Polecane obozy językowe - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 15:06   #1
angela0510
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 50

Polecane obozy językowe - wątek zbiorczy


Długo się zastanawiałam gdzie by tu pojechać na wakacje. I wymyśliłam, że może wybrałabym się na obóz językowy. Poszperałam już po necie ... Biuro ATAS ma dużo fajnych ofert.
No ale takie pytanka do Was:
- która z Was była na tego typu obozie?
- co o nich sądzicie, w sensie czy naprawde można tam sie czegoś nauczyć?
- czy jadąc tam trzeba znać dobrze język?
Kończe właśnie gimnazjum, angielskiego ucze się od podstawówki ale to nie ma znaczenia, w szkole jakoś nie można nauczyć się perfekcyjnie.
Ale boje się, że się po prostu zbłaźnie z tym moim angielskim ;D
Wiem, że na początku robią testy by przydzielić do odpowiednich grup.
A jak dadzą mnie do grupy z ... 12 latkami? ;D
Wiem, że może głupoty pisze. Ale boje sie ... ;D
angela0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:37   #2
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Obozy językowe

Naprawde nie ma sie czego bać. Mi sie marzy obóz jezykowy w USA niestety nie jest na moją kieszeń
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:53   #3
angela0510
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 50
Dot.: Obozy językowe

Ojj w USA też mi się marzy, ale niestety muszę się narazie zadowolić Anglią ;D
angela0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:05   #4
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Obozy językowe

Cytat:
Napisane przez angela0510 Pokaż wiadomość
Ojj w USA też mi się marzy, ale niestety muszę się narazie zadowolić Anglią ;D
Jeżeli masz taka mozliwosc to jak najbardziej jedz chociażby do Anglii
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 23:15   #5
carolyn91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 34
Dot.: Obozy językowe

Powiem szczerze ze nigdy nie bylam na takim obozie ale wydaje mi sie ze napewno sie wiecej nauczysz niz w szkole pod warunkiem ze bedziecie mieszkac u angielskich rodzin. Nie wiem jak anglicy ale irlandcycy sa naprawde mili i przyjaznie nastawieni. Nawet jesli bedziesz mowic zle oni mowia ze jest super wystaczy ze choc w polowie cie zrozumieja. I bardzo zachecaja do rozmowy. W kazdym razie nawet jesli sie duzo nie nauczysz mozesz zyskac naprawde wspanialych przyjaciól, i bedziesz na 100% wiecej rozumiec!!!
Tak wiec zycze udanych wakacji!!!
__________________
Lloret de mar!!! 29.06-10.07
carolyn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:20   #6
robaczek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Obozy językowe

Moja siostra była na takim obozie w tamtym roku. Ale w Hispanii, w Alicante. Była bardzo dowolona i teraz super gada po hiszpańsku.
Tak mi się zdaje... hehehe....
W Alicante spędziła 4 tygodnie, poza nauką dużo zwiedzała i chodziła na kurs tańca latino.
Mieszkała w apartamęcie z włoszką i niemką, które też gadały po hiszpansku. A przy okzaji nauczyła się pare słówek po włosku i niemiecku.
W tym roku też jedzie ale do Granady na 3 tygodnie.
http://kolonieobozy.watra-travel.pl/...rsy_caloroczne
Ale jej zazdrosze, ja za rok też musze się wybrac
robaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 23:42   #7
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Obozy językowe

Podbijam wątek
Strona podana wyżej się nie ładuje, a zamierzam w tym roku wybrać się na obóz językowy, żeby podszkolić Hiszpaaański
Gdyby ktoś mógł mi polecić jakieś sprawdzone biura podróży bądź innyt sposób by tak pojechać, będę wdzięczna tym bardziej, że zalezy mi, aby jednak kontaktu z Polakami było tam niewiele
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 14:43   #8
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Obozy językowe

Ja znów zaczynam poważnie rozważać Irlandię i Szkocję. Kompletnie nie wiem, czego mogłabym się spodziewać, bo nigdy nie byłam na żadnej kolonii . No i z tego co wyczytałam w ofertach to przeraża mnie dojazd własny . Nigdy nie leciałam samolotem, a co dopiero potem dostać się jakoś do tej rodziny . Muszę to poważnie przemyśleć i podyskutować z rodzicami, bo bardzo chciałabym podszkolić mój angielski i coś pozwiedzać (zwłaszcza, że zazwyczaj całe wakacje siedze w domu, gdyż moi rodzice mają taką pracę, że w sezonie letnim nie dostają urlopu i tylko wyjazdy weekendowe gdzieś po okolicy), a znowu 4-5 tysięcy to kupa kasy...
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:56   #9
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Obozy językowe

