Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 21:32   #2131
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
a może to uczulenie?ja raz tak miałam.Moze to być uczulenie np.na preparaty do ust

nie, to nie zadne uczulenie, bo nie smaruje niczym ust. Zreszta to cos zwiazane z gruczolami lojowymi, tak mysle ze pot nie wchodzi tam gdzie powinien i przez to mi wylaza takie grodki. Beznadziejne sa
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 07:06   #2132
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej, kiedyś mi się o uszy obiło, że jedwab zapewnia termoochone. Chciałam się zapytać czy to prawda
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:25   #2133
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
nie, to nie zadne uczulenie, bo nie smaruje niczym ust. Zreszta to cos zwiazane z gruczolami lojowymi, tak mysle ze pot nie wchodzi tam gdzie powinien i przez to mi wylaza takie grodki. Beznadziejne sa
Ale pot nie wychodzi przez gruczoły łojowe...no poza tym co Ci się miało z nimi stać? A może masz alergię pokarmową?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:21   #2134
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Hej, kiedyś mi się o uszy obiło, że jedwab zapewnia termoochone. Chciałam się zapytać czy to prawda
podbijam pytanie - jestem bardzo ciekawa czy to prawda
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:23   #2135
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Przeczytałam dziś w jakiejś gazecie, że hydrolat można zrobic samemu w eksresie do kawy: do filtra gdzie sypie się kawę daje sie świeże płatki kwiatów, tam gdzie wodę to wodę destylowaną: i otrzymany napar to będzie właśnie hydrolat.
Z racji tego ,że mam duży ogród i dostęp do kwiatów nie zanieczyszczonych postanowiłam spróbowac przyrządzic hydrolat z kwiatu stokrotki lub mniszka (tych najwięcej o tej porze roku) o postępach poinformuję. Na razie czekam aż przestanie padac i trochę obeschnie trawa i kwiaty się rozwiną no bo takie mokre to chyba nie bardzo :/
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:25   #2136
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Hej dziewczyny! Udalo mi sie przeczytac obie czesci tego watku i jestem z siebie dumna troche to zajelo ale sie oplacalo, przynajmniej teraz wiem ze parowki na twarz nie sa wskazane, a zdarzylo mi sie kiedys zrobic jedna czy dwie
w porownaniu z wami to jestem zacofana jesli chodzi o pielegnacje twarzy i ciala, kusza mnie toniki, kremy i inne rzeczy ktore mozna zrobic samemu w domu ale jak na razie nie mam o tym pojecia, musialabym sie powaznie doksztalcic zeby cokolwiek zrobic bo balabym sie ze wyrzadze sobie jakas krzywde. A was to podziwiam ze sie tak swietnie znacie na wielu rzeczach zwiazanych z uroda
swoich patentow na bycie naj to chyba nie bede wam tu oglaszac bo prawie wszystko zostalo juz powiedziane.
Ja ze swojej strony do nawilzania twarzy moge polecic kram effaclar h z LRP, bardzo lekki, swietnie nawilza nie jest tlusty i nie zapycha co najwazniejsze.
Ja podkladu uzywam, po prostu czuje sie lepiej ale przerzucilam sie teraz na podklady apteczne, co wyszlo mi na dobre, uzywam podkladu z LRP, uwazam ze lepszy od Vichy...
A na syfy to najlepsze retinoidy, wymiota wszysko, pryszcze, zaskorniki otwarte i zamkniete
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:35   #2137
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Przeczytałam dziś w jakiejś gazecie, że hydrolat można zrobic samemu w eksresie do kawy: do filtra gdzie sypie się kawę daje sie świeże płatki kwiatów, tam gdzie wodę to wodę destylowaną: i otrzymany napar to będzie właśnie hydrolat.
Z racji tego ,że mam duży ogród i dostęp do kwiatów nie zanieczyszczonych postanowiłam spróbowac przyrządzic hydrolat z kwiatu stokrotki lub mniszka (tych najwięcej o tej porze roku) o postępach poinformuję. Na razie czekam aż przestanie padac i trochę obeschnie trawa i kwiaty się rozwiną no bo takie mokre to chyba nie bardzo :/
ooo jestem szalenie ciekawa!
niestety nie mam ekspersu :/ ale czekam na Twoje wieści

