Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 13:06   #3301
ana8977
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzieki Molly -masc arnikowa!
A jak tam u Ciebie po cosmelanie?
ana8977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:15   #3302
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ana8977 Pokaż wiadomość
Dzieki Molly -masc arnikowa!
A jak tam u Ciebie po cosmelanie?
Nie korzystalam z pomocy dermatologa - cosmelan nakladalam samodzielnie ale byl to wylacznie cosmelan 2,o masce 1 niestety nic nie moge powiedziec.Teraz C2 nakladam wylacznie pod oczy i jest to najlepiej dzialajacy kosmetyk pod oczy jaki mialam wygladza suche linie, pieknie napina skore i rozswietla.




A tu dla wszystkich, nowosc obietnice producenta bija na glowe te od cosmelanu zobaczcie same:
http://www.skinlight.co.uk/product_3...ning+3in1.html
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 15:00   #3303
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
Nie korzystalam z pomocy dermatologa - cosmelan nakladalam samodzielnie ale byl to wylacznie cosmelan 2,o masce 1 niestety nic nie moge powiedziec.Teraz C2 nakladam wylacznie pod oczy i jest to najlepiej dzialajacy kosmetyk pod oczy jaki mialam wygladza suche linie, pieknie napina skore i rozswietla.




A tu dla wszystkich, nowosc obietnice producenta bija na glowe te od cosmelanu zobaczcie same:
http://www.skinlight.co.uk/product_3...ning+3in1.html
Kobiety Piękne - jeżeli macie problem ze zrozumieniem tekstu bo np. po ang, wrzućcie nazwę strony w google -ale w wyszukiwarkę, to przy stronie pojawi się tekst - tłumaczenie strony. Jest to tłumaczenie automatyczne, zatem czesto b. śmiesne i mówić Piętaszek, ale zawsze to już ćóś
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 15:14   #3304
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Kobiety Piękne - jeżeli macie problem ze zrozumieniem tekstu bo np. po ang, wrzućcie nazwę strony w google -ale w wyszukiwarkę, to przy stronie pojawi się tekst - tłumaczenie strony. Jest to tłumaczenie automatyczne, zatem czesto b. śmiesne i mówić Piętaszek, ale zawsze to już ćóś
O wlasnie, Kamilia Ty pomyslalas za mnie..nice, nice
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:02   #3305
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny uzywajace Chanel UV 50 - zadalam pytanie na temat jego dzialania z pudrem na forum filtromaniaczek i niejaka Hexxana odp mi tak:

"Nie moge sie dopatrzec w skanie filtrow,ktore bylby stabilne i dawalay ochrone wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek porzadnej ochronie."

Ale ... tego kremu mozna używac z pudrem Chanela, ktory zawiera mike ... no i co?

Badz tu madry i pisz wiersze.

Eh, a ta emulsja Avene, mozecie mi powiedziec czy po niej (nie po kremie, po emulsji) bardzo sie bede swiecic? Mam cere tlusta i wszystko sprawia, ze sie swiece . Chanel jest najlepszy, ale w takim ukladzie to ja JUZ NIC NIE WIEM!!!!! AAAAAAA!!! CZEMU TO TAKIE SKOMPLIKOWANE?????

I jeszcze jedno!!! Czy na ta emulsje Avene mogla nakladac wszystko co chce?? Tzn puder i podklad kazdej innej firmy???
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:12   #3306
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uzywajace Chanel UV 50 - zadalam pytanie na temat jego dzialania z pudrem na forum filtromaniaczek i niejaka Hexxana odp mi tak:

"Nie moge sie dopatrzec w skanie filtrow,ktore bylby stabilne i dawalay ochrone wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek porzadnej ochronie."

Ale ... tego kremu mozna używac z pudrem Chanela, ktory zawiera mike ... no i co?

Badz tu madry i pisz wiersze.

Eh, a ta emulsja Avene, mozecie mi powiedziec czy po niej (nie po kremie, po emulsji) bardzo sie bede swiecic? Mam cere tlusta i wszystko sprawia, ze sie swiece . Chanel jest najlepszy, ale w takim ukladzie to ja JUZ NIC NIE WIEM!!!!! AAAAAAA!!! CZEMU TO TAKIE SKOMPLIKOWANE?????

I jeszcze jedno!!! Czy na ta emulsje Avene mogla nakladac wszystko co chce?? Tzn puder i podklad kazdej innej firmy???
Lisiczko, "niejaka" Hexxana to nasze guru -znawczyni składów itp,więc radzę polegać na jej zdaniu.

