Pasy do pończoch na ślub... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 15:08   #1
porcelana01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 100
Wink

Pasy do pończoch na ślub...


Czy sprawdzają się na ślub pasy do pończoch i pończochy do nich??? Czy lepiej do pasa kupić samonośne???

Ja już kupiłam , ale nigdy nie chodziłam w pasie i pończochach do nich.
Jedynie miałam na sobie samonośne pończochy i nie zbyt było mi wygodnie.
porcelana01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:22   #2
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

Ja miałam pończochy do pasa. Super sprawa Samonośne wiecznie mi się zwijają bo jestem "pulchna" A tu nic się nie zwijało, nic nie spadało - nie musiałam ich w ogóle poprawiać.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:11   #3
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

Ja czesto nosze samonosne ale na slub bede miala pas do ponczoch bo nie chce martwic ze mi sie zsuna. Poza tym te co sie nosi z pasem mniej uciskaja (wedlug mnie) bo trzymaja sie na pasie wlasnie.
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:12   #4
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

Cytat:
Napisane przez porcelana01 Pokaż wiadomość
Czy sprawdzają się na ślub pasy do pończoch i pończochy do nich??? Czy lepiej do pasa kupić samonośne???

A ja mam pytanko - czy ponczochy samonosne i ponczochy do pasa roznia sie czyms? Przepraszam, moze to jest dla was oczywiste, ale po tym poscie troszke przyznam sie, ze zwatpilam bo do tej pory myslalam, ze po prostu ponczochy przypina sie do tego pasa i juz A skoro samonosne to po co pas??
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:44   #5
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko - czy ponczochy samonosne i ponczochy do pasa roznia sie czyms? Przepraszam, moze to jest dla was oczywiste, ale po tym poscie troszke przyznam sie, ze zwatpilam bo do tej pory myslalam, ze po prostu ponczochy przypina sie do tego pasa i juz A skoro samonosne to po co pas??


Samonosne maja taka gumke/tasme przyczepiajaca sie delikatnie do skory pod ta koronka na gorze zeby sie nie zsuwaly.
Te do pasa tego nie maja.
Roznice widac jak zalozysz, samonosne zostana na nodze, te do pasa zjada Ci do kolan przy pierwszych krokach
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 09:22   #6
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

No wlasnie... Mialam samonosne na balu gimnazjalnym (matko kiedy to bylo!!! ) zdjelam je po godzinie bo mialam prawie w kostkach A pasy z ponczochami mi sie szalenie podobaja i mam zamiar cos takiego wlozyc na swoj slub Za pare lat... Ale chyba powinno byc tak, ze ten pas podtrzymuje...

Dziekuje za odpowiedz
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 21:00   #7
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

pończochy samonośne mają silikonowe paski, które trzymają je na skórze. Skóra nie może być lepka i tłusta (żadnego balsamu na uda), a rozmiar pończoch dobrze dobrany, wtedy trzymają się bez zarzutu. Pończochy zapinane do paska nie mają silikonowych wstawek, tylko samą koronkę, którą zapina się klamrami do paska. Są nieco mniej wygodne, ale wyglądają efektowniej.
Na swoim ślubie miałam pas z pończochami, bo pasował mi do kompletu bielizny. Ale stwierdziłam, że jest mało użyteczny. Przy korzystaniu z toalety, co przy dużej sukni nie jest wygodne, trzeba było odpinać pas i znowu go zapinać. Przy samonośnych tego problemu nie ma, więc przy dużych sukniach bardziej komfortowe jest mieć pończochy bez paska.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-19, 18:07   #8
xena2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

Ważne jest to, żeby dobrać odpowiedni pasek do pończoch do paska. Powinien mieć minimum 6 metalowych żabek, żeby pończochy się nie przesuwały itp.
np. taki http://gretavintagestore.com.pl/pl/p...Wanilianna/154
xena2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:37   #9
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Pasy do pończoch na ślub...

Mój pas niestety nie był świetnie dopasowany, a postanowiłam 'zaszaleć' w dniu ślubu i takowy zakupić - podkreślam, że zakładałam go z pończochami po raz pierwszy - ostatecznie zakończyło się na modlitwie w myślach, żeby wyjść z kościoła bez pończochy w kostce na szczęście podczas wesela udało mi się okiełznać żywioł proponuję przemyślany zakup, porządne przetestowanie wcześniej, najlepiej podczas jakiejś imprezy (np. wesela kuzynki) lub zaopatrzenie w rajtki na zapas w razie czego
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.