Wszystko o Avonie - cz.35 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 13:56   #1291
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez amelia91 Pokaż wiadomość
hej, czy produkty kupione w tej promocji ci była ostatnio, każdego dnia inna rzecz -45% można zwracać?
A czemu nie? To normalna oferta katalogowa tyle że opust dawali wyższy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 14:07   #1292
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez amelia91 Pokaż wiadomość
hej, czy produkty kupione w tej promocji ci była ostatnio, każdego dnia inna rzecz -45% można zwracać?
Ja zwracałam, szkoda było trochę, bo kosmetyki wychodziły taniutko, ale po co miały leżeć nieużywane
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 14:24   #1293
amelia91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 632
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A czemu nie? To normalna oferta katalogowa tyle że opust dawali wyższy.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja zwracałam, szkoda było trochę, bo kosmetyki wychodziły taniutko, ale po co miały leżeć nieużywane
tak myślałam, że można ale wolałam sie upewnić
dzięki za odpowiedzi
amelia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:25   #1294
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Jeśli reklamuję kosmetyk to odsyłają mi nowy razem z zamówieniem? Planowałam nie robić już zamówień ale muszę koleżance zareklamować perfumy bo przyszły bez nakrętki, jest możliwość żeby odesłali pomimo nie składania zamówienia?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:58   #1295
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Jeśli reklamuję kosmetyk to odsyłają mi nowy razem z zamówieniem? Planowałam nie robić już zamówień ale muszę koleżance zareklamować perfumy bo przyszły bez nakrętki, jest możliwość żeby odesłali pomimo nie składania zamówienia?
Zależy na kogo trafisz. Może Ci same wyślą.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 17:03   #1296
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

puściłam zamówienie z k8, sobie wzięłam
4 nowe lakiery
poczwórne cienie z demo
bransoletkę na kostkę
kolczyki mindy
szampon gładkość jedwabiu AT
tusz infinitize
tusz ss za 1 zł
zestaw skarby amazonii z focusa
i tyle, mało ciekawy ten katalog, nie ma co szaleć, może k9 będzie lepszy
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 18:20   #1297
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

miała któraś z Was portmonetkę Amara, tą niebieską co jest w k6? Bo ciekawi mnie jaka jest w rzeczywistości
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 19:02   #1298
perhabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cześć! Mam do Was pytanie dotyczące nieterminowych płatności w Avon. Aktualnie muszę zapłacić za fakturę do niedzieli, niestety przydarzył mi się niespodziewany świąteczny wyjazd i nie mam możliwości zrobienia przelewu (tradycyjnie chodzę z kwitkiem na pocztę). Naczytałam się w internecie różnych dramatycznych historii o licznych ponagleniach, wpisaniu do rejestru długów. Miałyście kiedyś taką sytuację?
Z informacji podanych na stornie Avon wynika, że powinnam dostać tylko ponaglenie + 7zł. A jak to bywa w praktyce? Stanie się wielka porażka jak zrobię ten przelew w przyszły wtorek/środę?
Może przesadzam ale nigdy nie spóźniałam się z płatnościami i nie mam pojęcia czy nie wpakuję się w jakąś niezręczną sytuację.
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację na ten temat! )
perhabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:28   #1299
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez perhabs Pokaż wiadomość
Cześć! Mam do Was pytanie dotyczące nieterminowych płatności w Avon. Aktualnie muszę zapłacić za fakturę do niedzieli, niestety przydarzył mi się niespodziewany świąteczny wyjazd i nie mam możliwości zrobienia przelewu (tradycyjnie chodzę z kwitkiem na pocztę). Naczytałam się w internecie różnych dramatycznych historii o licznych ponagleniach, wpisaniu do rejestru długów. Miałyście kiedyś taką sytuację?

Z informacji podanych na stornie Avon wynika, że powinnam dostać tylko ponaglenie + 7zł. A jak to bywa w praktyce? Stanie się wielka porażka jak zrobię ten przelew w przyszły wtorek/środę?

Może przesadzam ale nigdy nie spóźniałam się z płatnościami i nie mam pojęcia czy nie wpakuję się w jakąś niezręczną sytuację.

Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację na ten temat! )

jesli masz na fakturze ze zaplata do niedzieli to w praktyce wyglada to tak ze jeszcze masz dodatkowe 3-4 dni, po tych 4 dniach po zalogowaniu w strefie konsultantki widzisz wymagana platnosc ale jeszcze bez kosztu ponaglenia , dopiero gdzies na 5 ty dzien doliczaja ci 7 zl i wtedy placisz kwote faktury plus 7 zl


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
jesli masz na fakturze ze zaplata do niedzieli to w praktyce wyglada to tak ze jeszcze masz dodatkowe 3-4 dni, po tych 4 dniach po zalogowaniu w strefie konsultantki widzisz wymagana platnosc ale jeszcze bez kosztu ponaglenia , dopiero gdzies na 5 ty dzien doliczaja ci 7 zl i wtedy placisz kwote faktury plus 7 zl


