Nowe podforum - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 13:40   #181
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez silva
Uważam ,że zwierzeta są w zyciu człowieka wazniejsze niź budownictwo czy samochody ,ale cóż ,to sprawa indywidualna...
Bardzo indywidualna
Ja w sumie bym nie narzekała, gdyby powstało podforum o samochodach i motocyklach <ocieram ślinkę >
Cytat:
Napisane przez silva
Na rozkaz proszę pani?
Silva, nie zaczynajmy znowu rozpierduchy i łapania się za słówka.
Ochłoń, proszę.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:43   #182
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Nowe podforum

Beliczku bardzo "sympatyczny" post.
Szczegolnie ta wzmianka o Violetcie Villas.
Zastanawia mnie dlaczego nie uzywalas takich "mocnych" argumentow kiedy powstawaly inne podfora.
Czemu nie pisalas wtedy o hydraulikach i samochodach?
Aha-bo nie lubisz kotow.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:47   #183
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez rachela
Silva, nie zaczynajmy znowu rozpierduchy i łapania się za słówka.
Ochłoń, proszę.
Wierz mi ,że się staram.Już miałam nie pisać nic w tym wątku...
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:50   #184
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez silva
Nie przesadzamy.


Ja już zauwazyłaś nie każdy nie znosi kotów.Ktoś kto nie lubi np.kotów wcale nie musi wchodzi na związany z nimi wątek.Nie ma przymusu,więc w czym problem?



Co Violetty ,to nawet tego nie skomentuję.
Nie każdy stawia na piedestale "moje gotowanie"...
Uważam ,że zwierzeta są w zyciu człowieka wazniejsze niź budownictwo czy samochody ,ale cóż ,to sprawa indywidualna...



Ktoś tu jęczy?




Na rozkaz proszę pani?

Nie dam się sprowokować
Do rzeczy: Tak KTOŚ jęczy a raczej kilku "KTOSIÓW" jęczy i to w nie jednym wątku. Jest to irytujące, bo kilometrowe wątki zapychają fora i na stronie główne wizażu ciągle przy redakcji widać "nowe podforum".
Co dla kogo ważniejsze i co bliższe sercu - niech każdy decyduje sam. Może Ty uważasz, że zwierzęta są najważniejsze. Ok - masz do tego prawo. Ale dlaczego ja mam myśleć tak jak Ty?
"Na rozkaz proszę pani?" ktoś tu chyba ma ochotę na wojenkę? Ale ja ostatnio jestem pacyfistką i mam w nosie takie utarczki. Tym nie mniej NIE ŻYCZĘ sobie wycieczek osobistych, złośliwości i jadu. Ja potrafię wyrażać swoje opinie bez takowych. Chcesz zobaczyć Beliczka w akcji i przekonać się co potrafi kiedy się go zaczepia? Przykro mi, muszę cię rozczarować - nie zobaczysz. Ani tu ani w innym wątku?
Ależ proszę skomentuj Violettę Villas. Przecież Ta Pani to typowy przykład obnoszenia sięz miłością do "milusich zwierzaczków". Fakty dotyczące dantejskich scen dziejących się w jej prywatnej "psiej farmie" powinny być swoistym "memento mori" dla wielu. Wspomnienie tej postaci w TYM wątku moim skromnym zdaniem jest odpowiednie, ku przestrodze gdzie może zaprowadzić stawianie "miłości" do zwierzątek na piedestale.
No i czepiamy się "Mojego gotowania", tak? Bo Beliczek lubi sobie czasem pogotować, to trzeba mu przywalić. Nie stawiam na piedestale "moje gotowania". A Tobie nic do tego co na tym piedestale jest, było czy będzie. Na pewno nie jest to gotowanie, "zwierzaczki", rośliny, nie wizaż.pl ani żadne z forum.
...
NA przyszłość radzę moje argumenty zbijać kontrargumetnami a nie wycieczkami osobistymi, w tematach zupełnie związanych z wątkiem.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:51   #185
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez silva
Wierz mi ,że się staram.Już miałam nie pisać nic w tym wątku...

