Jakie zainteresowania wpisujecie w CV? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 06:58   #31
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A czy do akapitu "umiejętnosći" można wpisać: zaangażowanie, optymizm, obowiązkowość, umiejętność logicznego myślenia, wytrzymałość na stres, pomysłowość, zdolność do adaptacji w nowych warunkach, samodzielność,czy dynamizm?
A ja myślę, że można to wpisac do akapitu "Atuty".
Tak mi ostatnio poleciła, Pani w Biurze Karier.
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:08   #32
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja wpisałam;

- sport,
- fotografia,
- ochrona dziedzictwa kulturowego,

czy te pierwsze dwa wyglądają za bardzo standardowo? ogólnie wszystko mnie interesuje ale w cv wpisuję te co są dla mnie najważniejsze.
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:55   #33
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Myślicie, że jeśli ja wpiszę w swoim zainteresowaniach to, że lubię muzykę lat 80 (a kocham ją ) to nie popatrzą na mnie dziwnie? Dodam, że mam dopiero 18 lat, skończyłam liceum i niedługo będę szukać jakiejś pracy, więc ta informacja mi się przyda Bo nie chciałabym wpisywać nic na siłę typu filmy, czy literatura, bo nic takiego mnie nie interesuje...
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:28   #34
Semcia
Raczkowanie
 
Avatar Semcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 57
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

nie liczy się czym naprawdę się interesujesz bo pracodawce to nie interesuje. Jak starasz się o stanowisko w banku to co twojego szefa obchodzi że lubisz oglądać filmy - większość ludzi lubi. Musisz napisać coś co zwróci jego uwagę i co może pomóc ci w pracy. Ja składając cv do instytucji finansowej napisałam że interesuję się ekonomią i finansami - taki też mam kierunek studiów więc raczej nie powinno być problemu żeby pracodawca w to uwierzył, a na pewno na twoje cv zwróci bardziej uwagę niż na cv kogoś kto ma wypisane standardowe hasła typu film, muzyka, sport.
__________________
Diabeł nie śpi..... z byle kim !!!
Semcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:36   #35
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

no to napiszę o tej mojej muzyce
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:35   #36
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Myślicie, że jeśli ja wpiszę w swoim zainteresowaniach to, że lubię muzykę lat 80 (a kocham ją ) to nie popatrzą na mnie dziwnie? Dodam, że mam dopiero 18 lat, skończyłam liceum i niedługo będę szukać jakiejś pracy, więc ta informacja mi się przyda Bo nie chciałabym wpisywać nic na siłę typu filmy, czy literatura, bo nic takiego mnie nie interesuje...
Moim zdaniem możesz napisać o muzyce, tylko bądź gotowa na pytania z tego tematu, bo Twój rozmówca, może być w takim wieku, że muzyka lat 80-tych to był czas jego dojrzewania

W ogóle lepiej pisać konkrety - muzyka: dokładnie gatunek, ulubiony wykonawca, film: gatunek, reżyser czy aktor, literatura: pisarz, sport: konkretna dziedzina.

