Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 13:42   #3871
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
polecam inglot 263 idealnie zlewa się ciałem
Inglot 262 też jest mega
W ogóle teraz w Inglocie mają chyba w ofercie kilkadziesiąt ( dosłownie !!!) cielistych pomadek. Nie wiadomo za co się brać.
Każda miłośniczka cielistych odcieni powinna się wybrać do Inglota, bo te nowe cieliste kolorki weszły dość niedawno.
Sama sobie ostatnio kupiłam też cielistą z Inglota, ale tą wykręcaną wąską pomadkę. Niby cielisty kolor, ale wolę te standardowe pomadki inglotowskie, tamtą trochę trudniej się aplikuje na usta aczkolwiek kolor ok, podobny do 262

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Eurydice Pokaż wiadomość
U mnie dobry efekt daje błyszczyk Diora Ultra Gloss Reflect 317. Z tym, że ja mam z natury usta raczej brązowe niz rózówe czy czerwone. Też cielisty, ale ale już wyrażnie z brokatem jest błyszczy Estee lauder 05 Bronze. I szminika w odcieniu Tiramisu.
Taki kolor tego Diora ?http://www.allegro.pl/item890823063_...beige_lin.html bo wygląda raczej na brązowy
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:25   #3872
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
u mnie kiedys byly 2 cieliste z Catrice (jedna taka rozowo-bezowo cielista, ale nie taka blada, a druga troche ciemniejsza, ale tez w naturalnej kolorystyce) , ale teraz ich nie ma, bo zmienili kolorystyke szminek. Jest tylko bezowo zlota, ale to nie to.
Byłam wczoraj w Naturze na Bemowie, i są cieliste pomadki z Catrice, ja mam 110 jest jasna,beżowa ,w róż nie wpada,i jest jeszcze 020(ale nie pamiętam na pewno) trochę ciemniejszy beż.
Nie mogę załadować zdjęć ,nie wiem co się dzieje z moim kompem ,spróbuję za jakiś czas.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
U mnie jest tylko kolor Gentle Beige, ktory jest wlasnei zlotawy http://www.catrice.eu/?page=products_lips_lipstick
Nie jest złotawy (chyba że ja inaczej rozumiem słowo"złotawy") jest to beż,mnie złotawe szminki w ogóle nie pasują,a ta jest dobra.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:34   #3873
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Inglot 262 też jest mega
moglabys zamiescic jakies fotki z inglotem? dziewczyny tak zachwalaja ze mam chetke
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:44   #3874
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Zakupiłam dzisiaj w Naturze pomadkę Catrice nr 110 Gentle beige. Jest IDEALNA! Jestem nią zachwycona! Kryje moje mocno czerwone usta. Takie cudo za jedyne 11,99
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:47   #3875
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Naturze na Bemowie, i są cieliste pomadki z Catrice, ja mam 110 jest jasna,beżowa ,w róż nie wpada,i jest jeszcze 020(ale nie pamiętam na pewno) trochę ciemniejszy beż.
Nie mogę załadować zdjęć ,nie wiem co się dzieje z moim kompem ,spróbuję za jakiś czas.
No to ja przejde sie tam jutro moze i zobacze. Bo ja ostatnio tam patrzylam i nie moglam juz znalezc tych cielistych :/. A z ta Gentle Beige mi sie cos pomylilo.. Wiem, ze bralam jakas z Beige w nazwie i byla zlotawa (w sensie ze zlotymi drobinkami)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:49   #3876
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Zakupiłam dzisiaj w Naturze pomadkę Catrice nr 110 Gentle beige. Jest IDEALNA! Jestem nią zachwycona! Kryje moje mocno czerwone usta. Takie cudo za jedyne 11,99
szkoda że u mnie nie ma szafy Catrice
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:57   #3877
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No to ja przejde sie tam jutro moze i zobacze. Bo ja ostatnio tam patrzylam i nie moglam juz znalezc tych cielistych :/. A z ta Gentle Beige mi sie cos pomylilo.. Wiem, ze bralam jakas z Beige w nazwie i byla zlotawa (w sensie ze zlotymi drobinkami)
Hmm no ona ma delikatne drobinki, ale ich prawie nie widać
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 22:17   #3878
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Zdjęcia
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:25   #3879
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

