Niedziela bez zakupów - cz.2. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 12:40   #2131
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 113
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Co do rynku i regulacji - racja. Ale woda jest jednak podstawą i po prostu serce się kraja, jak widzę staruszkę latem chcącą kupić wodę i zbierającą na nią te 5 zł albo matkę z trójką dzieci, z czego każde chce pić. Ale bardziej niż za regulacją cen wody jestem za bezpłatnymi kranikami z wodą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kraniki to dużo lepszy pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 13:00   #2132
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

W Tokio takie kraniki są co kawałek (plus co dwa kroki automaty z napojami w cenach sklepowych) i fajnie się to sprawdza. Plus toalety publiczne które są czyste i tam też można sobie napełnić butelki - informacje zachęcające to picia kranowki są umieszczone w takich miejscach więc jest to też "reklamkwane". Swoje robi też fakt że woda bufelkowana jest droższa od napojów slodzonych często więc ludzie, mieszkańcy i turyści, chętnie z tego korzystają. Dodatkowo, ale to już typowo związane z kulturą Japonii, przy świątyniach są źródełka z których też można się napić wody. Uważam że u nas przy kościołach też mogłyby być takie ujęcia. Kościołów dużo, widoczne z daleka a byłaby pewność że można tam dostać wodę więc też jakieś ułatwienie.
Można bez problemu o takich rzeczach pomyśleć, ale widać albo nikomu się nie chce, albo ludzie uważają że nie jest to potrzebne. Są takie kraniki w galeriach handlowych i w sumie ani razu nie widziałam żeby ktoś z nich korzystał, aczkolwiek to nie wyznacznik, nie bywam tam często. Ciekawa jestem czy jeśli by takowe zostały zamontowane to czy byłoby to popularne rozwiązanie u nas.

Choć i tak wolałabym mieć po prostu możliwość wybrania, czy chce skorzystać z kraniki i napić się wody, czy kupić sobie colę w sklepie i się nie martwić że padnę z pragnienia.


Sorry że momentami mogło wyjść coś bez sensu,ale pisze ta odpowiedź na raty.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2018-06-18 o 13:01
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 14:53   #2133
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Uważam, że ceny za wodę powinny być prawnie regulowane. Masz sklepik na dworcu - colę sprzedawaj nawet i za 8 zł, ale jak widzę wodę 0.5l za 5zł, to mnie szlag trafia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie szlag trafia jak widzę ceny wody na lotniskach. Swojej nie wolno, masz kupić 0,5 za 8zł bo potem w tanich liniach też niewiele dostaniesz do picia... Tym się powinien ktoś zająć bo to chore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:47   #2134
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Mnie szlag trafia jak widzę ceny wody na lotniskach. Swojej nie wolno, masz kupić 0,5 za 8zł bo potem w tanich liniach też niewiele dostaniesz do picia... Tym się powinien ktoś zająć bo to chore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie miałam pisać o lotniskach! 0,5 za 10 zł widziałam ostatnio, leciałam 3 h i weź nie pij nic przez tyle czasu w tanich liniach nic do picia nie dają chyba, że kupisz sobie. Małą kawę za 3 euro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 16:15   #2135
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Dlaczego na lotniskach jest tak drogo? Jakie jest tego wytłumaczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 17:26   #2136
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 17:53   #2137
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Jeśli to było do mnie to przepraszam, ale nie rozumiem pytania

Z czym była ta sałata że tak dobra?
I jeszcze ją trzymasz 3 dni?
andra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 18:08   #2138
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Kurcze. Byłam w piątek w biedrze. Nie było marchewek, pietruszki, proszku do pieczenia i uwaga, cukru! Byłam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:20   #2139
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

