Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 13:08   #121
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Verdina- twoja wypowiedź jest tendencyjna. Mi w Jaworznie dziewczyna robi za 50zł ze zdobieniem najczęściej cyrkoniami. Wszystkie żele ma Sun Flower!!! CZasem siedzę u niej nawet i 3 godziny, a mimo to cena się nie zmienia i jestem pewna, że gdyby jej się to nie opłacało to by czasu na to nie traciła. Jest tu kwestia tylko tego, ile dana tipserka chcę z tego wyciągnąć. Być może niektóre panie poprostu robią to z pasji a nie po to żeby kokosy zbijać

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
tipsik1983 - co Ty nagle tak zaczęłaś bronić usług Pani Marzeny?? Patrzysz na allegro i piszesz o komentarzach... tyle, że nikt nie komentował jej usług, jeśli chodzi o tipsy. Pani Marzena sprzedawała na allegro bluzki, sweterki... stąd ma te "nienaganne" komentarze... Usługi robienia tipsów jako tako nie sprzedawała - tylko się na allegro reklamowała. Mówiąc "jako tako" mam na myśli fakt, iż nie miała ofert "Kup Teraz" tylko wystawiała swoją reklamę na licytację.
JA nie bronię jej usług bo żeby to robić musiałabym z nich skorzystać. A co do allegro to komentarzy jest 560 z czego 90% juz nie da się otworzyć więc nie wiemy czego dotyczyły....Zwróciłam uwagę na allegro, ponieważ głównie tam pani stein333 się ogłaszała i dziwnym mi się wydaje, że korzystając tak dużo z aukcji ryzykowałaby zdobywanie negatywów. W aukcji bez "kup teraz" też się normalnie oferty składa i po zakończeniu normalnie wystawia się komentarz!!!!

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:13
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 13:33   #122
Memomarker01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez elvira44 Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem co o tym myslec ale zauwazcie ze pani memomarker01 ma tylko 1 wiadomosc, wiec dopiero co zalozyla konto, wiec moze to jest pani stein??? i sie broni. Jesli sie myle to przepraszam, ale taka mysl mi sie nasunela jak to zobaczylam.
Przyjmuję przeprosiny:P i zaznaczam, że wypowiadam się w swoim imieniu!!!! ja jestem z tipsów zadowolona!!!

Wczoraj, gdy zobaczyłam to forum napisałam na GG do MArzeny i okazało, się, że faktycznie widziała to forum, ale nie ma zamiaru zabierać głosu w tej sprawie. Powiedziała, że wypowiedzi "Hotornotka" są oszczerstwem i wynikają z czystej zawiści, której powodu z resztą nie potrafi zrozumieć... Uważa, że o jakości robionych przez nią paznokci świadczy spora ilość fot, a nie wypowiedzi jednej zawistnej osoby. Poza tym stwierdziła, że ma stałe klientki, które przychodzą regularnie i które nawet jesli przeczytają te posty to je po prostu wyśmieją.
Memomarker01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 13:35   #123
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez tipsik1983 Pokaż wiadomość
Verdina- twoja wypowiedź jest tendencyjna. Mi w Jaworznie dziewczyna robi za 50zł ze zdobieniem najczęściej cyrkoniami. Wszystkie żele ma Sun Flower!!! CZasem siedzę u niej nawet i 3 godziny, a mimo to cena się nie zmienia i jestem pewna, że gdyby jej się to nie opłacało to by czasu na to nie traciła. Jest tu kwestia tylko tego, ile dana tipserka chcę z tego wyciągnąć. Być może niektóre panie poprostu robią to z pasji a nie po to żeby kokosy zbijać
Ok, ja też pracuję na SunFlowerze, też mam tanio i nie liczę na to, że na tipsach dorobię sie domu z ogródkiem. Uważam, że przy tak niskich cenach różnica między 30 a 50zł jest znacząca. Po prostu wydaje mi się, że jest jakaś dolna granica (i to chyba jest to 50zł) poniżej której nie ma cudów, trzeba na czymś przyoszczędzić kosztem jakości wykonanej pracy.
A tak na marginesie to nie uważam, żeby chęć zarobienia na jakiejkolwiek pracy była czymś nagannym.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 13:45   #124
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
No sądząc po ilości posiadanych przez stein333 zdjęć i różnych ogłoszeń pewnie faktycznie ma na tyle klientek, że to forum mało jej zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Ok, ja też pracuję na SunFlowerze, też mam tanio i nie liczę na to, że na tipsach dorobię sie domu z ogródkiem. Uważam, że przy tak niskich cenach różnica między 30 a 50zł jest znacząca. Po prostu wydaje mi się, że jest jakaś dolna granica (i to chyba jest to 50zł) poniżej której nie ma cudów, trzeba na czymś przyoszczędzić kosztem jakości wykonanej pracy.
A tak na marginesie to nie uważam, żeby chęć zarobienia na jakiejkolwiek pracy była czymś nagannym.
JA też nie mówię, że to jest naganne. Stwierdzam tylko, że to, że ktoś robi taniej nie świadczy że robi źle. Poza tym tez widziałam to ogłoszenie za 30zł i to jest french robiony na białym tipsie bez ozdóbek. Też kiedyś miałam założone takie paznokcie i ich zrobienie lasce w salonie zajęło nie dużo ponad godzinę bo ich praktycznie się nie piłuje po przyklejeniu no i nie trzeba malować frencha żelem. W efekcie może wychodzi ten french troszkę szerszy ale za to można to nosić i nosić nawet intensywnie się opalając i nie robi się przebarwione.

