Wspólne odchudzanie od poniedzialku - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 12:51   #181
truskawkowepolex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Wspólne odchudzanie od poniedzialku

Chyba nie przepadasz za teściami?
Piękna pogoda, ale ja jestem po weselu. Nie skacowana tylko zmęczona, ale mam ochotę poleżeć na słoneczku w końcu, bo moja z dziadkami w lesie.

Ja muszę od jutra się zmobilizować i wziąć w garść!
Jutro nowy start!
Ruch i zdrowe żarcie!
truskawkowepolex33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 17:07   #182
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Odp: Wspólne odchudzanie od poniedzialku

Nie chodzi o to że za nimi nie przepadam ale wiesz chcą zobaczyć małą i tak: tesciu jej na ręce nie wezmie bo się boi a teściowa nosi dopóki nie zacznie płakać. Bo jak zacznie płakać to od razu mi daje żebym ja uspokoila.
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 15:31   #183
mama misia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 44
Dot.: Wspólne odchudzanie od poniedzialku

a ja bym malego odsprzedala choc na 10 min komuś,,,czesc dziewczyny,troche was zaniedbalam,,ale nie tylko was,,siebie tez,,,maly mi wcale nie spi w nocy a jak zasnie to calyczas sie wierci,,pije hektolitru herbatek w nocy,,a ja za kazdym razem ostatniej nocy jak szlam mu do kuchni zrobic herbatke to ,,podjadalam,,,,ale to tez bo ciocia ma przyjechac,,,,ogolnie jestem przemeczona,,nie mam czasu zjesc ,,nie wspomne zeby 5 razy bo czasem jem tylko raz i to akurat to co malemu robie ,,bo maly je juz prawie wszystko,,,wiec jak robie dla niego makaron,,,zjem i ja pare lyzek makaronu,,jak on ryz to i ja ryz,,dziewczyny nie mam na nic czasu,,,,,dodam ze maly wcale nie spi w dzien,chodzi spac ok,12,1 w nocy i o ile sie nie obudzi ok5,pofikac z godzinke lub 2 i potem jeszcze zasypia tak do 8,,,padam,nie mam ochoty na nic,,nawet nie ochoty tylko sily,,,,,takze nie mam zadnych wynikow,diete zaniedbalam,,,,non stop chodze spiaca,,kiedys liczylam ile spie na dobe,,,,,wyliczylam srednio 3 godziny wiec po takim maratonie,,,,nie mam sily na cwiczenia czy nawet bieganie,,,a jedzenie mowie,,niunius jest taki niegrzeczny,ze w domu nic nie zrobie,,nie chce sie sam bawic,musze byc non stop przy nim bo jak sie rozwyje to ciezko go uspokoic,,,przewalone:mad :
mama misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:41   #184
truskawkowepolex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Wspólne odchudzanie od poniedzialku

tu już chyba nic nie zostało...
truskawkowepolex33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:47   #185
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Wspólne odchudzanie od poniedzialku

Dziewczyny watek umarl smiercia naturalna. Ale znow wracam na dobre tory. Tylko jak zwykle brak motywacji. Chce przejsc na dietę 1000kcal która byla dla mnie najlepsza. Moze jest ktoras chetna? Motywacja i dzienne zdawanie relacji poprzez gg na przyklad.

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.