Kochane podaję Wam przepis na własnoręczny puder matujący wszystkie filtry! Mam tłustą skórę,przetestowałam juz wszystko od najwyzszych półek i to sprawdza sę znakomicie.

Puder dziecinny Babydream 4 łyzeczki plus Lyzeczka skrobii (tylko z mazideł,zadna mąka !) do tego dosypka pudru sypiego mineralnego dla uzyskania koloru jaki się podoba I tyle.Naprawdę działa.Acha,najwazniejsza jest aplikacja-tylko gąbeczką lateksową.Najlepsza jest czarna Sephory.

Mój makijaz wygląda tak: Vichy mleczko zel 50+, na to podkład (ostatnio Kolastyna satin make up-zadne Clinique i Lancomy mi nie pasują) a na to puder własnoręczny. Odrobina brązera i wyglądam cudnie.Wkleję foty niebawem.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2008-08-03 o 20:39
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:16   #3307
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uzywajace Chanel UV 50 - zadalam pytanie na temat jego dzialania z pudrem na forum filtromaniaczek i niejaka Hexxana odp mi tak:

"Nie moge sie dopatrzec w skanie filtrow,ktore bylby stabilne i dawalay ochrone wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek porzadnej ochronie."
No to ..zalamka
znalazlam w mojej torbie plazowe probke ktorej juz uzywalam na plazy - to Avene cream, ten sam filtr o ktorym piszecie ale w wersji kremowej - jak dla mnie niewypal nie wierze, zeby forma emulsji zmieniala cokolwiek no, biore poprawke na to, ze moge sie mylic podjade dzis moze do apteki po probke, sie zobaczy
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 16:54   #3308
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
No to ..zalamka
znalazlam w mojej torbie plazowe probke ktorej juz uzywalam na plazy - to Avene cream, ten sam filtr o ktorym piszecie ale w wersji kremowej - jak dla mnie niewypal nie wierze, zeby forma emulsji zmieniala cokolwiek no, biore poprawke na to, ze moge sie mylic podjade dzis moze do apteki po probke, sie zobaczy
Molly - koniecznie daj znac czy mocno sie swiecisz po emulsji avene!!! Ja juz mam dosc wydawania pieniedzy na kolejne kosmetyki, ktore potem i tak ida do smieci
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:11   #3309
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kobiety - zrobiłam rachunek sumienia. Wynika z niego,że zwariowałam. Kiedyś, kiedy plamy nie rzuciły mi się na mózg, byłam całkiem inteligentną 40 latką. O niezłej pozycji zawodowej. szanowanej i wolnej od przejmowania się tym, co ktoś o mnie pomyśli, jeżeli nie należał do grupy tych ludzi, których ocena jest dla mnie ważna. I co ze mnie zostało ? Wariatka, która walczy z plamami, czyta zamiast książkę to skład kremu i ogląda kolejne strony internetowe ze zdjęciami "przed i po". Ech...

I do tego wpadłam na to,że kiedy miałam w LO chemię, to mogli mnie uczyć o filtrach, reakcjach między kremami i dlaczego zachodzą. I wtedy bym się jej chciała uczyć,a nie ściągała przez 4 lata . Byłam w biol - chem.... Porażka.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:44   #3310
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

PO KAZDEJ AVENCE SIE SWIECI i to jak!!!!!KOSZMAR!!!
Ja to mam inny problem.Kobity!!!! moj chlop zapytal co ja z zebami zrobilam,bo jakies troche zolte.Po tym calym wybilelaniu geby i wiecznym stosowaniu filtrow widac wielka roznice !!! Kochane! znacie jakis "cosmelan" na zeby?Musze je jakos wybielic!!!Pomocy

acha!!! na avenke ,obojetnie jaka mozna wszystkie podklady i pudry nakladac!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:47   #3311
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
PO KAZDEJ AVENCE SIE SWIECI i to jak!!!!!KOSZMAR!!!
Ja to mam inny problem.Kobity!!!! moj chlop zapytal co ja z zebami zrobilam,bo jakies troche zolte.Po tym calym wybilelaniu geby i wiecznym stosowaniu filtrow widac wielka roznice !!! Kochane! znacie jakis "cosmelan" na zeby?Musze je jakos wybielic!!!Pomocy

