Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 11:37   #4981
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez seismica Pokaż wiadomość
Ja gdzieś wyczytałam w necie i na takim filmie instruktażowym producenta jest że po wchłonięciu się cos2 nakładasz nawilżacz a potem bloker UV. I jak tak robie i na to makeup. Tzn teraz z tą schodzacą skórą to będzie cieżko z makeupem ale może zmieszam z tym Cicalfate Ten Hydra-Vital Factor K, to nakładam na troche w krótkich chwilach kiedy nie mam cos2 na twarzy. Np dziś rano bo niech skóra chwile odpocznie, za godzine, dwie zmyję i dam już normalny zestaw czyli cos2+nawilżacz(Avene Cicalfate lub Hydra-Vital Factor K)+bloker.
ja też na cos2 nakładałam krem nawilżający później krem z filtrem i jak się dało to pudrem przejechałam ale z tym to była masakra nieraz kilka razy musiałam wszystko zmyć i od nowa ... teraz smaruje się już tylko na noc i nie mam problemu z makijażem i z łuszczeniem z czego się bardzo cieszę bo tak ciepło się zrobiło że aż żal by było się ukrywać w domu

Edytowane przez sucha1
Czas edycji: 2010-03-28 o 11:42
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 13:37   #4982
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No to super że przy jednorazowej aplikacji cos2 da się już żyć normalnie.Jeszcze troche niestety będe musiała się przemęczyć bo to dopiero drugi dzień, ale jak czytałam wczesniej info na temat cosmelanu to myślałam że będzie gorzej, tzn może jeszcze będzie ;-) A co mieszania Avene Cicalfate z podkładem, w moim przypadku Mac Studio Fix, to nie polecam,jutro spróbuje normalnie go nałozyć na końcu...chociaż mam przeczucie że to nie wiele zmieni. Nic jutro spodziewam się krzyku ludzi z pracy jak mnie zobaczą Dobrze że to mała firma to ludzi z traumą będzie mniej ;-) Aha i dodam takie spostrzeżenie że jak nakładam cos2 to wcale mnie nic nie szczypie, zaczyna dopiero jak zaczynam nakładac nawilżacz i potem bloker (od wazeliny też szczypie)..no ale nie da rady bez tego więc cierpie sobie
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 16:26   #4983
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jak to dopiero drugi dzień to najgorsze przed tobą ale czas szybko leci mnie też szczypało jak nakładałam hydra vital czułam się jak poparzona dlatego wymieniłam go na svr xerial i maseczkę avene
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 17:27   #4984
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mam teraz jakis krem Johnsons Baby...używałam go kiedyś jak poparzyłam się na słońcu, wtedy nie szczypał, spróbuje jak nie to moze spróbuje tego co Ty używałas.A jak byś miała tak mniej więcej okreslić najgorszy dzien, to jakoś tak po tygodniu a potem jest lepiej czy teraz czeka mnie miesiac wyjety z życiorysu? Chyba muszę sobie na stałe zamonotwać lusterko gdzieś na ramieniu, po powrocie do domu spojrzałam w lusterko i okazało się że wyglądam jakbym się wymazała czymś na twarzy...a to tylko odpadające kawałki skóry huraaa super :-(

O nie! Ten Johnsons to jakaś pomyłka, jakbym się wrzątkiem polała...musiałam to zmyć wszystko.
Mam pytanie czy któraś z Was próbowała to tylko (cos2) raz dziennie nakładać, od początku do końca, ja zaraz uwierze że wcale nie miałam plam żadnych bo tak żyć to mi się słabo widzi...to by trzebabyło siedziec na urlopie i nic nie robic tylko się smarować...myślałam że jestem twarda a tu po 2 dniach już odpadam :-(

Edytowane przez seismica
Czas edycji: 2010-03-28 o 17:42
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:38   #4985
paprotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

do Lapiel
nie rób botoxu tylko dysport bo trzyma dłużej a kosztuje to samo. Ja robiłam lwia zmarszczke botoxem, po 3 miesiacach czar prysł. Teraz zrobiłam całe czoło i oczy dysportem. Nie bolało a trzyma o wiele lepiej choc efekt był po tygodniu taki na maxa
Nie wiem skad jestes ale u mnie dermatolog w komplecie 3 miejsca- czoło poziome i pionowe zmarszczki oraz oczy- robi za tysiac zł a jesli oddzielnie to 400zl od punktu
Drugi dermatolog bierze 600zl od punktu
Nie wiem czy o sulecinie slyszałas?

