tam gdzie szczęście nie zagościło :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 11:18   #1
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632

tam gdzie szczęście nie zagościło :)


mój drugi makijaż tutaj....nie wyszedł tak jak chciałam ale cóż co o nim sądzicie... ? a poza tym....mam ogromną do Was prośbę Kochane Dziewczyny....mam w sobote studniówkę muszę zrobić sobie makijaż nie wiem jaki ... nie wiem jak jeśli któraś bedzie chciała pomóc mi swoimi poradami mogę dołaczyć do forum zdjecia moje bez makijażu i to całej twarzy....a sukienkę bede miec czarna.... PROSZĘ WAS o pomoc wszystkie moje koleżanki idą do kosmetyczek itd. zeby je pomalowały...a ja nie ....chce żeby im gały wyszły na mój widok bo sama zrobię sobie makijaz z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (61,2 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,9 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,9 KB, 183 załadowań)
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:06   #2
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

Dodaj listę kosmetyków!

Masz źle wytuszowane rzęsy i kreseczka nie podoba mi się. Ja narysowałabym na całej powiece a nie od środka, i zakończenie tej kreseczki jest za okrągłe - ładniej wygląda jak delikatnie się zwęża.
Ładny kolor cienia.
Co do studniówki to do czarnej sukienki można zrobić jakiś smoky, albo samą ładną kreseczkę i zaakcentować usta (ale to może dodać CI lat), albo można poszaleć z kolorami (zależy jakie dodatki masz do tej sukienki i jakie cienie do dyspozycji).
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:38   #3
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

Anulciu nie obraź się ale aby wykonać dobry, ładny i długotrwały makijaż potrzebne są umiejętności. Wg. mnie trochę Ci ich brakuje - przynajmniej patrząc na obecny make-up.
Przede wszystkim:
* rzęski są trochę posklejane, przydałoby się je też mocniej wytuszować
* nie ma łagodnego przejścia pomiędzy cieniami - ten jasny jest a potem nagle buch! wchodzi fioletowy. Jak już to nałożyłabym więcej tego jasnego bo moim zdaniem jest za lekki do fioletu
* za dużo tego jasnego cienia osypało się pod oczy. W sztucznym świetle będziesz się mocno błyszczeć ale tam gdzie nie trzeba
* z kolei dolna kreska wykonana fioletem jest za gruba - powinna być cieńsza i delikatniej roztarta.
* kresecza powinna biegnąć przez całe oko (sama mam z tym MEGA problem) a nie od połowy
* obrysiowałabym oko od wewnątrz: ciemną kredka (brązem - góra) a jasną kredką - dół (biel)
* dodałabym troszkę korektora pod oczy

Nie wiem jak z modelowaniem buzi bo nie ma, nie wiem jaki kolor błyszczyka/szminki dobrałaś - też nie ma.

Pozatym wielka prośba - pomyśl nad zapuszczeniem brwi a potem nad wyregulowaniem ich u kosmetyczki. Brwi sa niesamowicie ważnym elementem twarzy. Twoje obecne mają nieładny kształt, są brzydko wyskubane.

Przepraszam za eleborat, mam nadzieję że Cię nie uraziłam pamiętam moje pierwsze makijaże tutaj zamieszczane - auć! (mogę Ci nawet pokazać bo mam załozony album od początku do teraz ).

[edit]
Tak sobie jeszcze pomyślałam o jednym. Przypuszczam że masz ładną cerę, chyba nawet bezproblemową - patrząc na te kawałki zdjęć. Prawdopodobnie część Twoich koleżanek które odwiedzą makijażystkę będzie miała na buzi grubą warstwę tz. tapety bo czasem te panie nie znają umiaru. Wolałabym delikatniejszy makijaż pasujący do młodej i świeżej buzi niż być wymalowana jak ta lala. Kolory cieni wypadałoby jakoś dobrać do sukienki - mogą być pod kolor a mogą być lekko kontrastowe.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-01-15 o 12:42
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:29   #4
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

chyba Susanna napisała wszystko z czym mogę się zgodzić
Ale cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz. Moj pierwszy makijaz tutaj tez nie wywolal entuzjazmu ale teraz choc cudow nie ma jest lepiej (no przynajmniej ja tak mysle)
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 23:09   #5
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

Anulcia niestety ale muszę zgodzić się z dziewczynamijednakże głeboko wierzę w to,że dzięki cennym radom kolejne Twoje makijaże będą coraz ,to lepszeczego Ci serdecznie życzę

ps.odnośnie studniówki ,pierwsze,co mi przyszło do głowy to smokey eyes albo coś al'a pin-up girl...
życzę miłej zabawy
pps.weż mnie ze sobą
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:30   #6
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

dzieki za wszystko...wiem nie wyszedł mi ten makijaz....i nie jestem w tym taka dobra....a jesli chodzi o brwi ...to własnie mialam zapuszczone brwi poszłam do kosmetyczki!!! i ona mi je takie zrobiła!!!! GIGA.....trzeba było mowic bym Cie wkreciła na studniowke a jesli chodzi o skore to mi naczynka pękaja....znaczy całe zycie mam take delikatne popękane naczynka ale nie są duże a może ktoś poleca mi jakis step up....jak zrobić prawidłowo makijąż ????!!! bo jak widzicie sama sobie nestety nie poradze

Wykorzystałam
cienie DHC
maskara -Maybelline Volum EXpress
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:18   #7
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

Zrobiłabym to samo brwiom kosmetyczki która tak Ci "wyregulowała" kształt
Jeśli chodzi o stepy to tutaj masz spis makijaży -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157928
Moze któryś Cie zainteresuje. Polecam też filmiki na youtube - sama bardzo lubię oglądać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:20
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 20:53   #8
Anuuulcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tuż za Tobą
Wiadomości: 632
Dot.: tam gdzie szczęście nie zagościło :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Zrobiłabym to samo brwiom kosmetyczki która tak Ci "wyregulowała" kształt
Jeśli chodzi o stepy to tutaj masz spis makijaży -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157928
Moze któryś Cie zainteresuje. Polecam też filmiki na youtube - sama bardzo lubię oglądać
dzieki!!! zdenerwowałam sie strasznie na ta kosmetyczke...mowilam jej ze ma tylko delikatnie wyregulowac a ona mi zrobila cos takiego !!!!! wiecej jej nie odwiedze to pewne!!
Anuuulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.