acha!!! na avenke ,obojetnie jaka mozna wszystkie podklady i pudry nakladac!!!
A co on taki szczery, ten Twój mąż ???? a jakie on ma zęby ?????
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 17:52   #3312
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia,kochana on jest opalony,to tak nie widac ,ze zolte.A ja blada jak gejsza NO I TEN KOLOR ZEBOW.Ma cholp niestety racje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:07   #3313
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mam jeszcze jedno pytanko nt. AURIGA AURIDERM XO ŻEL - czy moge go na dzien, na slonce uzywac pod podklad? Na razie uzywam go na noc, ale chcialabym w ciagu dnia tez, czy nie wyjda mi plamy po nim, nie wiem nic o wit. K - jak dziala itp. Wiem, ze kilka z Was uzywalo Aurigii ... Pomozcie!
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:07   #3314
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza, Ty idź do dentysty jak Ci to przeszkadza, wybieli Ci zeby raz dwa ... , możesz też spróbować paskow blend - a - med - mi pomogly ;-)
A propos Avene - z tego co wyczytalam to Ty tylko kremu Avene uzywalas, z emulsja tez mialas doswiadczenia zle?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:16   #3315
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lisiczko,ja uzywalam z tej firmy Flavo C.Teraz kupuje na BU i stosuje pod filtr.
Wydaje mi sie,ze mozesz spokojnie XO zel na dzien pod filtr stosowac.
Co do avene,to owszem uzywam teraz kremu,ale przedwczoraj dostalam probke emulsji.Wydaje sie lepsza ,nie bieli i szybko sie wchlania,ALE SWIECI SIE.Mi to obojetne,bo pudruje.
Jaka metoda wybilelaja dentysci?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:33   #3316
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza, najlepsze jest wybielanie laserowe, metoda beyond, moj narzeczony tak wybiela koszt niestety niemaly ....

zobacz tez:
http://www.medix.home.pl/_stomatolog...nie_zebow.html
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:40   #3317
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

I do tego wpadłam na to,że kiedy miałam w LO chemię, to mogli mnie uczyć o filtrach, reakcjach między kremami i dlaczego zachodzą. I wtedy bym się jej chciała uczyć,a nie ściągała przez 4 lata . Byłam w biol - chem.... Porażka. [/quote]

Cześć cosmelanki, Kamilio, tez uczylam sie w LO profil biol-chem i o ile pamietam to nie uczyli niestety o skladzie kosmetykow i filtrach a szkoda pewnie dzisiaj obeszloby sie bez cosmelanu ale z drugiej strony nie bylybysmy kolezankami na tak fajnym i"uczonym" forum.
Osobiscie uzywam Avene50 - emulsja (nie krem i nie mleczko) jest najlzejsza i najbardziej nadaje sie do mieszanej i tlustej cery - bo takie maja "swiecace" problemy, mniej swieci sie LRP 30 - fluid ale niestety tylko 30 ( za malo). Ja mam cere mieszana i juz od 3 miesiecy cwicze matowienie po filtrach i mysle ze nie ma wiekszych szans, moze sposob Angi74 wskazany j.w.jest niezly, czytalam ze skrobia z mazidel ladnie chlonie nadmiar sebum.
Buczaczo,jesli chodzi o Twoj nowy problemzebowy, to jedynie w sposob spektakuralny moze wybielic stomatolog (u nas 500 zl) kosztuje, my z mezem przeciwiczylismy mnostwo past, z apteki i z internetu polecane - skutek slabiutki.
A poza tym Buczaczo,wiesz co najbardziej przebarwia - papieroski, wino czerwone, kawa - same pysznosci
Dziewczyny, podczytujac stale forum doszlam do wniosku, ze stajemy sie coraz wiekszymi niewolnikami, nie wiem czy to jeszcze przyjemnosc, same zakazy i to dlugotrwale
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:49   #3318
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No wlasnie Hannah,papieroski,czerwone wino i kawka.Do tego wybielona geba i masz babo placek-ZOLTE ZEBY
Kochana mozesz napisac jaka metada Ci wybielal lekarz zabki?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:50   #3319
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jesli to Avene emulsja 50 swieci sie tak jak LRP 50 fluid to jestem jeszcze od biedy w stanie to wutrzymac z cogodzinnym matowaniem bibulkami Kanebo oraz regularnym przypudrowywaniu tzw. noska Czy ktos moze te dwa "wynalazki" porownac [LRP fluid 50 i Avene emulsja 50]?
__________________