No to o nia mi chodzilo. Wg mnie wpadala za bardzo w pomaranczowy i ma drobinki . Mam bardzo czerwone usta i wole bardziej pastelowe kolory- troche bardziej wpadajace w roz.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:41   #3880
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No to o nia mi chodzilo. Wg mnie wpadala za bardzo w pomaranczowy i ma drobinki . Mam bardzo czerwone usta i wole bardziej pastelowe kolory- troche bardziej wpadajace w roz.
Ja nie jestem bardzo blada,to ostatnie zdjęcie zrobiłam na nadgarstku,ale wszystko zależy od karnacji ,u mnie ta szminka jest o pół tona ciemniejsza od cery,jaśniejszej sobie nie wyobrażam.
Muszę się zgłosić do okulisty-ja nie widzę tam drobinek specjalnie poszłam ,popatrzyłam- niema

lea, lepiej nie kupuj,niedobra jest i kolor Ci nie pasuję (więcej będzie dla mnie,dla mnie jest idealna i ta cena)
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 22:47   #3881
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No to o nia mi chodzilo. Wg mnie wpadala za bardzo w pomaranczowy i ma drobinki . Mam bardzo czerwone usta i wole bardziej pastelowe kolory- troche bardziej wpadajace w roz.
Jak dzisiaj maźnęłam się nią po ręce to też mi wpadała w pomarańczowy Na ustach też nie wyglądała jakoś super, jednak po wyjściu ze sklepu (w świetle dziennym i normalnym-takim w domu) wygląda idealnie! Sklepowe oświetlenie kompletnie zmieniało kolor tej pomadki Usta nie wygląją na "trupie", daje właśnie taki pstelowy efekt o jaki mi chodziło. I mam czerwone usta i jasną karnację.
Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem bardzo blada,to ostatnie zdjęcie zrobiłam na nadgarstku,ale wszystko zależy od karnacji ,u mnie ta szminka jest o pół tona ciemniejsza od cery,jaśniejszej sobie nie wyobrażam.
Muszę się zgłosić do okulisty-ja nie widzę tam drobinek specjalnie poszłam ,popatrzyłam- niema

lea, lepiej nie kupuj,niedobra jest i kolor Ci nie pasuję (więcej będzie dla mnie,dla mnie jest idealna i ta cena)
U mnie jest podobnie

Ooo tak i dla mnie!
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 23:23   #3882
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
lea, lepiej nie kupuj,niedobra jest i kolor Ci nie pasuję (więcej będzie dla mnie,dla mnie jest idealna i ta cena)
spokojnie nie kupie, bo mialam kiedys podobna i u mnie wygladala naprawde srednio . Z reszta Manhattan ma prawie identyczny odcien. Jesli chcesz kupic wiecej to chyba musisz sie pospieszyc, bo panie z Natury mowia, ze nie ma dostaw Catrice i byc moze niedlugo szafa bedzie likwidowana :/
Dla mnie idealny odcien to 53K z Manhattana i Ingloty,ale niestety one bardzo wysuszaja usta.

kalina121- Co do drobinek to nie wiem- moze niektore egzemplarze tylko je maja (zdazylo mi sie cos takiego pare razy juz tester byl inny niz produkt)- tamten tester w sklepie ewidentnie mial, effectt z reszta tez pisala, ze jakies tam sa .