Edytowane przez paprotkaa
Czas edycji: 2010-03-28 o 21:51
paprotkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:39   #4986
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nie pamiętam który dzień był najgorszy ogólnie na początku było nie wesoło ale miałam to szczęście w nieszczęściu że byłam bezrobotna nie wiem czy bym do pracy wyszła z taką twarzą czasami jak gdzieś wyszłam to wszyscy mi uwagę zwracali że coś mam na twarzy albo koleżanka ciągle mi mówiła że mi już skóra gdzieś wisi teraz się z tego śmieję jak sobie to przypominam jestem ciekawa co sobie myśleli ci co nie wiedzieli że jestem po cosmelanie, przez pierwszy tydzień to chyba w ogóle nie wychodziłam z domu z tego co pamiętam wstyd było wyjść z taką gębą czerwoną i obdartą
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 21:46   #4987
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No ja niestety musze iśc do pracy, ale moja mama ujrzała własnie moja twarz i stwierdziła że wyglądam normalnie no ale to pewnie przez wade wzroku . I chyba dam spokój z makeupem, juz wole byc różowa niż z takimi płatami skóry A mam pytanie jeszcze o ta maske Avene co pisałas, co to za maska, mozesz mi podac dokładna nazwe?
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 23:25   #4988
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny, to ja juz nie wiem jak Wy to robicie z tymi nawilzaczami? ja smaruje sie cosm2 rano, za jakies 3h ten hydro vital K (czy jak mu tam) trzymam z godz, zmywam, znowu cosm2, znowu trzymam kilka h, zmywam, na godz vital K, potem zmywa, i juz na noc cos2. Dobrze robie? czy mam nakladac na cosm2 od razu po zalozmy 10 min vital k? poza tym dodam, ze po cosm2 to mnie twarz nie milosiernie pali, szypie i boli a po tym hydra nic mi nie jest, odczuwam ulge...
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 00:03   #4989
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja robię tak: nakładam cos2 i za +-10 minut nakładam na to nawilżacz, chodze z tym kilka godzin ( bo na razie kłade trzy razy dziennie) potem zmywam to wszystko, nakładam znów cos2 i znów nawilżacz itd. Jak wychodze na zwewnatrz to jeszcze po kolejnych 10 minutach na nawilżacz kładę bloker uv.Mnie już teraz po wszystkim szczypie twarz, tylko po zimnej wodzie nie
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:04   #4990
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no wlasnie mnie po wodzie tak tylko na samym poczatku mycia, pozniej juz nie. A myslisz ze pomimo nawilzacza danal dziala cosm2? bo wwyzwej dziewczyna mowila ze zeby co kolwiek innego nalozyc, to tzrzeba najpierw zmyc cosm2. dlatego zzmywam....a szczypie Cie napewno od cosm2 a nie od tych innych rzeczy. bo tamte sa lagodne a cos2 jest draznoacy.
__________________


Edytowane przez my_sensual_style
Czas edycji: 2010-03-29 o 09:05
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:31   #4991
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wiesz działa cos2 spokojnie, widze ze z dnia na dzień jest coraz gorzej czyli musi działać. Zresztą w sieci jest taki filmi instruktażowy od producenta (gdzies tu na forum był link) i oni tam wyrażnie mówią że nakładasz to wszystko na cos2 i nic nie zmywasz. Mnie szczypie i od cos 2 i od wszystkiego innego, ale nic, jakoś muszę wytrzymać. A co do nawilżaczy to w wolnej chwili to pomiedzy aplikacja zestawu cos2+nawilzacz+bloker nakładam sam nawilżacz np. na godzinę, tak żeby chociaz chwile twarz odpoczeła od cos2.
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 10:34   #4992
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A ja myslalam ze ten faktor K to nawilzacz, wogole sie nie znam :/ no u mnie tez caly czas nie najlepeij z twarza, na poczatku tez nic sie nie dzialo, a potem jak bym polewala kwasem otwarta rane, tak bolalo! czyli trzeba tak robic ze cosm2 i za jakies 10 min na to ten faktor K ?tylko czy ten faktor K nie zniweluje filtrow z cosm2?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:42   #4993
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Faktor K to nawilżacz ale ponieważ mnie szczypie używam czegos innego. Wiesz co myślę ze nie zniweluje tych filtrów, a zreszta jak wychodzisz z domu to i tak musisz nałozyc dodatkowo filtr UV50 wiec myslę że spokojnie jesli w tych wszystkich kosmetykach sa filtry to mozesz wyjsc z domu i powinny chronić przed UV.
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:44   #4994
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

