Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 16:10   #4951
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

my_sensual_style kup sobie lepiej maseczke avene kojąco-nawilżającą bo ten hydra vital factor k jest po prostu ch..a wart, mnie też strasznie twarz piekła zwłaszcza jak się smarowałam po cos 2 tym beznadziejnym kremem ale ktoś mi tu doradził tą maseczkę i pomogła
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:57   #4952
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka , mam pyt jeszcze -o ile mozesz odp , gdzie sobie wstrzykiwalas botox? i jak dlugo trzymal az puscil ?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:15   #4953
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

we wrocku.ok 7 mcy,8 zalezy..mowia ze 6 mcy trzyma...kurcze zapomnialam tej PP kupic
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 17:19   #4954
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a w jakim miejscu masz ? robilas moze lwia tez ?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:40   #4955
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a nie mam lwiejpani powiedziala ze jestem pozbawiona mimiki gniewu nie widziała mnie w akcji za to mam mimike dziwienia wiesz marszczenie czoła i w te linie robilam oraz w kąciki oczu Jak dietka??? trzymasz???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 18:51   #4956
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A ja myślę że ten krem Hydro Vital K ma przede wszystkim chronić pękające pod wpływem cos2 naczynka, dlatego że ma w sobie witaminę K. U mnie bardzo popękały naczynka i smaruję tym kremem aby nie było gorzej. Lapiel u mnie lwia zmarszczka jest jest okropna i też myślę o botoksie ale boję się tego baaaardzo zdziwionego wyrazu twarzy
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 19:32   #4957
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Jak dietka??? trzymasz???
.....................

a trzymam trzymam , musowo! mam jeszcze z 3 kg do zrzucenia i miesiac czasu na to ...wydole
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 22:07   #4958
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
my_sensual_style kup sobie lepiej maseczke avene kojąco-nawilżającą bo ten hydra vital factor k jest po prostu ch..a wart, mnie też strasznie twarz piekła zwłaszcza jak się smarowałam po cos 2 tym beznadziejnym kremem ale ktoś mi tu doradził tą maseczkę i pomogła
ale jak z ta maseczka? no bo musi sie zluszczac, to zluszczam, a jak bede ja jednoczesnie nawilzac, to bedzie sie mniej zluszczac i to chyba zle? moze jak bede sie smarowala tym cosm2 tylko na noc, to moze wtedy warto, bo ja jestem na etapie smarowania 3 razy w ciagu dnia, wiec chyba narazie nie warto tej maseczki, czy sie myle?

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez rado1 Pokaż wiadomość
A ja myślę że ten krem Hydro Vital K ma przede wszystkim chronić pękające pod wpływem cos2 naczynka, dlatego że ma w sobie witaminę K. U mnie bardzo popękały naczynka i smaruję tym kremem aby nie było gorzej. Lapiel u mnie lwia zmarszczka jest jest okropna i też myślę o botoksie ale boję się tego baaaardzo zdziwionego wyrazu twarzy

a ile razy nakladasz ten krem w ciagu dnia? i powiedz ile czasu od nalozenia cosm2? pol godziny? godzine? i mam rozumiec ze nakladasz go na cosm2?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

dziewczyny, przed nalozeniem cosm2 w ciagu dnia, to zmywam ten cosm2 z rana, dobrze?czy nie wolno zmywac. Radzcie, bo nie wiem!
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 23:46   #4959
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja własnie jestem przed Dermamelanem. Poszperałam trochę w necie i zobaczyłam taki filmik na YouTube, gdzie jest instrukcja zabiegu i pielęgnacji Cosmelanem ( z tego co wiem, Dermamelan i Cosmelan stosuje się identycznie). http://www.youtube.com/watch?v=5smmc-nNfb8
I tam jest wskazówka, że jeśli można, to żeby cos1 maskę podzielić na dwa i tę drugą część nałożyć znów po 15 dniach od pierwszej maski. Poza tym jest też powiedziane, że nalezy cos2 stosować 3 razy dziennie przez aż 4 tygodnie (ja kiedyś miałam cosmelan, ale stosowałam 3 x w pierwszym tygodniu, potem 2 x).

