Galerie artystyczne w internecie cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 13:32   #1
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Post

Galerie artystyczne w internecie cz. II


Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dyskutujemy tutaj o galeriach internetowych,ich plusach i minusach.

Nie piszemy tutaj o działalności gospodarczej!Od tego jest ten wątek.
Nie komentujemy także prac wystawionych w danej galerii! Od tego jest ten wątek.
Wystrzegamy się komentowania postów poprzez wstawienie tylko "uśmieszka",bądź wpisania jako x osoba z rzędu "ja też nie dostałam przelewu"-dzięki temu wątek będzie bardziej czytelny.

Właściciele galerii internetowych (zwłaszcza tych nowych) nie reklamują się tutaj,chyba że wykupili reklamę.


Wątek jest kontynuacją poniższego
Galerie artystyczne w internecie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=133838
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2008-11-16 o 13:58
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 15:12   #2
justys_ka
Raczkowanie
 
Avatar justys_ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 113
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Nie wiem czy dobrze robię, ale poniżej wklejam skopiowany pierwszy post z pierwszej części tego wątku i dodam, że w ostatnich dniach do poniższych galerii dołączyła galeria arsneo.pl

---------------------------------------------------
---------------------------------------------------
od Moderatora:

Od czasu powstania tego wątku wiele zmieniło się jeśli chodzi o galerie internetowe i możliwość sprzedaży swoich prac. Poniżej prezentowane jest krótkie podsumowanie wraz z listą galerii obecnie istniejących na rynku.


Uwaga wątek służy wyłącznie wymianie doświadczeń.Namawianie artystów do współpracy z galerią jest zabronione.

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 http://www.wizaz.pl/forum/images/buttons_n/viewpost.gif
Gdzie sprzedajmy nasze wyroby: (trochę poszerzona zawartośc posta - o pozostałych galeriach na prawdę wiem niewiele i nijak mi się na ich temat wypowiadać )

Trendymania.pl - http://trendymania.pl/ - chyba się nie pomylę, jesli powiem że eksluzywna galeria do której nie tak łatwo się dostać. Marża 20%
Żeby się dotać - trzeba przede wszystkim mieć prace w srebrze, ewentualnie miedzi. Elementy posrebrzane, pozłacane i plastiki odpadają. Do tego prace trzeba mieć dobrze obfotografowane i technicznie dobrze wykonane. Prezentacja obejmuje też stwierdzenie,że trzeba dawać przynajmniej jedno zdjęcie kolczyków w pozycji wiszącej, oraz bransoletek i naszyjników pokazanych na czymś co imituje szyję/nadgarstek. Galeria w której sprzedają się rzeczy kosztujące nawet kilkaset złotych. Na start ok 5 par. Potem ogromnym plusem jest to,że można dodawać po 1 pracy. Bezpośredni kontakt z klientem poprzez wiadomości prywatne. Ceny przesyłek każdy sobie ustala indywidualnie.
Pakamera.pl - http://www.pakamera.pl/ - popularna i bardzo dobra galeria - do której dostanie się to niezły wyczyn z tego powodu że mają problemy z dochodzeniem wiadomości. Marża 30%
Żeby się dostać zazwyczaj trzeba wysyłać po kilka meili aż w końcu dostanie się odpowiedź. Sprzedają się tam wyroby zarówno za kilkanaście - kilkadziesiąt złotych, jak i kosztujące 200 -300 zł. Dla wielu nadal numer 1 na liście Polskich galerii. Na początek wystawia się 5 prac - co nie jest aż tak trudne do skompletowania. Istnieje opcja "zamów podobne" co ułatwia klientowi kontakt z artystą. Duży plus.