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Udalo mi sie przeczytac obie czesci tego watku i jestem z siebie dumna troche to zajelo ale sie oplacalo, przynajmniej teraz wiem ze parowki na twarz nie sa wskazane, a zdarzylo mi sie kiedys zrobic jedna czy dwie
w porownaniu z wami to jestem zacofana jesli chodzi o pielegnacje twarzy i ciala, kusza mnie toniki, kremy i inne rzeczy ktore mozna zrobic samemu w domu ale jak na razie nie mam o tym pojecia, musialabym sie powaznie doksztalcic zeby cokolwiek zrobic bo balabym sie ze wyrzadze sobie jakas krzywde. A was to podziwiam ze sie tak swietnie znacie na wielu rzeczach zwiazanych z uroda
swoich patentow na bycie naj to chyba nie bede wam tu oglaszac bo prawie wszystko zostalo juz powiedziane.
Ja ze swojej strony do nawilzania twarzy moge polecic kram effaclar h z LRP, bardzo lekki, swietnie nawilza nie jest tlusty i nie zapycha co najwazniejsze.
Ja podkladu uzywam, po prostu czuje sie lepiej ale przerzucilam sie teraz na podklady apteczne, co wyszlo mi na dobre, uzywam podkladu z LRP, uwazam ze lepszy od Vichy...
A na syfy to najlepsze retinoidy, wymiota wszysko, pryszcze, zaskorniki otwarte i zamkniete



co do parówek to też kiedyś robiłam :/
teraz jestem przeziębiona i tato chce koniecznie zorbić mi infhalację, ale się nie daje. To samo co parówka, tylko z amolem
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 17:51   #2138
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Zgadzam sie, LRP fluid jest najlepszy (przynajmniej w moim mniemaniu )
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:34   #2139
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, LRP fluid jest najlepszy (przynajmniej w moim mniemaniu )
co to jest LRP?
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:50   #2140
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
co to jest LRP?
La Roche Posay
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:55   #2141
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
co to jest LRP?

Jednak pewnych rzeczy google od razu nie powie...Liga Polskich Rodzin

Mi z LPR kolory nie pasują
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-05-13 o 18:58
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 19:23   #2142
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, liczę na Waszą radę.

Mam 17 lat. Niestety, mam trądzik. Nie jest duży, unormował się ostatnio trochę. Mimo wszystka cera nie jest tak jednolita jakbym chciała. Tragedii nie ma, chociaż mam swoje 'ale' co do niej. Codziennie do szkoły maluję się kremem tonującym z Ziaji i ewentualnie korektor punktowo. I zastanawiam się, czy może do lekkiego nadania ładnego koloru nadał by się jakiś inny kosmetyk. Zaznaczam, że miałby to być taki do codziennego stosowania. Nie obciążający skóry.
Myślicie, że róż mógłby być dobrym rozwiązaniem? Wiem tyle, że na pewno ożywiłby twarz. Zaznaczam, że nie chcę podkładów/fluidów. Wolałabym coś ładnie kryjącego, niezapychającego i lekkiego jednocześnie.
Macie może jakiś sprawdzony produkt, niedrogi najlepiej? Bo metodą prób i błędów to prawdopodobnie zbankrutuję.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:27   #2143
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Może minerały?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:28   #2144
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, liczę na Waszą radę.

Mam 17 lat. Niestety, mam trądzik. Nie jest duży, unormował się ostatnio trochę. Mimo wszystka cera nie jest tak jednolita jakbym chciała. Tragedii nie ma, chociaż mam swoje 'ale' co do niej. Codziennie do szkoły maluję się kremem tonującym z Ziaji i ewentualnie korektor punktowo. I zastanawiam się, czy może do lekkiego nadania ładnego koloru nadał by się jakiś inny kosmetyk. Zaznaczam, że miałby to być taki do codziennego stosowania. Nie obciążający skóry.
Myślicie, że róż mógłby być dobrym rozwiązaniem? Wiem tyle, że na pewno ożywiłby twarz. Zaznaczam, że nie chcę podkładów/fluidów. Wolałabym coś ładnie kryjącego, niezapychającego i lekkiego jednocześnie.
Macie może jakiś sprawdzony produkt, niedrogi najlepiej? Bo metodą prób i błędów to prawdopodobnie zbankrutuję.
Nie rozumiem o co Ci chodzi o puder/podkład czy róż?


sugeruję przejrzeć KWC
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:38   #2145
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem o co Ci chodzi o puder/podkład czy róż?


sugeruję przejrzeć KWC
Zastanawiam się, co byłoby lepsze. Waham się między różem a pudrem w kompakcie. Czytałam opinie na KWC ale chciałam Was dodatkowo dopytać.


