La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-02, 15:37   #271
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
A co Ty konsultantka albo pracownicą siedziby Ori jesteś??

Sol Family spf 20 - z tej serii krem jest spoko!
Poza tym,jeszcze lepszy był Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 ale nie ma go ju z na wyprzedażach też nie bywa
Moja mama ma dobre układy z głównym punktem w moim mieście, gdzie konsultantki dostają kosmetyki, zapisują się itp. teraz po świętach powiem o tym mamie, zapyta, więc może dostane ten krem o ile jeszcze jest w sprzedaży
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:48   #272
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

dodus89 i jak pouzywales lysalphy?? ja sie zastanawiam czy nie zaczac go stosowac na zmiane z duo poki jeszcze zimno bo od wiosny juz nie chce bawic sie kwasami tylko boje sie kolejnego wysypu
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:29   #273
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
dodus89 i jak pouzywales lysalphy?? ja sie zastanawiam czy nie zaczac go stosowac na zmiane z duo poki jeszcze zimno bo od wiosny juz nie chce bawic sie kwasami tylko boje sie kolejnego wysypu
Nie, nie narazie Diacneal i Duo chcę wykonczyć
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:38   #274
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Nie, nie narazie Diacneal i Duo chcę wykonczyć
No to ze tak powiem WYKONCZ JE
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 12:40   #275
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

dodus89 pytałam i raczej tych kremów już nie dostanę i zapewnie nie wrócą do sprzedaży
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:52   #276
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

cześć Wam (; jak widać, jestem nowa . od paru dni stosuję effaclar duo , bo nie mogę patrzeć już na te zaskórniki ,których z dnia na dzień przybywa. stosuję Go z zelem , który dostałam gratisowo do kremu (; macie może jeszcze jakieś propozycje co do skutecznego , mniej więcej w tej samej cenie specyfiku? pozdrawiam , skrzat.
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:23   #277
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
cześć Wam (; jak widać, jestem nowa . od paru dni stosuję effaclar duo , bo nie mogę patrzeć już na te zaskórniki ,których z dnia na dzień przybywa. stosuję Go z zelem , który dostałam gratisowo do kremu (; macie może jeszcze jakieś propozycje co do skutecznego , mniej więcej w tej samej cenie specyfiku? pozdrawiam , skrzat.
ja dopiero teraz po prawie dwu miesiecznym stosowaniu duo moge powiedziec ze pozbylam sie zaskornikow jeszcze tylko na prawym policzku mi cos zostalo bo rozdrapalam oczywiscie ale reszta buzki jest juz sliczna i gladziutka i dopiero teraz moge powiedziec ze duo dziala chociaz swoje musialam przecierpiec, ja stosuje duo tylko na noc myjac rano zelem effaclar a wieczorem peelingiem czysta skora active garniera, a jak duzo masz zaskornikow? zaobserwowalas moze czy dostajesz wysypu??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 12:04   #278
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ja dopiero teraz po prawie dwu miesiecznym stosowaniu duo moge powiedziec ze pozbylam sie zaskornikow jeszcze tylko na prawym policzku mi cos zostalo bo rozdrapalam oczywiscie ale reszta buzki jest juz sliczna i gladziutka i dopiero teraz moge powiedziec ze duo dziala chociaz swoje musialam przecierpiec, ja stosuje duo tylko na noc myjac rano zelem effaclar a wieczorem peelingiem czysta skora active garniera, a jak duzo masz zaskornikow? zaobserwowalas moze czy dostajesz wysypu??

ja też mogę teraz dopiero stwierdzić to, a generalnie zaczęłyśmy w tym samym czasie tylko z tym, że ja częściej stosowałam żel mniej wysuszał od kremu, krem na syfki - mega wysuszał. Co do wysuszania jest naprawde niezły i tych zaskórników, z resztą gorzej. Mniej przetłuszcza mi się skóra. I co najważniejsze ZERO pryszczy! Teraz mam tylko przebarwienia i troche zaskórników i blizny. No, ale z t6ym będzie masakryczna walka...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:29   #279
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Red face Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

hm,chyba lekki wysyp się powoli zaczyna. tylko mam problem przed powstrzymaniem sie przed wyciśnięciem tego, co mi 'wysypie' . zaskórniki na policzkach zaczęły być widocznie u mnie koło września . wcześniej były lekko widoczne na czole, ale ze noszę grzywkę, nie przejmowałam się nimi. teraz oczywiscie są nasilone i na policzkach i na czole... czy jest ich duzo ? trudno mi stwierdzić, ale w kazdym badz razie są bardzo widoczne. w dodatku boję się , ze wysyp będzie utrzymywał się do połowy lutego... a w lutym 100-dniówka..

