Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 15:40   #2011
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5300532 5]No ! Niech się dobrze nosi jak już się spodoba
Też się czaję na koszule.



Bo te przelewy24 to kijowy pośrednik. Jak widzę, że któryś sklep z nich korzysta, to płacę innym sposobem niż elektroniczny (szybki - w teorii) przelew. Też się parę razy na nich nacięłam.[/QUOTE]

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:59   #2012
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nie, opłacałam zamówienie przez konto

Ja z nimi batalię o ponad 3 tysie pktów toczyłam od lutego do czerwca. I były to i zamówienia opłacane z góry i nie. Najpierw kazali podawać info i nr klienta, co to za zamówienia, potem pisali, że każą czekać i zero kontaktu, no to ja znowu, że już minęło więcej niż 45, a nawet więcej niż 60-70 dni, znowu kazali podawać te same informacje i znowu zero kontaktu, to za 3 razem grzecznie powiedziałam, że wymagam tych punktów, bo mi się należą i że z chęcią przejdę się do RPK i w ogóle, oczywiście po raz 3 wkleiłam nr zamówień i informacje, zdjęcia rachunków papierowych, screeny wszystkiego i dopiero wtedy zareagowali, że przepraszają, część punktów mi naliczyli następnego dnia, jedną sprawę wyjaśniali bezpośrednio z firmą, więc punkty przyszły jeszcze tydzień później. Teraz znowu będę toczyć z nimi batalię o 1 fakturę i 1 złe doliczenie punktów (oni lubują się w odejmowaniu małych ilości punktów, np. 5-6), oczywiście też z trylion razy mnie pytali, czy weszłam poprzez ICH stronę, no ale tego na dobrą sprawę nie udowodnisz, chyba że film nagrasz Ja np. powinnam teraz od nich dostać znowu ponad 3 tysie pktów, poczekam łaskawie te 45 dni, jak nie naliczą lub naliczą źle to od razu wysyłam maila ze screenami i rachunkami. No niestety z nimi trzeba walczyć o swoje.
Kurcze, to faktycznie nieładnie z ich strony... ja czekam już tydzień na moje 500 pkt + podstawowe pkt. Pisałam do nich maila, ale też pisali, że ewentualnie trzeba czekać te 30-45 dni na naliczenie punktów... i od razu pytanie z ich strony: czy wchodziła Pani do sklepu poprzez naszą stronę Payback? Bez komentarza
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 18:07   #2013
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

No mają ludzi za idiotów po prostu, to chyba jasne, że skoro korzystam z komputera, to wchodzę przez stronę Payback i umiem to robić Właśnie mi naliczyli pkty z Matrasa (przy płatności z góry), a zamówienie do sklepu jeszcze nie wysłane nawet No ale chociaż o to nie trzeba się będzie nerwicować A ja PB zgarnę jeszcze za przedłużanie umów w Orange, a potem natrzaskam filmów, muzyki i książek Mogłyby się te próbasy zmienić w S. jeszcze
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 18:12   #2014
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5300532 5]Bo te przelewy24 to kijowy pośrednik. Jak widzę, że któryś sklep z nich korzysta, to płacę innym sposobem niż elektroniczny (szybki - w teorii) przelew. Też się parę razy na nich nacięłam.[/QUOTE]