Zastanawiałam się nad minerałami, ale jak na razie nie 'wkręciłam' się w nie. Motam się jeszcze w tej kwestii zamawiania itd. Muszę się podszkolić.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:51   #2146
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja też się na początku bałam, ale moja koleżanka zamówiła sobie minerały na Allegro i dała mi odsypki na razie korektorów, podkłady dostanę pewnie w przyszłym tygodniu. Jeśli dobiorę sobie kolor, zamówię z nią też na All mały słoiczek, jeśli mi przypasuje to wezmę ze strony EDM, bo tam się bardziej opłaca
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:56   #2147
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, co byłoby lepsze. Waham się między różem a pudrem w kompakcie. Czytałam opinie na KWC ale chciałam Was dodatkowo dopytać.


Zastanawiałam się nad minerałami, ale jak na razie nie 'wkręciłam' się w nie. Motam się jeszcze w tej kwestii zamawiania itd. Muszę się podszkolić.
Ale róż i puder w kompakcie to są dwa produkty o zupełnie innym zastosowaniu
różem podkreślasz np. kości policzkowe, modelujesz nim twarz. Puder w kompakcie nakładasz na całą twarz, aby ujednolicić kolor etc., przy czym kompakt jest zazwyczaj dużo bardziej kryjący i cięższy niż podkład w płynie/kremie/piance
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:05   #2148
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Ale róż i puder w kompakcie to są dwa produkty o zupełnie innym zastosowaniu
różem podkreślasz np. kości policzkowe, modelujesz nim twarz. Puder w kompakcie nakładasz na całą twarz, aby ujednolicić kolor etc., przy czym kompakt jest zazwyczaj dużo bardziej kryjący i cięższy niż podkład w płynie/kremie/piance
Ooo, to nie wiem czemu wydawało mi się inaczej. Dziękuję. Wybaczcie moje nierozeznanie. :P
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:09   #2149
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

moim zdaniem fluidy nie sa wcale takie zle, ja je wole zdecydowanie bardziej niz pudry w kompakcie. Wystarczy nalozyc sam fluid ja nigdy juz potem nie daje pudru sypkiego, w kompakcie czy kulkach na to. Poza tym jak nakladam fluid mam wrazenie ze on sie bardziej stapia z cera i ze wygladam potem bardziej naturalnie niz po kompakcie no i wg mnie fluidy lepiej kryja, no ale co czlowiek to inna opinia. Ja kiedys uzywalam fluidu z Euphory, potem z Lirene teraz LRP i po prostu nie ma porownania to co potrafo zrobic ten fluid to cuda i wianki jest drogi to fakt kosztuje 70-80zl ale jest bardzo wydajny, ja od poltora miesiaca maluje sie probka 10ml i jeszcze jej troche jest, a maluje sie prawie codziennie oprocz sobot no chyba ze mam jakies wyjscie wtedy to sie maluje

kurde dziewczyny bylam dzisiaj w rossmannie i zapomnialam kupic syrenki mam gabke z taka szorstka strona i ta strona sie myje i robie masaz ale chcialam sprobowac tej zachwalanej przez was syrenki, no coz musi jeszcze troche poczekac...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 20:19   #2150
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
moim zdaniem fluidy nie sa wcale takie zle, ja je wole zdecydowanie bardziej niz pudry w kompakcie. Wystarczy nalozyc sam fluid ja nigdy juz potem nie daje pudru sypkiego, w kompakcie czy kulkach na to. Poza tym jak nakladam fluid mam wrazenie ze on sie bardziej stapia z cera i ze wygladam potem bardziej naturalnie niz po kompakcie no i wg mnie fluidy lepiej kryja, no ale co czlowiek to inna opinia.
Ja też wolę fluidy. A obecnie mus

Co do krycia, zależy od sposobu nakładania (można pędzlem jak zwykły puder albo gąbeczką na mokro np.) i oczywiście od samego produktu.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:58   #2151
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny macie jakiś sposób na tzw kaszke na twarzy?
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:04   #2152
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o ja też bym chętnie jakis sposób na kaszkę poznała, bo mam na policzkach okropną, a ani wapno, ani peeling nie pomaga
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:10   #2153
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

hmm kaszka to ciezka sprawa... mnie tez nic nie pomagalo oprocz retinoidow...
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:31   #2154
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

znacie coś na odciski?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:39   #2155
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Możecie coś więcej o tych retinoidach?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:59   #2156
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