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

jak myślicie, do lutego nie będzie widać krostek ? czy może lepiej nie ryzykować i odstawić ? z drugiej strony wolę stosować teraz, bo wiosną i latem duże słońce i wysokie filtry trzeba stosować, a mam problem z opaleniem twarzy (;
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 08:42   #280
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Ziutusia mi tez wlasnie plamki zostaly na jednym policzku bo nie moglam sie powstrzymac od drapania jak cos poczulam pod palcem i na to wale codziennie rano tej perfecty i troche sie rozjasniaja i powoli znikaja, zel effaclar jest super nie zamienie go juz chyba na zaden inny a co do kremu dobrze ze teraz mi nareszcie pomogl tylko na poczatku wydawalo mi sie ze wlasnie nawilza mi twarz ale teraz widze ze troche ja przesusza w okolicy nosa i ust dlatego musze robic wiecej peelingow i uzywac maseczek nawilzajacyh oraz kremow ale i tak dzieki duo i zelowi mniej mi tluszczu na twarzy wychodzi

kaskrzat ja tez tak mialam ze sie powstrzymac nie moglam i narobilam sobie tym plam, wiem ze to kusi heh ale jak mozesz to sie powstrzymaj przed tym bo ci zostana blizny i plamy, ciezko mi powiedziec czy do lutego nie bedziesz miala krostek bo to zalezy od tego ile bedziesz miala ten wysyp jesli np. tak jak u mnie okolo 1,5 miesiaca (co bylo dla mnie masakra) to do studniowki chyba ci nie zejdzie ale moze tobie oczysci sie to szybciej wiec niewiem u kazdego to jest inaczej. A nie rozumie o co chodzi z tym ze masz problem z opalaniem i trzeba stosowac filtry jak musisz stosowac filtry to mozesz pozniej zaczac duo stosowac bo jak filtry nalozysz na kwasy to ci nic nie bedzie.

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-01-14 o 08:43
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:12   #281
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

KSENKA chodzi mi o to , ze nawet bez filtrów mam problem z opaleniem twarzy , a jak mi dojdą, to będę blada jak trup... a wiosną już słońce jest, więc filtry koniecznie.
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 15:04   #282
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
KSENKA chodzi mi o to , ze nawet bez filtrów mam problem z opaleniem twarzy , a jak mi dojdą, to będę blada jak trup... a wiosną już słońce jest, więc filtry koniecznie.
czyli chodzi o to ze nie chcesz uzywac na wiosne filtrow juz jak sie sloneczko pokaze ??? no to ci zostaje uzywanie teraz duo ale moze byc tak ze dostaniesz wysypu do 100dniowki

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-01-14 o 15:06
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:49   #283
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