Wylęgarnia.pl - http://wylegarnia.pl/ - hm.... ostatnio są problemy z przelewami. Czasem coś się sprzeda czasem nie. Marża 50% dla nowo przyjętych.
Żeby się dostać trzeba mieć w miarę dobre prace Jest tam biżuteria różna - bardziej lub mniej staranna. Moim zdaniem - po prostu trzeba mieć szczęście. Z tego co zauważyłam biżuteria po wyżej 100 zł sprzedaje się ciężko. Bywają przestoje. Duże opóźnienia w przelewach, brak kontaktu z klientem - jeśli sobie życzy bransoletę do kolczyków dowiemy się o tym tylko wtedy jeśli wystawi nam komentarz. Wtedy możemy zrobić ,ale czy klient zajrzy i sprawdzi czy wykonaliśmy coś dla niego?? trudno stwierdzić. Pisanie meili w jakiejś sprawie - raczej nie ma sensu - nie odpisują.. informacje o wyjeździe, braku przelewu - cisza ze strony administracji. Panel administracyjny ( zwłaszcza jeśli chodzi o wysyłki) nowym czasem sprawia problemy. Na początek trzeba mieć do wystawienie 8 -9 sztuk biżuterii skompletowanej tematycznie co nie jest takie proste. Potem minimum po 5 sztuk.
Modna.pl - http://modna.pl/ - przyjemna galeria. Sprzedające tam raczej nie narzekają. Marża 30%
Zeby się dostać nalezy mieć prace wykonane bardzo dobrze pod względem technicznym oraz dobrze obfotografowane. Nie wiem jak z ruchem - ale co ileś postów można czytać jak dziewczyny się cieszą,że się coś sprzedało. Kontakt z prowadzącą galerię bardzo fajny, tym bardziej,że jest na bierząco bo jest aktywna na tym forum.
Prototyp.pl - http://prototyp.pl/ - taka sobie ( moim zdaniem, choć są osoby które nie narzekają) - łatwo się tam dostać. Plus taki,że masz bezpośredni kontakt z klientem. Marża 20%
Żeby się dostać - trzeba wysłać zgłoszenie - raczej nie spotkałam się z tym,żeby kogoś nie przyjęli. Prace na różnym poziome. Ogromnym plusem jest to,że pieniądze od razu wędrują na nasze konto i nie musimy na nie czekać. To my raz w miesiącu rozliczamy się z galerią wysyłając jej należną prowizję. Dodaje się dowolną ilość prac- nie ma określonego minimum.

hf-boutiqe.pl marzą 30% - szata graficzna bardzo ładna i przyciągająca, jednak jak ktoś kiedyś stwierdził i niektóre prace mogłyby być bardziej "eksluzif" pasujące do pięknej szaty graficznej. Sprzedaż raczej(?) niewielka.

Rekodzielnia.pl marzą 30% na dzień dzisiejszy mają napisane,że nie podejmują współpracy z nowymi artystami. Szata graficzna jak i prace - mogłoby być lepiej. Spro kiepskich zdjęć i nie najlepszych prac ( na pierwszy rzut oka - nie chcę nikogo urazić) . Nie przyglądałam się dokładnie - ale znajdą się tam też na prawdę ładne rzeczy.

Oprócz tego - decobazar.pl ( marża 40% ), impresse.pl ( marża 30% ) , kuferart.pl ( marża 30% ), , sytologia.pl, niezwykłości.pl ,

Nie wiem, pewnie pominęłam jakieś galerie - nie znam wszystkich. w 3 ostatnich nie chciało mi się już szukać jak wysoka jest marża - jak jesteś zainteresowana - regulamin i tam znajdziesz.

Oprócz tego sprzedajemy na swoich blogach i własnych sklepach/ stronkach internetowych.

Mam nadzieję,że to Ci wystarczy. Jeśli chcesz więcej informacji na temat wybranej galerii - polecam przejrzeć / pobieżnie przeczytać ten właśnie wątek. Specjalnie dla Ciebie go przejrzałam i znalazłam te galerie - do niektórych musiałam zajrzeć i przeczytać regulamin,żeby wyczytać jakie są marże. Jakoś żyję - Ty też przeżyjesz - tym bardziej,że interesuje to Ciebie i wszystko jest tu napisane.



