Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 18:03   #451
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
To znaczy... od małego miałam 3 pieprzyczki na twarzy,które do tej pory mi nie przeszkadzają i mogą sobie być

Jednak jakoś tak ostatnio na brodzie poprostu tak o! Znikąd wysoczyła malutka taka kropeczka brązowaI tak z czasem powiększyła się.Nie jest ona baaardzo duża.Jest ona wielkości mniej więcej kropki na klawiaturze komputerowej.Jednak na brodzie pojawiło się ich kilka co nie wygląda już tak estetycznie...
One są płaskie,takie jak pieg tylko,że ciut ciemniejsze
Dziewczyny pomóżcie,doradźcie Pomogłoby?Oczywiście przy filtrach UV
A byłaś u dermatologa, żeby zidentyfikował co to jest ? czy znamię, czy pieprzyk (powstają w różnym wieku) ???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:44   #452
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Nie byłam... ale niedługo zamierzam się wybrać,bo akurat muszę jechać na kontrolę z łupieżem

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czym się różni filtr fotostabilny od nie-fotostabilnego?
Czy jeśli posmaruję się takim filtrem z Soraji +50 to czy muszę unikać słońca,czy ten filtr zapewni mi ochronę przeciwsłoneczną?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:50   #453
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Nie byłam... ale niedługo zamierzam się wybrać,bo akurat muszę jechać na kontrolę z łupieżem

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czym się różni filtr fotostabilny od nie-fotostabilnego?
Czy jeśli posmaruję się takim filtrem z Soraji +50 to czy muszę unikać słońca,czy ten filtr zapewni mi ochronę przeciwsłoneczną?
Fotostabilny to taki, który nie destabilizuje się w począczeniu z kolorówką, która zawiera talk i mikę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:15   #454
Euni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć Dziewczyny
Jestem tu nowa na forum, ale piszę ponieważ właśnie od godziny mam na sobie maskę Cosmelan. Wcześniej śledziłam troszkę to forum, ale zrezygnowałam z czytania wszystkiego, bo to chyba niemożliwe, tak długi ten wątek Już jakiś czas temu zdecydowałam się na ten zabieg i że wykonam go w domu sama, i tak też robię. Na razie jest wszytsko ok, chociaż jestem strasznie zdziwiona, że już po godzinie trzymania maski na twarzy zaczęła ona całkiem schodzić z okolicy brody i nad wargą, całymi grudkami. Dziwi mnie to, bo przeciez nalezy ją trzymać 8 godzin (dla fototypu I i II), to jak ją trzymac, jak ona schodzi całkiem?
Euni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:06   #455
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
To znaczy... od małego miałam 3 pieprzyczki na twarzy,które do tej pory mi nie przeszkadzają i mogą sobie być

Jednak jakoś tak ostatnio na brodzie poprostu tak o! Znikąd wysoczyła malutka taka kropeczka brązowaI tak z czasem powiększyła się.Nie jest ona baaardzo duża.Jest ona wielkości mniej więcej kropki na klawiaturze komputerowej.Jednak na brodzie pojawiło się ich kilka co nie wygląda już tak estetycznie...
One są płaskie,takie jak pieg tylko,że ciut ciemniejsze
Dziewczyny pomóżcie,doradźcie Pomogłoby?Oczywiście przy filtrach UV
Jak dla mnie z tego co piszesz to zwykłe piperzyki które prawdopodobnie wyszły od słońca. Ja też swoich moich miałam znacznie mniej zanim zaczęłam jeździc na wakacje do tropików. W tym przypadku chyba trzeba je polubić. Piegi można rozjaśniać a pieprzyki chyba nie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 12:17   #456
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie z tego co piszesz to zwykłe piperzyki które prawdopodobnie wyszły od słońca. Ja też swoich moich miałam znacznie mniej zanim zaczęłam jeździc na wakacje do tropików. W tym przypadku chyba trzeba je polubić. Piegi można rozjaśniać a pieprzyki chyba nie
szkoda
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:03   #457
Euni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Euni Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Jestem tu nowa na forum, ale piszę ponieważ właśnie od godziny mam na sobie maskę Cosmelan. Wcześniej śledziłam troszkę to forum, ale zrezygnowałam z czytania wszystkiego, bo to chyba niemożliwe, tak długi ten wątek Już jakiś czas temu zdecydowałam się na ten zabieg i że wykonam go w domu sama, i tak też robię. Na razie jest wszytsko ok, chociaż jestem strasznie zdziwiona, że już po godzinie trzymania maski na twarzy zaczęła ona całkiem schodzić z okolicy brody i nad wargą, całymi grudkami. Dziwi mnie to, bo przeciez nalezy ją trzymać 8 godzin (dla fototypu I i II), to jak ją trzymac, jak ona schodzi całkiem?
Dzisiaj pierwsyz dzien po masce. I powiem wam, ze jestem zaskoczona. Moja twarz jest tylko lekko czerwonawa, jakbym sie opalala na czerwono,a lbo jakby mi bylo goraco. Nic nie schodzi skora, troche szczypie po nalozeniu cosmelanu 2.
Euni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 23:20   #458
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny jak Wasza skora reaguje na srebro ? (do tych co stosuja) mi wysusza skore, jest mocno napieta...stosuje od 2 dni, narazie zadnych efektow, syfy jak byly tak i sa
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 07:54   #459
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiś a ta nie moze być?też jest rozjaśniająca http://www.allegro.pl/item1049210729...ening_gel.html
Czemu akurat tamta stosujesz?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:54   #460
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Szatanuś stosuję tamtą bo tamta jest silniejsza i ma hydrochinon. Ten sam składnik co ma Pigma tylko że 2%. O niej jako pierwszej zaczęłam czytać no i ta ma super opinie na KWC.