No tak, ale ja dostałam kupon 15zł z Sephora w ramach reklamacji i nie chciało się rabatować z inną formą płatności niż Przelewy 24 (tzn. naliczało rabat tylko -20%)
Na szczęście po pół dnia oczekiwania płatność została zarejestrowana.
Rzeczywiście system kijowy
Zamówiłam połówkę tuszu Benefit i z rabatem -20%i -15zł wyszło mi z 3 próbkami i przesyłką 30zł.
Skusiłam się, bo ten minitusz z boxów już mi jakaś klientka zabrała.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-05 o 18:18
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 18:37   #2015
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No mają ludzi za idiotów po prostu, to chyba jasne, że skoro korzystam z komputera, to wchodzę przez stronę Payback i umiem to robić Właśnie mi naliczyli pkty z Matrasa (przy płatności z góry), a zamówienie do sklepu jeszcze nie wysłane nawet No ale chociaż o to nie trzeba się będzie nerwicować A ja PB zgarnę jeszcze za przedłużanie umów w Orange, a potem natrzaskam filmów, muzyki i książek Mogłyby się te próbasy zmienić w S. jeszcze
Mi też doliczyli, 3 punkty podstawowe Więc czekam dalej na swoje 2 tysiące
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:33   #2016
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
your Angel gdybym jutro zapomniała to już dziś Wszystkiego Najlepszego
Ojej, ślicznie Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Maila dostałam dokładnie 24 dni przed urodzinami i w tym mailu były 2 kody kreskowe, jeden na odbiór niespodzianki ( w tym roku 3 cienie do oczu ) a drugi na dodatkowe punkty przy zamówieniu ( punkty x 2 ). Nie wiem czy coś to da, ale Panie w S zazwyczaj zabierają wydrukowanego maila, raz tylko mi się zdarzyło ( w zeszłym roku ), że Pani nie chciała, ale to była świeżo otwarta S więc może nie wiedziały do końca czy tak trzeba. Zresztą nawet w mailu jest napisane: wydrukuj maila i pokaż przy kasie. Z drugiej strony zawsze można spróbować .
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ja otrzymałam maila 11 dni przed urodzinami
Dodam, że musiałam podać ten kod z maila Pani przy kasie.
Dzięki za informację. Maila oczywiście nie dostałam (chociaż facet na infolinii zapewniał, że dostanę) i ekspedientka oczywiście prezentu mi nie dała Zastanawiam się czy znowu nie dzwonić na infolinię w tej sprawie, ale to w sumie śmieszne...

Wymieniałam dziś sobie puder Jacobsa.


Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki, tak sukienka z Asosa dużo mam sukienek stamtąd i prawie zawsze byłam zadowolona ślub 31 października w Halloween
Też kocham Asosa! Poznałam modelkę
Dziś odebrałam od nich swoje baletki nabijane ostrymi ćwiekami
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:42   #2017
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Też kocham Asosa! Poznałam modelkę
Dziś odebrałam od nich swoje baletki nabijane ostrymi ćwiekami
brzmi fajnie, na pewno super wyglądają dołączam się również do życzeń urodzinowych, sto lat Twoje zdrowie
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 19:43   #2018
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

O, właśnie sprawdziłam, że wygrałam bonik na 100 zł do Sephory
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:47   #2019
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Też dostałam swoje 1000 p. z Matrasa (a przesyłka nawet nie wysłana jeszcze).
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:51   #2020
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Macie jakiś kupon, który łączy się z nocą zakupów w tchibo?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:06   #2021
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Takie - http://www.asos.com//ASOS/ASOS-LIGHT...px?iid=5627550
Przegięte, ale ja takie lubię

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
brzmi fajnie, na pewno super wyglądają dołączam się również do życzeń urodzinowych, sto lat Twoje zdrowie


---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
YourAngel sto lat!!! dużo zdrówka, szczęścia i oczywiście niesamowitych okazji zakupowych
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
YourAngel stóweczka
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

your Angel Wszystkiego Najlepszego
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry your Angel wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
kochana YourAngel sto lat, wszystkiego co najlepsze
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

YourAngel wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Your angel sto lat, sto lat
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Your Angel - wszystkiego najlepszego!
Ojej, jeszcze tu życzenia
Kochane, bardzo bardzo Wam dziękuję za miłe słowa i życzliwość
Myślałam, że to będą najgorsze urodziny ever, ale jakoś wszystko się poukładało
Pozdrawiam Was

Eeeej, co ja kupię w S. za stówę?!
Chyba dorzucę i wezmę ten podkład Jacobsa, bo faktycznie szpachla jak się patrzy - me gusta Najjaśniejszy będzie dla mnie spoko.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 20:15   #2022
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O, właśnie sprawdziłam, że wygrałam bonik na 100 zł do Sephory
gratki

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Takie - http://www.asos.com//ASOS/ASOS-LIGHT...px?iid=5627550
Przegięte, ale ja takie lubię

-


Eeeej, co ja kupię w S. za stówę?!
Chyba dorzucę i wezmę ten podkład Jacobsa, bo faktycznie szpachla jak się patrzy - me gusta Najjaśniejszy będzie dla mnie spoko.
Super są

No ten MJ daje rade, mi też się podoba
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:17   #2023
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O, właśnie sprawdziłam, że wygrałam bonik na 100 zł do Sephory
Gratulacje W jakim konkursie?
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:22   #2024
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Konkursik fejsbukowy, projektowanie okładki

