Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 15:33   #151
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
To chyba nie chomiki, tylko papuga i chomik O ile w tym slangu "pArOts" to papuga
czy ktoś jej na biologii uświadomił że z tego związku jajek nie będzie?
aZ sTraCh siE baĆ o jeJ wYniKi owGo teStu kOmpEtencji (kurcze chyba nie jestem cool ani "trendi" bo nie umiem pisać "falom")
Mnie naprawde zastanawia gdzie w takiej sytuacji są rodzice- jak ładnie zdasz test dostaniesz różowego laptopa? litości..... ostatnio przeganiałam sprzed domu takie wymalowane, ubrane w mini spódniczki i kolorowe trampeczki emo dzieciaczki mniej wiecej w tym wieku którym przyszło do głowy z nudów dewastować plac zabaw dla maluchów.... Zresztą gdy patrze na okoliczną "młodzież" na prawde zaczynam się martwic o przyszłość własnej córki....oby mi zawsze starczyło czasu i siły by jej dopilnować i wychowac na wartosciowego człowieka
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:35   #152
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość
A ja myślę że komuś się naprawde cholernie nudzi i po godzinach produkuje takie AjĆcie
ee tam :P tak naprawdę to widziałam kiedyś takie edytory, które same zmieniają literki.. chyba na jakiejś stronie z opisami na gg

zaprogramowane jest w sposób taki że do danej literki przypisane jest jakiś tam ciąg znaków typu do ć jest zapisane Ćć i już
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:41   #153
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A ja nadal nie wiem czy się z tego śmiać czy płakać... Przecież to przyszłość naszego narodu, nadzieja na starość.... Co z tego wyrośnie? Senatorka?!
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:42   #154
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja myślę, że ten blog nie jest na serio. Nie wierzę, że istnieją aż tak głupi ludzie.
Odnośnie wartościowych listów - ostatnio jak wysyłałam polecony ubezpieczony, to mi pocztowiec nie chciał przyjąć przesyłki, bo taśmą kopertę okleiłam. Co poczta to inny obyczaj.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:24   #155
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Jak ja nie lubię być niezorientowana w temacie... Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące tej przesyłki z zadeklarowaną wartością - poszłam, wysłałam, mam druczek - gdzie na nim do diabła jest nr nadania?
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:27   #156
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Jak ja nie lubię być niezorientowana w temacie... Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące tej przesyłki z zadeklarowaną wartością - poszłam, wysłałam, mam druczek - gdzie na nim do diabła jest nr nadania?
ja kiedyś wypełniałam taki druczek to numer nadania był w prawym górnym rogu (kod kreskowy) ale na tym przykładzie nie ma kodu kreskowego więc się zamieszałam i sama już nie wiem
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:27   #157
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Jak ja nie lubię być niezorientowana w temacie... Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące tej przesyłki z zadeklarowaną wartością - poszłam, wysłałam, mam druczek - gdzie na nim do diabła jest nr nadania?
Na tym białym polu będzie kod kreskowy z numerem...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 18:35   #158
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
ja kiedyś wypełniałam taki druczek to numer nadania był w prawym górnym rogu (kod kreskowy) ale na tym przykładzie nie ma kodu kreskowego więc się zamieszałam i sama już nie wiem
Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Na tym białym polu będzie kod kreskowy z numerem...
ah! jestem po prostu genialna Dziękuje Wam

PS: Wstyd na cały wizaż
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha


Edytowane przez rusa1ka
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:36
rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:35   #159
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Ten blog mną wstrząsnął.

Ale na szczęście:

DziŚś mY BirtChDay.!.! AjĆć.! maM 13 LaT.! jeSteM juŻ pRawiE dOorOosŁa.! AjĆć.!


Dobrze wiedzieć...
Z resztą PrAwIe RoBi DiFrEnS. AjĆć...
Uwielbiam to normalnie. lepsze niż obrady Sejmu

Oczywiście żartuję...