obejrzalam ten filmik ale nic nie czaje bo moj angielski za dobry nie jest. Zreszta co oni tam pokazuja? ma idealna cere i cosm na niej prezentuja, jasne. Zreszta tak to pokazali jak by te kremy byly przyjemne, ta modelka taka zadowolona. Jasne. Przeciez to boli i sktora wyglada jak ryba, cala taka przesuszona i takie drobne luzki, a nie taka lsniaca, gladka. przesadzaja....
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:52   #4995
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No wiesz jakby pokazali jak to wygląda na prawdę nikt by tego nie kupił
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:10   #4996
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

seismica to ta maseczka http://www.domzdrowia.pl/41933,avene...aca-50-ml.html
ktoś tam podawał jeszcze nazwę kremu avene na pewno też dobry ja jeszcze sobie wodą termalną avene spryskuje twarz wczoraj się tak cieszyłam że nie mam problemu z łuszczeniem a dzisiaj już mi skóra schodzi przy ustach i nosie
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:14   #4997
seismica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O dzięki za linka No ja mam tragedie tzn schodzi skóra płatami i gruba warstwa, własnie zjadłam obiad i od jedzenia popękała mi skóra wkoło ust...tragedia..ale mam wrazenie że po mału się przyzwyczajam...
seismica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:52   #4998
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka sprzedajesz pigma?bo ja bym była chętna.Najchetniej z kimś na połowębo cały to za dużo

Lapi podziwiam mnie sie odechciało i nadal jestem gruba

Catiś spróbuj pigmai ucałuj Szymka
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:59   #4999
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny za pare dni dołączam do Was.
Czekam na mój cosmelan.

Sensual jak długo czekałaś za paczką od Fuente?
Tez kupiłam u niej.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Szatanuś nie moge Pigmy bo zużyłam 2 tubki neostraty
kremowałam się 3,5 mca więc z hydrochinonem musze dać sobie chwilowo spokój
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 14:11   #5000
qqqwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, a czy któraś stosowała dermamelan lub zna kogoś kto to stosował? Ja właśnie zamówiłam dermamelan - słyszałam, że jest bardzo podobny do cosmelanu, ale skuteczniejszy.
qqqwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:18   #5001
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

do catrine ja też kupiłam od fuente i czekałam 5 dni
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:29   #5002
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Rado za info

Qwerty tez słyszałam od lekarza że dermamelna mocniej i głebiej działa. jak ktos ma mocniejsze plamy to własnie ten zalecają
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:27   #5003
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za pare dni dołączam do Was.
Czekam na mój cosmelan.

Sensual jak długo czekałaś za paczką od Fuente?
Tez kupiłam u niej.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Szatanuś nie moge Pigmy bo zużyłam 2 tubki neostraty
kremowałam się 3,5 mca więc z hydrochinonem musze dać sobie chwilowo spokój
A jak działa neostrata?też łuszczy się bardzo?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:14   #5004
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel mam do Ciebie pytanie ostatnio pisałaś o perfumach z bergamotką, proszę napisz jaka nazwa w składzie perfum odnosi się do wspomnianej bergamotki. Sprawdzałam swoje i nie mogę się doszukać tej nazwy. Ja chyba powtórzę maskę cos1 bo po 2 tygodniach plamy na czole jeszcze są widoczne, doradź coś, czy po miesiącu znikną, czy nie ma się co już spodziewać i robić powtórnie maskę? Poradź coś życzliwa Mi duszyczko
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:20   #5005
paprotkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja napisałam do babki z allegro maila i kupiłam poza allegro za 160zł plus 10zł wysyłka. Wpłaciłam jej pieniadze i za 2 dni miałam krem. Jak ktos chce przez allegro kliknac to wychodzi 180 czy 190 zł
Stosuje go od 19.03 i rewelacja.
jak bym mogła cofnac czas to nie zrobiłabym 3 laserow po 700zł kazdy.
Skora schodzi ale nie tak strasznie mocno. Wystarczy co 2 dzien smarowac na noc a w dzien bepanthen.
Polecam