a ja jeszcze nie kupiłam tych filtrów, ale w chwili obecnej wydaje mi się, że nie powinny być zbyt wielkie, bo nie mam juz prawie nic no krem mi ostro wysusza i nakładam krem dove który mam z Włoch, jest troche mniej tłusty, tak mi się wydaję, mniej chemiczny, zupełnie inny zapach i w ogóle. Żel mi też wysusza trochę policzki, a z innej beczki jakich podkładów/pudrów używacie? ksenka, a jakich tych maseczek używasz żeby nawilżyć odpowiednio? Bo stosowanie takiego kremu jak ja to zatacza koło, nowe zaskórniki, bo zapchane itd itd...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:20   #284
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
a ja jeszcze nie kupiłam tych filtrów, ale w chwili obecnej wydaje mi się, że nie powinny być zbyt wielkie, bo nie mam juz prawie nic no krem mi ostro wysusza i nakładam krem dove który mam z Włoch, jest troche mniej tłusty, tak mi się wydaję, mniej chemiczny, zupełnie inny zapach i w ogóle. Żel mi też wysusza trochę policzki, a z innej beczki jakich podkładów/pudrów używacie? ksenka, a jakich tych maseczek używasz żeby nawilżyć odpowiednio? Bo stosowanie takiego kremu jak ja to zatacza koło, nowe zaskórniki, bo zapchane itd itd...
jesli chodzi o krem to narazie na dzien uzywam tego na te plamki ale musze kupic jakis z effaclar nawilzajaco matujacy albo w ogole jakis taki nawilzajaco-matujacy ale dobry dla cery tlustej zeby nie zapychal maseczki sa z BIELENDY eco care bioorganiczna maseczka uzywam co drugi dzien raz z zielonej glinki bo jest oczyszczajaca na tradzik i do cery tlustej a co drugi dzien uzywam bialej glinki bo jest nawilzajaca kojaca i ujedrniajaca skore ona jest tez na naczynka ale ja ich akurat nie mam polecam je bo fajnie dzialaja na moja buzke jedna ladnie oczyszcza a druga nawilza i regeneruje uzupelniaja sie saszetka kosztuje jakiej 4,50 2x5ml pisze ze na dwa zabiegi bo pisze zeby klasc na twarz dekolt i szyje ale ja klade tylko na twarz wiec te dwie saszetki rozdzielam na 4 zabiegi
Jesli chodzi o podklad to uzywalam do tej pory max factora lasting performance jest najlepszy jak dla mnie choc moja twarz szybko sie tlusci i po paru godzinach mam mega lustro na twarzy i ostatnio wynalazlam jakis podobno luksusowy z firmy Peggy Sage podobno mocno matuje i ladnie kryje i czekam na probki, a puder mam od dr jadwigi jest 100% naturalny bo jest z samych glinek polecam go bo polozony na makijaz ladnie matuje i to na dlugo a czasem go tez klade na duo na noc bo ma tez wlasciwosci wysuszajace syfki wiec tez polecam bo jest fajny
aha i jeszcze dodam ze tez filtrow nie kupilam i sie nie smaruje;p

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-01-14 o 18:23
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:26   #285
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
jesli chodzi o krem to narazie na dzien uzywam tego na te plamki ale musze kupic jakis z effaclar nawilzajaco matujacy albo w ogole jakis taki nawilzajaco-matujacy ale dobry dla cery tlustej zeby nie zapychal maseczki sa z BIELENDY eco care bioorganiczna maseczka uzywam co drugi dzien raz z zielonej glinki bo jest oczyszczajaca na tradzik i do cery tlustej a co drugi dzien uzywam bialej glinki bo jest nawilzajaca kojaca i ujedrniajaca skore ona jest tez na naczynka ale ja ich akurat nie mam polecam je bo fajnie dzialaja na moja buzke jedna ladnie oczyszcza a druga nawilza i regeneruje uzupelniaja sie saszetka kosztuje jakiej 4,50 2x5ml pisze ze na dwa zabiegi bo pisze zeby klasc na twarz dekolt i szyje ale ja klade tylko na twarz wiec te dwie saszetki rozdzielam na 4 zabiegi
Jesli chodzi o podklad to uzywalam do tej pory max factora lasting performance jest najlepszy jak dla mnie choc moja twarz szybko sie tlusci i po paru godzinach mam mega lustro na twarzy i ostatnio wynalazlam jakis podobno luksusowy z firmy Peggy Sage podobno mocno matuje i ladnie kryje i czekam na probki, a puder mam od dr jadwigi jest 100% naturalny bo jest z samych glinek polecam go bo polozony na makijaz ladnie matuje i to na dlugo a czasem go tez klade na duo na noc bo ma tez wlasciwosci wysuszajace syfki wiec tez polecam bo jest fajny
aha i jeszcze dodam ze tez filtrow nie kupilam i sie nie smaruje;p