Nieee, no, czemu od razu "nie pisać".
W końcu musicie się zastanowić, gdzie to podforum wcisnąć i na jakich zasadach ma działać
Cytat:
Napisane przez beliczek
No i czepiamy się "Mojego gotowania", tak? Bo Beliczek lubi sobie czasem pogotować, to trzeba mu przywalić.
Nie spodziewałam się, że to może być osobista wycieczka
Swoją drogą, chciałabym umieć gotować Taka moja mała bolączka
Cytat:
Napisane przez beliczek
NA przyszłość radzę moje argumenty zbijać kontrargumetnami a nie wycieczkami osobistymi, w tematach zupełnie związanych z wątkiem.
A ja jeszcze raz proszę o skończenie zbijania czegokolwiek
Wiem, wierci, swędzi i korci, żeby coś napisać.

Tak bardzo chcecie mieć to forum, a póki co zamiast rzeczowych argumentów, pomysłów i teorii widzę ciągłą wojnę podjazdową
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:52   #186
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Beliczku bardzo "sympatyczny" post.
Szczegolnie ta wzmianka o Violetcie Villas.
Zastanawia mnie dlaczego nie uzywalas takich "mocnych" argumentow kiedy powstawaly inne podfora.
Czemu nie pisalas wtedy o hydraulikach i samochodach?
Aha-bo nie lubisz kotow.
Nie lubię kotów. Nie znoszę obnoszenia się z "miłością" do zwierząt. I mam prawo mieć i wrazić takie zdanie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 13:55   #187
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez beliczek
Nie dam się sprowokować
Do rzeczy: Tak KTOŚ jęczy a raczej kilku "KTOSIÓW" jęczy i to w nie jednym wątku. Jest to irytujące, bo kilometrowe wątki zapychają fora i na stronie główne wizażu ciągle przy redakcji widać "nowe podforum".
Co dla kogo ważniejsze i co bliższe sercu - niech każdy decyduje sam. Może Ty uważasz, że zwierzęta są najważniejsze. Ok - masz do tego prawo. Ale dlaczego ja mam myśleć tak jak Ty?
"Na rozkaz proszę pani?" ktoś tu chyba ma ochotę na wojenkę? Ale ja ostatnio jestem pacyfistką i mam w nosie takie utarczki. Tym nie mniej NIE ŻYCZĘ sobie wycieczek osobistych, złośliwości i jadu. Ja potrafię wyrażać swoje opinie bez takowych. Chcesz zobaczyć Beliczka w akcji i przekonać się co potrafi kiedy się go zaczepia? Przykro mi, muszę cię rozczarować - nie zobaczysz. Ani tu ani w innym wątku?
Ależ proszę skomentuj Violettę Villas. Przecież Ta Pani to typowy przykład obnoszenia sięz miłością do "milusich zwierzaczków". Fakty dotyczące dantejskich scen dziejących się w jej prywatnej "psiej farmie" powinny być swoistym "memento mori" dla wielu. Wspomnienie tej postaci w TYM wątku moim skromnym zdaniem jest odpowiednie, ku przestrodze gdzie może zaprowadzić stawianie "miłości" do zwierzątek na piedestale.
No i czepiamy się "Mojego gotowania", tak? Bo Beliczek lubi sobie czasem pogotować, to trzeba mu przywalić. Nie stawiam na piedestale "moje gotowania". A Tobie nic do tego co na tym piedestale jest, było czy będzie. Na pewno nie jest to gotowanie, "zwierzaczki", rośliny, nie wizaż.pl ani żadne z forum.
...
NA przyszłość radzę moje argumenty zbijać kontrargumetnami a nie wycieczkami osobistymi, w tematach zupełnie związanych z wątkiem.
To ja się nie dam sprowokować Tobie.
Nie widzę żadnych wycieczek osobistych.To była odpowiedż na Twoje "rady".
Nie przywaliłam Ci tylko chciałam Ci udowodnić ,że równie dobrze ja mogę stwierdzić,ze nie trzeba kłaść na piedestale również gotowania,a jednak jest takie podforum.
Ty tez jeszcze mnie nie zobaczyłaś w akcji i również nie zobaczysz.