Edytowane przez paprotkaa
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:25
paprotkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:25   #5006
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

rado1
Lapiel mam do Ciebie pytanie ostatnio pisałaś o perfumach z bergamotką, proszę napisz jaka nazwa w składzie perfum odnosi się do wspomnianej bergamotki. Sprawdzałam swoje i nie mogę się doszukać tej nazwy. Ja chyba powtórzę maskę cos1 bo po 2 tygodniach plamy na czole jeszcze są widoczne, doradź coś, czy po miesiącu znikną, czy nie ma się co już spodziewać i robić powtórnie maskę? Poradź coś życzliwa Mi duszyczko
..............
radus , Cati bedzie wiedziala wiecej na temat bergamotki

co do maski - poczekaj jeszcze z tydzien -nawet dwa , czasami to trwa dluzej- do miesiaca nawet , takze uzbroj sie w cierpliwosc i smaruj cos2 poki co ....
pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

paprotkaa
do Lapiel
nie rób botoxu tylko dysport bo trzyma dłużej a kosztuje to samo. Ja robiłam lwia zmarszczke botoxem, po 3 miesiacach czar prysł. Teraz zrobiłam całe czoło i oczy dysportem. Nie bolało a trzyma o wiele lepiej choc efekt był po tygodniu taki na maxa
Nie wiem skad jestes ale u mnie dermatolog w komplecie 3 miejsca- czoło poziome i pionowe zmarszczki oraz oczy- robi za tysiac zł a jesli oddzielnie to 400zl od punktu
Drugi dermatolog bierze 600zl od punktu
Nie wiem czy o sulecinie slyszałas?
.......................

slyszalam o Sulecinie , to nie tak daleczko ode mnie - ja z miasta parowozow jestem , pewnie i Ty wiesz gdzie to

serdecznie Ci dziekuje za cenne informacje , jutro sie dopytam o dysport tam gdzie zamierzam botox zrobic i jak beda mieli to oczywiscie zrobie dysport skoro jest tak jak piszesz


pozdrowienia i dzieki

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-29 o 19:32
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:23   #5007
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za pare dni dołączam do Was.
Czekam na mój cosmelan.

Sensual jak długo czekałaś za paczką od Fuente?
Tez kupiłam u niej.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Szatanuś nie moge Pigmy bo zużyłam 2 tubki neostraty
kremowałam się 3,5 mca więc z hydrochinonem musze dać sobie chwilowo spokój

kochana bardzi szybko, 3 dni! az w szoku bylam, zamowilam we czwartek, a w poniedzialek juz byl. Mowie 3 dni, bo w weekend paczka lezala.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

u mnie tez plamy, piegi nic nie ruszylo...a w niektorych miejscach to sie juz nawet nie luszcze.Maske robilam w poniedzialek tydz temu, dzis jest poniedzialek, wiec nakladam cos2 6 dni. Mam nadzieje ze cos ruszy. Ktoras z Was pisala ze skora musi ze 100 razy zejsc, a skoro mi z niektorych juz nie schodzi, to znaczy ze tam juz nic sie ni ezmieni?:/ jak to jest? czy po prostu jest tak, ze skora nie musi schodzic zeby plamy zniknely?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:38   #5008
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sensual dopiero jesteś tydzień po masce i myślisz że w tym czasie skóra zejdzie ci ze 100 razy i będziesz już super wyglądała??wyluzu j to dopiero początek
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:33   #5009
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laseczkiMiłego dzionka Wam zycze bo moje teraz zakrecone i zalatane Senual bedzie dobrze zobaczysz i złuszczysz sie cała..nawilzanie to metoda poszukiwawcza kazdej i na kazda co innego działało..muszisz probowac Uciekam bo czas goni cholera no..przenosimy sklep i wszystko na wariackich papierach
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:52   #5010
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś neostrata to cudeńko. Plamy robią się lekko rózowe a później jaśnieją. Zero łuszczenia. Jedynie cera troche bardziej sucha niż zazwyczaj ale to wystarczy jakis nawilzacz i jest ok.
Działa jak Pigma ale dużo delikatniej traktuje lico.

Rado - bergamotka w składzie może byc pod nazwą np bergamia lub Monarda didyma
W innych językach może ma jeszcze inne nazwy
Zreszta jak się kupuje perfum to często po polsku jest skład, w sensie to opisówka co zawiera nuta głowy , serca itp
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.