Ten kawałek jest chyba najlepszy, przecie jak może jak nie może

bYłAm tOodAy u LekArzA oD aNimaLsóW wiTcH DżoNasEk... x((. i oN saY żE tOo jesT jaKaśŚ iNfaKcJa skÓrNa.. Czy cOś.. x(( i sieM pyTaŁ CzY DżOonaSeK mA aLGeriE i pOwiEdZiaŁam żE niE. x(( nOo bOo oN pRzeCierZ saM jeSt zWierZoOnTkieM i zWierZoOntKoO niE mOożE byĆ UCzuLoNe nA iNnegOo aNimaLsA. xdd. aLe tegOo juŻ leKarZoOwi niE saY (pOowieDziaŁam.).

No i po co komu PS, w końcu sprej z Painta wszystko załatwi

i DziŚś WieCzOoreM rOobiŁAm fOoTki.! xdd. i DaŁaM jE nA nK. xdd. i zrOoBiŁam zdJenCie DoOni. i pOoteM pOoszŁam nA dwÓr i teŻ zrOobiŁam fOotKi. taKie z aUteM mOojeOo sOonSiaDa nA tLe zaChOodzOonCegOo sŁoOńCa.! xdd. i byŁytaM jeSzCze kOosZe nA ŚmieCi aLe jE zaMazaŁaM spRejeM w PaiNnTciE. i juŻ pRawiE niE wiDaĆ. i teŻ dOodaŁaM nA nK.
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:47
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:40   #160
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
ah! jestem po prostu genialna Dziękuje Wam

PS: Wstyd na cały wizaż
kto pyta nie błądzi
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:14   #161
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
kto pyta nie błądzi


Byłam na tym blogu na chwilę i szybko uciekłam... Powód raczej jasny. Teraz podczytuje te kawałki, które zarzucacie i zbieram szczękę z podłogi
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 19:27   #162
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A widziałyście co zrobiła z Pudzianem??

I ona jakiś ślub brała... no nie mogę....

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2010-03-29 o 19:32
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:37   #163
sferis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dotarłam do wpisu pt. "jA chCeM chiLdreNki.! xdd. AjĆć.! x**. D.a.Y.! x**." i padłam. To przygnębiające, że dzieci jakoś mAŁomondrJSze sOm
sferis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:45   #164
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wszystkie i każdą z osobna podziwiam Was Dziewczyny, że jesteście w stanie cokolwiek z tego bełkotu zrozumieć.
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:54   #165
naisha
Raczkowanie
 
Avatar naisha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 274
GG do naisha
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Wszystkie i każdą z osobna podziwiam Was Dziewczyny, że jesteście w stanie cokolwiek z tego bełkotu zrozumieć.
no ja też. I że Was oczy nie bolą od czytania tego....mnie po 3 linijkach zaczęły ;/
__________________
Adopcja wirtualna - psiaki czekają na pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520


naisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:07   #166
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez naisha Pokaż wiadomość
no ja też. I że Was oczy nie bolą od czytania tego....mnie po 3 linijkach zaczęły ;/
Miałam to samo. Nie zabrnęłam dalej.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:23   #167
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Cytat: pOoteM pOstaNowiŁa zAczOnĆ sWatywwAniE moJej pArOts DoNi i mOojEgOo haMsteRa DżoNasKa.! AjĆć.! pOostaNowiŁam zRobiĆ iM rOmanTic aTmoSfeR żeBy siEm zApOznALI: zaSłoNiłaM oKna tAk żE yŁo ciEmno i zaPaLiŁam świEcZkeM i mOjoM maŁom miGajoNcOm LamPkeM z HanOm MonTanoM i nAkLeiŁa seRduSzKa z rÓżowEgOo paPieRu nA iCh kLatKi i wYsZłaM z PokOjU żEby sObiE poGadaLi.... xddd.
Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
czy ktoś jej na biologii uświadomił że z tego związku jajek nie będzie?