Dla mnie EOT
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 13:58   #188
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez silva
To ja się nie dam sprowokować Tobie.
Nie widzę żadnych wycieczek osobistych.To była odpowiedż na Twoje "rady".
Nie przywaliłam Ci tylko chciałam Ci udowodnić ,że równie dobrze ja mogę stwierdzić,ze nie trzeba kłaść na piedestale również gotowania,a jednak jest takie podforum.
Ty tez jeszcze mnie nie zobaczyłaś w akcji i również nie zobaczysz.

Dla mnie EOT
JA nie mam zamiaru prowokować Ciebie. Odpowiadam tylko na Twój pełen personalnych aluzji post.
Z drugiej strony dziwi mnie skąd w osobie przepełnionej miłością tyle agresji. Nie mnie w to wnikać.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:01   #189
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez beliczek
Nie lubię kotów. Nie znoszę obnoszenia się z "miłością" do zwierząt. I mam prawo mieć i wrazić takie zdanie.
Zgadza się Belcziku - możesz nie lubić kotów i masz prawo do wyrażania własnego zdania ale możesz to zrobić w nieco "delikatniejszy" sposób. Jak widać nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z dawnych lekcji
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:04   #190
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez k-n
Zgadza się Belcziku - możesz nie lubić kotów i masz prawo do wyrażania własnego zdania ale możesz to zrobić w nieco "delikatniejszy" sposób. Jak widać nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z dawnych lekcji
A gdzie ja tu COŻ złego o kimkolwiek napisałam? Skrytykowałam pewne zachowania i nie uważam aby obraziła tu kogolowiek czy z imienia, czy ogólnie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:09   #191
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez beliczek
JA nie mam zamiaru prowokować Ciebie. Odpowiadam tylko na Twój pełen personalnych aluzji post.
Z drugiej strony dziwi mnie skąd w osobie przepełnionej miłością tyle agresji. Nie mnie w to wnikać.
Takkk agresja to moja specjalność
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 14:13   #192
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez beliczek
A gdzie ja tu COŻ złego o kimkolwiek napisałam? Skrytykowałam pewne zachowania i nie uważam aby obraziła tu kogolowiek czy z imienia, czy ogólnie.
Ja nie twierdzę, że obraziłaś kogoś bezpośrednio, z imienia. Chodzi mi o to, że można swoje zdanie wyrażać w bardziej "neutralny", "delikatniejszy" sposób, nie zawsze "walenie prosto z mostu" jest dobre.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:17   #193
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Nowe podforum

Mówcie sobie co chcecie ale ja juz sądzę żeby ktoś z szefowstwa zamknął ten wątek bo to tak będzie w kółko i w kółko trwało !!!!
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:28   #194
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Nowe podforum

Cytat:
Napisane przez k-n
Zgadza się Belcziku - możesz nie lubić kotów i masz prawo do wyrażania własnego zdania ale możesz to zrobić w nieco "delikatniejszy" sposób. Jak widać nie wyciągnęłaś żadnych wniosków z dawnych lekcji
Dokładnie. Beliczku masz prawo mieć inne zdanie ale uważam, że powinnaś je wyrazić w bardziej delikatny sposób.
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 14:34   #195
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowe podforum

Odpowiedź moja jest taka:
- nie widzę tutaj rzeczowych argumentów
- nikt nie odpowiedział na moje posty z prośbą o konkretne działania
- w ogóle robi się z tego trollowaty wątek

ERGO: Nowych for nie będzie, dopóki nie zobaczę normalnego wątku z argumentacją, bez mieszania gruszek, przysruszek i pietruszek w jednym kociołku.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-21, 15:25   #196
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation Dot.: Nowe podforum

Ostateczna decyzja.
Zaznaczam, że nie jestem zwolenniczką tak mocnego poszatkowania forum, ale tez rozumiem i szanuję osoby, którym to jest potrzebne.

W takim razie powstanie zupełnie nowa kategoria:
Hobby

i pod nią na razie utworzymy podforum:
- zwierzęta

W przyszłości będziemy mogli dodawać również inne, ale zaznaczam, że jeśli forum będzie mało popularne, to je zamkniemy.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.