MalinowaMamba,
obóz językowy za granicą to świetna rzecz, nie dość, że masz bezpośredni kontakt z native speakerami, to dodatkowo możesz zwiedzić mnóstwo ciekawych miejsc. Jeśli nie Irlandia lub Szkocja, to może zdecydujesz się na Londyn? Ok-tours organizuje tam wakacyjne kursy, latem zeszłego roku mój brat przeżył tam przygodę życia Sprawdź sobie tutaj
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:12   #10
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Obozy językowe

Cytat:
Napisane przez CarminaBurana Pokaż wiadomość
MalinowaMamba,
obóz językowy za granicą to świetna rzecz, nie dość, że masz bezpośredni kontakt z native speakerami, to dodatkowo możesz zwiedzić mnóstwo ciekawych miejsc. Jeśli nie Irlandia lub Szkocja, to może zdecydujesz się na Londyn? Ok-tours organizuje tam wakacyjne kursy, latem zeszłego roku mój brat przeżył tam przygodę życia Sprawdź sobie tutaj
Dzięki za odpowiedź. Wielką Brytanie oczywiście też brałam pod uwagę, ale jakoś tak pod względem przyrody bardziej myślałam o Szkocji i Irlandii . Dobrze wiedzieć, że polecasz to biuro, bo co mnie cieszy to autokar i naprawdę ciekawy program . Co prawda jestem z samego południa Polski, ale widzę, że jedzie przez Kraków i Katowice. Patrzyłam również na oferty z Almatura, ale jego opinie jakie przeczytałam mnie skutecznie zraziły . No i jeszcze biuro ATAS, które specjalizuje się w kursach. Co prawda nie we wszystkich letnich ofertach mają transport, ale mnóstwo ludzi na forach ich chwali i oferują pomoc w załatwieniu transportu.

Może jeszcze się ktoś znajdzie, kto był na takim obozie. Bo np. boje się, że w programie będzie wypisane tyle fajnych rzeczy, że nauka poprzez zabawe i zwiedzanie, a na miejscu okaże się, że nie będzie wykwalifikowanych nauczycieli, czy coś takiego i będe zdana na samą siebie
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 10:31   #11
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Obozy językowe

Tak naprawdę transport do Londynu nie jest dużym problemem, ale w sezonie letnim ceny są dużo wyższe - więc albo lepiej zarezerwować sobie coś wcześniej, albo wybrać kurs, w którym przejazd jest już wliczony w cenę. Jeśli chodzi o samą naukę, to w tym biurze są naprawdę rozsądnie zorganizowane i prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Poza tym mieszkając z angielską rodziną będziesz mogła poznać język bardziej potoczny
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 12:22   #12
agatka_84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Obozy językowe

Właśnie słyszałam o tym obozie językowym w Londynie organizowanym prze Ok-Tours i jest dużo fajnych opinii. Generalnie - nie ma się co denerwować przed wyjazdem. Na pewno grupy są odpowiednio dobierane. A poza tym, taki wyjazd to ogromna przygoda Może nawet życia
agatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 20:53   #13
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Obozy językowe

A może macie jakieś konkretne pomysły na obóz językowy do Londynu? Był ktoś może kiedyś? Proszę o opinie
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:03   #14
clarry79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 194
Dot.: Obozy językowe

Polecam gorąco obozy językowe szkoł Olton. (www.olton.com.pl)
Moje dzieci wielokrotnie uczęszczały na obozy ze szkoły językowej Olton, która jest ich organizatorem. Wielokrotnie były na obozie językowo-sportowym Ryczywół i wracały bardzo zadowolone z niezapomnianymi wrażeniami.
W tym roku wybierają się na Camp Dębki do nadmorskiej miejscowości Dębki, nad Morzem Bałtyckim.
Polecam wszystkim!
clarry79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:41   #15
basia_221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Obozy językowe

wiem, od nas ze szkoły, gdzie uczę angielskieg, że w przyszlym roku rusza obóz językowy z udziałem polskiej i amerykańskiej młodzieży, a cały projekt ma być finansowany przez sponsorów. Wydaje mi sie to ciekawe rozwiązanie, tym bardziej, że nasza młodzież będzie miała możliwość porozmawiać bezpośrednio z rówieśnikami ze Stanów. Z tego co wiem, to każdy uczeń z PL może z tego skorzystać, choć wg broszury, ktorą mam, to liczba miejsc ograniczona. Tu macie wstępne informacje: languagecamp.pl
basia_221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 00:16   #16
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Obozy językowe

