Z czego mogę robić Małej inhalacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:16   #4990
K_a_s_i_a_86
Rozeznanie
 
Avatar K_a_s_i_a_86
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 524
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Sliweczko najlepszego dla Igorla
z okazji urodzin 📦📦📦

Kiara w waszym przypadku to ze nie szczepicie narazie jest zrozumiale, nie wynika z waszego widzi mi sie.

Oliwka spi w spiworku bez poduszek. Mamy klin kiedys ja w dzien polozylam na nim to sie w czasie snu sturlala z niego

Dzanet piekna waga Hani 👏moja dla porownania 6300
K_a_s_i_a_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:24   #4991
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Hoł hoł 100 lat mnie tu nie było :p
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 19:24   #4992
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość
Kup klej magik,działa cuda😃




No tak taka mamy😃
Czyli co zrezygnować chwilowo z pasty??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym zrezygnowała na razie 😉

Zebrah ciuszki zależy jakiej firmy. Pepco rozm 80, FF 9-12mc, Lidl 74-80. Z tych trzech firm mamy najwięcej.
Co ciekawe rajtuzki 74 ma za duże. Zwykle nosi 68
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:25   #4993
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Oczywiście niemożliwością jest nadrobienie tyłów dlatego zacznę od nowego wątku juz w miare systematycznie zaglądać :p
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:28   #4994
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Hoł hoł 100 lat mnie tu nie było :p
Wpadlas pospamowac i przywitać się w nowym wątku 😂

Australia gotowy?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Pediatra dziś zapytała czy dajemy juz miesko. A raczej nie zapytała, tylko stwierdziła "dietę juz rozszerzacie, miesko dajecie juz nie?" 😜 a my w plecy ze wszystkim, ale odpowiedziałam jak oczekiwała "taaaaakk..." 😂
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:29   #4995
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Oczywiście niemożliwością jest nadrobienie tyłów dlatego zacznę od nowego wątku juz w miare systematycznie zaglądać :p
Co tam u Was, podobno Twoje dziecię mocno do przodu?

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68416951]Wpadlas pospamowac i przywitać się w nowym wątku 😂

Australia gotowy?[/QUOTE]
Oczywiście, zaraz kliknę
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:31   #4996
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość

Kurde, Kuba zasnąl na brzuchu, na poduszce i cały czas zagladam na monitor czy nie ułożył się nosem w poduszkę.

Chyba zaczęlo się u nas spanie na brzuszku. Coraz częściej tak się układa.
Już nie mogę się doczekać doopki w górze!


A na czym śpią wasze dzieci? Mają jakieś cienkie podusie czy na materacu?
Starszak spał bez poduszki prawie do roku ale widzę. Że Kuba lubi się wtulic i zastanawiam się nad jakąś płaska małą podusią
ja już Krzysiowi od jakiegos czasu pozwalam spać na brzuszku w łóżeczku, z monitorem oddechu (inaczej bym chyba nie pozwoliła) bo zawijanie przestało działać a bez zawijania dalej te rączki go wybudzały jak z nami w łóżku spi to na plecach no i jakos mu te rączki nie latają jak z nami śpi... a w łóżeczku to na brzuszku z dupcią w górze

Cytat:
Napisane przez haneczkab92 Pokaż wiadomość

Paulinagm-
dobrze, że mąż nic nie mówi o tych prezentach- korzystajcie
Moi rodzice też sporo rzeczy kupowali Hania, dużo więcej niż jego rodzice. Ja nigdy mężowi nie powiedziałam, że moi kupują więcej, jego nie. Niestety, to on czasem mi mówił, że mu głupio, że moi tyle nam dają, a jego nie.
No ale jak ktoś woli wydawać na fajki, czy alkohol zamiast kupić dziecku coś skromnego, to jego problem, nie mój.
mi właśnie też jest troche głupio, jak teściowa nam daje i to i to i jeszcze to i tamto. Baardzo rozumiem Twojego męża. U nas to wynika po pierwsze z przyzwyczajeń ale też w głównej mierze z tego, że nas było w domu troje, a mój TŻ jedynak, więc jego mama wszystko by mu oddała. Dużo razy jej odmawialiśmy jak chciała nam kupić jakieś gadżety albo odkurzacz, wcisnąć komplet zastway stołowej itd no ale jak dla Krzysia to biorę i nie odmawiam, bo to dla Krzysia nie dla mnie

Lena obserwujcie Franka, ale mam nadzieję, że nic mu nie jest!!! zdarza się pamiętam jak mama nas kiedyś zostawiła na łóżku z moją siostrą wtedy ona miała tak około 6 msc, ja 7 lat mój brat 12 i też nam siostra spadła z łóżka a mieliśmy pilnować... bawiliśmy sie z bratem jej zabawkami
a jak u Was ze żłobkami to ja nie wiem zapisałam go tylko na rekrutację do publicznego, a prywatnego poszukamu jakieś 3-4 miesiące przed moim powrotem do pracy (bo prawdopodobnie do tego publicznego się nie dostanie )
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:39   #4997
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68416951]Wpadlas pospamowac i przywitać się w nowym wątku

Australia gotowy?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Pediatra dziś zapytała czy dajemy juz miesko. A raczej nie zapytała, tylko stwierdziła "dietę juz rozszerzacie, miesko dajecie juz nie?" a my w plecy ze wszystkim, ale odpowiedziałam jak oczekiwała "taaaaakk..." [/QUOTE]


Tu nie bedzie spamu :p

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Co tam u Was, podobno Twoje dziecię mocno do przodu?

U nas w miare dobrze widze ze ktoś tu donosi Haha
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:40   #4998
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Z tymi żłobkami to jakaś zenada jest. U nas nawet nie ma publicznego. Same prywatne i to jeszcze w mieście obok. Dobrze ze mamy babcię
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:42   #4999
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Aaaa zaraz kończy się watek i idziemy do kolejnej części

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 19:43   #5000
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Wszystkim dzieciaczka najlepsze!!! Za szybko ten czas leci...

U nas dzisiaj ok chociaż Maja bardzo nie spokojna...nie chce jeść itp obstawiam ząbki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:43   #5001
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez K_a_s_i_a_86 Pokaż wiadomość
Sliweczko najlepszego dla Igorla
z okazji urodzin 📦📦📦

Kiara w waszym przypadku to ze nie szczepicie narazie jest zrozumiale, nie wynika z waszego widzi mi sie.

Oliwka spi w spiworku bez poduszek. Mamy klin kiedys ja w dzien polozylam na nim to sie w czasie snu sturlala z niego

Dzanet piekna waga Hani 👏moja dla porownania 6300
Hania też się turla na klinie, leży na nim chwile i zaraz zjeżdża. Kładę ją tylko teraz jak ma katar co prawda chwilkę wytrzymuje, ale zawsze coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-08, 19:44   #5002
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 2

HOPSA HOPSA
DO TRZECIEJ CZĘŚCI WĄTKU!


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1053896
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-08 20:44:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.