I jeszcze pytanie. Czy jeśli zaraz po nałożeniu cos2 nałożę na to jakiś krem (powiedzmy faktor K, czy avene) i potem jeszcze jakiś filtr (też np avene). To czy te mazidła nie zetrą mi cos2 z buzi? Czy z tego nie zrobi mi się jakaś jedna maź? Nie pamiętam jak to stosowałam kilka lat temu... :-(

Czym zmatowić buzię, jaki puder się nadaje?

A! i jeszcze jedno. Wyczytałam tu na forum o perfumach z bergamotką. czy zatem wszelkie herbaty Earl Grey (uwielbiam!) są też niewskazane? Zawierają bowiem bergamotkę, stąd charakterystyczny smak tych herbat.
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 00:39   #4960
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

my_sensual_style nie ma szans żeby przestała ci się łuszczyć skóra spoko ja już kilka miesięcy używam tej maseczki i ciągle mi się łuszczy skóra niestety ! jeszcze mnie to męczy , ale widzę że masz ciśnienie na te łuszczenie,zaczerwienieni e itd. ojjjj mogę ci powiedzieć że jeszcze będziesz miała tego dosyć, ja też miałam ten zestaw z Hiszpanii i na początku nic się nie działo a teraz minęło jakieś 5 miesięcy i dalej mi się skóra łuszczy co kilka dni jeżeli ci ten hydra vital nie pomoże to naprawdę polecam ci tą maseczkę avene ja ją raz na tydzień używam i jest lepsza niż hydra vital kilka razy dziennie I pamiętaj to nie jest tak że jak złuszczasz to nie musisz nawilżać TY musisz nawilżać twarz i to jak najbardziej !!!
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 07:55   #4961
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

WITAM WEEKENDOWO ALE SPICHY NIKOGO NIE MA ....


my_sensual_style
ale jak z ta maseczka? no bo musi sie zluszczac, to zluszczam, a jak bede ja jednoczesnie nawilzac, to bedzie sie mniej zluszczac i to chyba zle? moze jak bede sie smarowala tym cosm2 tylko na noc, to moze wtedy warto, bo ja jestem na etapie smarowania 3 razy w ciagu dnia, wiec chyba narazie nie warto tej maseczki, czy sie myle?
SIE MYLISZ ! NAWILZAC TRZEBA I TO SPORO, KILKA RAZY DZIENNIE
TA MASECZKA Z AVENE JEST DOBRA LUB KREM AVENE CICALFATE - NATLUSZCZA, NAWILZA I LAGODZI TEN RUMIEN


a ile razy nakladasz ten krem w ciagu dnia? i powiedz ile czasu od nalozenia cosm2? pol godziny? godzine? i mam rozumiec ze nakladasz go na cosm2?
COS2 TRZEBA ZMYC PRZED NALOZENIEM CZEGOKOLWIEK INNEGO !!!!


dziewczyny, przed nalozeniem cosm2 w ciagu dnia, to zmywam ten cosm2 z rana, dobrze?czy nie wolno zmywac. Radzcie, bo nie wiem!
ZMYWAC ,ZMYWAC ! POTEM NAKLADAC HYDRAVITAL LUB NAWILZACZ

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

qqqwerty

Ja własnie jestem przed Dermamelanem. Poszperałam trochę w necie i zobaczyłam taki filmik na YouTube, gdzie jest instrukcja zabiegu i pielęgnacji Cosmelanem ( z tego co wiem, Dermamelan i Cosmelan stosuje się identycznie). http://www.youtube.com/watch?v=5smmc-nNfb8
I tam jest wskazówka, że jeśli można, to żeby cos1 maskę podzielić na dwa i tę drugą część nałożyć znów po 15 dniach od pierwszej maski.

JA BYM SLUCHALA TEGO CO LEKARZE MOWIA A NIE TEGO CO NA YOUTUBE JEST
LEKARZE MOWIA ,ZE ZABIEG MOZNA POWTORZYC PO POL ROKU DOPIERO !!!
SKORA MUSI SIE ZREGENEROWAC !