Roztakingowałyście się na temat tego bloga, a ja długo tam nie wytrzymałam...
Na początku to denerwująco śmieszne było, ale coraz bardziej idzie w kierunku przerażająco-porażającym..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:06   #168
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Na drugim końcu tego bloga siedzi trzech tłustych, pryszczatych młodocianych programistów, którzy machnęli sobie makro do produkcji tych falek i kolorków i teraz leją ze wszystkich komentujących, w przerwach fantazjując o koleżankach z klasy.

Opcjonalnie jest to jakiś socjolog, zbierający materiały do pracy doktorskiej na temat popapranej młodzieży w sieci...

Znaczy, wiecie, jakby istniało dziewczę tak durne, to miałoby problemy z jednoczesnym oddychaniem i chodzeniem po schodach, o założeniu blogaska nie wspominając...
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:06   #169
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wolę psuć sobie oczy przy czymś innym Blog jest dość żenujący.

Ja zaczytuję się w tym wątku Niektóre naprawdę dobre, ale trzeba wyszukać
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 22:39   #170
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Srebrna Pokaż wiadomość

Znaczy, wiecie, jakby istniało dziewczę tak durne, to miałoby problemy z jednoczesnym oddychaniem i chodzeniem po schodach, o założeniu blogaska nie wspominając...
A ja się obawiam niestety, że takie dziewczę to wcale nie wyjątek Nie mówię, że naprawdę tego bloga pisze takie cudo, bo też mi to trochę grubymi nićmi szyte, ale mam kuzynostwo (19 i 17 lat), które w ten sposób pisze wiadomości na różnych komunikatorach... Oboje tańczą hip-hop i break i mam takie dziwne wrażenie, że ten sposób bycia to bardziej presja środowiska w jakim się obracają i zaistnienia w subkulturze (o ile tak to w ogóle można nazwać), niż jakaś faktyczna potrzeba wyrażenia się "FalOm". Jak oglądam ich zdjęcia z różnych mistrzostw i warsztatów tanecznych, to zawsze widzę te same pozoranckie pozy i miny, kolorowe ciuchy, warkoczyki na głowie i wielkie różowe okulary w kształcie gwiazdy, albo styl a'la gangsta i do tej pory miałam niespecjalne zdanie o tego typu młodzieży. Zdanie to jednak dość mocno zmieniłam po spotkaniu z kuzynką, z którą nie widziałyśmy się dobre 10 lat. Usiadła naprzeciwko mnie w kawiarni taka właśnie wyluzowana "cool" laska w różowej bluzie i kolczykach w kształcie gwiazdek wielkości połowy twarzy i wbrew temu co o niej sądziłam, okazała się bardzo inteligentną młodą osóbką, mającą pomysł na siebie i swoją przyszłość, która obraca się w takim, a nie innym towarzystwie. Z tańcem związała swoją przyszłość zawodową i właśnie dostała się na studia na terapię tańcem czy coś w tym rodzaju, została trenerką w klubie, w którym tańczy i bardzo inteligentnie podchodzi do życia. Nie wyraża się wulgarnie, nie lansuje na siłę, jest zupełnie normalną dziewczyną, która dopasowuje się do środowiska, w którym się obraca (która z nas nie wbija się w kostiumy i szpilki idąc do "poważnej" pracy?). Wychowywała się niestety na niespecjalnie ciekawym osiedlu opanowanym przez blokersów i wzięła sobie mocno do serca rady matki - lepiej się z nimi przyjaźnić, niż bać się wieczorami wracać do domu. I ja się bardzo cieszę, że jakoś się w tym towarzystwie odnalazła, bo faktycznie, lepiej mieć w takich typach znajomych niż wrogów... Nie wiem tylko, ile takich dzieciaków spod bloku jest naprawdę inteligentnych, a ile z nich w głowie ma trociny, podejrzewam jednak (sądząc po tematach rozmów jakie toczą się czasami na ławkach pod blokami), że tego drugiego typu jest znacznie więcej i wcale bym się nie zdziwiła, jakby się okazało, że taka Martynka faktycznie pisze tego bloga A wyniki kolejnych matur mnie tylko w tym utwierdzają... Nie tracę jednak nadziei, że przynajmniej z części tych zbuntowanych dzieciaków wyrosną jednak normalni ludzie Bo jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mi za 15 lat syn albo córka przesyłali "PozDrUfFFka Z nAD mOżA"... Szczególnie, że mam zboczenie na punkcie ortografii i stylistyki wypowiedzi

No to się rozpisałam...