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-01-31 o 23:28
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:32   #3883
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Cieliste usta

Lea a Manhattan podobny jest kolorystycznie do Inglota?Ja również uwielbiam Inglota ale zgadzam się że wysuszają usta ..
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 23:41   #3884
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Wg mnie jest podobny, ale wysuszacz z niego chyba jeszcze gorszy. Tyle ze cena sporo nizsza (szczegolnie gdy sa promocje).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 09:04   #3885
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Lea dlatego przy najbliższej okazji lecę po zapas tej pomadki

Manhattan 53K? Nie słyszałam o nim...Musiałabym się przejść i go zobaczyć. Miałam 53G ale dawał efekt takich mega nienaturalnych ust..nie wspominając już o zachwalanym tutaj 29 coś tam.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:25   #3886
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Lea dlatego przy najbliższej okazji lecę po zapas tej pomadki

Manhattan 53K? Nie słyszałam o nim...Musiałabym się przejść i go zobaczyć. Miałam 53G ale dawał efekt takich mega nienaturalnych ust..nie wspominając już o zachwalanym tutaj 29 coś tam.
No Manhattan jest slaby. Ten moj odcien jest z tych szminek w czerwonawym opakowaniu (nie ta seria co 29 cos tam, tylko ta druga). Niestety mial nawilzac, a wysusza jak nie wiem. Ogolnie brzydko pokrywa usta (zostawia smugi). No ale kolor cud miod wg mnie.
Zdjecia nie wkleje, bo kolor wychodzi kompletnie nie taki jak w rzeczywistosci :/.
A ten 29 w ogole wg mnie nie jest za bardzo cielisty :/.

Wlasnie zobaczylam na reklamie z Ania Przybylska błyszczyk M. Astor Soft Sensation Liquid Care nr 103 i wyglada na typowo cielisty (jak podklad), ale chyba w rzeczywistosci nie ma z tym kolorem nic wspolnego, z tego co widze na nielicznych stronach w necie (z reszta kolor nazywa sie Nude Rose).. Z ciekawosci poszukam go.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-02-01 o 10:31
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 13:18   #3887
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyny a gdzie w Krakowie można spotkać kosmetyki Catrice? Wiele czytałam o tej firmie,ale jeszcze nigdzie ich nie spotkałam.
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 14:24   #3888
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Faktycznie ta szminka z Catrice jest taka ciemno bezowa i bez drobinek (chociaz tester jakby je mial), ale ja mam juz podobny blyszczyk Essence. Mi sie jednak pomylilo bo widzialam ta Nude Beige czy cos takiego, ktora jest zlotawa i ma drobinki. Zwracam honor. Widze, ze jednak zrobili dostawe Catrice , wiec moze szafy nie zlikwiduja. Jak wychodzilam byly jeszcze te 2 szminki.

Blyszczyk 103 z Astora jest takie rozowo-filoletowo-pudrowy, nie jest za bardzo cielisty :/, ale mi sie nawet podoba.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 14:40   #3889
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie w Krakowie można spotkać kosmetyki Catrice? Wiele czytałam o tej firmie,ale jeszcze nigdzie ich nie spotkałam.
Na tej samej stronie pisałam, gdzie można dostać kosmetyki Catrice.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 23:29   #3890
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Na tej samej stronie pisałam, gdzie można dostać kosmetyki Catrice.
Widziałam Twoją odpowiedź sugerującą drogeriię Natura,która jest notabene na poprzedniej stronie a nie na tej,ale mniejsza o to
Zadałam pytanie świadomie,gdyż byłam już nie raz u Nas w Krakowie w "Naturze",ale owych kosmetyków niestety nie znalazłam.
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 06:53   #3891
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Widziałam Twoją odpowiedź sugerującą drogeriię Natura,która jest notabene na poprzedniej stronie a nie na tej,ale mniejsza o to
Zadałam pytanie świadomie,gdyż byłam już nie raz u Nas w Krakowie w "Naturze",ale owych kosmetyków niestety nie znalazłam.
bo są one nie w każdej Naturze
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:48   #3892
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
moglabys zamiescic jakies fotki z inglotem? dziewczyny tak zachwalaja ze mam chetke
Pewnie !!!
W miedzyczasie moze uda mi sie jeszcze z raz wybrac do Inglota to zakupie reszte cielistych odcieni i porobie foty
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:25   #3893
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Widziałam Twoją odpowiedź sugerującą drogeriię Natura,która jest notabene na poprzedniej stronie a nie na tej,ale mniejsza o to
Zadałam pytanie świadomie,gdyż byłam już nie raz u Nas w Krakowie w "Naturze",ale owych kosmetyków niestety nie znalazłam.
Och, chodziło mi o to, że jest na tej stronie zacytowana...Jak kobiety uwielbiają wnikać w szczegóły.. więc już TU można znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie. I również domyśliłam się, że wiesz, że w Naturach, ale przecież nikt nie pisał tutaj, że można je jeszcze gdzieś indziej dostać prócz nich Aczkolwiek tak jak Kasia pisała nie ma ich w każdej Naturze.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-02-02 o 09:31
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:49   #3894
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cieliste usta

