kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 13:42   #1471
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
dziś mam na sobie starego Cream, kolor ok,
lepiej niż Light. szkoda że nowa formuła jest bardziej ciemna,
bo to odpada
Braworka- podeslac ci probeczke nowej formuly cream? sprobuj i sama ocen, bo to ciut ciemniejsze to moja daltonistyczna ocena.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:55   #1472
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Po krótkiej przerwie po nieumyślnym spowodowaniu wysyu i przesuszu mam dziś na sobie starą Lusię i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Pierwszy raz połozyłam podkład na puder perlowy z BU i muszę przyznac że świecę się znacznie mniej . Nie do konca wiem czy to zasługa pudru czy intensywnego w ostatim czasie nawilżania. Najważniejsze , że jest lepiej (tfu, tfu , tfu przez lewe ramie) . Mocno mnie intrygujecie tą nową formułą .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:02   #1473
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Astro właśnie myślałam żeby zamówić Cream na lato tylko, że ja nie próbowałam nawet tej nowej formuły
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:50   #1474
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lusia strzeliła focha z przytupem i od dwóch dni warzy się i wlazi w pory (informując że je mam).
Kapryśna baba...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:15   #1475
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Tak, zamiast coffeberry jest teraz Apple Poly®, plus Trans-Resveratrol i Green Coffee Bean Extract, jest tez vit. C( nie pamietam, czy byla w wczesnej, ale pewnie tak)



Aga, ales kucharka
Ja mam wrazenie, ze moj nowy Cream oryginal jest ciut ciemniejszy niz probka cream w starej formule, bardziej sypki. No ale ja jestem daltonistka
dzięki
wit.C wczesniej była

tak chwalicie tą nową formułe, ze chyba potestuję mojego biga, najwyzej starą formułę dokończę później
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:20   #1476
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Astro właśnie myślałam żeby zamówić Cream na lato tylko, że ja nie próbowałam nawet tej nowej formuły
Jest lepsza niż stara, mam próbki, a ja swojego BIGa nowego nierozpakowanego mam już u siebie

I jeszcze chciałam dodać, że w nowym pieknym opakowaniu
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-05-12 o 20:40
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:37   #1477
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kurza stopka, tylko ja nie widzę różnicy?

Sorry, nie zdążyłam pstryknąć jutro na bank
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 20:39   #1478
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

w ogóle tak chwalicie tego flat topa, a myslałam, ze chodzi o tego za 10$, a nie o 16
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:58   #1479
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Lusia strzeliła focha z przytupem i od dwóch dni warzy się i wlazi w pory (informując że je mam).
Kapryśna baba...
ja mam co prawda tylko próbkę ale też dzisiaj poszalała mi na twarzy 4h a potem znikła w niewyjaśnionych okolicznościach...
Aż się przestraszyłam bo wczoraj zamówiłam biga cream i ciemniejsza i jaśniejszą próbkę na domieszanie. Mam więc nadzieję że to był incdent i nie będzie się za często powtarzał
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kurza stopka, tylko ja nie widzę różnicy?

Sorry, nie zdążyłam pstryknąć jutro na bank
Poczekamy nie ma pośpiechu. Ja i tak nie wytrzymałam i już zamówilam biga i próbki do tonowania ale ciekawa jestem efektów mieszania w Twoim wykonaniu
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 07:23   #1480
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej,

Dzisiaj Luśka rulez Nałożyłam ją tym nowym flacikiem na serum z SN, filtr Clarena i ten szuwaks proszkowy z SN (Ultimate Luxury) i jest booooosko Teraz widzę krycie i cera ładnie wygląda - na razie. Oby tylko mnie nie wysypało. No i żeby mi focha nie strzeliła
Mój big z CB z zamówienia z marca nie dotarł i Annie ma mi wysłać jeszcze raz, mam nadzieję, że nową wersję, którą tak chwalicie.
Annie mocno zdziwiona, że paczka nie dotarła, ponoć pierwszy raz jej się to zdarzyło, chociaż wcześniej czytałam, że do niektórych też próbki nie dotarły. Hmmmm.
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:28   #1481
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czym wizualnie różni się opakowanie sampla podkładu w starej i nowej formule?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-05-13 o 09:30
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 10:28   #1482
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

niczym
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 10:33   #1483
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Hej,