Nie wiem jakie Wy macie plamy ale ja mam naprawdę tragedię.

http://www.nokaut.pl/sklepestetyka-p...rwieniami.html - tu masz kilka rodzaji neostraty z dokładnymi opisami co zawierają. Zauważyłam ze na allegro czesto nie zmieniaja opisów tylko zdjecia

Znalazłam tez artykuł w którym jest napisane że HQ od tej drugiej rozni się skłądem i jest przeznaczona dla osob z wrazliwą cerą. Jest delikatniejsza i mozna nawet wyjsc z nia na slonce ale oczywiscie nie opalac sie i kuracja troche dluzsza niz w przyapdku tej bez hq. Ta hq działa troche silniej i szybciej wiec decyzje trzeba samemu podjac. Ja mam takie pobojowisko ze juz nie chciałam mocno ryzykowac i wzielam ta delikatniejsza wersje. NAPRAWDE POLECAM - rozjasnia mocno i nie ma zadnych skutkow ubocznych typu pieczenie i schodzace płaty. jedyny minusik troche przesuszona skora

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-05-24 o 10:10
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:14   #461
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

potwierdzam to co napisała Catherina
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 17:43   #462
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiś a rozjaśni mi plamę od pigma?nie wiem czemu ale staje się bardziej widocznatrochę się boję że Pollena nie chroni albo to moje schizy
Masz zamiar ją stosować w lecie?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:45   #463
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
dziewczyny jak Wasza skora reaguje na srebro ? (do tych co stosuja) mi wysusza skore, jest mocno napieta...stosuje od 2 dni, narazie zadnych efektow, syfy jak byly tak i sa

dziewczynki ponawiam pytanko, i do tych co stosuja nano platyne, jaikie sa efekty? jak reaguje wasza skora?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 08:36   #464
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Catiś a rozjaśni mi plamę od pigma?nie wiem czemu ale staje się bardziej widocznatrochę się boję że Pollena nie chroni albo to moje schizy
Masz zamiar ją stosować w lecie?
Nie wiem czy rozjaśni ale spróbuj. Najwyżej któras z nas odkupi od Ciebie. Ja skończe cosmelan juz troche zostało i od połowy czerwca ruszam ponownie z neo ale z tą hq.

HQ na pewno Ci nie narobi szkód najwyżej nic nie poprawi.
Na stronie sklepu estetyka jest napisane ze jest to najdelikatniejszy preparat z hydrochinonem i ze mozna stosowac na cala twarz poniewaz nie rusza skory zdrowej tylko tą z nierowna pigmentacją.
Wkleje pozniej linka bo teraz musze Szymusia karmić
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:54   #465
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
[\

śmiało mogę powiedzieć, że nic nie dało mi wcześniej tak spektakularnych efektów. Być może jednak dlatego, że inne zabiegi kosmetyczne robiłam od jesieni 2008, a ostatnią mikrodermabrazję jakieś dwa tygodnie temu.
ja chyba też zainwestuje w ten cos 2 bo niedługo wpadnę w depresję [/QUOTE]
Ja zainwestowałam w Dermamelan 2, a nie w Cosmelan 2. Mężowi się nie przyznałam, ile kosztował krem (zakup w Biomedzie z Koszalina), bo w trosce o jego długie życie w dobrym zdrowiu nie chciałam przyprawić go o zawał.