Cytat:
Napisane przez ggagatka

kiosque.pl
antypodymody.pl
art-fashion.pl
unikatownia.pl
rekodziejnia.pl
niezlazemnieartystka.com. pl


część jest nowa i może ruch niewielki, ale na przyszłość można sobie poobserwować czy nie będą się rozwijać.


justys_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:11   #3
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ciekawy temat został poruszony w poprzednim wątku.
Właśnie dlatego, że nie mam na tyle prac, żeby obstawić dwie galerie nie wstawiam nic do modnej. Nie ma sensu dzielić tego co się ma na drobne. Dodam, że wiele prac dobrze robi sprzedaży.
A to że próbuję od czasu do czasu dostać się do paki jest proste, tam po prostu jest największy ruch.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 01:37   #4
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

zauwaz tylko, ze nawet w pace jesli bedziesz wrzucac prace rzadko nie bedziesz miala takiej sprzedazy jakiej bys oczekiwala - kazda galeria - wyl, modna czy paka - po prostu wymagaja, by regularnie cos dodawac
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:48   #5
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Toteż dlatego ostatnio regularnie dodaję I widzę postępy...
Musze tylko opracować jakiś sposób na zdjęcia, bo o tej porze roku, to je mogę robić tylko w weekendy, kiedy mam światło dzienne, a to nie wystarczy...

Edit: Czy mi się wydaje, czy ruch na Trendy osłabł?
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:21   #6
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

a ja sie nie dostalam do trendy, bo nie jestem rozpoznawalna imoja bizu nie ma w sobie tego CZEGOS, ale mam pracowac i podac link gdzie bede umieszczac prace , wiec gdy nadejdzie czas Pani Iza mnie zaprosi.
No to wyzwanie przede mna, choc raczej nie dorownam wrapowcą z Trendy
ale postaram sie nie poddac

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2008-11-17 o 10:26
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:32   #7
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ale przynajmniej (i co nietypowe raczej dla innych galerii) masz rzetelną informację zwrotną na temat tego dlaczego jeszcze nie. Wydaje mi się, że to bardzo ważne. A nie tak jak np. w Pace, gdzie dostać jakąkolwiek odpowiedź to cud.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 10:51   #8
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Sweet myślę, że dasz radę, ciągle się rozwijasz...
Smoczek ma racje, przynajmniej wiesz na czym stoisz, a nie nie bo nie...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:51   #9
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej (i co nietypowe raczej dla innych galerii) masz rzetelną informację zwrotną na temat tego dlaczego jeszcze nie. Wydaje mi się, że to bardzo ważne. A nie tak jak np. w Pace, gdzie dostać jakąkolwiek odpowiedź to cud.
tak, dokladnie. Choc niestety uwaam ze to oco robie to juz szczyt moich mozliwosci
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:57   #10
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
tak, dokladnie. Choc niestety uwaam ze to oco robie to juz szczyt moich mozliwosci
Tak Ci się tylko wydaje...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:04   #11
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

mowisz? No to mam nadizeje. W takim razie moj prosty projekt odchodzi do lamusa, zrobie bardziej zlozony
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 12:41   #12
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej (i co nietypowe raczej dla innych galerii) masz rzetelną informację zwrotną na temat tego dlaczego jeszcze nie. Wydaje mi się, że to bardzo ważne. A nie tak jak np. w Pace, gdzie dostać jakąkolwiek odpowiedź to cud.
a ja w życiu nie chciałabym otrzymać szczerej odpowiedzi na miejscu osób, których zgłoszenia odrzucam. no bo niby co, zgodnie z prawdą mam napisac, że bardziej ohydnych zarówno prac jak i zdjęć to ze świecą szukać i raczej powinna pani/pan natychmiast zarzucić produkcję biżuterii? na niektóre zgłoszenia nawet nie odpisałam, bo uprzejma odpowiedź w stylu "z przyjemnością obejrzymy w przyszłości nowe zdjęcia prac" znaczy, że ta przyszłość to 2 godziny od wysłania odmownego maila, a zdjęcia może i nowe, ale równie obrzydliwe. aha, i pretensje. ostatnio nawet dostałam wiązkę wulgaryzmów na gg
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:46   #13
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

