Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 09:41   #511
joana67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Witam!Korzystajac z waszych opinii i twierdzenia ze skora z przesuszenia wydziela wiecej loju a co za tym idzie powstawanie wypryskow chcialabym dowiedziec sie,jaki krem(dostepny w Niemczech) bylby odpowiedni do takiej cery,aby dobrze nawilzal,ale tez nie powodowal powstawania wypryskow.Pozdrawiam!
joana67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:49   #512
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Monisia, u mnie z Niemkami jest roznie, albo sie wcale nie maluja, albo wygladaja jak spalone na solarium skwarki z tona makijazu Rzadziej widuje takie posrodku

Co do odzywek, to juz wyczailysmy, ktore sa tutaj ok. Jakiej Ty uzywasz /uzywalas w PL?
Jesli uwazasz, ze moze Twoja odzywka jest nie za dobra, to napisz, to spisze Ci nazwy odzywek mojej i Majki.


Jestem w Kolonii.

Joana, my tutaj wszystkie szukamy takiego kremu Na razie testuje jeden, znaleziony przez mojego TZ, ale to dopiero od paru dni.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 10:47   #513
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jesli chodzi o szampony i odzywki do włosów to jest to co Lubki lubią najbardziej

Wypróbowałam już chyba wszystko co było do wypróbowania. I mam fioła na punkcie włosów. Chociaz mam krótkie

Od dłuzszego czasu używam już szamponów i odzywek z serii GUHL.
Zamiennie z serią Goldwell (to tylko w salonach fryzjerskich) kerasilk. A odkad mój syn zapuścił włosy i ma na głowie szopę loków (boże kiedy on to zetnie) to strasznie ma te włosy przesuszone i własnie serię kerasilk mi podbiera, bo ładnie mu na włosy działa.

Ale najlepsza na odżywienie włosów, na to, zeby włosy pięknie wygladały i się układały jest odżywka Henna Treatment Wax(a własciwie to jest odżywczy wosk). Przeciwdziała tez wypadaniu włosów. Ale ja ją przywozę z PL i nawet nie wiem czy tu jest coś podobnego. W Pl to sie kupuje w aptece.


A jeśli chodzi o kremy do twarzy, to ostatnio uzywam L`oreala Activ- Futur. Całkiem, całkiem...Nie jest idealny ale co jakiś czas do niego wracam.
Pozdrawiam
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 13:12   #514
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez joana67 Pokaż wiadomość
Witam!Korzystajac z waszych opinii i twierdzenia ze skora z przesuszenia wydziela wiecej loju a co za tym idzie powstawanie wypryskow chcialabym dowiedziec sie,jaki krem(dostepny w Niemczech) bylby odpowiedni do takiej cery,aby dobrze nawilzal,ale tez nie powodowal powstawania wypryskow.Pozdrawiam!

Jakby ktos znalazl taki krem,to ja tez chetnie sie dowiem
Ja teraz uzywam Normaderm Vichy na dzien + na to jak sie dobrze wchlonie Thermal Fix 2 od Vichy.Narazie sie sprawdza ta metoda i widze poprawe jesli chodzi o wypryski
Na noc kapsulki rozane od Alverde i na to znowu Thermal Fix 2,ale zastanawiam sie nad jakas mocniejsza wersja,np Nutrilogie 2.

Luba jak czesto uzywasz Wax?
Ja nigdy nie mialam tej maski,ale skoro taka dobra,to chyba bede musiala w koncu wyprobowac
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 15:31   #515
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mejk, wax Ci sie na 100% nie spodoba

Luba, mozesz napisac pelna nazwe tej odzywki, ktora Twoj syn Ci podbiera? Tylko, ze on pewnie nie ma az tak zniszczonych kudlow, jak ja...
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 15:58   #516
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

a ja znalałzam samoopalacz idealny i chciałąm polecic Wizażankom.
ładnie opala na jasny złoty kolor, nie zostawia mazów, chyba, że naprawdę nieudolnie się posmaruję.. Takiego jeszcze nie miałam, a sprawdza się idealnie i nie brudzi ubrań. ten cud to Sun Ozon z rossmana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1111.JPG (13,9 KB, 14 załadowań)
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 16:10   #517
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny a moze sprobujcie Weleda seria Iris nawilzajacy krem.

majka to ty na tej olej jeszcze krem nakladasz? Mi one wystarczaja w zupelnosci.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 16:29   #518
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moni,nakladam krem,bo na opakowaniu tak jest napisane Zreszta smaruje sie olejkiem tak 4 godz przed snem zawsze ,wiec ten krem tak dla zasady

Audacieux ,ja sie jakos nie moge zabrac do samoopalaczy Boje sie smug,bo jeszcze nigdy sie nie smarowalam...
A jak ze smrodkiem?