te maseczke z glinki mam i nie zauważyłam spektakularnych efektów, może mniejsze matowienie i taka gładsza skóra była. No mi raczej jakiś fluid na codzień potrzebny, miałam krem koloryzujący z biodermy, nie był zły... Ale postanowienie noworoczne : ZERO PUDRU ITP. NA TWARZY, trzymam sie tego już od 3 stycznia
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:06   #286
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
a ja jeszcze nie kupiłam tych filtrów, ale w chwili obecnej wydaje mi się, że nie powinny być zbyt wielkie, bo nie mam juz prawie nic no krem mi ostro wysusza i nakładam krem dove który mam z Włoch, jest troche mniej tłusty, tak mi się wydaję, mniej chemiczny, zupełnie inny zapach i w ogóle. Żel mi też wysusza trochę policzki, a z innej beczki jakich podkładów/pudrów używacie? ksenka, a jakich tych maseczek używasz żeby nawilżyć odpowiednio? Bo stosowanie takiego kremu jak ja to zatacza koło, nowe zaskórniki, bo zapchane itd itd...
co do podkładu to z maybelline DREAM SATIN liquid . podoba mi się, bo dodatkowo nie wysusza twarzy , jak to inne podkłady mają do siebie dosyc często... niestety kończy się, a pieniądze wydane na kremy , więc pewnie Go odstawiei kupie jakiś w granicach 20 paru złotych, znacie może jakiś dobry w tej cenie ? (;
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:12   #287
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
co do podkładu to z maybelline DREAM SATIN liquid . podoba mi się, bo dodatkowo nie wysusza twarzy , jak to inne podkłady mają do siebie dosyc często... niestety kończy się, a pieniądze wydane na kremy , więc pewnie Go odstawiei kupie jakiś w granicach 20 paru złotych, znacie może jakiś dobry w tej cenie ? (;
mam ten podklad ladnie wyrownuje cere i ladnie kryje ale jest troche rozswietlajacy a ja mam cere tlusta i u mnie brzydko wyglada a jaki masz odcien bo ja mam light honey chyba moge odsprzedac ubytek to okolo 1/3

do ZIUTUSIA wlasnie dlatego je lubie bo mniej mi sie skora przetluszcza i wygladzaja mi buzke a ja jakos sobie nie wyobrazam wyjscia bez fluidu
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:03   #288
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
mam ten podklad ladnie wyrownuje cere i ladnie kryje ale jest troche rozswietlajacy a ja mam cere tlusta i u mnie brzydko wyglada a jaki masz odcien bo ja mam light honey chyba moge odsprzedac ubytek to okolo 1/3

do ZIUTUSIA wlasnie dlatego je lubie bo mniej mi sie skora przetluszcza i wygladzaja mi buzke a ja jakos sobie nie wyobrazam wyjscia bez fluidu
też sobie nie wyobrażałam, ale zauważyłam, że naprawde mi się cera poprawiła, biorę też witaminę B ale ze stresu wylazło mi na policzku coś wrrr a nie było już nic
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 12:25   #289
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Witam ponownie
Kurcze, tutaj jest forum o effaclarze a ja chcę pisać o cicapelu - nie wiem czy zakładać nowy wątek - jak myślicie?
No to jazda. Cicapeela używam od ponad 2 tygodni- prawie codziennie. Co zauważyłam:
1. Nie powoduje jakiegoś specjalnego wysypu- zamiast bolących wielkich gul sporadycznie pojawiają się takie malutkie krosteczki z białym płynem wewnątrz( zdzieram je podczas demakijażu, płatkami do peelingu),
2. Zaleczył u mnie właśnie takie wielkie bolące gule- jeszcze zostały lekkie sine przebarwienia w tym miejscu.
3. Mam wrażenie, że spłyca zmarszczki, skóra wygląda na zdrowszą - jest taka rozpulchniona ( broń boże spuchnięta).
4. Przebarwienia - te mniejsze i te większe są faktycznie mniej widoczne.
U mnie cicapeel powoduje swędzenie, ale nie szczypanie. Jeszcze się nie łuszczę, choć faktycznie skóra jest ściągnięta rano - dla przywrócenia równowagi używam ziaja calma HLC. U mnie bardzo wysuszył skórę pod oczami-, choć tam go nie stosowałam!!!
Mam skórę tłustą z mocno rozszerzonymi porami, w których pełno było zaskórników. To, co zauważyłam to, to, że (zwłaszcza na nosie) – czarne kropeczki zniknęły. Nie wiem czy to co było wewnątrz zostało wypalone czy nie – boje się powyciskać :P
Wydaje mi się, że pomimo wyższego stężenia kwasów niż w starym activie- cicapeel jest od niego łagodniejszy- trzeba będzie dłużej go używać. No i jeszcze jedno – wnerwia mnie jego konsystencja. Po nałożeniu buzia się lepi i błyszczy jak nie powiem, co.
Uf się napisałam.
Pozdrawiam
PS zapomniałam - wypalił prosaczki )