Tak a propo na tego bloga da się wejść i właśnie go przeglądam:P Jest tam też oficjalne stanowisko stein333:P:P:P

W sumie moim zdaniem mądrze postąpiła na blogu dając sprostowanie. Ja na jej miejscu tez bym tak zrobiła i nie wdawała się w dyskusję na forum

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:14
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:06   #125
Memomarker01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez tipsik1983 Pokaż wiadomość
W sumie moim zdaniem mądrze postąpiła na blogu dając sprostowanie. Ja na jej miejscu tez bym tak zrobiła i nie wdawała się w dyskusję na forum
Dokładnie tak!!!! NA forum to i tak by było słowo przeciwko słowu.....Zamiast publicznie wykłócać się z "Hotornotka" lepiej, że umieściła odpowiedź na blogu. W ten sposób wbrew temu co tu zostało wcześniej napisane wykazała się kulturą osobistą. Człowiek na poziomie moim zdaniem nie bawi się we wzajemne obrzucanie się błotem........a tak skończyło by się wypowiadanie na forum
Memomarker01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:10   #126
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

o! tipsik1983 dzięki za wiadomość

po pierwsze podpisuję się tylko wyłącznie w jeden sposób "Hotornotka" reszta wypowiedzi nie jest moja
Pani stein333 pisze na blogu, iż wszystko powstało z czystej "zawiści" - co jest niezwykle mylne, ponieważ to, co Pani Marzena wykonała na moich paznokciach sami oceniliście w tym celu umieściłam zdjęcia zrobione przeze mnie tuż po powrocie z jej "domowego salonu".

Pani stein333 piszę, iż zdjęcia umieszczone na blogu są jej autorstwa - to pytam - czemu po odwieszeniu bloga ich ilość się znacznie zmniejszyła??? Czyżby odrzuciła jakieś "swoje" prace?? Przecież jedna z "wizażanek" dopatrzyła się oszustwa na tym blogu - Pani M umieściła w Nim nie swoje prace i to nie było moje spostrzeżenie (może po prostu wyrzucila ze swojego bloga zdjęcia autorstwa innych stylistek)?

"O jakości moich prac świadczy moja galeria" pisze Pani M. - to kieruje pytanie do Pani: dlaczego po wykonanej usłudze (28 grudzień, godz. 20:30) nie zrobiła Pani zdjęcia moich tipsów i nie umiesciła ich Pani w galerii...??...