Ja chciałąm zapytać o Wasze odczucia jeśli chodzi o obóz językowy jednocześnie będący zimowiskiem. Myślę tu o wyjeździe dla dziecka. Przeglądam oferty BUT-a na ferie i zastanawiam się czy będę jędzą sugerując Siostrze taki wyjazd dla dziecka 5 letniego. Nauka języka połączona z zabawą.
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:34   #17
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Obozy językowe

Ze swojej strony bardzo polecam obozy językowe z Almaturem (http://almatur.pl/) Byłam w tym roku na obozie języka niemieckiego w Berlinie. Wspaniała atmosfera, świetna kadra (jednocześnie nauczyciele) i bardzo fajny program pobytu. Codziennie mieliśmy 3 godziny zajęć (z 15 minutową przerwą) rano z polskimi nauczycielami i native speakerami, obiad, a po południu zwiedzanie Berlina. I tak przez dwa tygodnie. Wszędzie jeździliśmy komunikacją miejską więc było dużo okazji do osłuchania się z językiem Momentem przełomowym było dla mnie zobaczenie na oko pięcioletniego chłopca rozmawiającego z babcią i wtedy do mnie dotarło, że naprawdę można mówić w tym języku od urodzenia

Gdyby ktoś chciał się wybrać na obóz języka niemieckiego, to służę pomocą Tam nie jedzie się do rodzin, tylko mieszka w ośrodku młodzieżowym, więc jeśli ktoś w ogóle nie zna języka albo bardzo słabo to nie ma się czym przejmować A jak obsługa kuchni będzie chciała z Wami pogadać to możecie się miło uśmiechać, mówić "gut, gut" i też będzie dobrze Oprócz naszej grupy były tam jeszcze dzieciaki z Francji, Rosji i Niemiec (niezła mieszanka, tak nawiasem mówiąc ), więc jak ktoś chce to może się pointegrować (co sprytniejsi schodzili wcześniej na posiłki żeby trafić na grupę niemiecką i z nimi pogadać). Zaraz po przyjeździe są testy ze znajomości języka, rozmowa z native speakerką i przydzielanie do grup. Są cztery poziomy trudności, od początkującego do eksperta, każdy znajdzie coś dla siebie
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:03   #18
dzindzibou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 22
Obozy językowe z Perfect English

Witam
Ponieważ nie stać mnie na obóz językowy za granicą wyszukałam sobie takowy nad polskim morzem: http://obozy.perfectenglish.pl/obozy...d-morzem-2012/
Cena przyzwoita, program wygląda ok, mam tylko pytanie, czy ktoś z was był z tą szkołą na jakimś obozie językowym? Jakieś opinie?
Chyba, że możecie mi coś polecić ale do 1500 zł?
__________________
Ślub, wesele? Zobacz mój portal ślubny!
dzindzibou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:22   #19
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Obozy językowe z Perfect English

Cytat:
Napisane przez dzindzibou Pokaż wiadomość
Witam
Ponieważ nie stać mnie na obóz językowy za granicą wyszukałam sobie takowy nad polskim morzem: http://obozy.perfectenglish.pl/obozy...d-morzem-2012/
Cena przyzwoita, program wygląda ok, mam tylko pytanie, czy ktoś z was był z tą szkołą na jakimś obozie językowym? Jakieś opinie?
Chyba, że możecie mi coś polecić ale do 1500 zł?
W tym roku byłam na obozie rekreacyjnym w Kortowie (koło Olsztyna) z Almaturem, ale robią też obozy językowe w tym samym miejscu (są jeszcze obozy siatkarskie, koszykarskie, gitarowe itd., dla każdego coś fajnego). Raz albo dwa razy dziennie ma się zajęcia z angielskiego, a oprócz tego dyskoteki, kąpiele w jeziorze, możliwość korzystania z siłowni, hali sportowej itd. Ja za rekreacyjny płaciłam chyba 1200 zł, więc językowy nie powinien być droższy niż 1500 zł. Obóz trwa 10 dni
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 14:02   #20
gruszka_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

znalazłam w necie taką ofertę:
http://www.atas.pl/obozy_mlodziezowe...na/597&type=te
opinie o biurze Atas znalazłam tylko odnośnie obozów zagranicznych, a czy był ktos może na tym krajowym?
gruszka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:33   #21
Koczownik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Zdecydowanie nie masz się czego bać ! Na pewno zwrócą uwagę na to, ile masz lat i nie dadzą Cię do grupy z ludźmi w tym wieku ;]
Jeżeli chcesz to podam Ci linki, mówisz, że ograniczasz się do Anglii to proszę, ten wygląda całkiem ciekawie:
http://almatur.pl/anglia-hastings-kurs-j-angielskiego-sts-junior-course-2-tygodnie__PAKJ~HJA2_2T__l ato.html
Ale o wiele lepiej wygląda ten na Malcie:
http://almatur.pl/malta-kurs-j-angielskiego-nsts-junior-family-2-tygodnie__PMCD~MLA_NSTSJF _2T__lato.html
No i w nich też nie masz się co martwić o grupę wiekową do której Cię przydzielą bo np. na Malcie jest od 15 lat
Koczownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:23   #22
anetta76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Ja zdecydowałam się na kurs angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe. Mam nadzieję, że będe zadowolona słyszałam, że na ich basen przychodza równiez osoby z innych rezydencji. Może ktoś z Was tam był? jak wrażenia?
anetta76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:21   #23
Mickey1011
Raczkowanie
 