Sylwia,co z tym Waxem-nie jest fajny?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 16:40   #519
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Wax jest fajny, ale raczej to produkt nie dla mnie, a powiedzialabym, ze tez nie dla Ciebie. Ale sprobowac zawsze mozesz. Szkoda, ze wczesniej nie powiedzialas, bo mam go jeszcze troche w PL.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 16:52   #520
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

WAX a używam raz w tygodniu. Jest to troche czasochłonne, bo wymaga trzymania na głowie ok pól godziny. I najlepiej trzymac go na włosach bedac samemu w kapieli albo okręcic głowe ręcznikiem i co jakis czas nagrzewac ten turban suszarką. Ciepełko słuzy tej odżywca a ona wtedy słuzy włosom. Jest odmiana dla włosów jasnych i ciemnych.
No jasne, ze nie kazdemu słuzy. Ale ja na razie nikogo takiego (prócz Sylwii ) nie spotkałam.


Sylwia, ulubiona odżywka mojego dziecka to Goldwell kerasilk treatment. Napisali na niej coś takiego: odżywka do włosów suchych, zniszczonych i trudnych do ułozenia.
Do kompletu jest jeszcze szampon.

Audacieux, dzięki. Własnie się rozglądam, bo niedługo trzeba będzie sie pokazac a ja biała jak śnieg...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:03   #521
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Majeczko, chodzi o to własnie, że ja też zupełnie zielona jestem w tych sprawach i też zawsze sobie smug narobiłam! A ten nie zostawia żadnych smug, nawet TZ który smaruje mi plecy nim i jest zupełnie lewy w tych sprawach daje sobie z tym radę. Naprawdę jest super i bardzo tani.
I co najlepsze: smrodku nie ma naprawdę polecam!
Do kupienia tylko w rossmanie
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 19:11   #522
MonisiaR
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaR
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 29
GG do MonisiaR
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To sa moje odzywki i szampony, pisanie duzo by zajelo.
To cos w pudelku to:
Glinka Ghassoul to w pełni naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu ( minerał gliniasty), którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające. Glinka ma szerokie zastosowanie (może być używana jako mydło, szampon, maseczka na twarz i ciało a także w zabiegach w salonach SPA & Wellness). Działanie glinki Ghassoul polega na absorpcji zanieczyszczeń - nie jest ona w żaden sposób agresywna dla skóry, włosów, czy śluzówki. Zrodlo: http://www.naobcasach.pl/art.php?id=30.

A brazowy kolorek: to te 3 opakowania. Maja dosyc intensywny, ale nie odstraszajacy zapach. Potwierdzam: te Rossmanna sa nawet, nawet.

Pozdrowionka!!!

P.S.
Mam termin u ginekologa. mysle, ze moj problem to hormony. Jesli nie, nastepny bedzie dermatolog. Bo to cos za dlugo trwa, a nasililo sie po odstawieniu anty.
A nad super kremem pracuje, postaram sie cos jutro dopisac.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy co dusza zapragnie.jpg (108,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blotko do wlosow.jpg (85,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazowe cialko.jpg (102,8 KB, 13 załadowań)
MonisiaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:12   #523
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Skoro tani,to kupie,tylko czy ja go kiedys uzyje? Mam juz jeden samoopalacz i stoi na polce i kurz zbiera
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:21   #524
MonisiaR
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaR
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 29
GG do MonisiaR
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A tu caly watek o henna treatment wax
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730
MonisiaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:31   #525
MonisiaR
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaR
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 29
GG do MonisiaR
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Majus ja bym Ci radzila na poczatek balsam lub lotion o lekkim dzialaniu brazujacym. Moze Dove ale do jasnej karnacji. Sa dwa typy. Z innych firm tez jest wybor. Powachaj po prostu wszystkie. Ja tak zrobilam. Tez narzekalam na smugi i inne rewelacje po samoopalaczu. Moze to byc tez sucha skorka. Ja kremuje lekko twarz czy cialo zwyklym kremem i dopiero pozniej nakladam samoopalacz. A jesli nie jestem pewna czy dobrze umylam rece, robie peeling rak, rewelacyjny jest z p2 dostepny w DM. raczki sa super gladkie i nawilzone.
Ok, starczy przynudzania i przemadrzania, bo na pewno to juz wiecie.
MonisiaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:44   #526
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

MonisiaR, widzę, ze masz odzywke biosilk, bardzo ja lubie. Zapach ma fajurski.