Ja mam wpisany decoupage i na jednej rozmowie zapytali o to. Jeden Pan myślał, że to cos w rodzaju origami Sport: bieganie - to pokazuje, że realizuje swoje pomysły, dążę uparcie do celu, jestem konsekwentna, chce się rozwijać.
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 11:02   #37
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Jaki fajny wątek!
Ja Wam powiem szczerze, że jak mam kilka wersji cv, tak mam też w nich kilka wersji zainteresowań w nich. Jeżeli składam podanie do szkoły, wydawnictwa itp., to wpisuję współczesna proza polska, fotografika, psychologia. Prawdę mówiąc jesli miałabym byc szczera, to wpisałabym w zaintersowania tak:
1. chomiki dzungarskie
2. wizaz.pl
3. buszownie w sieci
Ale kto powaznie potraktuje osobę, która jako hobby traktuje hodowlę chomików, jeszcze dżungarskich. No, chyba, że składałabym do sklepu zoologicznego. To wtedy zamiast wizaz.pl byłoby e-chomik.pl i dogomania
No, ale zasada jest taka: uszczegółowić zainteresowania jak najbardziej sie da. Jak sie prowadzi bloga czy stronę, to podać linka, żeby było widać, ze się ma pansję i chce się to pokazać światu.
Zainteresowania też warto dobierać do charakteru pracy, czyli pisać o tych, które jakby podpadają pod ewentualne stanowisko. Chomików nie wpiszę sobie, ubiegając się o pracę w przedszkolu, ale jakieś prace plastyczne - tak. Warto wtedy wpisać konkretnie jakie. Decoupage brzmi dumnie i ludzie lubią pytać o to Można też wspisac np. współczesne teorie psychologiczne, czy coś takiego - w sensie, że się śledzi daną dziedzinę, czyta, szuka informacji.
Wg mnie dwie pozycje zainteresowan powinny dotyczyć pracy, a trzecia powinna być calkiem osobista, niezwiązana z pracą zupełnie.
Co myślicie o takim podejściu?
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 11:09   #38
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Myślę, że fajny sposób, tylko, żeby ktoś nie wymyślał na siłę zainteresowań, bo potem wpadnie przy jakimś pytaniu. A tak przy okazji, nawiązując do Twojej wypowiedzi, co Twoim zdaniem powinna napisać w zainteresowaniach osoba, która ubiega się o pracę w np. zakładzie produkującym, nie wiem, części do lodówek?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:31   #39
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
co zdaniem powinna napisać w zainteresowaniach osoba, która ubiega się o pracę w np. zakładzie produkującym, nie wiem, części do lodówek?
Mogłaby wpisać np. mechanikę i wzornictwo przemyslowe
(Jeśli faktycznie by sie tym interesowała oczywiscie)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 12:28   #40
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

mychamycha, pewnie, że nie można ściemniać przy wymyślaniu zainteresowań. Zawsze musi to być przemyślana decyzja. Jeśli się czegoś nie wie, to ewentualnie trzeba doczytać. Ale to zawsze musi mieć jakieś odniesienie. Musi to być jakiś nasz obszar zainteresowań. Ja sobie nie wpiszę np. rajdy samochodowe albo wędkowanie, bo zupełnie, totalnie się na tym nie znam.
Co do Twojego pytania, to podzielam zdanie Durgi, choć to zależy od stanowiska. Jeśli jest duży zakład, produkujący lodówki, to przecież można aplikować na sekretarkę, na księgowego i wtedy chyba nie ma znaczenia, czy Cię lodówki fascynują. Jeśli stanowisko byłoby związane z działem produkcji lub marketingu, to myślę, że fajnie jest wpisać majsterkowanie. Prosta rzecz. O ile się lubi faktycznie majsterkować Można też wpisać, ze lubimy śledzić nowości techniczne, czytać pisma branżowe z dziedziny AGD i RTV.
Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 09:22   #41
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Zawsze wpisuje prawdę, coś na czym się bardzo dobrze znam i w razie czego -gdyby ktoś z rekrutujących chciał podyskutować mogę bez stresu odpowiadać. Od lat mam wpisane : kryminalistyka, matematyka stosowana, religia chrześcijańska, polityka najnowasza Nie za ogólnie ale żęby pytający wiedział co dokładnie. Nie raz zdażało mi się dyskutować z rekrutującym na jakiś temat z powyższych
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 08:16   #42
winogrono
Raczkowanie
 
Avatar winogrono
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 98
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

A ja nie wpisuję żadnych zainetresowań. Wychodzę z założenia że zainteresowania czy hobby tycza się mojego życia prywatnego, a nie życia zawodowego. W cv umieszczam dane ściśle związane z moją drogą zawodową.
winogrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:57   #43
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Moim zdaniem powinno się wypisywać swoje zainteresowania zgodnie z prawdą. Nie widze sensu ściemniać , że interesujesz się np psami , kiedy ich szczerze nie cierpisz . Wg jesli ktos wpisuje zainteresowania zerznięte z innych Cv świadczy to tylko o tym , że tak naprawde niczym się nie interesuje .