POZATYM - NIE DA RADY NALOZYC PO 2 TYG MASKI COS1 PONOWNIE NA TAK PODRAZNIONA SKORE - UWIERZ MI ! MYSLE ,ZE TAKIM SPOSOBEM MOZNA SOBIE POPALIC LUB TRWALE USZKODZIC TWARZ !!!!!

Poza tym jest też powiedziane, że nalezy cos2 stosować 3 razy dziennie przez aż 4 tygodnie (ja kiedyś miałam cosmelan, ale stosowałam 3 x w pierwszym tygodniu, potem 2 x).

TUTAJ SA ROZNE OPCJE - ALE CZESCIEJ TA DRUGA OPCJA( 3X POTEM 2X I RAZ NA NOC )

I jeszcze pytanie. Czy jeśli zaraz po nałożeniu cos2 nałożę na to jakiś krem (powiedzmy faktor K, czy avene) i potem jeszcze jakiś filtr (też np avene). To czy te mazidła nie zetrą mi cos2 z buzi? Czy z tego nie zrobi mi się jakaś jedna maź? Nie pamiętam jak to stosowałam kilka lat temu... :-(

TRZEBA ZMYC COS2 PRZED NALOZENIEM CZEGOS INNEGO !
NO NIE MOZESZ WALIC WSZYSTKIEGO NA RAZ !
COS2 MA FILTR 40 ...

Czym zmatowić buzię, jaki puder się nadaje?

JAKIS SYPKI ALE NIE SZYBCIEJ NIZ PO 5 DNIACH PO MASCE COS1 ....JAK ZNAM ZYCIE TO PO MIESIACU , NIE SZYBCIEJ
NA TAKIE LUSZCZENIE NIE DA SIE NIC NALOZYC , WYGLADA TO JESZCZE GORZEJ

A! i jeszcze jedno. Wyczytałam tu na forum o perfumach z bergamotką. czy zatem wszelkie herbaty Earl Grey (uwielbiam!) są też niewskazane? Zawierają bowiem bergamotkę, stąd charakterystyczny smak tych herbat.

JA MYSLE ,ZE HERBATA TU SZKODY NIE CZYNI , NO W KAZDYM RAZIE MAM NADZIEJE BO JA JE TEZ PIJAM
PERFUMY ULATNIAJA SIE W KIERUNKU TWARZY I TU O TO CHODZI , SLONECZKO DO TEGO I JUZ PLAMKA SIE TWORZY ...

dobra, powiedzialam co wiem , milego dnia zycze
pozdrowionka dla wszystkich

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-27 o 08:03
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 08:56   #4962
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
WITAM WEEKENDOWO ALE SPICHY NIKOGO NIE MA ....


my_sensual_style
ale jak z ta maseczka? no bo musi sie zluszczac, to zluszczam, a jak bede ja jednoczesnie nawilzac, to bedzie sie mniej zluszczac i to chyba zle? moze jak bede sie smarowala tym cosm2 tylko na noc, to moze wtedy warto, bo ja jestem na etapie smarowania 3 razy w ciagu dnia, wiec chyba narazie nie warto tej maseczki, czy sie myle?
SIE MYLISZ ! NAWILZAC TRZEBA I TO SPORO, KILKA RAZY DZIENNIE
TA MASECZKA Z AVENE JEST DOBRA LUB KREM AVENE CICALFATE - NATLUSZCZA, NAWILZA I LAGODZI TEN RUMIEN


a ile razy nakladasz ten krem w ciagu dnia? i powiedz ile czasu od nalozenia cosm2? pol godziny? godzine? i mam rozumiec ze nakladasz go na cosm2?
COS2 TRZEBA ZMYC PRZED NALOZENIEM CZEGOKOLWIEK INNEGO !!!!


dziewczyny, przed nalozeniem cosm2 w ciagu dnia, to zmywam ten cosm2 z rana, dobrze?czy nie wolno zmywac. Radzcie, bo nie wiem!
ZMYWAC ,ZMYWAC ! POTEM NAKLADAC HYDRAVITAL LUB NAWILZACZ