U mnie w sklepach w poniedziałki sajgon. W biedrze nie da się wózkiem przejechać, bo wszystko zastawione paletami.... Owoce też jakies niefajne.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:23   #2140
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
I co sądzisz o wolnych niedzielach, które masz jako sprzedawca?
Czasem wolna niedziela się przydaje, nie trzeba prosić, by ten dzień był wolny jak jest potrzebny, zwłaszcza jak są jakieś ciekawe wydarzenia w niedzielę lub potrzebne jest iść np na chrzest, a będę szła w niedzielę w lipcu i akurat jest niehandlowa. Jednak ogólnie nie jest to takie dobre i tak, bo gospodarka może chyba na tym stracić, a czasem nawet przyda się kupić coś drobnego w niedzielę (ja mam obok otwarte monopolowe i w jednym kupi się nawet masło, wędlinę chociaż paczkowaną, więc to nie jest tak, że ktoś będzie głodny), ale nie każdy ma i jeszcze Żabkę otworzyła u nas ostatnio jedna właścicielka od 10 do 18. Moim zdaniem mogłoby być otwarte w niedzielę, ale np krócej, bo faktycznie jest więcej ludzi i fajnie byłoby więcej odpocząć i wcześniej pójść do domu, więc zamiast do 20, to żeby było np do 18 i coś jeszcze się odpocznie, a ludzie też mają dużo czasu na zakupy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:47   #2141
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Koleżanka wybiera się na imprezę rodzinną za 4 dni-jakaś formalna okazja bo w panice, że nic eleganckiego na to wyjście nie ma. Nie ma ani butów ani sukienki, a jedyne wolne miała w tą niedzielę. Oczywiście niehandlową.
I tak w praktyce wygląda życie ciężko pracujących młodych kobiet w Polsce.
No i od tego w praktyce zaczyna się zwijanie się gospodarki.
Ja też miałam za ciuchami połazić, ale że w weekendy nie mogę to też pewnie w tym roku, na najbliższych wyprzedażach za dużo ubrań nie kupię. Jak mogę to idę na te zakupy raz, na raz, jak już naprawdę muszę. Tak było ostatnio z butami.
Moi rodzice o ile wiem, też coraz rzadziej chodzą po cokolwiek na zakupy bo mój tata jest raczej gościem w domu. Jak w niedzielę nie mogą iść na zakupy,a w sobotę go nie ma to mama jedynie w tygodniu jakiś drobiazg od czasu do czasu kupi jak już się bez niego nie da funkcjonować.
Niby się wydaje, że to tylko jeden dzień, ale coraz częściej widzę, że w ten jeden dzień jednak życie handlu rozwijało się dotychczas dość prężnie w przypadku naszego kraju.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

A propos, wygląda na to, że skutki ustawy o zakazie handlu będę przedmiotem debaty sejmowej w czwartek:
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/ar...zu-handl,47833
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:55   #2142
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

No to ja pracuję po 11-12 godzin w sklepie właśnie (zdarzyło się nawet półtorej godziny więcej i nie jest to zgodne z prawem, ale nie było wyboru, bo wtedy pracowało mniej osób, ale już się nie zdarza), czasem krócej, ale zazwyczaj tak, ale dzięki temu pracuję tak 15 dni w miesiącu, jest więcej wolnego. Dlatego znajdę czas w tygodniu na kupienie czegoś np na chrzciny. No ale gorzej jak ktoś pracuje od poniedziałku do soboty, ale krócej, a nie zdąży pojechać do sklepów no albo zrobi obiad i potem już nie ma siły. No a ja mam np pracę, a potem 2 dni wolne, to przy całym wolnym dniu lub dwóch a zdarzyły się i trzy jest łatwiej. Musi się zgadzać ilość godzin w miesiącu i jest ok.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2018-06-18 o 22:58
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:56   #2143
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Z czym była ta sałata że tak dobra?
I jeszcze ją trzymasz 3 dni?
Aaaa No niestety aż trzech dni jak ją całą zrobię to nie wytrzyma, robię w dwóch ratach, tylko sos od razu

To nic specjalnego, bardzo szybka sałatka "big mac"
Robię sos, z majonezu, ketchupu, musztardy, kropli sosu worcestershire, do tego szczypta słodkiej wędzonej papryki, czosnku, soli i cukru.

Kroję sałatę lodową na kawałeczki, ogórka kiszonego na baaaardzo cienkie plasterki i ścieram na wiórki dojrzewający, miękki cheddar.
kroję szynkę wieprzową na cienkie plasterki i dorzucam do miski, mieszam wszystko i w sumie gotowe.