Przypomniało mi się jeszcze, ze ostatnio jedna z wizażanek polecała odzywke Kallos. Ja nią zachwycona nie byłam ale kazdemu co innego pasuje.
Obiektywnie stwierdzam, ze Kallos jest chwalony i lubiany.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 19:57   #527
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To i ja jestem w opozycji za wax nie jest za fajny, obciazyl mi wlosy i bardziej sie przetluszczaly, ale mysle, ze to wlasnie bedzie cos dla ciebie majko. Ty prostujesz wlosy, a on mocno odzywia. Moje po nim byly bardzo odzywione ze wlasnie zwisaly, czyli to co ty robisz sobie na wlosach, moze po tej pdzywce bedziesz miala mniej zachodu z prostowaniem? Jak bedziesz w Pl to kup ale male opakowanie na probe, jak ci sie spodoba to kupisz potem duze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:17   #528
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

MonisiaR widze,ze arsenal kosmetyczny calkiem spory

Jesli chodzi o balsamy brazujace,to niestety zapach mnie odrzuca i nie umiem uzywac,a mam tez Dove wlasnie i tez stoi na polce nieuzywany

Moje problemy ze skora tez sie nasilily po ostawieniu tablet anty,niestety


Dziewczyny sama nie wiem co z tym Waxem,kusicie,ale sa tez glosy przeciw
Drogie to to jest?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:52   #529
MonisiaR
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaR
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 29
GG do MonisiaR
Smile Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

hmmm, jest tego troche, wciaz kusi kolorami, zapachami, a czasem nawet cena. Przejrzyj tez watek prosze. Nigdy tego nie mialam, ale jak bede w Pl to tez sie skusze. A jesli chodzi o samoopalacze, slyszalam, ze z Yves Rocher ladnie pachnie. Wachnelam i moze byc, lecz nie probowalam. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12901
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10557
hmmm... jestem stala klientka w YR i ostatnio dostalam kartke z promocjami, ide jutro niuchnac.
MonisiaR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 23:08   #530
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

O YR tez juz slyszalam,ze nie smierdzi wiec jak bede miala kiedys po drodze do YR i nie zapomne,to pomacam te samoopalacze,bo przez internet chyba sie nie zdecyduje nigdy
Jedna z wizazanek zachwala sobie samoopalacz do nog, wlasnie od YR
Widze,ze w promocji,hmmmm kuszaca sprawa
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 07:26   #531
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny sama nie wiem co z tym Waxem,kusicie,ale sa tez glosy przeciw
Drogie to to jest?
Nie jest drogie, o ile pamietam duza puszka (480g) kosztuje ok 20 złotych. Są i mniejsze opakowania, ale nie pamietam ile kosztowały.
Kupuje się to tylko w aptece.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 09:00   #532
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Wax faktycznie jest dobry i warto spróbować, ale potrafi zrobić siano na głowie.

Wczoraj znalazłam w mullerze kosmetyki Hildegard Braukmman? Jakieś cuda piszą na opakowaniach . Miałyście do czynienia z tymi mazidłami?
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 10:21   #533
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dzieki Luba,to rzeczywiscie nie drogo

Kiciamala,ja nawet nie slyszalam o tych kosmetykach To do wlosow ?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 11:19   #534
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