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

qqqwerty

Ja własnie jestem przed Dermamelanem. Poszperałam trochę w necie i zobaczyłam taki filmik na YouTube, gdzie jest instrukcja zabiegu i pielęgnacji Cosmelanem ( z tego co wiem, Dermamelan i Cosmelan stosuje się identycznie). http://www.youtube.com/watch?v=5smmc-nNfb8
I tam jest wskazówka, że jeśli można, to żeby cos1 maskę podzielić na dwa i tę drugą część nałożyć znów po 15 dniach od pierwszej maski.

JA BYM SLUCHALA TEGO CO LEKARZE MOWIA A NIE TEGO CO NA YOUTUBE JEST
LEKARZE MOWIA ,ZE ZABIEG MOZNA POWTORZYC PO POL ROKU DOPIERO !!!
SKORA MUSI SIE ZREGENEROWAC !

POZATYM - NIE DA RADY NALOZYC PO 2 TYG MASKI COS1 PONOWNIE NA TAK PODRAZNIONA SKORE - UWIERZ MI ! MYSLE ,ZE TAKIM SPOSOBEM MOZNA SOBIE POPALIC LUB TRWALE USZKODZIC TWARZ !!!!!

Poza tym jest też powiedziane, że nalezy cos2 stosować 3 razy dziennie przez aż 4 tygodnie (ja kiedyś miałam cosmelan, ale stosowałam 3 x w pierwszym tygodniu, potem 2 x).

TUTAJ SA ROZNE OPCJE - ALE CZESCIEJ TA DRUGA OPCJA( 3X POTEM 2X I RAZ NA NOC )

I jeszcze pytanie. Czy jeśli zaraz po nałożeniu cos2 nałożę na to jakiś krem (powiedzmy faktor K, czy avene) i potem jeszcze jakiś filtr (też np avene). To czy te mazidła nie zetrą mi cos2 z buzi? Czy z tego nie zrobi mi się jakaś jedna maź? Nie pamiętam jak to stosowałam kilka lat temu... :-(

TRZEBA ZMYC COS2 PRZED NALOZENIEM CZEGOS INNEGO !
NO NIE MOZESZ WALIC WSZYSTKIEGO NA RAZ !
COS2 MA FILTR 40 ...

Czym zmatowić buzię, jaki puder się nadaje?

JAKIS SYPKI ALE NIE SZYBCIEJ NIZ PO 5 DNIACH PO MASCE COS1 ....JAK ZNAM ZYCIE TO PO MIESIACU , NIE SZYBCIEJ
NA TAKIE LUSZCZENIE NIE DA SIE NIC NALOZYC , WYGLADA TO JESZCZE GORZEJ

A! i jeszcze jedno. Wyczytałam tu na forum o perfumach z bergamotką. czy zatem wszelkie herbaty Earl Grey (uwielbiam!) są też niewskazane? Zawierają bowiem bergamotkę, stąd charakterystyczny smak tych herbat.

JA MYSLE ,ZE HERBATA TU SZKODY NIE CZYNI , NO W KAZDYM RAZIE MAM NADZIEJE BO JA JE TEZ PIJAM
PERFUMY ULATNIAJA SIE W KIERUNKU TWARZY I TU O TO CHODZI , SLONECZKO DO TEGO I JUZ PLAMKA SIE TWORZY ...