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

rozumiesz ? masz czas do niedzieli plus dodatkowe 4 dni czyli mozesz do czwarku zaplacic bez oplaty 7 zl, dopiero w piatek po swietach ci nalicza 7 zl


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:45   #1300
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Tylko, że do czwartku Avon powinien mieć już kasę zaksięgowaną na swoim koncie, a wiemy ile się czeka na przelew z poczty
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:19   #1301
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

jeszcze jedna klientka się obudziła z zamówieniem z k8 dobrałam sobie korektor zmarszczek w kompakcie anew reversalist, zobaczymy co to za cudo
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 21:25   #1302
joawoj
Raczkowanie
 
Avatar joawoj
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
miała któraś z Was portmonetkę Amara, tą niebieską co jest w k6? Bo ciekawi mnie jaka jest w rzeczywistości
Zamówiłam ją sobie teraz, więc jak nikt się nie odezwie wcześniej, to po świętach mogę się podzielić wrażeniami .
__________________
W avatarku moja kochana Laila (owczarek szetlandzki).
joawoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:44   #1303
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez perhabs Pokaż wiadomość
Cześć! Mam do Was pytanie dotyczące nieterminowych płatności w Avon. Aktualnie muszę zapłacić za fakturę do niedzieli, niestety przydarzył mi się niespodziewany świąteczny wyjazd i nie mam możliwości zrobienia przelewu (tradycyjnie chodzę z kwitkiem na pocztę). Naczytałam się w internecie różnych dramatycznych historii o licznych ponagleniach, wpisaniu do rejestru długów. Miałyście kiedyś taką sytuację?
Z informacji podanych na stornie Avon wynika, że powinnam dostać tylko ponaglenie + 7zł. A jak to bywa w praktyce? Stanie się wielka porażka jak zrobię ten przelew w przyszły wtorek/środę?
Może przesadzam ale nigdy nie spóźniałam się z płatnościami i nie mam pojęcia czy nie wpakuję się w jakąś niezręczną sytuację.
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację na ten temat! )
Po pierwsze, to jeśli masz termin do niedzieli, a niedziela i poniedziałek to święto, to jest tak jak byś miała termin do wtorku.
Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
jesli masz na fakturze ze zaplata do niedzieli to w praktyce wyglada to tak ze jeszcze masz dodatkowe 3-4 dni, po tych 4 dniach po zalogowaniu w strefie konsultantki widzisz wymagana platnosc ale jeszcze bez kosztu ponaglenia , dopiero gdzies na 5 ty dzien doliczaja ci 7 zl i wtedy placisz kwote faktury plus 7 zl


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------




rozumiesz ? masz czas do niedzieli plus dodatkowe 4 dni czyli mozesz do czwarku zaplacic bez oplaty 7 zl, dopiero w piatek po swietach ci nalicza 7 zl
Po drugie, z ponagleniami różnie bywa, ja zazwyczaj ich nie miałam aż któregoś dnia bach, pierwszy dzień po terminie (7zł naliczone, papier pocztą przyszedł po 2 tygodniach(
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 07:59   #1304
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to jeśli masz termin do niedzieli, a niedziela i poniedziałek to święto, to jest tak jak byś miała termin do wtorku.


Po drugie, z ponagleniami różnie bywa, ja zazwyczaj ich nie miałam aż któregoś dnia bach, pierwszy dzień po terminie (7zł naliczone, papier pocztą przyszedł po 2 tygodniach(
Ja też puściłam przelew on line i okazało się, że avon to księguje 3 dni. Przelew z mojego banku do innego maksymalnie jest na drugi dzień, a oni poczekali sobie kolejne 2 dni, a że miałam do opłacenia 3 małe faktury (coś ponad 50 zł każda). Policzyli mi 3*7zł czyli zapłaciłam 21 zł za spóźnienie nie z mojej winy. Pisałam do nich, ale jak zwykle olali sprawę.
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:16   #1305
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

ja jak zapłacę rano przed 8 to mam zaksięgowane po południu tego samego dnia, oczywiście nie czekam do ostatniego dnia tylko zawsze wcześniej wpłacam, jak zamawiałam tylko dla siebie, to opłacałam jak faktura się pojawiła, teraz nie, bo nie mam zamiaru zakładać kilka stówek za klientki, bo po co
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:19   #1306
_W_
Raczkowanie
 
Avatar _W_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Szara kropka - rozświetlający korektor w pędzelku Light
__________________
Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna.
_W_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:23   #1307
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Ja też puściłam przelew on line i okazało się, że avon to księguje 3 dni. Przelew z mojego banku do innego maksymalnie jest na drugi dzień, a oni poczekali sobie kolejne 2 dni, a że miałam do opłacenia 3 małe faktury (coś ponad 50 zł każda). Policzyli mi 3*7zł czyli zapłaciłam 21 zł za spóźnienie nie z mojej winy. Pisałam do nich, ale jak zwykle olali sprawę.
Ja ustawiam płatność na dany dzień (czyli pewnie z mojego konta schodzi o północy) i mam zawsze zdjęte z konta w Avonie tego samego dnia