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 18:55   #3320
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Jesli to Avene emulsja 50 swieci sie tak jak LRP 50 fluid to jestem jeszcze od biedy w stanie to wutrzymac z cogodzinnym matowaniem bibulkami Kanebo oraz regularnym przypudrowywaniu tzw. noska Czy ktos moze te dwa "wynalazki" porownac [LRP fluid 50 i Avene emulsja 50]?
ja moge.
LRP nie wchlania sie u mnie i swieci.No i nie mozna pudrow na niego uzywac
Avene emulsja wchlania sie ,ale pozostaje taki glow.Z tym nie ma problemu,bo mozna przypudrowac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:33   #3321
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczaczo, nie wiem jak naukowo nazywa sie ta metoda ale polega na tym, że takim drobniutkim pylkiem, ja nazywam piaskiem czysci sie zeby urzadzeniem - koncowka"okragla tarcza" - usuwa przebarwienia i lekki kamien - ja mam plomby z przodu zeba, to w tym miejscu jest troche nierowno ale ogolnie moze byc - pani doktor powiedziala " moze byc efekt, przeciez nie jest pani gwiazda filmowa" myslalam ze pekne ze smiechuco pol roku, 8 -mcy trzeba powtorzyc, jesli wiesz co sie robi . Nie boli - ja 1 raz, maz 2 razy robil, jest niezle.
Najlepsze bylyby chyba nakladki porcelanowe - ale niestety dla mnie za drogie.Za takie pieniadze wole inny wybor.
Dziewczyny mysle, że Avene 50 - emulsja jest dla "miszanych"najlepsza - teraz zacznijmy testowac najlepsze metody matowienia cery po filtrach. Chetnie skorzystam, bo na razie to u mnie kilka razy dziennie platki matujace i tak jak Lisiczka80 - pudrowanie noska.
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:39   #3322
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Unhappy Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

O to jak my tu o zębach i rtęci to ja też z innej beczki Wiele z Was jak zdazylam zauwazyc mieszka w Niemczech stad moje pytanie. Zaczelam uzywac tabsów o nazwie Oviol (wczesniej stosowalam tabletki i nie za dobrze po nich sie czulam, a jak sie pojawily plastry to zaczelam plastry ale z pewnych powodow musialam przejsc na ten Oviol), zakupilam go w Niemczech, gin. uwaza, ze jest lepszy od dostepnych na polskim rynku pigulek. Czy moze ktoras z Was sie z tym czyms zetknela? Ma jakies wiad. nt. niego? W internecie strzępkowe wiadomosci ....
__________________

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:58   #3323
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah,dzieki za odoowiedz.Poszlam na inny watek i przeczytalam o paskach wybielajacych Crest supreme.Chyba je wyprobuje!A jak nie pomoze,to lece do dentysty.
lisiczka,ja tez z Okupanta,ale nie moge Ci pomoc.Zero doswiadczenia z pilami,ale jest tu forum ,o ktorym o nim pisza dziewczyny.
http://forum.gofeminin.de/__f1224_Be...le_Oviol_.html
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:03   #3324
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
I do tego wpadłam na to,że kiedy miałam w LO chemię, to mogli mnie uczyć o filtrach, reakcjach między kremami i dlaczego zachodzą. I wtedy bym się jej chciała uczyć,a nie ściągała przez 4 lata . Byłam w biol - chem.... Porażka.
no właśnie, w szkole uczą wszystkiego, tylko nie ...życia; a mogłoby być zupełnie inaczej

buczacza - ja wybielałam zęby preparatem "nite white" (dentysta przygotwuje nakładki na zęby i zakładasz to np na noc, albo na kilka godzin w ciągu dnia) - efekt bardzo dobry, ja płaciłam 1000 zł; teraz lekarka wybiela mi martwego zęba preparatem opalescent - zapłaciłam 150 zł za jednego zęba, ale preparat nakłada się kilka razy, przy czym efekt był już po pierwszym - preparat zakłada dentystka "przez dziurkę" w zębie, bezpośrednio do jego środka;

kobietki pytacie o cere naczynkowa, ja takiej nie mam, ale na taką cerę kupiłam mojemu Lubemu kremik Iwostinu - Solecrin (filtr 30+) specjalny na naczynka - moje słonko sobie go chwali!

molly - uważaj na siebie, bo my Ciebie bardzo potrzebujemy
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:07   #3325
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lidia,a Ty przypadkiem nie masz dzisiaj imienin? Coooooooooo?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:13   #3326
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

nie mam niestety, muszę czekać do 27. marca.... ale jeśli chodzi o ...życzenia, to na pewno chetnie je ... przyjmę
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:26   #3327
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
nie mam niestety, muszę czekać do 27. marca.... ale jeśli chodzi o ...życzenia, to na pewno chetnie je ... przyjmę
szkooooda,a ja juz winko otworzylam,ale nie czerwone(zeby)
To nic kochana,wypije za Twoje bezplamiaste zycie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:33   #3328
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ana8977 Pokaż wiadomość

Druga sprawa :czy placac lekarzowi "1600-1800zl" tzn.czy w koszt zabiegu wliczony jest owy sloiczek kremu cos.2 ???Czy place powyzsza kwote za nalozenie maski +"2"wizyty kontrolne + ekstra "+500zl za sloiczek kremu?