dobra, powiedzialam co wiem , milego dnia zycze
pozdrowionka dla wszystkich

po co te drukowane litery? jak napiszesz malymi to tez beda widoczne i tez przeczytamy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

jak zmyje cosm2 zeby nalozyc ten faktor K to cosm2 bedzie dalej dzialal?czy nie? i ile od nalozenia cosm2 trzeba nalozyc nawilzacz? narazie wyprobuje ten co mam, jesli sie nie spelni to kupie to co polecacie.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 09:48   #4963
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ha ! tu was zaskoczę ja mam w ulotce napisane że maseczkę można po 15 dniach powtórzyć i ja tak zrobiłam fakt że jakieś 3 dni cos2 nie używałam przed bo musiałam wyjechać i zapomniałam ze sobą zabrać kremu ale twarz miałam podrażnioną i tak sobie nałożyłam i nic mi się nie stało
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 09:51   #4964
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

my_sensual_style
po co te drukowane litery? jak napiszesz malymi to tez beda widoczne i tez przeczytamy

przepraszam bardzo Pania
mialam duze litry akurat wlaczone
pozatym , chcialam pomoc a nie robic z kogos" niedowidzacego"


jak zmyje cosm2 zeby nalozyc ten faktor K to cosm2 bedzie dalej dzialal?czy nie? i ile od nalozenia cosm2 trzeba nalozyc nawilzacz?
.....
spoko, dziala , dziala
to zalezy jak dlugo wytrzymujesz z cos2 na twarzy , jesli Cie on nie drazni to mozesz zmyc po 3 godz np i nalozyc hydravital lub cos nawilzajacego

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

sucha1

ha ! tu was zaskoczę ja mam w ulotce napisane że maseczkę można po 15 dniach powtórzyć i ja tak zrobiłam fakt że jakieś 3 dni cos2 nie używałam przed bo musiałam wyjechać i zapomniałam ze sobą zabrać kremu ale twarz miałam podrażnioną i tak sobie nałożyłam i nic mi się nie stało

.......................

no to ha rzeczywiscie , zaskoczenie ...gruboskorna musisz byc
ja bym nie dala rady przy tak wrazliwej cerze no i nie znalazla odwagi
......................
boje sie "eksperymentow" ,ze tak to ujme na wlasnej twarzy ....
100x przemysle zanim cos zrobie ...
znam takie co sobie same silne kwasy nakladaja, szczerze mnie to przeraza ...
ale kazdy panem swojej buziaki ...jak sie ma gruba skora to ryzyko znacznie mniejsze ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-27 o 10:03
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 09:57   #4965
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no nie wiem czy to była odwaga czy głupota trochę się bałam że mi się twarz rozpadnie i będę jak michael jackson wyglądała ale na szczęście nic się nie stało
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:04   #4966
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sucha1
no nie wiem czy to była odwaga czy głupota trochę się bałam że mi się twarz rozpadnie i będę jak michael jackson wyglądała ale na szczęście nic się nie stało
...................

najwazniejsze , ze ok i efekt jest

jak tam dietka ? trzymasz ?

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-27 o 10:06
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:05   #4967
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a co najgorsze kilka dni temu się zastanawiałam czy jeszcze raz sobie nie nałożyć maseczki bo trzymam ją w lodówce i mnie korci nie no ja jestem naprawdę durna chyba skończę jak ten jackson jak będę tak cudować
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:06   #4968
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a ile czasu minelo od ostatniej Twojej maski sucha ????
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:11   #4969
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie pisałam wcześniej że jakieś 5 miesięcy ale teraz myślę że to chyba 4 dopiero minęły
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 10:17   #4970
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sucha1
szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie pisałam wcześniej że jakieś 5 miesięcy ale teraz myślę że to chyba 4 dopiero minęły
...................

to rozumiem ,ze plamy sie pokazaly ponownie skoro rozwazasz nalozenie znow maski ????
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:28   #4971
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nie po prostu mam jeszcze ślady po piegach na nosie i na czole w sumie to chyba tylko ja je widzę bo znajomi mówią że nie widać ale to dlatego że się nie przyglądają uważnie , miałam zamiar cos 2 używać do maja ale chyba będę do jesieni używała bo się boję że jak przestanę to piegi wrócą przez te słońce co za schiza ten cos uzależnia hehe
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:52   #4972
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

to prawda , uzaleznia ...maska spokojnie moze w lodowie jeszcze postac ...
moja trzymalam prawie 9 mies i jak ja nalozylam - zadzialala !
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 13:45   #4973
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka masz recepte na PP czy kupujesz bez recepty?
Mi lekarka wystawiła recepte bo mówiła ze bez recepty nie dostane.