Dzisiaj Luśka rulez Nałożyłam ją tym nowym flacikiem na serum z SN, filtr Clarena i ten szuwaks proszkowy z SN (Ultimate Luxury) i jest booooosko Teraz widzę krycie i cera ładnie wygląda - na razie. Oby tylko mnie nie wysypało. No i żeby mi focha nie strzeliła
Mój big z CB z zamówienia z marca nie dotarł i Annie ma mi wysłać jeszcze raz, mam nadzieję, że nową wersję, którą tak chwalicie.
Annie mocno zdziwiona, że paczka nie dotarła, ponoć pierwszy raz jej się to zdarzyło, chociaż wcześniej czytałam, że do niektórych też próbki nie dotarły. Hmmmm.
do mnie próbki nie doszły, dopiero re-ship
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:10   #1484
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

muszę się pochwalić, dzisiaj przyszły bigi z Lucy, zamówione w długi weekend, z odręczną notką od Chelsea i Annie, małym magnesikiem - wizytówką i moim imieniem na miksie Golden Medium i Pale Olive

cienie -gratisy to Turkusik i Shy Violet
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:15   #1485
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pstryknęłam moje Luśki, niestety w Łodzi leje od rana i światło kiepskie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:17   #1486
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja wczoraj testowałam tę nową formułę i muszę powiedzieć że średnio mi podeszła- po jakimś czasie strasznie zważyła mi się na nosie i policzkach , ale zamówiłam też Lucy Light i ona z kolei prezentowała się na mnie o wiele lepiej, nawet lepiej niż stara formuła :P
i muszę przyznać rację co do świetnego wtapiania się kolorów bo jestem raczej typowym żółtkiem niż oliwką ale Pale Olive wygląda u mnie super nawet lepiej niż mój mix Cream i Snow White
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 13:17   #1487
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Agabil, piękne mixy zmieszałaś!
nabyłam droga kupna z kolorówki pigmenty, więc jak moje Luski przyjdą też będę mieszać.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 15:35   #1488
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Hej,

Dzisiaj Luśka rulez Nałożyłam ją tym nowym flacikiem na serum z SN, filtr Clarena i ten szuwaks proszkowy z SN (Ultimate Luxury) i jest booooosko Teraz widzę krycie i cera ładnie wygląda - na razie. Oby tylko mnie nie wysypało. No i żeby mi focha nie strzeliła
Mój big z CB z zamówienia z marca nie dotarł i Annie ma mi wysłać jeszcze raz, mam nadzieję, że nową wersję, którą tak chwalicie.
Annie mocno zdziwiona, że paczka nie dotarła, ponoć pierwszy raz jej się to zdarzyło, chociaż wcześniej czytałam, że do niektórych też próbki nie dotarły. Hmmmm.
Cieszę się, że i u Ciebie na pudrze z SN Lucy lepiej wygląda. Tak wyprzedzając obawy przed podrażnieniem mogę napisać, że mi się takie chwile przytrafiają. Jak coś szczypie delikatnie albo pojawia się swędząca krostka to odstawiam wszystko na jeden dzień i później używam normalnie, pełen zestaw (puder z SN i Lucy). Wszystko wraca do normy, trochę to inaczej wygląda niż normalne podrażnienie czy uczulenie, bo po krótkim odstawieniu (SN i Lucy) i powrocie wszystko jest ok, zupełnie inaczej niż w przypadku chocby kremów, które źle znoszę, nawet jeśli odstawię je na kilka - kilkanaście dni to i tak podrażniają nawet po pierwszym zastosowaniu. Więc drogi boćku nie zrażaj się, jeśli skóra zacznie kaprysić, może to ta witC? Chwilowa przerwa i powinno być ok.