Jeśli chodzi o moje CV i zainteresowania to wpisuję prawde I choc niektóre zainteresowania mogą się wydac oklepane [muzyka,sport,podróże] to znajdą się też takie - choć jedno , które może kogoś zainteresować/zaintrygować [ np kryminalistyka ] . O moich zainteresowaniach mogłabym rozmawiać godzinami i wydaje mi się , że o to chodzi . Napiszesz , że interesujesz się modą [ niby takie oklepane ] a jak twoja pracodawczyni będzie maniaczką i zacznie cie wypytywać o marki/projektantów/style itp a ty bedziesz dukać i wymyslać jakies bzdury na biegu - to jak to o tobie będzie świadczyć ? - jedynie się wygłupisz .

Jesli chodzi o religie to sama również bym dziwnie zareagowała i pomyslała , że latasz do koscioła , słuchasz radia maryja i wiecznie się modlisz - tylko takie osoby znam , ktore religia interesuje np moja babcia Niestety tematy religijne i polityczne są raczej słabym tematem .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 15:32   #44
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

poezja polska, teatr, literatura sensacyjna )

to co mnie interesuje
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:42   #45
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja też zawsze wpisuję prawdę, a że akurta tak się składa, że mam nietypowe zainteresowania, to zwracają na to uwagę.

Sama kiedyś prowadziłam rozmowy kwalifikacyjne i uczono mnie, że jeżeli jest jakieś nietypowe hobby wpisane, to żeby o to pytać, bo ludzie lubią kity wciskać. Kiedyś jeden pan miał wpisane: pszczelarstwo Ale faktycznie się tym zajmował jak się okzało

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
ja wpisałam;

- sport,
- fotografia,
- ochrona dziedzictwa kulturowego,

czy te pierwsze dwa wyglądają za bardzo standardowo? ogólnie wszystko mnie interesuje ale w cv wpisuję te co są dla mnie najważniejsze.

Super Ja bym Cię o to na bank zapytała

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Myślicie, że jeśli ja wpiszę w swoim zainteresowaniach to, że lubię muzykę lat 80 (a kocham ją ) to nie popatrzą na mnie dziwnie?
Nie popatrzą. A jak jeszcze o to zapytają, to lepiej Cię zapamiętają Wpisuj spokojnie!
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 06:57   #46
wodzienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 249
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Co do Twojego pytania, to podzielam zdanie Durgi, choć to zależy od stanowiska. Jeśli jest duży zakład, produkujący lodówki, to przecież można aplikować na sekretarkę, na księgowego i wtedy chyba nie ma znaczenia, czy Cię lodówki fascynują. Jeśli stanowisko byłoby związane z działem produkcji lub marketingu, to myślę, że fajnie jest wpisać majsterkowanie. Prosta rzecz. O ile się lubi faktycznie majsterkować Można też wpisać, ze lubimy śledzić nowości techniczne, czytać pisma branżowe z dziedziny AGD i RTV.
Moim zdaniem nie zależy to za bardzo od stanowiska. Raczej od osoby piszącej CV, czyli "ode mnie".
Będąc w dziale HR firmy z branży AGD/RTV i widząc w zainteresowaniach "czytanie pism branżowych..." od razu potraktowałabym to zgłoszenie niepoważnie. Jeśli już ktoś bardzo chce wpisywać zainteresowania do CV, to niech nie będą one naciągane "pod pracodawcę". Moim zdaniem: wpisuj, jeśli naprawdę masz się czym pochwalić, jeśli twoje zainteresowania czynią cię osobą ciekawą i nieszablonową. Przeglądanie ulotek z Media Markt - nie czyni.
Analogicznie, ubiegając się o pracę w McDonald's nie napiszę przecież:
"Zainteresowania:
- komponowanie burgerów,
- smażenie frytek,
- czytanie informacji kalorycznych na napojach"