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja jak zapłacę rano przed 8 to mam zaksięgowane po południu tego samego dnia, oczywiście nie czekam do ostatniego dnia tylko zawsze wcześniej wpłacam, jak zamawiałam tylko dla siebie, to opłacałam jak faktura się pojawiła, teraz nie, bo nie mam zamiaru zakładać kilka stówek za klientki, bo po co
Ja płacę jak już przyjdą kosmetyki, bo a nuż pół paczki będzie puste, a już opłacone Ale klientki od razu płacą lub przelewem w ciągu max kilku dni więc jak już mam od nich to od razu ustawiam przelew
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:37   #1308
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

W poniedziałek zapłaciłam przelewem ok 10 a wieczorem już było ściągnięte z konta więc nie jest tak że Avon księguje 3 dni.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:42   #1309
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja ustawiam płatność na dany dzień (czyli pewnie z mojego konta schodzi o północy) i mam zawsze zdjęte z konta w Avonie tego samego dnia

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------


Ja płacę jak już przyjdą kosmetyki, bo a nuż pół paczki będzie puste, a już opłacone Ale klientki od razu płacą lub przelewem w ciągu max kilku dni więc jak już mam od nich to od razu ustawiam przelew

a ja robie przelew z pko bp z samiutkiego rana przed 8 to wieczorem kolo 18 juz w avon sa zaksiegowane pieniadze


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 09:32   #1310
joannamm
Raczkowanie
 
Avatar joannamm
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 428
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez perhabs Pokaż wiadomość
...Naczytałam się w internecie różnych dramatycznych historii o licznych ponagleniach, wpisaniu do rejestru długów. Miałyście kiedyś taką sytuację?...)
Najpierw dostajesz ponaglenie i 7 zł do zapłaty. Tak więc nie musisz się martwić, że od razu wpiszą Cię do rejestru dłużników.
joannamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:08   #1311
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Ja też puściłam przelew on line i okazało się, że avon to księguje 3 dni. Przelew z mojego banku do innego maksymalnie jest na drugi dzień, a oni poczekali sobie kolejne 2 dni, a że miałam do opłacenia 3 małe faktury (coś ponad 50 zł każda). Policzyli mi 3*7zł czyli zapłaciłam 21 zł za spóźnienie nie z mojej winy. Pisałam do nich, ale jak zwykle olali sprawę.
I to jest sytuacja, którą trzeba tępić. Ja w tym momencie nie płaciłabym tych pieniędzy, tylko wysłała potwierdzenie przelewu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:27   #1312
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Też mi się czasem zdarza, że Avon księguje wpłaty bardzo długo. Kiedyś wpłaciłam pieniądze w piątek wieczorem, więc tak jakby przelew powinien pójść w poniedziałek rano (wiem, o której w moim banku są sesje wychodzące i wiem, kiedy w Avonie przychodzące), więc pieniądze powinny być na koncie tego samego dnia o 17.30, a zaksięgowali w środę właśnie koło 17.30!!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:40   #1313
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

dziewczyny, czy któryś podkład z avonu jest godny uwagi dla tłustej cery? zależy mi przede wszystkim na tym, żeby nie tworzył maski i przede wszystkim nie robił plam/nie ciemniał. Miło by było gdyby krył zaczerwienione policzki... Matowić nie musi, bo mam dobry puder do tego :P z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 13:42   #1314
Avie93
Raczkowanie
 
Avatar Avie93
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 231
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któryś podkład z avonu jest godny uwagi dla tłustej cery? zależy mi przede wszystkim na tym, żeby nie tworzył maski i przede wszystkim nie robił plam/nie ciemniał. Miło by było gdyby krył zaczerwienione policzki... Matowić nie musi, bo mam dobry puder do tego :P z góry dziękuję za odpowiedzi
Może podkład matujący , albo matujący podkład w musie Te podkłady powinny być odpowiednie dla tłustej cery.
Avie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 14:17   #1315
jola_asia
Rozeznanie
 
Avatar jola_asia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 535
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Dostalam tablet
jola_asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:10   #1316
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez joawoj Pokaż wiadomość
Zamówiłam ją sobie teraz, więc jak nikt się nie odezwie wcześniej, to po świętach mogę się podzielić wrażeniami .
w piątek będę zamawiać więc pewnie wezmę w ciemno
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:15   #1317
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

teraz niestety nie mam u kogo zamawiać kosmetyków więc lipa
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:42   #1318
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

mam fakturę ale jeszcze bez podglądu
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:17   #1319
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Wykupiłyście mi wszystkie bransoletki z demo :p teraz muszę poczekać na dostawę
Jak tam u Was z kremami Anew?? Ja mam narazie zamówienie na 7szt
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:29   #1320
jola_asia
Rozeznanie
 
Avatar jola_asia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 535
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.35

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Wykupiłyście mi wszystkie bransoletki z demo :p teraz muszę poczekać na dostawę
Jak tam u Was z kremami Anew?? Ja mam narazie zamówienie na 7szt
Ja też 7 sztuk i na tym chyba koniec
jola_asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-31 20:33:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.