Rozstępy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 19:10   #1
Bemolka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9

Rozstępy :(


drogie wizażanki, mój problem to jak nietrudno się domyślić rozstępy... bardzo chcę ich się pozbyc ale wiem, że to baardzo trudne, moje rozstępy są białe czyli te najtrudniejsze do usunięcia. Ostatnio szperałam trochę na temat różnych specyfików kremów itp ale jakos mi się nie chce wierzyć ze krem cos pomoze. Kilka dni temu natknęłam się na Mns roller, wałek z igiełkami ze stali chirurgicznej. Czy któraś z Was miała z nim styczność? używała go albo słyszałyscie o efektach? jeśli ktoś wie coś na temat tego rollera to proszę piszcie! równiez jeśli któraś z Was zwalczyła rozstępy w inny sposób to podzielcie się tym, z góry dziękuje
Bemolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 20:47   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rozstępy :(

Cytat:
Napisane przez Bemolka7 Pokaż wiadomość
drogie wizażanki, mój problem to jak nietrudno się domyślić rozstępy... bardzo chcę ich się pozbyc ale wiem, że to baardzo trudne, moje rozstępy są białe czyli te najtrudniejsze do usunięcia. Ostatnio szperałam trochę na temat różnych specyfików kremów itp ale jakos mi się nie chce wierzyć ze krem cos pomoze. Kilka dni temu natknęłam się na Mns roller, wałek z igiełkami ze stali chirurgicznej. Czy któraś z Was miała z nim styczność? używała go albo słyszałyscie o efektach? jeśli ktoś wie coś na temat tego rollera to proszę piszcie! równiez jeśli któraś z Was zwalczyła rozstępy w inny sposób to podzielcie się tym, z góry dziękuje
Po 1. są już wątki o rozstępach.
Po 2. rozstępów w tej fazie już nie da się usunąć, chyba że chirurgicznie.
Można sprawić, że będą mniej widoczne, robiąc peelingi chemiczne z kwasem glikolowym, dermabrazję, zabiegi laserami, mezoterapię.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.