Hmm.... no tak myślałam, też bym się tym nie chwaliła!
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:10   #127
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

nie rozumiem czemu wg was hotornotka mialaby klamac. To by bylo niedorzeczne. tym bardziej, ze nagle zaczely ja atakowac osoby ktore maja po 2 do 14 postow.

nie oklamujmy sie, ze ta galeria, ktora ma bronic stanowiska naszej "artystycznej duszy" pozostawia wiele do zyczenia. szczerze powiedziawszy, nie znalazlam tam poprawnie wykonanej pracy, wiec nie dziwia mnie paznokci naszej wizażanki.

skoro sama zainteresowana nie ma ochoty sie wypowiedziec, proponuje oszczedzic dalszej dyskusji.

zalozycielce watku szczerze wspolczuje. Paznokcie nie nadaja sie do poprawki tylko do calkowitego zdjecia i zalozenia nowych. nastepnym razem radze wybierac sprawdzone profesjonalistki (mnie bynajmniej galeria nie skusila, wrecz przeciwnie-nigdy nie skorzystalabym z uslug tej pani. te prace sa tragiczne, niepoprawne!!!).

a reszta wizazanek najwyrazniej zaczyna ujawniac tendencje spiskowe.. a akurat w tym wypadku.. chyba nie ma takiej potrzebylepiej przejzyjcie watek o pseudostylistkach
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-09 o 14:13
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 14:20   #128
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

To, że mam 14 postów chyba nie świadczy o tym, że nie mogę swojego zdania wypowiedzieć. "Hotornotka" też ma postów 20 ( w tym same w tym temacie) i jakoś nikt z tego powodu nie broni jej się wypowiadać!!!

Zgadzam się z opinią, iż dalsza dyskusja nie ma sensu. Tytuł forum brzmi: "Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?" a tymczasem skupia się na ocenianiu umiejętności osoby, u której nikt z nas nie był i nie jest w stanie ich obiektywnie ocenić. JA nie jestem bynajmniej po stronie stein333!!!! Uważam, że ocenianie kogoś na podst. jednej opinii jest głupotą. Przejrzałam wszystkie strony dotyczące stein333 i oprócz "Hotornotki" nie znalazłam ani 1 innej osoby niezadowolonej.


A tak a propo to przeglądając ów stronki natknęłam się na inną wypowiedz "Hotornotki" podpisaną nickiem "załamana" i pewnie o to chodizło na blogu z tymi innymi nickami.
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:22   #129
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Memomarker01 - cieszę się, że jesteś zadowolona z usług Pani Marzeny szkoda, że akurat na mnie trafiło i że Pani Marzena miała niezwykle chwilowe zaćmienie i tak mi zbabrała paznokcie. Jeszcze raz pokazuję zdjęcia zrobione zaraz po powrocie do domu i na drugi dzień (w porównaniu z zażelowanym paznokciem mojej koleżanki), która przeraziła się tym co zobaczyła u mnie. Aha - wszyscy co widzieli moje "tipsy" mi współczuli.
Memomarker01 - Pani Marzena jest tak kulturalną osobą (jak piszesz), że za każdym razem jak do niej dzwoniła aby sprawę wyjaśnić odrzucała moje rozmowy. Na pytania, które do niej kierowałam poprzez e-mail nie odpisała ani razu (dopiero po tym, jak napisałam, że jeśli nie poczyni żadnych kroków to sprawę skieruję gdzie indziej), na co Pani Marzena odrzekła:
"Po pierwsze to w formie reklamacji powinna Pani poprostu miec naparwę a
nie zwrot i w Pani interesie jest na przyjść w terminie, który ja mam
wolny. Ponieważ Pani wyjechała to ten termin Pani przepadł co nie ejest
moją winą. Nie chce mi sie z Panią dyskutować więc przelałam 2 część
mimo, że nie musiałam i i tak nic by mi Pani żadnymi skargami nie była w
stanie zrobić ponieważ ja też mam zatrzymaną korespondencję z panią, z
której jasno wynika, że odwołałam nasze spotkanie:P
Co do rzekomego
odszkodowania to nic się Pani nie należy bo paznokcie można bez problemu
samemu zdjąć i nie trzeba nikomu za to płacić. Mam nadzieję, że wkońcu
odczepi się pani bo nie mam czasu na głupoty."