cześć,
Przejrzałam cały wątek i nigdy jakoś siebie nie widziałam z cielistymi ustami, a zawsze bardzo mi się to podobało. Usta wyglądają
wtedy na większe pełniejsze i bardzo naturalne. Dzisiaj poszłam do nowo otwartego rossmana i zaczęłam przebierać i oglądać pomadki. Niestety nie wszystkie miały wystawione testery toteż było to troszkę szukanie po omacku. Wybrłam szminkę rimmel 700 nude delight. Ma piękny beżowy kolorek bez drobinek brokatu. jest dosyc jasna ale bez przesady. U mnie bardzo jasna wygladała by troszkę nienaturalnie. bo mam ciemne wlosy i raczej brzoskwiniową karnację

aha próbowałam też z podkładem i błyszczykiem ale troszkę dużo z tym zachodu i wysusza usta

Edytowane przez l_eniuszek
Czas edycji: 2010-02-02 o 10:50
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:54   #3895
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez l_eniuszek Pokaż wiadomość
cześć,
Przejrzałam cały wątek i nigdy jakoś siebie nie widziałam z cielistymi ustami, a zawsze bardzo mi się to podobało. Usta wyglądają
wtedy na większe pełniejsze i bardzo naturalne. Dzisiaj poszłam do nowo otwartego rossmana i zaczęłam przebierać i oglądać pomadki. Niestety nie wszystkie miały wystawione testery toteż było to troszkę szukanie po omacku. Wybrłam szminkę rimmel 700 nude delight. Ma piękny beżowy kolorek bez drobinek brokatu. jest dosyc jasna ale bez przesady. U mnie bardzo jasna wygladała by troszkę nienaturalnie. bo mam ciemne wlosy i raczej brzoskwiniową karnację

aha próbowałam też z podkładem i błyszczykiem ale troszkę dużo z tym zachodu i wysusza usta
Dzisiaj byłam w Rossmanie i z ciekawości sprawdzałam tą nude delight. Wg mnie wpada w pomarańcz, aczkolwiek ja mam jasną karnację a po drugie może taki efekt jest przez to oświetlenie w sklepie
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 19:36   #3896
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Rossmanie i z ciekawości sprawdzałam tą nude delight. Wg mnie wpada w pomarańcz, aczkolwiek ja mam jasną karnację a po drugie może taki efekt jest przez to oświetlenie w sklepie

Mam ta pomadke i jak dla mnie wcale nie cielisty kolor
Bez sensu, w ogole nie uzywam
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:11   #3897
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Mam ta pomadke i jak dla mnie wcale nie cielisty kolor
Bez sensu, w ogole nie uzywam
No właaśnie.. Dziewczyny szukajcie tej Catrice, a nuż Wam też podpasuje
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 23:34   #3898
l_eniuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
GG do l_eniuszek
Dot.: Cieliste usta

Faktycznie nie jest taka super pudrowa, blada o koloże cielistym, raczej bardziej beż, ale niektorym moze pasowac choć przyznam, że nie nosi się za dobrze. U mnie się zwija troszke, a szkoda. Wlaściwie to praktycznie każda pomadka zwija się na moich ustach. Jakieś felerne są:P
l_eniuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 07:32   #3899
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

u mnie catrice nie ma w naturze
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 11:28   #3900
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Cieliste usta

właśnie.. gdzie można znaleźć tą firmę u nas ? Fajna ta szmineczka i kupiłam też kiedyś w holandii 2 kredki takie z tej firmy z gąbeczką po drugiej stronie oraz cień do powiek i naprawde super były a teraz nigdzie nie umię juz ich znaleźć
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.