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2010-01-18 o 12:27
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 15:44   #290
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

KSENKA ja mam 008 light beige . bo jak pisałam , mam problem z opaleniem twarzy (;

Edytowane przez kaskrzat
Czas edycji: 2010-01-18 o 15:46
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 18:12   #291
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Kurcze, tutaj jest forum o effaclarze a ja chcę pisać o cicapelu - nie wiem czy zakładać nowy wątek - jak myślicie?
No to jazda. Cicapeela używam od ponad 2 tygodni- prawie codziennie. Co zauważyłam:
1. Nie powoduje jakiegoś specjalnego wysypu- zamiast bolących wielkich gul sporadycznie pojawiają się takie malutkie krosteczki z białym płynem wewnątrz( zdzieram je podczas demakijażu, płatkami do peelingu),
2. Zaleczył u mnie właśnie takie wielkie bolące gule- jeszcze zostały lekkie sine przebarwienia w tym miejscu.
3. Mam wrażenie, że spłyca zmarszczki, skóra wygląda na zdrowszą - jest taka rozpulchniona ( broń boże spuchnięta).
4. Przebarwienia - te mniejsze i te większe są faktycznie mniej widoczne.
U mnie cicapeel powoduje swędzenie, ale nie szczypanie. Jeszcze się nie łuszczę, choć faktycznie skóra jest ściągnięta rano - dla przywrócenia równowagi używam ziaja calma HLC. U mnie bardzo wysuszył skórę pod oczami-, choć tam go nie stosowałam!!!
Mam skórę tłustą z mocno rozszerzonymi porami, w których pełno było zaskórników. To, co zauważyłam to, to, że (zwłaszcza na nosie) – czarne kropeczki zniknęły. Nie wiem czy to co było wewnątrz zostało wypalone czy nie – boje się powyciskać :P
Wydaje mi się, że pomimo wyższego stężenia kwasów niż w starym activie- cicapeel jest od niego łagodniejszy- trzeba będzie dłużej go używać. No i jeszcze jedno – wnerwia mnie jego konsystencja. Po nałożeniu buzia się lepi i błyszczy jak nie powiem, co.
Uf się napisałam.
Pozdrawiam
PS zapomniałam - wypalił prosaczki )
chyba nowy wątek, to nie dotyczy w ogóle effacleru a gdyby ktos szukał o Twoim specyfiku to nie znajdzie więc załóż nowy
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:16   #292
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

a to dobra i tak juz wiecie do kogo mialo byc

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-01-20 o 15:12 Powód: pomyłka
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:46   #293
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

wystarczy zaedytować , usunąć zły tekst, napisać nowy i po sprawie (;
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:37   #294
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

co do tego podkłady maybelline dream satin na łapce wyglądał ciekawie z tym że mój budżet w chwili obecnej nie pozwala na wydanie 40 złotych na paćkadło. Może zna ktoś coś tańszego i lepszego? WEŹCIE ODE MNIE PRYSZCZE
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:43   #295
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
co do tego podkłady maybelline dream satin na łapce wyglądał ciekawie z tym że mój budżet w chwili obecnej nie pozwala na wydanie 40 złotych na paćkadło. Może zna ktoś coś tańszego i lepszego? WEŹCIE ODE MNIE PRYSZCZE
a co znowu cie syfy odwiedzily?? jak to?? mi pare wyskoczylo teraz bo sie zaczelam bawic z eksperymenty z czerwona herbatka a ona oczyszczajaca z toksyn jest i mi wylaza na wierzch :/ a no i przed ciota jestem to tez swoje robi, z fluidow ja uzywam max factora ale jak teraz poszlam do pracy i jak bym sie nim maziala codziennie to skonczylby sie w niecaly miesiac chyba i ze drozszy to mam na lepsze okazje bo jakbym miala ponad 40 zl wydawac co miesiac na fluidy to masakra a tak na codzien to sie maziam lirene matujacy taki bezowo niebieski chyba, kolo 12 zl kosztuje i tez fajny jest a moja kolezanka uzywa lirene city mat wygladzajaco matujacego i tez sobie chwali
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:05   #296
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
a co znowu cie syfy odwiedzily?? jak to?? mi pare wyskoczylo teraz bo sie zaczelam bawic z eksperymenty z czerwona herbatka a ona oczyszczajaca z toksyn jest i mi wylaza na wierzch :/ a no i przed ciota jestem to tez swoje robi, z fluidow ja uzywam max factora ale jak teraz poszlam do pracy i jak bym sie nim maziala codziennie to skonczylby sie w niecaly miesiac chyba i ze drozszy to mam na lepsze okazje bo jakbym miala ponad 40 zl wydawac co miesiac na fluidy to masakra a tak na codzien to sie maziam lirene matujacy taki bezowo niebieski chyba, kolo 12 zl kosztuje i tez fajny jest a moja kolezanka uzywa lirene city mat wygladzajaco matujacego i tez sobie chwali

