Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 07:17   #61
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić?

a mnie się chyba ta trójeczka podoba ale bez tego 'spięcia' materiału. Jedynie jedna, która bym odrzuciła to 2 ale już połączenie 2 z ostatnią może być ciekawe
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 10:28   #62
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić?

Cytat:
Napisane przez Margaret_81 Pokaż wiadomość
No właśnie jutro chciałabym zamówić suknię, ale nadal nie wiem którą Zastanawiam sie nad tymi 4-ma:

Sukienki ze zdjęcia pierwszego i ostatniego mierzyłam, te dwie w środku to zdjęcia z internetu, ich nie mierzyłam i przy nich zastanawiam sie nad szyciem.

Kurcze ale mam dylemat

Gosia
1 albo 3
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:26   #63
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić?

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
A w której czułaś się lepiej? Zwróć uwagę, która jest wygodniejsza, lżejsza... jeśli nie jesteś do nich zbyt przekonana to może jeszcze poszukasz gdzieś i pomierzysz sobie... czemu musisz już jutro zamówić?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



Różnica duża, bo np poglądy polityczne nie mają nic do sposobu ubierania się. No chyba, że aż tyle się w Polsce już zmieniło, a nic o tym nie wiem. A pytałam, bo odniosłam wrażenie, że nie bardzo lubisz Polaków - ich domów, wyborów, sposobu bycia, ubierania się itd.

Nie wiem, czy poglądy polityczne, mają coś do stylu, ale już sam sposób kupowania tak Socjaliści zwykle wszystko chcą za darmo
A poważnie...
trochę źle zrozumiałaś. Chodzi o to, że większość populacji, zawsze, (w każdym społeczeństwie, czy to Starożytny Rzym, czy obecna Polska, czy U.S.A, czy Rosja), hołduje niskim instynktom, pobudkom i gustom.

Disco polo zawsze będzie popularniejsze niż muzyka klasyczna, a zawody gladiatorów czy Taniec z Gwiazdami ludność chętniej obejrzy niż dobre przedstawienie czy film.


Lubię Polaków. Nie lubię bezmyślnej tłuszczy. W każdym narodzie jest jej niestety sporo W Polsce jest niestety dużo bo a) trochę nam wojna i komuna przerzedziły pulę genetyczną, b) co zaradniejsze i zmyślniejsze jednostki stąd uciekają.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 14:02   #64
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić?

a taka jest prawda ( i to każdy profesor , związany z kulturą i kulturoznawstwem Ci powie), że ocenianie czy disco-polo czy muzyka klasyczna jest lepsze/lepsza jest czymś względnym i zależy od chwili, okresu historycznego, narodowośći czy zwykłego gustu. Nawet Ci wybitni wstrzymują się od wartościowania i nazywania kultury popularnej "niższą", a niszowej" wyższą.
A "dobrym przedstawieniem" każdy nazwie coś innego. Ja za to z dystansem patrzę na ludzi, którzy chcą nad wyraz pokazać jak to z kulturą wysoką są "na Ty", a plebsem się brzydzą.
Otwartość na inność też się z czymś wiąże zazwyczaj, ale nie będę już mówić z czym Może tak nie gorsze/lepsze a zwyczajnie "inne" wprowadzić do słownika?

Proponuje skończyć, bo to nie temat wątku.
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:05
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:06   #65
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić?

Nie ma nic głupszego niż poprawność polityczna...
Na szczęście odchodzi do lamusa. Otwartość na inność to otwartość na inność. Otwartość nie oznacza ślepego zachwycania się wszystkim i łykaniem tego jak małpa kitu. Otwartość nie znaczy, że mam się zachwycać KUPĄ. A Twój sposób myślenia wytłumaczy również zachwyt nad kupą.
Otwartość na inność jest wyłącznie ideologicznym hasłem stanowiącym przykrywkę dla dewaluacji wartości na każdym możliwym polu.

Kulturoznawstwo. Co ono ma z tym wspólnego? Z nazwy wynika, że powinno mieć związek z kulturą ? Tu to chyba raczej socjologia.

Żaden profesor ci sie nie przyzna do tego publicznie. Co nie znaczy, że prywatnie nie mówią zupełnie czego innego. Mamy trochę rozdwojenie jaźni, jak za za komuny...

Niestety, masz klasyczne objawy wypranego móżdżku. Czuję się czytając Twoje posty jakbym czytała artykuł w Wybiórczej. Więc rzeczywiście 1) nie to miejsce na dyskusję 2) dyskusja z Tobą = syzyfowa praca, bo takie przypadki są zazwyczaj nieuleczalne...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 20:47   #66
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Mam problem z wyborem sukni - możecie dziewczyny cos doradzić?

Talk dajmy już spokój bo tu pewien symptom widzę... ale szkoda gadać.
My Lady
- dziękujemy za wykład... reszty nie trzeba.
Dziewczyny przepraszamy za niepotrzebne off top-y.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-05-21 o 17:52
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.