mychamycha, właśnie o czymś tak zaskakującym piszę wyżej, jak dla mnie - wpisuj spokojnie, bez względu czy wysyłasz do szkoły, kościoła czy szpitala . Każdy szef chce mieć w zespole ciekawych ludzi.
__________________

miłego życia

Edytowane przez wodzienka
Czas edycji: 2009-07-07 o 07:04
wodzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:36   #47
hanutka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 67
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

muzyka filmowa
literatura J.R.R. Tolkiena
hanutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:53   #48
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Przede wszystkim prawdziwe zainteresowania nieraz pracując jeszcze jako pośrednik pracy, miałam przeprowadzić giełdy pracy dla danego pracodawcy i wtedy "wychodziła" cała prawda o osobie szukającej pracy

Były sytuacje, że wpisywano np. zaintereswoania wędkarstwo a pracodawca był zagorzałym wędkarzem... kucha jeśli ten co aplikował u tego pracodawcy nie miał zielonego pojecia o wędkarstwie! itd.

Każdy z nas ma inne zaintereswoania i trzeba to szanować. A czemu mam się wstydzić, że np. świetnie szydełkuję czy należę do rękodzieła artystycznego i np. otrzymuję nagrody w różnych konkursach może to zaciekawi procodawce i przede wszystkim wyróżni.

Ja osobiście przeglądając kiedyś tam życiorysy i cv kiedy miałam z 100 identycznych (a nie wspomne, że pisane wg jakiegoś schematu książkowego) zwracałam uwagę na hobby, zainteresowania i na umiejętności profesjonalne (m.in.obsługa urządzeń biurowych - choć to dziś standard) dodatkowe informacje np. działalność w organizacjach pozarządowych.

Warto pisać przede wszystkim prawdę i to co nas trochę wyróżnia z tłumu. Takie jest moje zdanie.
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:02   #49
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Wpisuję to, co naprawdę mnie interesuje. Wiem, że można trafić na kogoś kto też się tym interesuje, zada Ci jakieś pytanie z tej dziedziny - jak nazmyślałaś to po Tobie, bo nie będziesz się umiała wypowiedzieć o "swoim" hobby - wiocha straszna :/
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 15:55   #50
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja wpisuję jazda na nartach, rowerze i akwarystyka, zdarzyło mi się tylko raz być zapytana o to ile pokonuję na rowerze i jak często-ale oczywuscie rozmowa się odbywała w pewnym znanym sklepie sportowym więc pewnie chcieli wiedzieć czy będę mogła udzielać poradPonad to wydaje mi się,że nie ma to istotnego wpływu na wygląd CV,acz kolwiek miło znać ludzi o podobnych pasjach
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:57   #51
majakit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

WItam wszystkich
Mam pytanko jedno z moich zainteresowań mam napisane tak: podróże- przede wszystkim piesze wycieczki górskie,
A teraz nie wiem jak napisać drugie, chciałabym cosik o zwierzętach, psach, papugach, ale nie wiem jak to ubrać w słowa: zwierzęta- obecnie inetersuję się hodowlą psa rasy chow-chow..nie bardzo..eh..już mi nic do głowy nie przychodzi pomóżcie
majakit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:29   #52
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Może hodowla zwierząt? Lub ogólnie zwierzęta?
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:11   #53
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja kiedyś miałam wpisane: felinologia i zachowania seksualne starzejących się zwierząt ale wówczas aplikowałam do instytutu badawczego związanego ze zwierzętami
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:17   #54
majakit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

narazie mam tak:
Zwierzęta- obecnie kynologia, psy rasy chow- chow
ale nie wiem..jak macie jakies pomysły to piszcie proszę