Mam jeszcze taką informację dla Pranie, pisałaś, ze nie możesz znieśc zapachu Ultimate Luxlury Powder. Miałam kilka próbek, które nie miały żadnego zapachu, pomyślałam, że może nie była to woń wyczuwalna, bo moje pudry były maleńkie. Ale dziś przyszła przesyłka z pełnym wymiarem tego pudru i on nie pachnie w ogóle. Wwąchiwałam się kilka razy i nic nie czuc, kompletnie.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 16:07   #1489
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A na mnie dziś Luśka kaprysi, zwarzyła się na nosie i ogólnie jakoś średnio leży (ale dzieli swą winę z upierdliwym przeziębieniem, które mnie męczy od kilku dni + okresowym ogólnym oklapnięciem).
Ale nic to, nic to, bo właśnie znalazłam w skrzynce awizo! A jedyna rzecz, której się spodziewam, to duża Luśkowa przesyłka (nowy Cream, brzoskwiniowy róż i 4 cienie ) Będą więc swatche .
__________________
Wymiana mineralna
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 16:33   #1490
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Agabil, piękne mixy zmieszałaś!
nabyłam droga kupna z kolorówki pigmenty, więc jak moje Luski przyjdą też będę mieszać.
tylko pamiętaj że tlenki trzeba rozcierać-albo w moździerzu albo miętosząc w torebce dilerce z odrobiną podkładu.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 17:42   #1491
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tylko pamiętaj że tlenki trzeba rozcierać-albo w moździerzu albo miętosząc w torebce dilerce z odrobiną podkładu.
dziękuję za radę
moździerza nie posiadam,(ale sie popytam).
Moje Luśki będą dzielone na kilka części. Na teraz ciut rozjaśnię Goldena i Softa, Pale Olive a na lato, gdy złapię koloru przydadzą się brązowe pigmenty. Ofkors fotki wstawię, co by pokazać moje "murzyńskie" kolory.
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 18:44   #1492
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić, dzisiaj przyszły bigi z Lucy, zamówione w długi weekend, z odręczną notką od Chelsea i Annie, małym magnesikiem - wizytówką i moim imieniem na miksie Golden Medium i Pale Olive
cienie -gratisy to Turkusik i Shy Violet
Będą swatche?
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pstryknęłam moje Luśki, niestety w Łodzi leje od rana i światło kiepskie
Ładne zdjęcia aż nabrałam ochoty na te tlenki, to z kolorówki? W sumie jak by ładnie zmieszać to do modelowania by się takie przyciemnione nadawały chyba
Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
A na mnie dziś Luśka kaprysi, zwarzyła się na nosie i ogólnie jakoś średnio leży (ale dzieli swą winę z upierdliwym przeziębieniem, które mnie męczy od kilku dni + okresowym ogólnym oklapnięciem).
Ale nic to, nic to, bo właśnie znalazłam w skrzynce awizo! A jedyna rzecz, której się spodziewam, to duża Luśkowa przesyłka (nowy Cream, brzoskwiniowy róż i 4 cienie ) Będą więc swatche .
zazdraszczam ja też czekam na paczkę z luśką ale moja to jeszcze hoho kiedy przyjdzie, stwierdziłam że nic tak nie uczy cierpliwości jak zamawianie minerałów
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 19:24   #1493
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Lusia już u mnie Dzisiaj nici ze zdjęć - za ciemno. Mam błyszczące brązy i złotka - Bronze i Rich Cocoa, Sunglitz plus Chameleon. Bronze się trochę wysypał w drodze (część z siteczkiem miała jakieś mikrorozszczelnienia), niewiele - na szczęście. Ogólnie kolory wyglądają całkiem-całkiem. Chociaż pojemnościowo cienie nie są imponujące Róż Matte Apricot zapowiada się bardzo przyjemnie. Taka różo-brzoskwinka (na mojej skórze wędruje bardziej w stronę różu, a wolałabym w brzoskwinię ale może na twarzy będzie inaczej) . Jest zupełnie matowy i dość delikatny.
Noo i nie mogłam się oprzeć, zrobiłam małe porównanie Cream - starej i nowej formuły, na ręce. Rozsmarowałam jedną i drugą wersję, grubą warstwą. Wydaje mi się, że rzeczywiście - nowy Cream jest ciut ciemniejszy i bardziej żółty. Bardzo minimalnie, ale na to wygląda, przynajmniej w sztucznym świetle. I potwierdzam - nowa formuła ma ciut lżejszą konsystencję, lżej się w każdym razie rozprowadza i bardziej wtapia (w rękę póki co). Jutro będą próby na twarzy.