Avatar Mickey1011
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 370
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anetta76 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na kurs angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe. Mam nadzieję, że będe zadowolona słyszałam, że na ich basen przychodza równiez osoby z innych rezydencji. Może ktoś z Was tam był? jak wrażenia?
Z kim tam jedziesz? Nie szukasz towarzyszki? Ja chętnie bym się przejechała na taki obóz, ale nikt z moich znajomych nie chce się wybrać.
Mickey1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 14:19   #24
anetta76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Hej, jadę sama bo chciałabym rzucić się na głęboką wodę jeżeli chodzi o komunikację po angielsku. Z drugiej strony, szkołe poleciłą mi koleżanka która jezdziła tam 3 lata pod rząd i mówiła, że zawsze spotykała kogos z polski. Jadę w terminie 2-3 tydzień lipca i z tego co wiem 2 tydzień jest już w pelni zabookowany bo mam znajomą która też chciała zahaczyc o ten tydzień i juz nie było miejsc. Ale mozesz spróbować od 3 tygodnia (mowie o kursie U20 dla młodziezy). Nie wiem ile masz lat bo może dla doroslych sa jeszcze wolne miejsca w 2 tygodniu. Chetnie spotkam się z tobą na miejscu chociaż wolałabym podrózowac i mieszkać sama
anetta76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:10   #25
Natha07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Jeżeli ktoś z Was myślał nad obozem w Anglii, a właściwie Londynie, to szukam towarzysza. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt 8699803. ( mam 16 lat ).
Natha07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:58   #26
Alicchia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Ja dwa lata temu byłam w Brighton z http://www.kursy-jezykowe-za-granica.pl/ i było świetnie. W tym roku wybieram się do Florencji. Mam nadzieję, że też będzie fajnie
Alicchia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 15:23   #27
Dakinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Cześć
Ja byłam dwa lata temu na 2 tyg. obozie w Anglii z firmą EF.
W tym roku chcę również pojechać ale na pewno nie z tą firmą, ponieważ nasza wycieczka do Londynu trwała ok 3 h, nie mieliśmy przewodnika, brak muzeów i innych atrakcji tylko zostawili nas w jakimś zadupiu Londynu i kazali przez 2h chodzić po nieciekawych sklepach
Kolejnym minusem tej firmy jest to, że nie sprawdzają rodzin, u których rejestrują młodzież, nasza host zrobiła sobie hotel dla ludzi ...
Ale poziom języków jest bardzo dobry.
Jeżeli macie jakieś pytania dot. obozów jęz. służę pomocą- chętnie pomogę ci w spakowaniu potrzebnych rzeczy !

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Jak oceniacie obozy/kursy językowe firmy Almatur?
Dakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 17:33   #28
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Jak Londyn to szczerze bardzo szczerze polecić mogę biuro Atas http://www.atas.pl/obozy_mlodziezowe/pierwsza_strona
Organizacja pierwsza klasa, rodzina w której byliśmy rewelacyjna, sam kurs bardzo pomocny. Sporo to dało
...ktoś wcześniej tez pisał o tym biurze
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:51   #29
madelaine35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

Moja córka była w tamtym roku z biurem ATAS w Anglii, w Bournemouth, 2 lata temu był Londyn. Wróciła naprawdę zadowolona z wyjazdu. Ja od strony technicznej nie mam się absolutnie czego przyczepić, dzieciaki miały zapewnione bezpieczeństwo, program obozu naprawdę był ułożony z głową i ciekawy.
madelaine35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 21:01   #30
beata455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Polecne obozy językowe - wątek zbiorczy

@madelaine35 - zainteresowały nas kursy z tego biura, są jeszcze miejsca do Bournemouth na sierpień. Czytałam, że dzieciaki mieszkają tam u rodzin brytyjskich?? Mogłabyś coś więcej napisać na ten temat? I jak z językiem, takie kursy coś w ogóle dają?
beata455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-25 11:01:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.