W przepisie oryginalnym było jeszcze mięso wołowe mielone,
usmażone i w małych kuleczkach. Ja bardzo nie lubię sklepowego mięsa mielonego, a do sałatki nie chce mi się mielić, więc po prostu zmieniłam to na szynkę

Przed samym podaniem posypuję prażoną cebulką.
TŻ lubi jeszcze wersję z dodaną cienko pokrojoną cebulką i pomidorkami.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 08:53   #2144
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Koleżanka wybiera się na imprezę rodzinną za 4 dni-jakaś formalna okazja bo w panice, że nic eleganckiego na to wyjście nie ma. Nie ma ani butów ani sukienki, a jedyne wolne miała w tą niedzielę. Oczywiście niehandlową.
I tak w praktyce wygląda życie ciężko pracujących młodych kobiet w Polsce.
No i od tego w praktyce zaczyna się zwijanie się gospodarki.
Ja też miałam za ciuchami połazić, ale że w weekendy nie mogę to też pewnie w tym roku, na najbliższych wyprzedażach za dużo ubrań nie kupię. Jak mogę to idę na te zakupy raz, na raz, jak już naprawdę muszę. Tak było ostatnio z butami.
Moi rodzice o ile wiem, też coraz rzadziej chodzą po cokolwiek na zakupy bo mój tata jest raczej gościem w domu. Jak w niedzielę nie mogą iść na zakupy,a w sobotę go nie ma to mama jedynie w tygodniu jakiś drobiazg od czasu do czasu kupi jak już się bez niego nie da funkcjonować.
Niby się wydaje, że to tylko jeden dzień, ale coraz częściej widzę, że w ten jeden dzień jednak życie handlu rozwijało się dotychczas dość prężnie w przypadku naszego kraju.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

A propos, wygląda na to, że skutki ustawy o zakazie handlu będę przedmiotem debaty sejmowej w czwartek:
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/ar...zu-handl,47833



Tez widzę po stanie konta (i szafy!), ze wydaję znacznie mniej.
Nie kupuje ubrań, butów przez internet, bo na mnie mało co dobrze lezy a nie mam głowy do odsyłek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 09:39   #2145
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 113
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tez widzę po stanie konta (i szafy!), ze wydaję znacznie mniej.
Nie kupuje ubrań, butów przez internet, bo na mnie mało co dobrze lezy a nie mam głowy do odsyłek.
Ja w ogóle nie lubię przez Internet. Lubię tą natychmiastową gratyfikację wybrania, zapłacenia i wyjścia z artykułem od razu.

Internet mi tego nie daję, więc chodzę w rozwalajacych się butach, bo nie chce mi się szukać niedzieli, podczas której coś kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 09:50   #2146
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie lubię przez Internet. Lubię tą natychmiastową gratyfikację wybrania, zapłacenia i wyjścia z artykułem od razu.

Internet mi tego nie daję, więc chodzę w rozwalajacych się butach, bo nie chce mi się szukać niedzieli, podczas której coś kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



U mnie w ogóle jest dramat, bo jakieś 2 lata temu podjęłam heroiczną decyzję "wykończenia szafy".
Nigdy nie kupowałam dużo ubrań, ale kupowałam dobre. Postanowiłam "wychodzić wszystkie" i potem zbudować szafę od nowa.

Ale nadeszły wolne niedziele.
I jestem dosłownie w "czarnej doopie"
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 11:01   #2147
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tez widzę po stanie konta (i szafy!), ze wydaję znacznie mniej.
Nie kupuje ubrań, butów przez internet, bo na mnie mało co dobrze lezy a nie mam głowy do odsyłek.
Ja niestety tego nie zauważyłam bo zawsze sporo kupowałam przez internet. Nawet przed chwilą buty kupiłam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 11:43   #2148
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 113
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
U mnie w ogóle jest dramat, bo jakieś 2 lata temu podjęłam heroiczną decyzję "wykończenia szafy".
Nigdy nie kupowałam dużo ubrań, ale kupowałam dobre. Postanowiłam "wychodzić wszystkie" i potem zbudować szafę od nowa.

Ale nadeszły wolne niedziele.
I jestem dosłownie w "czarnej doopie"
Ja sobie obiecałam, że nie kupuje ciuchów do idealnej figury, no i mam właśnie podobny problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 12:43   #2149
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Ja lubię kupować ubrania przez internet, bo zawsze towarzyszy mi przy tym jakaś taka adrenalina, co tak naprawdę znajdzie się w paczce
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 12:46   #2150
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ja lubię kupować ubrania przez internet, bo zawsze towarzyszy mi przy tym jakaś taka adrenalina, co tak naprawdę znajdzie się w paczce
Tak, jasne. Super sprawa zamawiać biustonosz online
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:00   #2151
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Staram się patrzeć na plusy - sandały kupię może dopiero jak będą przeceny, bo wcześniej albo brak czasu albo niedziela niehandlowa. A tak to przynajmniej zaoszczędzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:23   #2152
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak, jasne. Super sprawa zamawiać biustonosz online
Kiedyś kupowałam i prawie wszystko na mnie pasowało, nawet biustonosz. Teraz już bym się nie zdecydowała.
Obecnie zamawiam jedynie ciuchy (raczej góra, bo z dołem mam większe problemy) ew. buty.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:10   #2153
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak, jasne. Super sprawa zamawiać biustonosz online

zależy jak dla kogo. ja biustonosze kupuję już tylko przez neta.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:24   #2154
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tak, jasne. Super sprawa zamawiać biustonosz online
A czemu nie , jak się zna firmę, ba nawet przymierzylo w stacjonarnym , a w necie jest polowe tańszy