hmm zalezy o jaki kaliber retinoidow ci chodzi bo jest mniejszy i wiekszy
mniejszy to masci, smarujesz twarz i uzywasz filtrow zeby nie miec przebarwien i sobie kuku nie zrobic, skora sie pewnie bedzie luszczyc ale wlasnie o to chodzi.
a ten wiekszy to retinoidy doustne, tutaj juz trzeba szczegolnej ostroznosci ale tez bez przesady, ten lek nie zabija ale to dostaje sie jesli tradzik jest ciezki lub jezeli sie go dlugo leczy i nic za bardzo nie pomaga albo jak juz pomaga to na chwile lub jezeli stan cery powaznie wplywa na psychike tej osoby. No i jest wiele obostrzen, np pod zadnym pozorem nie mozna zajsc w ciaze. Trzeba uzywac filtrow, robic co jakis czas badania krwi. No i kuracja jest dosyc droga... Ale to najskuteczniejszy lek, 80% osob pozbywa sie problemow skornych raz na zawsze. Ja sama biore i jestem baaaaaaaardzoooooo zadowolona, czuje sie swietnie pod wzg fizycznym i psychicznym ten lek to najlepsze co mi sie moglo przydarzyc i jedyne czego zaluje to to ze nie sprobowalam wczesniej
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:16   #2157
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś sposób na tzw kaszke na twarzy?
w sensie taka pozapychana? bo ja nigdy nie słyszałam takiego określenia
ogółem polecam benzacne
stosuje to na noc ponieważ jest to produkt foto czuły
moja skóra zrobiła się bardziej gładka, "odetkana" i bez pryszczy (jak jakiś wyskoczy to od razu on go zwalczy)
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 07:25   #2158
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kilka dziewczyn tu pisalo o myciu twarzy szarym mydlem.
Na pewno jest ono lagodniejsze od innych mydel,gdyz zawiera mniej "dodatkow" np substancji zapachowych,parabenow,ale jest naprawde konieczne zakwaszenie skory po nim np tonikiem.Juz jakas wizazanka zreszta napisala,ze chodzi o to iz mydlo jest w odczynie zasadowym i nalezy po umyciu nim przywrocic odpowiednie ph skory.

Moj patent na ladne wlosy to nalozenie odzywki na suche wlosy tak z godzinke przed ich umyciem.
Wtedy sie nie placza w trakcie mycia i ladnie rozczesuja.Nie zawsze mam na to czas,ale oplaca sie pochodzic ta godzinke z czepkiem na glowie.Mam wlosy co miesiac rozjasniane na bardzo jasny blond i nie sa zniszczone dzieki temu.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:25   #2159
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
hmm zalezy o jaki kaliber retinoidow ci chodzi bo jest mniejszy i wiekszy
mniejszy to masci, smarujesz twarz i uzywasz filtrow zeby nie miec przebarwien i sobie kuku nie zrobic, skora sie pewnie bedzie luszczyc ale wlasnie o to chodzi.
a ten wiekszy to retinoidy doustne, tutaj juz trzeba szczegolnej ostroznosci ale tez bez przesady, ten lek nie zabija ale to dostaje sie jesli tradzik jest ciezki lub jezeli sie go dlugo leczy i nic za bardzo nie pomaga albo jak juz pomaga to na chwile lub jezeli stan cery powaznie wplywa na psychike tej osoby. No i jest wiele obostrzen, np pod zadnym pozorem nie mozna zajsc w ciaze. Trzeba uzywac filtrow, robic co jakis czas badania krwi. No i kuracja jest dosyc droga... Ale to najskuteczniejszy lek, 80% osob pozbywa sie problemow skornych raz na zawsze. Ja sama biore i jestem baaaaaaaardzoooooo zadowolona, czuje sie swietnie pod wzg fizycznym i psychicznym ten lek to najlepsze co mi sie moglo przydarzyc i jedyne czego zaluje to to ze nie sprobowalam wczesniej
mogłabyś podać jaskieś konretne nazwy tych specyfików?
pytam z ciekawości, bo na szczęście nie jest na mojej twarzy tak tragicznie

ostatnio coraz lepiej, może to z wiekiem ?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:13   #2160
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Hej, kiedyś mi się o uszy obiło, że jedwab zapewnia termoochone. Chciałam się zapytać czy to prawda
Podbijam i chciałam się jeszcze zapytać czy mogę razem używać jedwabiu do włosów Waxa i Artiste czy jakoś tak, o którym była mowa w tym wątku (chodzi mi o tą odżywkę do spłukiwania z jedwabiem, keratyną itp.). Zastanawiam się czy nie przedobrze
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.