Hm, nie testowałam jeszcze Marca na buzi, tylko maziałam łapę.
No i generalnie jestem mega zadowolona z podkładu Celii za parę groszy. Może lepiej jakiś pędzel do konturowania?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:42   #2025
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O, właśnie sprawdziłam, że wygrałam bonik na 100 zł do Sephory
Sto lat
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 06:23   #2026
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O, właśnie sprawdziłam, że wygrałam bonik na 100 zł do Sephory
gratulacje ! właściwie to fajny prezent urodzinowy

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

witam się z rana
w D dalej darmowa dostawa, klikłabym peeling ale kijowe próbki

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

w D jest nowy prezent do zakupów Shiseido za min 150 zł.
płatki pod oczy (nie wiem jakiej wielkości opakowanie + mini mascara + kosmetyczka.

Miałyście kiedyś ten gratiś? bo on już chyba kiedyś był. Ile tam tych płatków dają?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 06:40   #2027
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5300532 5]No ! Niech się dobrze nosi jak już się spodoba
Też się czaję na koszule.



Bo te przelewy24 to kijowy pośrednik. Jak widzę, że któryś sklep z nich korzysta, to płacę innym sposobem niż elektroniczny (szybki - w teorii) przelew. Też się parę razy na nich nacięłam.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dokładnie, żeby człowiek się tak stresował, że jedo kasa wyparowała .. masakra, ja już NIGDY płacić tym gó$%^&em nie będę
Kurczaki, ja płacę tymi przelewami24 np. w ryło (innej opcji tam niestety nie ma ), kiedyś w e-glamour - nigdy nie miałam problemów

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

No i dobra, w nagrodę za ostatnią przeżytą migrenę klikła mi się niebieska koszula w Reserved. Od dawna szukałam takiej dość mocno niebieskiej ( nie granat i nie pastel, miało razić po oczach ) i tylko ta w miarę daje radę, zobaczymy co będzie na żywo

Ja mam 2 koszule z Orsaya i jakoś dziwnie się w nich czuję lubię wyglądać elegancko, ale w koszulach mam skrępowane ruchy - to chyba jakieś natręctwo

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja jak mogę to place kartą dużo wygodniej;-)
Też najbardziej lubię płatność kartą

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O, właśnie sprawdziłam, że wygrałam bonik na 100 zł do Sephory
zazdraszczam

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gratulacje ! właściwie to fajny prezent urodzinowy

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

witam się z rana
w D dalej darmowa dostawa, klikłabym peeling ale kijowe próbki

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

w D jest nowy prezent do zakupów Shiseido za min 150 zł.
płatki pod oczy (nie wiem jakiej wielkości opakowanie + mini mascara + kosmetyczka.

Miałyście kiedyś ten gratiś? bo on już chyba kiedyś był. Ile tam tych płatków dają?
Ten prezent to chyba ze zwrotu, był niedawno w ofertach podejrzewam, że tam jest tylko 1 komplet płatków mnie nie kusi

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

S. nadal straszy starymi, kijowymi próbkami

Kolejny dzień mam na buzi podkład Diorskin Nude i nadal jest miłość nie wiem, dlaczego tyle przeleżał w szufladzie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 06:45   #2028
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ten prezent to chyba ze zwrotu, był niedawno w ofertach podejrzewam, że tam jest tylko 1 komplet płatków mnie nie kusi

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

S. nadal straszy starymi, kijowymi próbkami

Kolejny dzień mam na buzi podkład Diorskin Nude i nadal jest miłość nie wiem, dlaczego tyle przeleżał w szufladzie
to mnie też już nie kusi

kurczaczku no i kusisz mnie też tym Diorem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 06:49   #2029
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to mnie też już nie kusi

kurczaczku no i kusisz mnie też tym Diorem


Sama jestem w szoku, że jakikolwiek podkład mnie tak zauroczył mam nadzieję, że ten alko w składzie nie zrobi mi za kilka dni masakry na twarzy póki co jest cudny i nie świecę się po nim tak bardzo (pewnie przez zawartość %)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 06:52   #2030
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Sama jestem w szoku, że jakikolwiek podkład mnie tak zauroczył mam nadzieję, że ten alko w składzie nie zrobi mi za kilka dni masakry na twarzy póki co jest cudny i nie świecę się po nim tak bardzo (pewnie przez zawartość %)
% dobra rzecz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:04   #2031
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
% dobra rzecz
pewnie