W sumie kazdemu idzie cos delikatnie wypersfadowac. Ale racje, czasem lepiej przemilczec. Ale ja sie glupio czuje jednak dowiedziawszy sie ze jestem poczatkujaca

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2008-11-17 o 12:47
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:51   #14
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Z tym co pisze Candi też się zgadzam.
Czasami lepiej sprawę przemilczeć, aczkolwiek jeśli ktoś ma potencjał jak Sweet, to warto chyba coś podpowiedzieć takiej osobie.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:53   #15
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

dzieki

powiedzcie mi, wysallam wczoraj do wyla paczke. Nie mam jej, a ma status "w sprzedazy"
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:59   #16
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Z tym co pisze Candi też się zgadzam.
Czasami lepiej sprawę przemilczeć, aczkolwiek jeśli ktoś ma potencjał jak Sweet, to warto chyba coś podpowiedzieć takiej osobie.
nie no, to jasne pisze zwykle, jak poprawić zdjęcia itp. tylko zgłoszeń jest ogólnie dużo.. i dużo takich, które do niczego się nie nadają i widzę, ze bardzo długa droga jeszcze przed osobą, która robi zdjęcia np. komórką i nijak się nie da przemówić do rozsadku. jest masa osób, która się oburza, obraża, no albo próbuje dalej "do skutku" - tylko skutek jest taki, że ja jestem zirytowana, osoba traci czas, ja trace czas odpowiadając na maile. po prostu chyba występuje ten syndrom "łał, moje pierwsze prace, ale jestem z nich dumna" - tez ze swoich byłam dumna, ale trzeba naprawdę sporo się nauczyć, żeby móc sprzedawać to co się robi i to jeszcze z jakimś powodzeniem.
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:03   #17
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

jest tak jak mowisz Candi, jak ja zrobilamswoje pierwsze wrapy, wyslalam je wszedzie gdzie sie dalo. Wylegarnia mnie odrzucila, inni olali, a ja sie zalamalam, wyzywalam galerie, ze takie ladne kolczyki i w ogole (w myslach, nie w mailach), a potem sprobowalam po roku i od razu zostalam przyjeta (na wyl) i tak sobie mysle ,ze ja wtedy głupia byłam, ze cos takiego w ogole chcialam sprzedac
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:13   #18
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
jest tak jak mowisz Candi, jak ja zrobilamswoje pierwsze wrapy, wyslalam je wszedzie gdzie sie dalo. Wylegarnia mnie odrzucila, inni olali, a ja sie zalamalam, wyzywalam galerie, ze takie ladne kolczyki i w ogole (w myslach, nie w mailach), a potem sprobowalam po roku i od razu zostalam przyjeta (na wyl) i tak sobie mysle ,ze ja wtedy głupia byłam, ze cos takiego w ogole chcialam sprzedac
może "głupia" to nie jest dobre słowo, ale po prostu chwilowy samozachwyt udziela się większości osób i potem głównie są pretensje, zamiast chwili zastanowienia i pracy nad swoimi umiejętnościami.
Candi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:18   #19
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

ja swoje pierwsze prace wysłałam do wyla gdyby wylegarnia byla na takim poziomie jak teraz, pewnie by mnie przyjęli, ale rok temu jeszcze była wyższa poprzeczka , więc otrzymałam odpowiedź oczywiście negatywną.

po prostu jak ktoś stworzy coś, co kiedyś mógł tylko kupić to...jest przeszczęśliwy i myśli, że to jest super-extra dobre technicznie, kompozycja gra i w ogóle jest mistrzem
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 13:19   #20
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

A mnie się wydaje, że wolałabym dostać np. maila w stylu - na chwilę obecną Pani podziękujemy, ale jeśli poprawi Pani zdjęcia, dopracuję staranność wykonywanych prac, zacznie tworzyć coś bardziej wyszukanego itp., to chętnie obejrzymy je ponownie. Jednak proszę przysłać kolejne zgłoszenie nie wcześniej niż za miesiąc/dwa/pół roku.
A już na pewno lepiej dostać jakąkolwiek odpowiedź niż zostać olaną.