I na koniec ....moze przypadkowo pisze ktos z podkarpacia i moglby mi polecic jakiegos dobrego lekarza-cosmelana /gabinet???
A moze ktos zaufany z Krakowa???

Bede wdzieczna za odpowiedzi,rady i porady
Pozdrowionka !Do uslyszenia!
Ana8977 polecam w Krośnie gabinet medycyny estetycznej dr Edyta Węgrzyn. Za cosmelan płacisz jedyne 1500 zł z wszystkimi kremikami już, w tym wliczone też bezpłatne wizyty kontrolne (kilka).

Cytat:
Zapomnialam jeszcze zapytac....
Czy popekane naczynka krwionosne nie sa przeciwskazaniem?
Przez te wszystkie "eksperymenty" zaczely mi pekac na policzku!
Robi sie z tego swieza ,coraz wieksza siateczka
Jak czytam sklad cosmelanu,ten kwas za kwasem to....mam mieszane uczucia!
Nie chce po cosmelanie wyladowac na laserowym usuwaniu naczynek
Macie jakies doswiadczenia "w tej materii"???
Ja mam również popękane naczynka na policzku, używam na noc maści arnikowej i rzeczywiście sa efekty, rumień mija. Więc możemy się tym ratować jesli po cosmelanie były by bardziej podraznione
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:08   #3329
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie moje kocghane kosmitki.

Molly- z rtęcia u mnie to było tak, nie byłam aż tak bardzo chora, mierzyłam stan pogorączkowy i nie wiem jak wypadł mi termomert. Rtęć sie wylała biegiem zaczęłam sprzatć( mam też wszędzie płyki) szmaty powyrzucałam, przewietrzyłam mieszkanie i po cały incydencie zaczęło mi sie kręcić w głowie. Mama sie wystraszyła wezwała karetke, w szpitalu porobilimi wszystkie badania i byłam na obserwacji 3 dni. Ogólnie było wszystko dobrze. Lekarze zalecili wietrzyć mieszkanie pare dni i myć podłoge też po kilka razy dziennie.Chyba te zawroty to raczej z wielkiego stachu, bo też wiem co to znaczy rtęć. Zyje do dziś i mam sie świetnie.

Buczacza- na wybielanie ząbków to idz do dentysty. polecam Ci metodę Opalescens- ok 1000zł.( czy jakoś tak) dentysta robi odlew Twoich ząbków i do domu daje ci nakładki i żel które zakładasz na noc. Na wizyty kontrolne chodzisz co jakiś czas i normalnie zęby jak śnieg. Hollyłudzki uśmiech.Zabieg jest trwały i jednorazowy, ja ciesze sie śnieżnym uśmiechem już 4 latka ( bo inne metody- paski to nic nie warte)
Papierosy i kawa i wino niestety przebarwiają zęby. Szczególnie papierosy, Medota ta u palaczy nie daje takich super efektów. Jak trafisz na super i odpowiedzialnego dentyste to da Ci konkretny wykład na temat palenia i przebarwiania zębów..
Więc najpier rzuć palenie a potem idz i wybielaj swoje ząbki.
Zrób to dla urody.
Wiem znowu o paleniu, znowu biedna jesteś i osaczona, ale dobrze Ci radzimy.

Piekna cera i śnieżne żęby dla nich warto sie poświęcić.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:25   #3330
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lisiczko- na temat Ovionu to nic nie wiem, ale z tego co rozmawiałam ze swoim gin. to niby "Jaśminella" ma najmniej hormonów i nie ma działania fotouczulającego, ja używam jeszcze Jasmin(niby też tak mało hormonów i nie zatrzymuje wody w organiżmie), ostatnią paczkę i kończe z tym.
Mimo wszystko- hormony i słońce. Jakie te tabletki by nie były, bezpieczny seks ale coś za coś.


Co do nakładania filtrów 2ml, to ja nie dam rady, to nie możliwe.
Chyba buczacza ma rację że trzeba cosmelanu o słoiczek więcej używać, bo tyle filtru na swoją drobną bużke nijak nie nałożę.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.