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Ciekawe, czy tej bazy do twarzy Too Faced z ostatniego boxa można używać pod cienie kusi mnie zamówienie w S. z kodem FUN15, ale na cholerę mi 2 kolejne bazy do twarzy szkoda, ze nie dali mini cieni tej firmy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:06   #2032
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
pewnie

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Ciekawe, czy tej bazy do twarzy Too Faced z ostatniego boxa można używać pod cienie kusi mnie zamówienie w S. z kodem FUN15, ale na cholerę mi 2 kolejne bazy do twarzy szkoda, ze nie dali mini cieni tej firmy
od jakiej kwoty wchodził FUN15? ale przecież mi to nie potrzebne
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:10   #2033
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
od jakiej kwoty wchodził FUN15? ale przecież mi to nie potrzebne
Od 150zł
Albo mają tak dużo tych zestawów, albo nie cieszą się powodzeniem bardziej opłaca się wziąć boxa za 200zł niż te 4 mini za 150

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Nie ma już darmowej dostawy w D. ciekawe, co dziś wymyślą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:21   #2034
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja też właśnie denkuje szampon i właśnie kupiłam sobie mój ulubiony Insight nawilżający na stronce gdzie sprzedają po 1000 ml bo w D. jest tylko 500 ml i jeszcze jest niedostępny
Co to za szampon? I w ogóle jakie masz włosy? Ja ciągle szukam najlepszego szamponu dla mnie i moich suchych loków.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:29   #2035
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia
Nie ma już darmowej dostawy w D. ciekawe, co dziś wymyślą
Chciałabym 20% mam coś na oku
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:29   #2036
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Od 150zł
Albo mają tak dużo tych zestawów, albo nie cieszą się powodzeniem bardziej opłaca się wziąć boxa za 200zł niż te 4 mini za 150

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Nie ma już darmowej dostawy w D. ciekawe, co dziś wymyślą
masz rację - nie opłaca się za bardzo a zresztą i tak nie mam co kupić tam

no też czekam na nowe promo roku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:39   #2037
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Byłam wczoraj w Ryłko i się okazało- że buty dopiero zostały wysłany- a ja myślałam że już są do odbioru mają być do odbioru dzisiaj, albo jutro na osiedlu jest chyba jakaś awaria paczkomatu, bo oriflame w piątek wysłał mi paczkę i dalej jej nie ma... a tam są perfumy dla mnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:43   #2038
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Takie - http://www.asos.com//ASOS/ASOS-LIGHT...px?iid=5627550
Przegięte, ale ja takie lubię
Łoooooo boskie buciki. Uwielbiam takie ćwieki, skóry i te sprawy... Jak wygląda rozmiarówka? Nie mam pojęcia o co chodzi z ich rozmiarami :/
Wszystkiego najlepszego i gratulacje za wygraną

Edytowane przez dzolinadzolina
Czas edycji: 2015-10-06 o 07:48
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:44   #2039
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gratulacje ! właściwie to fajny prezent urodzinowy

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

witam się z rana
w D dalej darmowa dostawa, klikłabym peeling ale kijowe próbki

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

w D jest nowy prezent do zakupów Shiseido za min 150 zł.
płatki pod oczy (nie wiem jakiej wielkości opakowanie + mini mascara + kosmetyczka.

Miałyście kiedyś ten gratiś? bo on już chyba kiedyś był. Ile tam tych płatków dają?
Witam

Miałam ten gratis, jakiś tydzień czy dwa tygodnie temu zamawiałam z serum pod oczy ale jeszcze go nie otwierałam

Za to w D. sam się peeling kliknął, no ale ze starej mydlarni jeszcze nie miałam i już nic nie zamawiam Chyba, że boxa rosi:
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:46   #2040
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Chciałabym 20% mam coś na oku
Wątpię, że tyle dadzą

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masz rację - nie opłaca się za bardzo a zresztą i tak nie mam co kupić tam

no też czekam na nowe promo roku
niech nam w końcu te majty spadną, ileż można czekać

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Ryłko i się okazało- że buty dopiero zostały wysłany- a ja myślałam że już są do odbioru mają być do odbioru dzisiaj, albo jutro na osiedlu jest chyba jakaś awaria paczkomatu, bo oriflame w piątek wysłał mi paczkę i dalej jej nie ma... a tam są perfumy dla mnie
Też tak się raz nacięłam te ich maile są dość dwuznaczne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.