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:42
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 23:58   #171
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja! Ja nie wbijam sie w szpilki (nie posiadam) i kostiumy (wytyłam z jednynego spodniuma). Zakładam marynarkę, portki które udają od niej komplet i bluzkę koszulową, ale juz pod tymi portkami kryją się wysokie buty górskie, starannie dobrane kolorystycznie (grafit), żeby się nie rzucać w oczy.
Zakładam, że jeżeli ktoś w oficjalnej sytuacji nie zniesie grubej informatyczki w ciężkich butach, to i szpilki nic by nie pomogły (zwłaszcza że chyba jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na to, co noszę :>), a w szpilkach na dodatek mogłabym się wygrzmocić na twarz i wtedy byłby większy problem :>

A jeżeli mój ukochany blondynek za 10 lat zacznie pisać takiego blogaska to poszczuję go babcią-polonistką (a rodzice-informatycy zajmą się po cichu jego dostępem do netu). Bo może ja piszę czasem bez polskich liter, ale egzaltowanego emospiku nie zniesę ;)

(a na błędy ort. reaguję wysypką, tak samo na krzywdzenie gramatyki)
__________________

Edytowane przez Srebrna
Czas edycji: 2010-03-30 o 00:00 Powód: dopisek
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:50   #172
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ale mnie rodzinka załatwiła :/ Mam dziś kilka rzeczy do załatwienia...... chciałam wychodzić i lipa :/ ktoś zwinął moje klucze no i nie mogę wyjść nie zamykając drzwi :/ Miałam jechać z Kubą do Poznania i nie pojadę.... dopiero on, jak znajdzie chwilę to podjedzie do mojej mamy po klucz i mi go przywiezie.... no masakra.... a specjalnie wstałam wcześnie żeby się ze wszystkim wcześniej wyrobić i zabrać się za naszyjnik... ale teraz siedzę taka wkurzona, że już mi się nic nie chce sprzątnęłam, zjadłam śniadanie, wypiłam herbatę i siedziałam nad koralikami ale tylko się zdenerwowałam jeszcze bardziej....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:11   #173
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Ale mnie rodzinka załatwiła :/ Mam dziś kilka rzeczy do załatwienia...... chciałam wychodzić i lipa :/ ktoś zwinął moje klucze no i nie mogę wyjść nie zamykając drzwi :/ Miałam jechać z Kubą do Poznania i nie pojadę.... dopiero on, jak znajdzie chwilę to podjedzie do mojej mamy po klucz i mi go przywiezie.... no masakra.... a specjalnie wstałam wcześnie żeby się ze wszystkim wcześniej wyrobić i zabrać się za naszyjnik... ale teraz siedzę taka wkurzona, że już mi się nic nie chce sprzątnęłam, zjadłam śniadanie, wypiłam herbatę i siedziałam nad koralikami ale tylko się zdenerwowałam jeszcze bardziej....
Ja ostatnio zostałam zamknięta na zamek, którego od wewnątrz nie można otworzyć i też zostałam uziemiona Czułam się jak księżniczka uwieziona w wieży - mój książę podjechał na swoim czterokołowym rumaku i zrzuciłam mu klucze, aby mnie nie uratował. Ale swoje godziny przesiedziałam
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:18   #174
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zostałam zamknięta na zamek, którego od wewnątrz nie można otworzyć i też zostałam uziemiona Czułam się jak księżniczka uwieziona w wieży - mój książę podjechał na swoim czterokołowym rumaku i zrzuciłam mu klucze, aby mnie nie uratował. Ale swoje godziny przesiedziałam
Mi mój wybawiciel przywiózł klucze od mamy ;] Ale co się nadenerwowałam to moje. A wyjątkowo miałam dziś trochę do załatwienia i do zrobienia..... Okazało się,że mama nie zwinęła mojego klucza.... ojciec też.... i się nasłuchałam przez telefon- co ja zrobiłam z kluczem, pewnie zostawiłam w drzwiach od zewnątrz i ktoś go wziął i bla bla bla.... doskonale wiedziałam,że wieczorem kładłam go na szafce na przedpokoju bo jeszcze nim trochę głośno rzuciłam
Zdesperowana piszę do brata, czy on go nie wziął... najspokojniej pisze, że przypadkiem ma moje klucze ( i swoje też ), ale nie chciało mu się pisać że je wziął... no myślałam,że uduszę
U mnie na szczęście takich zamków jak Ty masz to nie ma, bo nie wiem co by było Chyba co 2 dzień by było takie rzucanie się kluczami pod oknem