W sumie gdybym wiedziała wcześniej o Dermamelanie lub Cosmelanie, to zamiast chyba z ponad 3 tysięcy w sumie przez te dwa lata wydałabym tyle ile na Dermamelan 2 (około 460 zł) i Hydro Vital Faktor K (ok. 280 zł). Okdryłam również zupełnie przypadkiem, że na moją skórę naciągniętą mocno Dermamelanem 2 bardzo dobrze podziałał Oxedermil 30% z firmy Oceanic, powiedziałabym, że nawilżył lepiej niż Hydro Vital. Dedykowany przez producenta do pięt, łokci i tego typu, bardzo złagodził mi podrażnienia i w sumie w dwa dni doprowadził skórę do normalnego kolorytu. Czyli przy następnym zakupie Dermamelanu 2 (bo teraz planuję regularnie stosować jako maskę dwa razy w tygodniu) nie kupię już Hydro Vital, tylko Oxedermil.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
[\

śmiało mogę powiedzieć, że nic nie dało mi wcześniej tak spektakularnych efektów. Być może jednak dlatego, że inne zabiegi kosmetyczne robiłam od jesieni 2008, a ostatnią mikrodermabrazję jakieś dwa tygodnie temu.
ja chyba też zainwestuje w ten cos 2 bo niedługo wpadnę w depresję [/QUOTE]


Lari, oczywiście moja wcześniejsza wypowiedź o Dermamelanie 2 (nie Cosmelanie) miała być odpowiedzią dla Ciebie. Tylko coś pomieszałam z cytowaniem.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:00   #466
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ooo widze ,ze nie tylko ja nie moge spac

powiem Wam , ze posmarowalam ostatnio sie cos2 po 2 tyg przerwie i bylam znow mocno czerwono-brazowa na drugi dzien ( smaruje zawsze na cala noc) , potem przez kilka dni standardowo mi skora schodzila ....
jeju ta moja twarz sie chyba nigdy nie przyzwyczai do tego kremu ,
3 lata ciaglego stosowania i wciaz burak
...oczywiscie o nawrotach plam nie musze mowic ...diabelstwo wraca wciaz i wciaz ...takze albo plamy albo burak i zlazaca skora szalu mozna dostac

widze ,ze dermamelan chwalicie bardzo - wlasnie mi sie cos2 skonczyl i jestem w dylemacie czy dalej go kupowac czy sprobowac dermamelan tym razem ...

dobrej nocki zycze

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-05-25 o 23:07
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 00:42   #467
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tez sie zastanawiam nad jakims kremem bo mi sie cos2 skonczyl..
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:32   #468
zona Rumcajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
ooo widze ,ze nie tylko ja nie moge spac

(...)

widze ,ze dermamelan chwalicie bardzo - wlasnie mi sie cos2 skonczyl i jestem w dylemacie czy dalej go kupowac czy sprobowac dermamelan tym razem ...

dobrej nocki zycze
Nie możemy spać, bo pełnia księżyca.

Co do cos2 - ja po prostu nie mam porównania Dermamelna 2 z Cosmelan 2, bo zaczęłam używać od razu Dermamelan 2 (dlatego chwalę) i bez maski. Czy wyjdą plamy - się zobaczy. Na razie pogodziłam się z myślą o braku opalania, mocnej filtracji. Zresztą nigdy specjalnie jakoś słoneczko mnie nie brało, może dlatego się plamy porobiły.
zona Rumcajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:55   #469
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy rozjaśni ale spróbuj. Najwyżej któras z nas odkupi od Ciebie. Ja skończe cosmelan juz troche zostało i od połowy czerwca ruszam ponownie z neo ale z tą hq.