ja jestem po pedagogice opiekunczo wych z resocjalizacja, ale przeciez moge miec tez inne ciekawe zainteresowania, to ze interesuje sie tym na co poszlam na studia wydaje mi sie oczywiste..i nie chce za duzo o tym pisac,
majakit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:54   #55
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja wiele razy zmieniałam pracę - zawsze wpisuję w zainteresowaniach prawdę - wiem, że to banalne, ale mnie to " naprawdę kręci" - moda, perfumy, styling... nie raz zdażyło mi się fachowo podyskutować z potencjalną " szefową", a raz nawet z szefem....
Moja obecna szefowa przepytała mnie dokładnie z tematu " perfumy " , nie chcę gdybać, ale myślę, że jak miała wybierać z 10 osób o podobnym doświadczeniu, wykształceniu i kwalifikacjach....., wybrała mnie - bo mamy podobną pasję

dzisiaj podsyłamy sobie próbki do przetestowania...

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2010-03-29 o 20:55
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:41   #56
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
dzisiaj podsyłamy sobie próbki do przetestowania...

heheh, sprytne

BTW super awatar

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez majakit Pokaż wiadomość
narazie mam tak:
Zwierzęta- obecnie kynologia, psy rasy chow- chow
ale nie wiem..jak macie jakies pomysły to piszcie proszę
Określenie kynologia chyba jest najlepsze
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 01:25   #57
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

A co jeśli sie nie ma konkretnych zainteresowań? Albo bynajmniej takich które mogłyby zainteresować pracodawce ? Co wtedy wpisać ?

Niedługo zaczynam składać CV do sklepów odzieżowych. Wypadałoby więc wspomnieć o modzie w zainteresowaniach, ale niestety jakoś specjalnie sie na niej nie znam, a nie chce mieć lipy pozniej na rozmowie.

Jedyne czym sie interesuje to psami ( kocham je), zwierzętami, uwielbiam oglądać filmy dokumentalne oraz trochę psychologią ( różne artykuły dotyczące ludzi i ich zachowań, ale jeśli ktoś miałby mnie spytać o szczegóły lub rożne zagadnienia z psychologii to nic bym nie wiedziała )

Tak więc moje zainteresowania wydają mi sie zbyt banalne (niepoważne), nie interesujące dla kogoś a tym bardziej nie przydatne do wiekszości prac czy pracy w sklepie.

I teraz nie wiem, pisać je w CV czy nie, a zmyślać raczej nie będę .
niveaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:40   #58
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez niveaa Pokaż wiadomość
A co jeśli sie nie ma konkretnych zainteresowań? Albo bynajmniej takich które mogłyby zainteresować pracodawce ? Co wtedy wpisać ?

Niedługo zaczynam składać CV do sklepów odzieżowych. Wypadałoby więc wspomnieć o modzie w zainteresowaniach, ale niestety jakoś specjalnie sie na niej nie znam, a nie chce mieć lipy pozniej na rozmowie.

Jedyne czym sie interesuje to psami ( kocham je), zwierzętami, uwielbiam oglądać filmy dokumentalne oraz trochę psychologią ( różne artykuły dotyczące ludzi i ich zachowań, ale jeśli ktoś miałby mnie spytać o szczegóły lub rożne zagadnienia z psychologii to nic bym nie wiedziała )

Tak więc moje zainteresowania wydają mi sie zbyt banalne (niepoważne), nie interesujące dla kogoś a tym bardziej nie przydatne do wiekszości prac czy pracy w sklepie.

I teraz nie wiem, pisać je w CV czy nie, a zmyślać raczej nie będę .
Możesz wpisać w CV że jesteś miłośniczką psów a jeśli chodzi o psychologie to może poczytaj troszkę na temat psychologi sprzedaży lub marketingu i tym mogłabyś zaplusować u przyszłego pracodawcy. Wiele dziewyczyn interesuje się modą i to dość oklepane zainteresowania, lepiej jest wpisywać coś bardziej oryginalnego, co wyróżni Cię pośród innych kandydatów.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:54   #59
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Zawsze można wpisać "spanie i jedzenie"

Przynajmniej będzie oryginalnie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:20   #60
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Albo nic nierobienie

Odnosnie odziezowki moze byc:
marketing szeptany
visual merchandising
psychologia sprzedaży
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 12:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.