miałam ten co Twoja kolezanka ale bardzo nienaturalnie wyglada... No taki mega pryszcz na policzku i nie schodzi ja chyba kiedfys umre albo wyhoduje w garazu nowa skore
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:32   #297
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

a ja to mam tak samo normalnie co mi twarz sie pozagaja to znowu cos kombinuje i eksperymentuje wyczytam gdzies o jakichs herbatkach potem zaczynam pic a ponich wysypy mi sie robia bo oczyszczajace teraz po czerwonej tez mi cos wyskoczylo :/ nie mam juz tez sily do tej cery
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:38   #298
kaskrzat
Raczkowanie
 
Avatar kaskrzat
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
co do tego podkłady maybelline dream satin na łapce wyglądał ciekawie z tym że mój budżet w chwili obecnej nie pozwala na wydanie 40 złotych na paćkadło. Może zna ktoś coś tańszego i lepszego? WEŹCIE ODE MNIE PRYSZCZE
ja kupiłam teraz o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acy-SPF-10.htm . w drogerii zapłaciłam chyba 20 zł. bo mi funduszy tez brakowało niestety (; kiedyś już Go miałam, ale wtedy jeszcze nie było tych pryszczy u mnie. wtedy wydawał się lepszy (; ale teraz nie jest najgorszy.
kaskrzat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:40   #299
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kaskrzat Pokaż wiadomość
ja kupiłam teraz o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acy-SPF-10.htm . w drogerii zapłaciłam chyba 20 zł. bo mi funduszy tez brakowało niestety (; kiedyś już Go miałam, ale wtedy jeszcze nie było tych pryszczy u mnie. wtedy wydawał się lepszy (; ale teraz nie jest najgorszy.
mi nie chodzi o idealne krycie, bo nie kryję się z pryszczami, bo i tak tego nie zamaskuję, chyba bym musiała krocie wydawać na idealna gębę w szkole, mam dystans do swojej gębki i wyjście bez podkładu dla mnie niestraszne, a wręcz normalne raczej mi chodzi o matowienie i krycie, a to ciężko połączyć...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:10   #300
pikpok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Witam Podziele się z Wami moimi doświadczeniami z effaclar duo Ostatnio rozpoczęłam kuracje przepisaną mi przez pania dermatolog, jestem w trakcie kuracji. Kiedy dokładnie? 1 stycznia rozpoczęłam kuracje,smarując twarz effaclarem dzień w dzień. Wyglądało to tak ze juz po ponad tygodniu zaczęły pojawiać się ogromne czerowne stany zapalne.. Mam nadzieje ze to tak ma byc Minął już prawie miesiąc i teraz właśnie wyglądam starsznie,tych stanów jest coraz więcej, masssakra..!!Zauważam ze zaczynaja sie tworzyć równiez na drugim policzku który względnie się trzyma. Jestem dobrej myśli i wiem ze to etap wychodzenia na wierzch tego całego świństwa. Nie wygląda to zbyt pięknie ale mam nadzieje ze bedzie..Napiszcie, po jakim czasie wysyp minął?jak to u Was wyglądało?
pzdr
pikpok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.