Ja mam taki rozmiar, że tylko czarne i białe są w stacjonarnych, białych nie noszę, a nudna nie lubię być, to w necie kupuje inne kolorki i w fajnych cenach
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:48   #2155
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A czemu nie , jak się zna firmę, ba nawet przymierzylo w stacjonarnym , a w necie jest polowe tańszy

Ja mam taki rozmiar, że tylko czarne i białe są w stacjonarnych, białych nie noszę, a nudna nie lubię być, to w necie kupuje inne kolorki i w fajnych cenach
Może i się kiedyś przekonam, ale do tej pory w necie tak na oko zamawiane ( nie miałam gdzie przymierzyć swojego rozmiaru, dawno temu to było ) to same zwroty robiłam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:30   #2156
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Czasem wolna niedziela się przydaje, nie trzeba prosić, by ten dzień był wolny jak jest potrzebny, zwłaszcza jak są jakieś ciekawe wydarzenia w niedzielę lub potrzebne jest iść np na chrzest, a będę szła w niedzielę w lipcu i akurat jest niehandlowa. Jednak ogólnie nie jest to takie dobre i tak, bo gospodarka może chyba na tym stracić, a czasem nawet przyda się kupić coś drobnego w niedzielę (ja mam obok otwarte monopolowe i w jednym kupi się nawet masło, wędlinę chociaż paczkowaną, więc to nie jest tak, że ktoś będzie głodny), ale nie każdy ma i jeszcze Żabkę otworzyła u nas ostatnio jedna właścicielka od 10 do 18. Moim zdaniem mogłoby być otwarte w niedzielę, ale np krócej, bo faktycznie jest więcej ludzi i fajnie byłoby więcej odpocząć i wcześniej pójść do domu, więc zamiast do 20, to żeby było np do 18 i coś jeszcze się odpocznie, a ludzie też mają dużo czasu na zakupy.
Zgadzam się sama pracuje w handlu i patrząc na gospodarkę to nie jest to dobre, mi to w sumie lotto ale nie powiem, czasem ta niedziela wolna się przyda.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:31   #2157
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

A przed tą zmianą nie dostawałyście wolnych niedziel?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:35   #2158
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;84272271]A przed tą zmianą nie dostawałyście wolnych niedziel?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Były ale jak się czasem potrzebuje weekendu wolnego to przy wolnej niedzieli łatwiej znaleźć zastępstwo bo ludzie w weekendy pracować chcą jak najmniej. Dodatkowo studiuje zaocznie wiec weekendów wolnych od niczego nie mam, no właśnie, chyba że wypada sobota w pracy i niedziela wolna.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:37   #2159
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Były ale jak się czasem potrzebuje weekendu wolnego to przy wolnej niedzieli łatwiej znaleźć zastępstwo bo ludzie w weekendy pracować chcą jak najmniej. Dodatkowo studiuje zaocznie wiec weekendów wolnych od niczego nie mam, no właśnie, chyba że wypada sobota w pracy i niedziela wolna.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A to moje znajome pracujące w handlu mówią co innego, m.in. to, że teraz przez rozkład godzin nie mają wolnych weekendów (w sensie całych, sb i nd).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:47   #2160
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;84272431]A to moje znajome pracujące w handlu mówią co innego, m.in. to, że teraz przez rozkład godzin nie mają wolnych weekendów (w sensie całych, sb i nd).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Wszystko pewnie zależy gdzie pracują. Nie neguję, że w innych miejscach pracy z weekendami może być teraz gorzej niż było. Już od jakiegoś czasu ja robie grafiki więc staram się żeby weekend był cały wolny - taka nasza mała świętość

Czasem jednak zdarza się, że ktoś koniecznie musi mieć wolne, inna osoba nie może to obdzwaniam inne punktu a wtedy jest dramat. Wiem też, że w innych naszych punktach grafik robi kierownik główny i już tak kolorowo nie jest.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-05 12:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.