Lapi ja mam jeszcze 3,6 do zrzucenia. Zaczęłam robić brzuszki ale rana po cesarce jeszcze troche boli i nie moge zrobić mojej wieczornej dwusetki brzuszków.

Qwerty bergamotke w herbacie można. Miałam tylko na mysli bergamotke w perfumach. Tak jak napisała Lapi zapach się unosi osadza na twarzy i plamiska gotowe.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:35   #4974
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej, dziewczyny mam pytanie
Jestem pierwszy dzień po masce cosmelan 1 (trzymałam 8H bo mam fototyp II) i nic się nie dzieje tzn. moja twarz chyba jest z asbestu bo własciwie jest minimalnie zaróżowiona a tak to zero reakcji ( w trakcie trzymania maski wczoraj trochę szczypało). Czy któraś z was tak miała czy jestem jakims wyjatkiem czy może najgorsze dopiero przedemną ? ;-) Dziś nałozyłam cosmelan 2 rano i też nic
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:52   #4975
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez seismica Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mam pytanie
Jestem pierwszy dzień po masce cosmelan 1 (trzymałam 8H bo mam fototyp II) i nic się nie dzieje tzn. moja twarz chyba jest z asbestu bo własciwie jest minimalnie zaróżowiona a tak to zero reakcji ( w trakcie trzymania maski wczoraj trochę szczypało). Czy któraś z was tak miała czy jestem jakims wyjatkiem czy może najgorsze dopiero przedemną ? ;-) Dziś nałozyłam cosmelan 2 rano i też nic
najgorsze dopiero przed tobą ,za kilka dni będzie się działo

Edytowane przez sucha1
Czas edycji: 2010-03-27 o 14:54
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 14:54   #4976
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To mnie pocieszyłaś no ale widziały gały...co nakładały
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 16:41   #4977
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam seismica
i potwierdzam to co napisala sucha
widac gruboskorna jestes takze wszystko przed Toba
sie nie boj , nie ominie Cie

powodzenia i cierpliwosci

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cati hej
damy rade te 3 -3,5 kg zrzucic szybciutko ja w nas wierze

z brzuszkami uwazaj, nie ma co forsowac ...ja tez po cieciu jestem , niestety trzeba poczekac kilka mies zeby po 200 brzuszkow robic
powolutku i po troszku

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-27 o 16:43
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:46   #4978
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny,

po pierwsze Michael Jackson, to najfajniejszy facet jakiego ta Ziemia kiedykolwiek nosiła, ale to tak by the way... zobaczcie, jak wygląda 49 letni mężczyzna http://www.youtube.com/watch?v=x8vXyoBES3U


Po drugie, czy z bergamotką to nie jest aby tak, jak np ze skrzypem? Skrzyp jest fotouczulający i nie ważne czy nałożymy sobie krem ze skrzypu, czy połkniemy tabletkę - plamiska powstaną, więc z herbatą jest podobnie - to bergamotka przyjęta doustnie. Ja wolę na zimne dmuchać i skoro jest fotouczulająca, to jej nie pić.

A jeszcze wracając do Michaela Jacksona - on na swoją chorobę uzywał kremu Benoquin - jest to drogi krem, na receptę, ale w zasadzie redukuje nawet duże plamy przy bielactwie. Więc jeśli któraś z was jest zdecydowana, żeby zupełnie się odplamić jednocześnie rozjaśnić koloryt skóry, to niech pogada o tym kremie z dermatologiem, choć wiem, że to jest wskazane głównie przy vitiligo.