nie wytrzymałam, wymaziałam się tym wszystkim na rękach i twarzy, i wyglądam jak pijany clown

dopisane po trzech godzinach: nowa Lucy pod kątem wtapiania się (w rękę) to mistrzostwo. Oglądam plamy testowe, po starej L jest jakiś ślad (niewielki), po nowej - nie widać nic a nic. Na wnętrzu ręki nie mam zbytnio niedoskonałości, więc ciężko stwierdzić, jak z kryciem po takim czasie, ale wtapianie - bomba
__________________
Wymiana mineralna

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-05-13 o 22:07
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:34   #1494
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Cieszę się, że i u Ciebie na pudrze z SN Lucy lepiej wygląda. Tak wyprzedzając obawy przed podrażnieniem mogę napisać, że mi się takie chwile przytrafiają. Jak coś szczypie delikatnie albo pojawia się swędząca krostka to odstawiam wszystko na jeden dzień i później używam normalnie, pełen zestaw (puder z SN i Lucy). Wszystko wraca do normy, trochę to inaczej wygląda niż normalne podrażnienie czy uczulenie, bo po krótkim odstawieniu (SN i Lucy) i powrocie wszystko jest ok, zupełnie inaczej niż w przypadku chocby kremów, które źle znoszę, nawet jeśli odstawię je na kilka - kilkanaście dni to i tak podrażniają nawet po pierwszym zastosowaniu. Więc drogi boćku nie zrażaj się, jeśli skóra zacznie kaprysić, może to ta witC? Chwilowa przerwa i powinno być ok.
Dzieki Apsik za rade . Sama juz nie wiem co i jak, bo jakis wysyp mi sie zaczyna i tutaj juz nie moge wina obarczac Lusi, mam juz podejrzanego i to chyba wlasnie ten winowajca.
A co do samej Luski i jej dzisiejszego zachowania.
Rano bylo cudnie a z uplywem czasu gorzej i gorzej i gorzej
Kolo 12-ej nie wygladalo to swiezo, a jak wrocilam do domu to juz w ogole brak slow Podklad w zmarszczkach, twarz jak lampa i w dodatku zwazone wszystko. Lepiej co prawda niz przy wersji LL, bo tam to po 2 godzinach mialam wszystko elegancko zwazone, ale po porannej euforii nie zostalo nic.
Jutro sprobuje bez filtra
A Blusche za kazdym razem cud, miod i orzeszki, czy z filtrem czy bez.
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:00   #1495
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny cienie Lucy mistrzostwo świata nie wiem co Annie sypie w te prochy, ale nawet cienie są takie kremowe, tak się pięknie rozprowadzają. Jak wysypują się z pudełka to nie jako proszek tylko jako grudeczki takie to jest kremowe
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:12   #1496
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

no niech to jasna ..........wczoraj przyszły moje umieszane custom mixy żeby sobie coś oliwkopodobnego zrobić, a dzisiaj Annie wprowadziła nowe OLIWKOWE odcienie !!!!!!

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2013-06-27 o 08:17
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 08:00   #1497
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Własnie przeczytałam mejla od Annie.... oliwki nowe są..... ale ja już 2 bigi zamówiłam . Cieszyć się z tych oliwek czy nie, już sama nie wiem. Może choć próbaski trzeba zamówić
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 09:18   #1498
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
no niech to jasna ..........wczoraj przyszły moje umieszane custom mixy żeby sobie coś oliwkopodobnego zrobić, a dzisiaj Annie wprowadziła nowe OLIWKOWE odcienie !!!!!!
Ja też dzisiaj zajrzałam, bo chcę już biga zamówić a tu kurna kolejne oliwki. Nie chce mi się kolejny raz próbek zamawiać, a cholernie kuszą Poza tym interesują mnie tylko te 2 kolory a próbek trzeba zamówić 4 żeby była bezpłatna wysyłka. Niech to szlag Z jednej strony się cieszę z nowych odcieni a z drugiej się wnerwiłam
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:58   #1499
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ładne zdjęcia aż nabrałam ochoty na te tlenki, to z kolorówki? W sumie jak by ładnie zmieszać to do modelowania by się takie przyciemnione nadawały chyba
tak, z kolorówki

nowe oliwki powiadacie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:02   #1500
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny cienie Lucy mistrzostwo świata nie wiem co Annie sypie w te prochy, ale nawet cienie są takie kremowe, tak się pięknie rozprowadzają. Jak wysypują się z pudełka to nie jako proszek tylko jako grudeczki takie to jest kremowe
Zrobisz jakies swatche ?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.