Pani Marzena ani razu nie napisała, że w ten sposób rozwiążemy sytuację - a można było - FAKT Tylko, że Pani Marzena wolała się do mnie WOGÓLE nie odzywać, bo chciała mnie po prostu spławić. I myślała, że się uda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tużpo1.jpg (63,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tużpo2.jpg (26,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzieńpo.jpg (47,3 KB, 114 załadowań)
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:29   #130
Memomarker01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Zakładając, że tipsy były źle zrobione to i tak coś mi się nie chce wierzyć żeby po 1 dniu same z siebie bez ingerencji tak się złamały. W tipsach każda z nas chyba robi wszystko i nigdy nie widziałam czegoś takiego. Tipsy mogą poodpadać jeśli są źle przyklejone, zapowietrzyć się jeśli są źle zażelowane, ale takie złamania same z siebie to coś dziwnego.............
Memomarker01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:30   #131
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
ZEZWALAM PANI MARZENIE NA SKOPIOWANIE MOICH ZDJĘĆ I UMIESZCZENIE ICH NA SWOIM BLOGU - jako swoje prace (Obie wiemy, że są to autentyczne zdjęcia Pani pracy z dnia 28 grudnia, 2009)

Memomarker01 - pomijając fakt ich popękania, połamania i pokruszenia spójrz na zdjęcia tipsów tuż po. Takie tez Ci się podobają? - no chyba tak skoro jesteś jedną z tych "stałych Klientek" Pani M. Ja odpadam. Mnie się to po prostu NIE PODOBA. Ale... rzecz gustu do czego masz prawo )

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:14
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:38   #132
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez Memomarker01 Pokaż wiadomość
Zakładając, że tipsy były źle zrobione to i tak coś mi się nie chce wierzyć żeby po 1 dniu same z siebie bez ingerencji tak się złamały. W tipsach każda z nas chyba robi wszystko i nigdy nie widziałam czegoś takiego. Tipsy mogą poodpadać jeśli są źle przyklejone, zapowietrzyć się jeśli są źle zażelowane, ale takie złamania same z siebie to coś dziwnego.............
Szczerze mówiąc mnie to zastanawia i mam wrażenie, że to jest wynik nacisku sporej siły...MAm tipsy 4 lata, nie wszystkie były niestety specjalnej jakości ale nigdy nie zdażyło mi się coś takiego. Przy bardzo długich pazurkach tez mi się raz jeden złamał ale dlatego, że był to tips z takimi oryginalnie zrobionymi dziurkami w kształcie kwiatków. Od tych właśnie dziurek po jakimś czasie poszły rysy i się złamał
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:42   #133
Tesss32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

mnie to wyglada jakby ktos chcial cążkami je uciąć
sama tak kiedys zrobilam i wygladalo podobnie
nosze tipsy od 3 lat i owczem odpadaly mi np przy uderzeniu ale nigdy w taki sposób
Tesss32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:43   #134
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

jest mozliwe- jesli sa wykonane nieprawidlowo. a do tego wniosku doszlysmy juz jakies 40 psotow wczesniej.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:44   #135
Memomarker01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
Memomarker01 - pomijając fakt ich popękania, połamania i pokruszenia spójrz na zdjęcia tipsów tuż po. Takie tez Ci się podobają? - no chyba tak skoro jesteś jedną z tych "stałych Klientek" Pani M. Ja odpadam. Mnie się to po prostu NIE PODOBA. Ale... rzecz gustu do czego masz prawo )
TAkie mi się nie podobają. ciekawi mnie tylko 1 rzecz. Z twoich wypowiedzi tu jasno wynika, że jesteś osobą, która potrafi wyrazić swoje zdanie i walczy o swoje. Skoro te paznokcie tuz po tak wyglądały to czemu na miejscu tego nie powiedziałaś? Tłumaczenie, że to nie są twoje pierwsze tipsy tego nie uzasadnia... Ja gdybym zobaczyła taki efekt końcowy to bym po porstu delikatnie powiedziała, że nie jestem zadowolona i z miejsca bym chciała poprawę, a nie użalała się potem na forach.......To jest tak jakbyś widziała, że sprzedający pakuje ci sweter z wielką dziurą i nie powiedziała nic;/
Memomarker01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:45   #136
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

tipsik1983 - powiedz jak to zrobiłaś... że o godzinie 14:54 napisałaś posta, że "Pani stein333 napisała na swoim blogu oficjalne stanowisko" skoro zrobiła to dokładnie 13 minut wcześniej?? Jakoś świetnie trafiłaś