Co do filmu na YT - to nie był jakis tam film dziewczyny używającej cosmelanu, tylko instrukcja z firmy Mesoestetic - producenta cosmelanu. Ja pamiętam, że przez 2 dni po cos1 w ogóle nic mi się z twarzą nie działo, potem było zaczerwienienie, ale po 15 dniach, to już tylko łuszczenie, żadnego buraka czy ognia, więc może w takich wypadkach warto posłuchac takiego zalecenia (tam jest powiedziane, że to wzmacnia efekt usunięcia przebarwień). Tak jak piszecie, to jest wszystko sprawa indywidualnej reakcji na preparat. Tam jest nawet zalecane, żeby na dwa dni przed kuracją potraktować skórę kwasem migdałowym (wiem, że inne kwasy i peelingi są zabronione)

I jeszcze kwestia nakladania na raz cos2 i kremów. Jak to zrobic w ciągu dnia? Nakładam rano, wychodzę do pracy i co, mam go zmyć po 3 godzinach i wklepać nawilżacz? I dopiero potem cos2 wieczorem (i potem kiedy nawilżacz?) Mnie się wydaje, że jak robiłam pierwszy raz, to doktorowa mówiła mi, że faktor K można nakładać przed cos2, ale już nie wiem czy cos mi się nie myli. Na tym filmie instruktażowym, jest tak dziwnie powiedziane, żeby nakładać cos2 razem z nawilżaczem (ale nie w sensie mieszać, tylko jedno i zaraz potem drugie).

A co z okolicami oczu i powiekami? Cos2 spoko można nakładać, ale czy maskę cos1 też? Bo chcę mężowi "na zmarchy" zaaplikować, tylko w te okolice właśnie.

Pozdrawiam
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 22:26   #4979
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez seismica Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mam pytanie
Jestem pierwszy dzień po masce cosmelan 1 (trzymałam 8H bo mam fototyp II) i nic się nie dzieje tzn. moja twarz chyba jest z asbestu bo własciwie jest minimalnie zaróżowiona a tak to zero reakcji ( w trakcie trzymania maski wczoraj trochę szczypało). Czy któraś z was tak miała czy jestem jakims wyjatkiem czy może najgorsze dopiero przedemną ? ;-) Dziś nałozyłam cosmelan 2 rano i też nic
hej hej, ja mialam tak samo, po masce nic, po cosm2 przez 1wszy dzien tez nic, ale juz kolejne dni daly popalic. Cosm2 zaczal strasznie szczypac, piec i bolec! no i schodzaca skura oczywiscie :/ masakra, ja sie juz nie moge doczekac kiedy to sie skonczy, ale dziewczyny pisza ze jeszcze ze 2 miechy albo i dluzej.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

dziewczyny a ten krem nawilzajacy K co byl w zestawie dla mnie super! dzis wyprobowalam 1 raz, wlasnie mam go na sobie, potrzymam z godzine i zmywam i znow ten nieszczesny cosm2 :/ ale mowie Wam, normalnie super extra! czuje ze znow mam twarz!! moge robic miny, usmiechac sie, podnoscic brwi do gory, no wszystko normalnie ale fajne uczucie, bo serio przez te kilka dni przez ten cosm2 stracilam mimike, i nawet usmiech sprawial mi bol. ale zaraz znowu bedzie to samo, buu
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 08:30   #4980
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No właśnie się zaczeło tzn nadal nie jestem czerwona ale złazi mi skóra jak po porządnym spaleniu się na slońcu i swędzi, no i tak jak Ty zaczynam mieć lekkie problemy z mimiką Wczoraj jak zrobiłam trzecią aplikacje cos2 to myślałam że mi twarz wypali...ale dałam po chwili Avene Cicalfate i wazeline na noc i po chwili już nie było szczypania.Ja gdzieś wyczytałam w necie i na takim filmie instruktażowym producenta jest że po wchłonięciu się cos2 nakładasz nawilżacz a potem bloker UV. I jak tak robie i na to makeup. Tzn teraz z tą schodzacą skórą to będzie cieżko z makeupem ale może zmieszam z tym Cicalfate Ten Hydra-Vital Factor K, to nakładam na troche w krótkich chwilach kiedy nie mam cos2 na twarzy. Np dziś rano bo niech skóra chwile odpocznie, za godzine, dwie zmyję i dam już normalny zestaw czyli cos2+nawilżacz(Avene Cicalfate lub Hydra-Vital Factor K)+bloker.
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.