Choć oczywiście nie znam reakcji zgłaszających się osób, więc punkt widzenia Candi może być inny
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:27   #21
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja swoje pierwsze prace wysłałam do wyla gdyby wylegarnia byla na takim poziomie jak teraz, pewnie by mnie przyjęli, ale rok temu jeszcze była wyższa poprzeczka , więc otrzymałam odpowiedź oczywiście negatywną.

po prostu jak ktoś stworzy coś, co kiedyś mógł tylko kupić to...jest przeszczęśliwy i myśli, że to jest super-extra dobre technicznie, kompozycja gra i w ogóle jest mistrzem
dokladnie. dla mnie zrobienie kolczyka wlasnorecznie bylo cudem, jaki spelniaja tylko jubilerzy. A tu - sama to robie, jestem zaje..!
A etraz wstyd pokazac to co robilam kiedys :P
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:14   #22
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Znaczy się tak
Patrząc od strony osoby "tworzącej" - znaczy się jako od mojej i większości dziewcząt - każdy wolałby otrzymać jakąkolwiek odpowiedź - nawet 2 zdaniową.
No bo wiadomo,że są i tacy którym jak się nawet ładnie i składnie "wytknie" co do poprawki to nawyzywają i jest tzw "obraza majestatu".

Ale patrząc na to do strony takiego właściciela galerii/ osoby zajmującej się zgłoszeniami - mi też by się nie chciało odpisywać po raz 10 tej samej osobie - tym bardziej jak poprawy nie widać.. albo 5 raz z rządu oglądać zdjęcia z komórki na których widać ledwo jakiś kształt... też bym miała dosyć.. tym bardziej,że właśnie - skoro ktoś coś takiego wysyła do galerii to może oznaczać,że uważa się za mega utalentowanego i jedyna odpowiedź jakiej oczekuje to przyjęcie.

Ale są osoby- takie jak Kamyczek, Sweet i wiele innych które nie robią jakiegoś badziewia, i myślę że ludziom należy się jakaś - choćby taki standard - odpowiedź - że nie przyjmują bo mają za duzo. Ale się przynajmniej wie,że doszło i zostało obejrzane . Tak mi się wydaję.. Już nie wymagam tego,żeby ktoś się rozczulał nad moim pracami i mi konkretnie powiedział co i jak ( choć to jest bardzo pomocne). Ale wiem,ze taki ktoś ma dziennie załóżmy 20 zgłoszeń i każdemu odpisać.... no jak dla mnie to cały dzień z głowy, jak nie więcej.
A po weekendzie to pewnie już masakra.

Wiem jak komentuję prace na serwisie - to już mi się czasem nie chce i ręce opadają... bo ile razy można pisać to samo :P Fakt,że to może być jakaś osoba ,której prace widzę pierwszy raz na oczy... ale prze tą osobą tłumaczyłam np. co to loopy z 20 początkującym... no aż idzie się zakręcić :P

Ja też wysyłałam swoje pierwsze wrappy do wylęgarni ;] I mnie nie przyjęli i też byłam zła..... ale mi przeszło szybko i potem dłuuuugo myślałam,czy się nadaję zanim się gdzieś zgłosiłam
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:27   #23
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Moniko - z tym ze z ponownym zgloszeniem na pewno przeslalas prace na wyzszym poziomie - widze, jak fantastycznie sie rozwijasz, jak probujesz nie tylko nowych surowcow, ale i Twoje prace sa bardziej skomplikowane niz byly kiedys.