HQ na pewno Ci nie narobi szkód najwyżej nic nie poprawi.
Na stronie sklepu estetyka jest napisane ze jest to najdelikatniejszy preparat z hydrochinonem i ze mozna stosowac na cala twarz poniewaz nie rusza skory zdrowej tylko tą z nierowna pigmentacją.
Wkleje pozniej linka bo teraz musze Szymusia karmić
Czyli w lecie stosujesz.Kupię Neo tylko nie w tym miesiącu bo miałam w cholerę wydatkówDzięki Cati
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 09:28   #470
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
ooo widze ,ze nie tylko ja nie moge spac

powiem Wam , ze posmarowalam ostatnio sie cos2 po 2 tyg przerwie i bylam znow mocno czerwono-brazowa na drugi dzien ( smaruje zawsze na cala noc) , potem przez kilka dni standardowo mi skora schodzila ....
jeju ta moja twarz sie chyba nigdy nie przyzwyczai do tego kremu ,
3 lata ciaglego stosowania i wciaz burak
...oczywiscie o nawrotach plam nie musze mowic ...diabelstwo wraca wciaz i wciaz ...takze albo plamy albo burak i zlazaca skora szalu mozna dostac

widze ,ze dermamelan chwalicie bardzo - wlasnie mi sie cos2 skonczyl i jestem w dylemacie czy dalej go kupowac czy sprobowac dermamelan tym razem ...

dobrej nocki zycze
Pamiętaj tylko, że z tego co podaje producent, Dermamelan jest silniejszy od Cos2 Pewnie więc jeszcze bardziej będziesz się buraczyć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:24   #471
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Szatanuś tak używam latem ale tylko na noc. Klei się więc pod makijaż się nie nadaje.

Zgodnie z obietnicą wklejam info o neo hq i zwykłej.
Czym różni się krem NeoStrata Żel rozjaśniający HQ od NeoStrata Żel rozjaśniający-Skin Lightening Gel, oprócz pojemności i ceny.

Różnicę między Żelem Rozjaśniającym a Żelem HQ stanowi skład, a co za tym idzie również przeznaczenie. HQ - wzbogacony kwasem kojowym ma silniejsze działanie. Jest przeznaczony dla osób z bardzo wrażliwą skórą (glukonolakton i kwas laktobionowy).



<SPAN style="FONT-FAMILY: 'Arial', 'sans-serif'; FONT-SIZE: 10pt">HQ jest skuteczniejszym lekiem w działaniu odległym: jeśli chodzi o ograniczone powstawanie nowych przebarwień jak też leczenie już istniejących. Posiada bardzo rozbudowany skład substancji ograniczających aktywność tyrozynazy i całego procesu melanogenezy (hydrochinon, ekstrakt z lukrecji, kw. kojowy, kw. cytrynowy).
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
Z kolei Żel Rozjaśniający - polecamy pacjentom o mniej wrażliwej skórze. Zawiera aktywny składnik - hydrochinon oraz kwas glikolowy. Zestaw tych substancji daje bardzo szybki efekt estetyczny (kosmetyczny), ponieważ kwas glikolowy złuszcza przebarwione korneocyty odsłaniając nowe, zdrowe, nie przebarwione komórki. Ponadto zwiększa siłę działania hydrochinonu, a zakwaszając środowisko - również ogranicza aktywność tyrozynazy. Jednakże leczenie przyczynowe jest wydłużone w czasie ze względu na tylko jedną substancję aktywną zmniejszającą proces melanogenezy.

Reasumując: najkorzystniej byłoby gdyby pacjent stosował 2 produkty.
Jeżeli nie ma skóry wrażliwej - szybszy efekt daje żel. Przy skórze wrażliwej poleca się HQ z tym tylko, że efekt estetyczny będzie powolniejszy. Wszystkie te informacje wynikają ze składu obu preparatów.

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-05-26 o 10:25
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 07:43   #472
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiśdzięki Ci dobra kobieto
w sumie to wolałabym szybszy efekti zastanawiam się co by było gdybym Neo uzywała co drugą noc razem z serum Renew z BU który ma retinol
Kosmetyki z kwasem glikolowym są nie dla naczynkowców więc odpowiedź jest prosta którą Neo powinnam stosować
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:15   #473
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Catiśdzięki Ci dobra kobieto
w sumie to wolałabym szybszy efekti zastanawiam się co by było gdybym Neo uzywała co drugą noc razem z serum Renew z BU który ma retinol
Kosmetyki z kwasem glikolowym są nie dla naczynkowców więc odpowiedź jest prosta którą Neo powinnam stosować
Szatanuś ja bym nie mieszała dwóch produktów
Wiem że czasami jeden może blokować działanie drugiego. Ja zawsze kończe jedno mazidło wybielające i dopiero potem drugie. Jak Ci coś pomoże to nie będziesz wiedzieć które a jak zaszkodzi to tak samo.