Swoją drogą skoro jesteś z Jaworzna mam inne spostrzeżenie - jak trafiłaś na gliwickie forum i tam odszukałaś innego mojego posta?
(Faktycznie na innym forum na gazecie - tym razem na regionalnym /GLIWICE/ podpisując się jako "załamana" także napisałam ostrzeżenie przed taką fachowością, na którą ja się nacięłam).

Hm... niezły detektyw jesteś... pewnie jak otworzę lodówkę to tam znajdę Twoje ślady?
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:46   #137
Tesss32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Tesss32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:48   #138
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

..ale to juz nie nam oceniac, czemu kolezanka zareagowala tak ,a nie inaczej. wielu osobnikom latwiej jest cos wyrzucic z siebie na forum niz stojac twarza w twarz..

my mialysmy pomoc i ocenic paznokcie.

jesli jestes zadowolona ze swoich pazurkow, to moze nam pokarzesz?chetnie oceniebo z tego co widzialam w galerii.... heh.... wybacz, ale trzeba miec skonnosci SM aby ocenic prace pozytywnie

aha!tipsiku, kazdy moze pisac ile chce i jak chce-demokracja(nieco ograniczona przez regulamin) upowania cie do tego. natomiast ciekawe jest to, ze piszesz tylko w jednym watku.. no natknelam sie na jeszcze jeden... swoja wypowiedz znasz.. wiec,wybacz
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-09 o 14:51
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:49   #139
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Memomarker01 - w chwili, której Pani M. pakowała mi sweter z wielką dziurą było już przed 21:00 (dla mnie to późna godzina, zważywszy na to iż ta niedziela była dla mnie męcząca) dodatkowo był mróz a ja miałam kawał drogi do pokonania aby wrócić do domu i wierz mi, że zwróciłam Pani Marzenie uwagę na niedociągnięcia, ale nie zareagowała
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:52   #140
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Jakbym weszła na tego bloga godzinę poźniej to byłaby to różnica? Co do reszty to napisałam wyraźnie, że w jednym z postów, że z czystej nudy wpisałam stein333 w wyszukiwarkę (jak zresztą poradziłaś w jednej ze swoich wypowiedzi). Wyświetliło mi się kilka stron z ogłosze4niami i chyba na 2 z rzędu ta strona gliwicka z nickiem "załamana". Z tego co można tu przeczytać praktycznie wszystkie osoby tu się wypowiadające zrobiły to samo- poszukały tej pani w internecie. Twoje zarzuty tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że jeśli tylko ktoś ma opinię inną niż twoja to już jest nieuczciwy.
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:54   #141
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

anick88 - Memomarker01 podała zdjęcie z zadowolonej pracy Pani M w poście numer: #113
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:58   #142
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

I dla sprostowania. Na wizażu zalogowałam się bo interesuję się ogólnie tipsami, wzorami, nowościami. Na dole stronki jest coś takiego jak :Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci. I tym właśnie sposobem trafiłam tu:P
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 14:58   #143
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

a rzeczywiscie podala... nie zwrocilam uwagi..

nie, no coz.. ekhm... pikne sa winszuje gustu. co kto lubi.. natomiast co do poprawnosci... latwiej jest zrobic panokcie na tipsie niz na formie
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:03   #144
Memomarker01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

To powiedz co w nich jest źle i pokarz swoje prace "wielkiej specjalistki"!!! Paznokcie mi się podobają, trzymają sie dobrze już 2 tydzień i nie mam z nimi problemu.
Memomarker01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:04   #145
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
tipsik1983 - nie tylko ten wątek był :nowym wątkiem na forum: a skoro na wizażu zalogowałaś się ze względu na fascynacje nowościami, wzorkami jeśli chodzi o tipsy - to może tam ulokuj swoje wypowiedzi? Taka moja grzeczna sugestia