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2010-03-30 o 19:20
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:27   #175
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Mi mój wybawiciel przywiózł klucze od mamy ;] Ale co się nadenerwowałam to moje. A wyjątkowo miałam dziś trochę do załatwienia i do zrobienia..... Okazało się,że mama nie zwinęła mojego klucza.... ojciec też.... i się nasłuchałam przez telefon- co ja zrobiłam z kluczem, pewnie zostawiłam w drzwiach od zewnątrz i ktoś go wziął i bla bla bla.... doskonale wiedziałam,że wieczorem kładłam go na szafce na przedpokoju bo jeszcze nim trochę głośno rzuciłam
Zdesperowana piszę do brata, czy on go nie wziął... najspokojniej pisze, że przypadkiem ma moje klucze ( i swoje też ), ale nie chciało mu się pisać że je wziął... no myślałam,że uduszę
U mnie na szczęście takich zamków jak Ty masz to nie ma, bo nie wiem co by było Chyba co 2 dzień by było takie rzucanie się kluczami pod oknem
Brat się odzwyczaił używać tego zamka - na początku bardzo pilnowałam, aby mnie przypadkiem ponownie nie zamknął
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:46   #176
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

to u nas w domu kiedyś drzwi w zime zamarzły i to tak że mąż do pracy o 3 rano musiał oknem wychodzić (niczym kochanek ) a jak listonosz z rana przyszedł z poleconym i ja mu krzycze przez drzwi ze nie otworze bo zamarzło i też przez okno musiał podawać list
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:52   #177
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Takie zamki "jak cie zamknę od zewnątrz to nie wyjdziesz z domu" - i odwrotnie - są dość niebezpiecznym wynalazkiem. A niechby się coś podziało? Ja mieszkam na dziesiątym, więc miałabym wątpliwość, czy skakać w razie pożaru A i kiedyś tata mojego Połówka zamknął się od wewnątrz takim specjalistycznym zamkiem i sobie zawał sprawił. Dopiero straż pożarna dostała się oknem...
Dostaję alergii na info o dalszym stosowaniu takich zamków
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:00   #178
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Takie zamki "jak cie zamknę od zewnątrz to nie wyjdziesz z domu" - i odwrotnie - są dość niebezpiecznym wynalazkiem. A niechby się coś podziało?
i tutaj się z Tobą zgodze ja od razu miałam takie straszne wizje i zaraz suszarka poszła w ruch na szczęście mieszkam na parterze ale drzwi tak czy inaczej po tej zimie do wymiany!!!!!
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:13   #179
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Takie zamki mają swoją rację bytu - w razie włamania złodzieje nie otworzą sobie drzwi od środka i nie będą mieli najłatwiejszej drogi na zewnątrz dostępnej.
Dodam, że my taką Gerdę mamy i przez 6,5 roku mieszkania tu udało nam się ją zamknąć RAZ z kimś w środku (tzn mąż zamknął mnie), a i tak zdążyłam go odwołać, bo usłyszałam o jeden szczęk za dużo
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:32   #180
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

u mnie w domu taki zamek jest juz kuuuupe lat i nie pamietam zeby ktos kogos zamknal;p
no ale z mojej rodziny najbardziej roztrzepana osoba jestem ja, a ja zwykle wychodze z domu bez kluczy ;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.