http://www.douglas.de/DGKategorieSec...ion=loadMarken

To sa kosmetyki naturalne, niby bez konserwantów. W douglasie troche droższe niż u mnie. Zaciekawiła mnie seria aloesowa bo ma filtry .No ale zanim znalazłam skład pisany robaczkami ,nie na moje oczy to mała rozryczała sie na całego i ewakuowałam sie ze sklepu. Przestała spać na spacerze i zobaczenie czegos w realu graniczy z cudem. A w internecie też cieżko znaleźc składy, wszędzie opisy cud miód a składu echo
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 11:45   #535
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Witam dziewczyny! Jestem tu nowa (zarowno w DE jaki i na niemieckim forum) i dlatego mam do was pytanko. Moze ktoras z was orientuje sie w kremach tonujacych i koloryzujacych z filtrami na niemieckim rynku? Wlasciwie nwet nie wiem gdzie tu mam zaczac szukac...patrzylam w aptece, myslalam, ze moze z Avene lub LPR, ale nic nie znalazlam...moze ktoras z was uzywa takich specyfikow i mi moze cos doradzic?
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:00   #536
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ah, jeszcze dodam, ze wczoraj kupilam krem tonujacy w Schlecker firmy Rilanja (czy jakos tak)...glupia polasilam sie na cene , bo kosztowal niecale 3 euro i powedrowal od razu do kosza...Nie mam w zwyczaju wyrzucac kosmetykow od rau, ale ten to po prostu dramat...wazy sie, walkuje, robi plamy, cera czuje sie tak, jakby sie dusila...no tragedia....w sumie jak tak pomysle na chlopski rozum to moglam sie tego spodziewac, bo naprawde kosztowal niecale 3 euro wiec grosze...ale nie mam w zwyczaju oceniac kosmetykow po cenie, bo nie raz mialam tani, a dobry...ale ten to porazka straszna takze jakby ktoras z was kiedykolwiek sie nie niego namierzala, naprawde stanowczo odradzam. Szkoda nawet tych 3 euro... czekam wiec na wasze rady odnosnie kremow tonujacych lub koloryzujacych, chetnie z filtrami.
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:07   #537
joana67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Czy krem Weleda Iris Fechtigkeitcreme nadaje sie do skory wrazliwej,suchej,tradziko wej?

Edytowane przez joana67
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:36
joana67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:27   #538
MonisiaR
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaR
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 29
GG do MonisiaR
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Doni79, wiesz, az sie poplakalam przy tym video, po prostu sliczne. Chyba to Ty? Mieszkasz w Enschede? Ja jezdze czasem tam na zakupy!!!
MonisiaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:27   #539
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ten krem Weleda reguluje cera przytluszczajaca sie, ale i normalna sie chyba z niego ucieszy. Sa opinie na KWC, a czy wrazliwa bedzie zadowolona? To zalezy na co reaguje taka cera, jesli na olejki eteryczne to trzeba sobie odpuscic, jesli na produkty pszczele, to tez jesli wosk pszczeli sie w nim znajduje. teraz zgaduje, bo skladu nie pamietam. Ja w tej chwili od Weleda posiadam olejek migdalowy i krem rozany pod oczy.

A co do serii podanej przez Kiciemala, to jakos mi sie wiezyc nie che ze to calkiem maturalne, ale trzeba by bylo obbadac sklady.

Doni79 tonujacy to ma Nivea, poza tym samoopalajacy Dove i jakies tam jeszcze inne firmy tez, lacznie z Yves Rocher. YR ma tez z filtrami , ale one nie sa dobre, tylko UVB maja i to nie stabilne, a przynajmniej tak do tej pory bylo. Tonujacy ma jeszcze Vichy. Jak chcesz tonujacy i z porzadnym filtrem to mineralny dla wrazliwych okolic ciala od Avene , ale on maly 15ml bodajze. Sprawdz prosze na KWC bo tam jest. Na Avene filtry juz dawno nie patrzylam, bo i ich nie uzywam, ale jak w PL wizazanki zachwycaly sie jakims filtrem tonujacym to u nas go nie bylo, czy sie sytuacja zmienila to nie wiem, to samo z LRP Anthelios Creme Foundante, nie bylo tonujacej wersji, czy sie to zmieilo , nie mam pojecia.
Clinique ma tonujacy, ale chyba SPF 25? Spojz prosze na KWC, moze tam jest. Krem ma bardzo jasny koloryt i da sie go nalozyc w przepisowej ilosci - 2,5ml. Poza tym filtry Biodermy, strasznie drogie tutaj i nie w kazdej aptece sa trzeba zamawiac. Mimo nowych skladow nadal filtr dla naczynkowocow i SPF 50+ jest tonujacy, ale jest tez SPF 50+ zwykly. Czy w DE jest wersja tonujaca nie wiem, dla naczykowocow jest, a on jest tylko w wersji tonujacej. Popatrz na apteki internetowe, Biodrma czesto jest w nich tansza, bo normalnie powyzej 20€.
Z porzadnycj filtrow i na dodatek tonujacych to chyba wszystko. SVR tutaj jest niedostepny, a tez ma dwa filtry tonujace.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:36   #540
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonisiaR Pokaż wiadomość
Doni79, wiesz, az sie poplakalam przy tym video, po prostu sliczne. Chyba to Ty? Mieszkasz w Enschede? Ja jezdze czasem tam na zakupy!!!
Dzieki Monisiu i tak, to ja Mieszkalam w Enschede, a od zeszlego czwartku mieszkam w Wernau, kolo Stuttgartu i zostane tu pol roku, bo na tyle mam kontrakt z pracy. Narazie sie przyzwyczajam, ale jest ok
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.