Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskonałości - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 13:10   #121
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

W sumie to z sukienkami też problem. Ale lubię te o kształcie A i najczęściej nie ma problemu. (przynajmniej z tym))) )
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:51   #122
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
W sumie to z sukienkami też problem. Ale lubię te o kształcie A i najczęściej nie ma problemu. (przynajmniej z tym))) )
A ja mam niestety problem, bo mam figurę totalnej klepsydry i... jeśli nie ma wcięcia w talii, to wyglądam jak torba, a jako, że talia nieproporcjonalna do szerokich bioder i biustu to wcięcia zawsze są za małe i się okropnie marszczą i odstają Chodz ostatnio dzięki diecie i ćwiczeniom coraz normalniej wyglądam
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:38   #123
aniamalutka
Przyczajenie
 
Avatar aniamalutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 21
GG do aniamalutka Wyślij wiadomość przez MSN do aniamalutka
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

Ja także mam szerokie biodra i dużą pupę. Mam tak po mamie, co niestety nie jest niczym przyjemnym dla mnie i tak z racji wzrostu - wyrosłam na 184 cm. Rurek nie noszę, bo mi nie pasują - ta partia ciala wtedy się eksponuje bardziej. Jak mi się uda już znaleźć coś w sklepie (długość mojej nogawki, to 34), to wybieram biodrówki, ponieważ wyglądam w nich najlepiej. Nogawka albo prosta albo lekki dzwon. Na szczęście pozbyłam się boczków i mój brzuch, to prawie nic więc wyglądam dobrze. Mam jedne spodnie z wyższym stanem w których moja pupa wygląda rewelacyjnie.

Generalnie staram się dopasowywać ciuchy tak, aby mieć dopasowane spodnie do ud i pupy. Koniecznie z kieszeniami! Nie jakieś odchodzące na bok, schodzące na uda tylko idealnie na pośladkach. Ważne także, żeby nie były małe, bo np w moim przypadku jakby 'wypychają' mój tyłek jeszcze bardziej. Bluzki albo do polowy pupy albo kończące sie na spodniach, paski nie jakieś grube. Spódnice.. hmm jak na zdjęciu dodanym. Taka od pępka, bo maskuje także oponkę w moim przypadku. Najlepiej do kolan
(Tak, to ja i zakończenie roku z tego roku ;-) ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5768.JPG (27,2 KB, 65 załadowań)
__________________
malutka
aniamalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:20   #124
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Szerokobiodrzaste i dużopupiaste łączmy się:)Czyli jak tuszować swoje niedoskon

odświeżam wątek- 103 w biodrach, 75 w talii
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.