Wczoraj w sheratonie Panie z Douglasa taki śliczny mi makijaż zrobiły że prawie plamisk nie było widać. I wczoraj wyleczyłam się z mojej choroby plamiaszczej. Zobaczyłam Panią która miała chyba raka skóry. To co ona miała na twarzy to stwierdziłam że moje beżowe plamy to pikuś pikusiasty. Aż mi sie jej żal zrobiło. Nie uwierzycie ale miała skórę chyba o 5 cm grubszą niż normalnie, kolor różowo fioletowy jak opuchniecie, jakieś zgrubienia a usta jedna warga o szerokości 3 cm. Z daleka wyglądało to jak maska.

NIE PRZEJMUJMY SIE NASZYMI PLAMAMI - mówi ta która miała schize na tym punkcie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 08:08   #474
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cati masz rację.Może to zbieg okoliczności ale u mnie była klientka która miała takie plamy ze nawet gruba ilość podkładu tego nie pokryła a wręcz wygladało to jeszcze gorzej.Moje plamy widać ale jak dam krem brazujący to się trochę rozmywają.Teraz bedziemy więcej Pań widywać z plamami przez słońce

Moze masz rację zeby ich nie mieszać pozatym jakbym co drugi dzień stosowała to dłuzej by to trwało
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 16:22   #475
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie...
Jeśli ktoś stosuje cosmelan lub neostratę na ręce (na ręce,nie na dłonie ),to wiadomo,że przy takich zabiegach filtry są obowiązkiem.I tu moje pytanie:
nawet jeśli nie ma słońca,jest pochmurno i mam bluzę z długim rękawem to też trzeba te filtry stosować? I jeśli świeci słońce,a ja jestem na krótki rękaw to też muszę filtr mieć na ręcach?Jak to jest?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:50   #476
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie...
Jeśli ktoś stosuje cosmelan lub neostratę na ręce (na ręce,nie na dłonie ),to wiadomo,że przy takich zabiegach filtry są obowiązkiem.I tu moje pytanie:
nawet jeśli nie ma słońca,jest pochmurno i mam bluzę z długim rękawem to też trzeba te filtry stosować? I jeśli świeci słońce,a ja jestem na krótki rękaw to też muszę filtr mieć na ręcach?Jak to jest?
Próbowałaś skorzystać z wyszukiwarki? Polecam watek filtrowy
Nie znam nikogo, kto stosuje cosmelan czy neostratę na ręce- ale filtry-jak jest słońce i nosisz krótki rękaw-używać warto.
Na twarz - nawet jak jest pochmurno, chociaż może niekoniecznie spf50

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

SzatAnka, jak serum winogronowe?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 09:53   #477
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beata właśnie dziś rano pierwszy raz użyłam.Hmmm....konsystenc ja i kolor mnie zaskoczył,niestety nie pozytywnie ale ponoć co jest "be"to działa
Kolor beżowy,taki trochę jakby siemienia dosypano.Mam serum Renew i jest gładziutkie takie olejkowate.To takie nie jestale wchłania sie super.O efektach pisać nie bedę bo narazie ich nie widzęogólnie spodziewałam się czegoś innego ale zobaczymy jakie będą efekty
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 10:49   #478
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny czy cosmelan 2 stosujecie też latem i czy można używać go tylko na plamy
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:58   #479
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy cosmelan 2 stosujecie też latem i czy można używać go tylko na plamy
Można latem. I mozna na plamy, tylko pamiętaj, że wtedy będziesz buraka miała na plamach. Ja tak miałam, czerwone plamy, a reszta biała Dawaj może na dłużej na plamy, a na koniec ew. chociaz na kwadrans na całą twarz, żeby burak Ci się wyrównał
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 12:07   #480
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Można latem. I mozna na plamy, tylko pamiętaj, że wtedy będziesz buraka miała na plamach. Ja tak miałam, czerwone plamy, a reszta biała Dawaj może na dłużej na plamy, a na koniec ew. chociaz na kwadrans na całą twarz, żeby burak Ci się wyrównał
A to Cosmelan2 trzeba zmywać Ja nie zmywałam Żle robiłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.