Ja zalogowałam się na wizażu po to, aby pokazać moje "tipsy" a dziewczyny same je oceniły. Zaczęłam od posta numer #57 i tam nie było mojego oskarżenia, ataku czy oszczerstw jak pisze Pani M - tylko same fakty potwierdzone zdjęciami ))

Memomarker01 - ja się na tym nie znam, ale na oko to te Twoje tipsy wyglądają lepiej niż moje. Więc jak pisałam może jak Pani M robiła mi tipsy to była już u kresu swego wycieńczenia?
W końcu Ty masz je już 2 tydzień - ja miałam je już na drugi dzień uszkodzone (tak na marginesie, podczas ugniatania mielonych jakaś jego część mi odprysnęła, co ktoś uważał za ingerencję cążek) a tak w sumie miałam je 4 dni... No to... oceń sama Mówimy teraz o trwałości a nie o estetyce w jakiej wykonała Pani M te "tipsy".

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 08:15
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:11   #146
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

To, że nie tylko ten wątek był to się zgadza i zapewniam, że inne też przejrzałam. W tym się wypowiedziałam tylko dlatego, że jak napisałam w 1 swoim poście też nie raz byłam w sytuacji, gdy miałam problem z reklamacją... O tym, że nie Tobie jest decydować o tym, gdzie mam się wypowiadac a gdzie nie w ogóle nie wspomnę!! Milion razy tu podkreślałam, że nie jestem po niczyjej stronie!!! Uważam, że tylko wy dwie wiecie jak było w rzeczywistości więc GŁUPOTĄ jest najeżdżanie na kogokolwiek przez osoby trzecie. Po raz drugi też zwracam uwagę, że ta dyskusja jest w ogóle nie zgodna z tematem tego forum!!
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:13   #147
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

gratuluje!

nigdy nie nazwalam sie wielka specjalistka, natomiast mysle po czwartym juz kusie znam sie na tyle, aby moc ocenic czy paznokcie wykonane przez kogos, sa wykonane poprawnie czy nie. w tym wypadku(pomijam fakt, ze przy tak zrobionym zdjeciu, trudno jest wylapac wszytkie wady) paznokcie sa typowymi lopatami, sa plaskie, brak zachowania jakichkolwiek krzywych. naklejenie tipsa w ten sposob optycznie skraca plytke -pomijam fakt, ze jest on ponaklejany w rozych odleglosciachgdybym dostala zblizenia mysle, ze moglabym wypisac wiecej bledow.

i po raz drugi: twoje paznokcie sa wykonane na tipsie french, zas hotoronatki na formie. moze pani nie potrafi wykonywac paznokci na formie.

tyle od wielkie specjalistki

co do udostepniania wlasnych prac w sieci- najwyrazniej nie czuje takiej potrzebygdyby bylo inaczej nie mialabys problemu ze znalezieniem ich na forum wizaz.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-09 o 15:16
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:15   #148
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

No to słusznie zauważyłaś tytuł wątka (a nie forum)...
dlatego tu napisałam, bo chciałam coś z tymi kopytami zrobić a temat potoczył się swoim torem Pani Marzena zachowała się nie jak na kogoś kto utrzymuje się z Klientów przystało... i dlatego to opisałam. Myślę, że miałam do tego prawo - tym bardziej, że najpierw o kontakt i sprostowanie zabiegałam u Pani Marzeny ))
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:20   #149
tipsik1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

No to chyba się słabo znasz bo to w życiu nie jest forma!!!!!!!!!! To jest ewidentny biały tips, co nawet ja widzę mimo, że tipsy noszę od 4 lat ale nigdy sama nie próbowałam ich robić. Hotornotka- czy to był tips biały przyklejony klejem?
tipsik1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:23   #150
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

ciekawy prog ma ten tipsbardzo nierownygdzie mozna kupic takie tipsy?no chyba, ze pani w ogole sie postarala i oprocz nalozenia tipsa pokryla go takze zelem
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.