Niestety nie wszedzie mozna to powiedziec :/ - and that's the point.
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:38   #24
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Moniko - z tym ze z ponownym zgloszeniem na pewno przeslalas prace na wyzszym poziomie - widze, jak fantastycznie sie rozwijasz, jak probujesz nie tylko nowych surowcow, ale i Twoje prace sa bardziej skomplikowane niz byly kiedys.

Niestety nie wszedzie mozna to powiedziec :/ - and that's the point.
Właśnie dlatego już baaarrrdzo dawno nie wysyłałam żadnego zgłoszenia do paki...
Ostatnio nie robie nic wymyślnego, ot zwyklaki...
Jedynie na wymiankę pokombinowałam...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:40   #25
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

A ja jestem z tych nowych co to zdjęcia i loopy wołają o pomstę do nieba. Nie wysyłam zgłoszeń gdzie popadnie bo wiem, że nie mam szans. Wysłałam może w dwa, trzy miejsca po parę zdjęć, ale jak nie dostałam odpowiedzi, to dałam sobie spokój. Może nieskromnie powiem, że moje prace podobają się w realu ludziom i to poważnym, takim pracującym, którzy kupują moje wyroby i to nie jeden raz. Chciałabym robić więcej ładnych rzeczy ze srebra, wrapek bo mi się to podoba, nawet lutować i odlewać , ale jeśli nie dostanę się do żadnej popularnej galerii, nie będę miała za co zainwestować w materiały. We wcześniejszym poście było wyliczenie kosztów żeby zacząć. Ale nie mogę zacząć od srebrnych zwykłych kolczyków bo żadna galeria nie przyjmie takich, jest ich tysiące. I robi się wtedy błędne koło. Załamka totalna. Ale i tak się nie dam
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:52   #26
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Anula1410 Pokaż wiadomość
A ja jestem z tych nowych co to zdjęcia i loopy wołają o pomstę do nieba. Nie wysyłam zgłoszeń gdzie popadnie bo wiem, że nie mam szans. Wysłałam może w dwa, trzy miejsca po parę zdjęć, ale jak nie dostałam odpowiedzi, to dałam sobie spokój. Może nieskromnie powiem, że moje prace podobają się w realu ludziom i to poważnym, takim pracującym, którzy kupują moje wyroby i to nie jeden raz. Chciałabym robić więcej ładnych rzeczy ze srebra, wrapek bo mi się to podoba, nawet lutować i odlewać , ale jeśli nie dostanę się do żadnej popularnej galerii, nie będę miała za co zainwestować w materiały. We wcześniejszym poście było wyliczenie kosztów żeby zacząć. Ale nie mogę zacząć od srebrnych zwykłych kolczyków bo żadna galeria nie przyjmie takich, jest ich tysiące. I robi się wtedy błędne koło. Załamka totalna. Ale i tak się nie dam
To nie jest prawda.
Znam conajmniej dwie galerie gdzie szczególnie teraz, przed świętami jest ruch i można się tam dostać ze zwyklakami, tylko dobrymi, starannymi.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:59   #27
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Kamyk, jakie to galerie
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:49   #28
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Question Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Wg mnie:
Modną - chyba, że Candi po zmianach jeszcze bardziej podwyższyła poprzeczkę;
Wylęgarnia - tak, tak, ja ostatnio sprzedaję tam z powodzeniem, tylko trzeba mieć sporo prac, teraz ruch jest o wiele większy z uwagi na zbliżające się święta; z płatnościami jest różnie, chociaż ja ostatnio pieniądze dostaję dość szybko.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:02   #29
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

a ja jeszcze dłuuugo nie zamierzam sie nigdzie zgłaszac ciągle twierdze, ze to jeszcze nie ten czas wiec oszczedzam pracy i nerwow niektorym ludziom xD ...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 16:16   #30
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

ejeszcze raz zapytam - zdarzylo wam sie ze paczka ze statusem AKTYWNA i przedmiotami z paczki ze statusem W SPRZEDAZY - TAK nie sa widoczne na galerii? Bo troche sie denerwuje, a wylegarnia mi nie odpisuje, a tak bym sie chociaz uspokoila
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.